HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Blueone
Postovi: 283
Pridružen/a: 05 maj 2010, 22:58
Lokacija: Old Town
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Blueone » 23 jul 2010, 21:47

Ma kako god jaci smo za Gorana Markovica!!
Ipak je usao u elitni klub :lol:
Haj pozz
Odoh vidjet imal sta pametno na SFF. . .
KAD STANE SRCE MOJE
I BOG MI SKLOPI OCI
ZAKUCACE BAR JOS JEDNOM
I S NEBA CE ZA TE DOC

Avatar
Neprilagodjen
Postovi: 601
Pridružen/a: 08 apr 2010, 19:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Neprilagodjen » 23 jul 2010, 21:50

Sve cestitke momci,a sad pametno protiv Danaca,dobri jesu,ali ne i nepobjedivi.

Sretno!

MCMV
Postovi: 14
Pridružen/a: 24 feb 2010, 09:01
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la MCMV » 23 jul 2010, 22:08

Principatus je napisao/la:Iskreno ne razumjem zasto poneki umanjuju pobjedu Zrinjskog ili zasto im se to ne svidja. Mislim, znamo mi svi da Zrinjski upravo nije razbio Barcelonu, ali koga briga, pa bolje je i ovako da se na pocetku prodje dalje, nego da se izleti odmah. Meni je licno drago sto se ih napunili, kamo srece da su to ostale BiH ekipe uspjele, ma samo dijelic toga. Otisli ste tamo i jednostavno ih razbili, bez ikakvog pretjeranog respekta. Dok su se ponekima dobro napunile gace, da se niko ne nadje uvrijedjenim, ali hrabrosti cesce fali, mozda vise nego fudbalskog znanja.

Isto tako sam navijao i za SB, i jucer sam se nervirao zbog onako nepotrebno ispustene sanse i kiksa. Nisam primjetio u novinama neko dizanje tenzija protiv vas, ali iskreno i ne pratim PL i sve okolo toga toliko, samo ovo u Europi i kupove u BiH. No iskreno receno i ovaj clanak iznad se moze svrstati u isti cosak. O velikoj zavjeri bosnjackih medija protiv Zrinjskog i sire. Sorry, nemoram uzeti za ozbiljno. Najinteresantnija izjava mi je ipak bila ova: "...Zrinjskog i Ultrasi koji sa ponosom pronose ime hrvatskog Zrinjskog po cijelom svijetu."

Samo da na to nesto kazem, kao neko ko zivi izvan BiH, i da se niko ne uvrijedi i ne vidi neku daljnu zavjeru ili sakrivenu uvredu. Gledao sam naprimjer Siroki Brijeg protiv Austrije, na njemackom. Komentator je bezbrojno puta rekao stvari kao: Bosanski golman i ovu loptu kupi, bosanski igraci SB-a, bosanski klub, Bosanci idu u konter itd. To je kako se Zrinjski, SB, Borac ili bilo ko shvaca u Europi. Dakle nosi se ime bosanskog Zrinjskog po cijelom svijetu.

To navodim samo iz razloga, jer se autor navedenog teksta nenamjerno ili namjerno vara. I to je isto jedan od razloga, zasto sam i za vas navijao i zasto cu se dalje radovati uspjehu. Nije mi namjera ikoga da poducavam o tome koju zemlju mora da voli, ili kako treba da misli, to je licna stvar svake osobe. No to ne mijenja nista na prethodno navedenom. Pozdrav.
Samo netko tko je nepismen i ne informiran, što je u ovom slučaju taj komentator, može Zrinjski, Široki Brijeg, Željezničar, Leotar ili bilo koji drugi klub iz BiH nazvati bosanskim. Klubovi su iz Bosne i Hercegovine što znači da može biti bh klub ili bosanskohercegovački klub.

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lishche » 23 jul 2010, 22:44

plemic1 je napisao/la:Mogu samo da nas mrze oni što nas ne vole
HŠKZ-svetinja je napisao/la:omalovazavaju sve nase uspjehe i jedva docekaju nesto da nas mogu blatiti...
to im je sva hrana u zivotu....
ultra gitano je napisao/la:tako je mi moramo da se borimo i branimo nas klub jer su svi skoro protiv nas pogotovo
ovi iz sarajeva... :|
Babilon je napisao/la:Problem je sto se u tekstovima svaki uspjeh naseg kluba prikazuje sa velikom dozom "mrznje"!
Zbog čega "vi" toliko očajno želite da vas neko mrzi?
http://www.powerplaymanager.com/r219458

ultra gitano
Postovi: 373
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultra gitano » 23 jul 2010, 22:55

Nemojte da se bunite radi ovog teksta na zrinjski info mi samo branimo nasu svetinju i nedamo da nam se rugaju neki koji ne znaju nista o nama toliko o ovome??? 8-) 8-) 8-)

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 24 jul 2010, 00:05

Mislim da sportsport ba itekako podcjenjuje nas nogomet,hajde nije Bog zna kakva kvaliteta al toliko neprofesionalnosti,kritiziranje sirokog jer nije izbacio jednu Austriu Bec ili pobjedu od 9:2 umjesto da razglase na sve zvona kako je bh predstavnik jucer bio nejefikasnija momcad u evropi te da je i u samom vrhu povjesnih rezultata sto se tice broja postignutih golova oni u tekst napisu : iduci protivnik Randers u 3. pretkolu!
CInjenica da je Zeljo ili Sarajevo ostvarilo ovaj visok rezultat trazilie bi se sve moguce izjave igraca,uprave,golovi bi se prikazali sa san marina,cak bi i cistacica pohvalila ovaj nezapamcen rezultat,mozemo mi ovdje pisati amateri ali ni amaterima vise nije lako zabiti 9 komada na njihovom teren,zar ne?
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
rebel
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 jul 2010, 15:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rebel » 24 jul 2010, 00:23

Stvarno ne znam zašto smo toliko iznenađeni natpisima nekih portala,ili nekih novina i telavizija sve je to očekivana reakcija ,moramo se pomiriti da nas te prozvane telavizije i portali ne fermaju pet posto i da smo mi za njih strano tijelo,nemamo svoju televiziju ali daleko od toga da nemamo gdje promovirat svoj klub i grad,pred nama su novi Europski izazovi ako ništa na RDV-u će pustit himnu ,a meni će bit srce ko hum

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 24 jul 2010, 00:29

rebel je napisao/la:Stvarno ne znam zašto smo toliko iznenađeni natpisima nekih portala,ili nekih novina i telavizija sve je to očekivana reakcija ,moramo se pomiriti da nas te prozvane telavizije i portali ne fermaju pet posto i da smo mi za njih strano tijelo,nemamo svoju televiziju ali daleko od toga da nemamo gdje promovirat svoj klub i grad,pred nama su novi Europski izazovi ako ništa na RDV-u će pustit himnu ,a meni će bit srce ko hum
Hvala Bogu na internetu pa bas i nezavisimo toliko od ovih televizija! :mrgreen:
HSK Zrinjski Mostar

brzi
Postovi: 1177
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brzi » 24 jul 2010, 00:31

Ovaj portal i njemu slični mogu probat nešto umanjit ili sakrit,ali samo dobiju kontraefekat,nije to samo u nogometu tako je i u košarci i rukometu

Avatar
rebel
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 jul 2010, 15:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rebel » 24 jul 2010, 00:36

Babilon je napisao/la:
rebel je napisao/la:Stvarno ne znam zašto smo toliko iznenađeni natpisima nekih portala,ili nekih novina i telavizija sve je to očekivana reakcija ,moramo se pomiriti da nas te prozvane telavizije i portali ne fermaju pet posto i da smo mi za njih strano tijelo,nemamo svoju televiziju ali daleko od toga da nemamo gdje promovirat svoj klub i grad,pred nama su novi Europski izazovi ako ništa na RDV-u će pustit himnu ,a meni će bit srce ko hum
Hvala Bogu na internetu pa bas i nezavisimo toliko od ovih televizija! :mrgreen:
Baš tako ja ih i ne pratim jedino neku tekmu koja nema na HRT-u ,što se mene tiče mogu iskopčat i FTV i BHT

Avatar
Isnar
Postovi: 1126
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Isnar » 24 jul 2010, 00:38

http://zrinjski.info/kolumna/mogu-samo- ... vole/4134/

Ovako tendenciozan tekst pun mržnje prema jednom narodu se u iole normalnoj drzavi ne bi tolerisao i potpisnik ovog smeca bi bio adekvatno sankcionisan. On je sebi nasao za pravo da odredjuje meni jel ja podrzavam Zrinjski u Europi ili ga licemjerno podrzavam. Ocito je da doticni gospodin pokazuje sindrom pećine i ne shvata da je Zrinjski bosanskohercegovački klub i da je isto i moj koliko i njegov. Svojatat moze grablje i lopate u svojoj avliji, a jedan fudbalski klub nece i ne moze :!:
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
Babilon
Postovi: 890
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Babilon » 24 jul 2010, 00:54

Ma ja sad kad razvaljujemo po evropi nekima i valjamo! :mrgreen:
Zajeb...

Sto se tice utakmice protiv Odensea otici i odigrati laganini,ekipa je svoje vec ispunila,malo nas je ocekivalo da cemo sa ovakvim tankim kadrom proci Tobol a jos manje da ce Zrinjski nakon 4 evropske utakmice imati na svom kontu 17 golova,to nikada niti jedna momcad bh nije imala niti ce imati,stoga u Dansku opusteno i lagano bez ikakvog imperativa pobjede vec samo prikazati dobru igru kao i u ova 4 zadnja susreta pa sto bude!
ako prođemo super ako ne ,nitko nece biti razocaran!
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
rebel
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 jul 2010, 15:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rebel » 24 jul 2010, 01:07

Isnar je napisao/la:http://zrinjski.info/kolumna/mogu-samo- ... vole/4134/

Ovako tendenciozan tekst pun mržnje prema jednom narodu se u iole normalnoj drzavi ne bi tolerisao i potpisnik ovog smeca bi bio adekvatno sankcionisan. On je sebi nasao za pravo da odredjuje meni jel ja podrzavam Zrinjski u Europi ili ga licemjerno podrzavam. Ocito je da doticni gospodin pokazuje sindrom pećine i ne shvata da je Zrinjski bosanskohercegovački klub i da je isto i moj koliko i njegov. Svojatat moze grablje i lopate u svojoj avliji, a jedan fudbalski klub nece i ne moze :!:
Mislim da nisi u pravu ,htijelo se reći samo kako BH mediji tretiraju jedan klub koji ne nosi prefiks Bosanski ili Bošnjački ,mislim da u njemu nema mržnje prema nekom narodu nego samo prema nekim javnim medijima,koji stoje ispred ove države koja Zrinjski ne smatra svojim klubom

Avatar
Isnar
Postovi: 1126
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Isnar » 24 jul 2010, 01:15

rebel je napisao/la:
Isnar je napisao/la:http://zrinjski.info/kolumna/mogu-samo- ... vole/4134/

Ovako tendenciozan tekst pun mržnje prema jednom narodu se u iole normalnoj drzavi ne bi tolerisao i potpisnik ovog smeca bi bio adekvatno sankcionisan. On je sebi nasao za pravo da odredjuje meni jel ja podrzavam Zrinjski u Europi ili ga licemjerno podrzavam. Ocito je da doticni gospodin pokazuje sindrom pećine i ne shvata da je Zrinjski bosanskohercegovački klub i da je isto i moj koliko i njegov. Svojatat moze grablje i lopate u svojoj avliji, a jedan fudbalski klub nece i ne moze :!:
Mislim da nisi u pravu ,htijelo se reći samo kako BH mediji tretiraju jedan klub koji ne nosi prefiks Bosanski ili Bošnjački ,mislim da u njemu nema mržnje prema nekom narodu nego samo prema nekim javnim medijima,koji stoje ispred ove države koja Zrinjski ne smatra svojim klubom
Kako se iz poluamaterskog teksta samoproglasenog novinara Ljeve moze zakljuciti da drzava BiH ne smatra Zrinjski svojim klubom? Umjesto da se bavi amaterizmom pojedinaca, ovaj toz je jedva docekao da prica o politici, ugozenosti, zapostavljanju, mrznji... ti mene kamenom, ja tebe kubikom armiranog betona... tako nam i treba kad smo glupe ovce :!:
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
HŠKZ-svetinja
Postovi: 230
Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la HŠKZ-svetinja » 24 jul 2010, 01:21

Isnar je napisao/la:
rebel je napisao/la:
Isnar je napisao/la:http://zrinjski.info/kolumna/mogu-samo- ... vole/4134/

Ovako tendenciozan tekst pun mržnje prema jednom narodu se u iole normalnoj drzavi ne bi tolerisao i potpisnik ovog smeca bi bio adekvatno sankcionisan. On je sebi nasao za pravo da odredjuje meni jel ja podrzavam Zrinjski u Europi ili ga licemjerno podrzavam. Ocito je da doticni gospodin pokazuje sindrom pećine i ne shvata da je Zrinjski bosanskohercegovački klub i da je isto i moj koliko i njegov. Svojatat moze grablje i lopate u svojoj avliji, a jedan fudbalski klub nece i ne moze :!:
Mislim da nisi u pravu ,htijelo se reći samo kako BH mediji tretiraju jedan klub koji ne nosi prefiks Bosanski ili Bošnjački ,mislim da u njemu nema mržnje prema nekom narodu nego samo prema nekim javnim medijima,koji stoje ispred ove države koja Zrinjski ne smatra svojim klubom
Kako se iz poluamaterskog teksta samoproglasenog novinara Ljeve moze zakljuciti da drzava BiH ne smatra Zrinjski svojim klubom? Umjesto da se bavi amaterizmom pojedinaca, ovaj toz je jedva docekao da prica o politici, ugozenosti, zapostavljanju, mrznji... ti mene kamenom, ja tebe kubikom armiranog betona... tako nam i treba kad smo glupe ovce :!:

ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!

Avatar
Isnar
Postovi: 1126
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Isnar » 24 jul 2010, 01:23

HŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricam :!:
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
HŠKZ-svetinja
Postovi: 230
Pridružen/a: 12 jan 2010, 16:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la HŠKZ-svetinja » 24 jul 2010, 01:29

Isnar je napisao/la:
HŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricam :!:
u pravu si...osoba a; ja sam HŠK ZRINJSKI MOSTAR :shock:
osoba b: ja sam HSK ZRINJSKI MOSTAR :roll:
osoba c; ja sam HŠK Zrinjski Mostar :?
nikoga nisam volio tako,dušom i tijelom beskrajno lako..kao tebe ZRINJSKI kao tebe !!!

Avatar
rebel
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 jul 2010, 15:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la rebel » 24 jul 2010, 01:34

Isnar je napisao/la:
HŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricam :!:
Ma dobro ali moraš priznat da Zrinjski kao Hrvatski klub ima smiješan tretman u BH medijima ,ja sad ne govorim o nekoj teoriji zavijere i ugroženosti i tim folovima nego je tako ,sad mi reagujemo ovako vi ovako ,mislim na tv,internet portale i novine ,za očekivat je bilo ovakav tekst kao reakcija na ono što je FTV i BHT posvetila Zrinjskom,ja se osobno ne slažem sa svim ali u principu je to tako

Avatar
gavran
Postovi: 2023
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la gavran » 24 jul 2010, 08:41

HŠKZ-svetinja je napisao/la:
Isnar je napisao/la:
HŠKZ-svetinja je napisao/la: ne trebas nekog pojedinca izdvajati,nekog ljevu...cijela bosna je za Zrinjski ljevo
Ti nisi HSK Zrinjski, kad to shvatis bice ti jasno o cemu pricam :!:
u pravu si...osoba a; ja sam HŠK ZRINJSKI MOSTAR :shock:
osoba b: ja sam HSK ZRINJSKI MOSTAR :roll:
osoba c; ja sam HŠK Zrinjski Mostar :?
Mogo li ja pitati slijedece:

Ciji je Zrinjski klub?
Pod cijom zastavom nastupa?

i odgovoriti:

Ciji je Zrinjski klub? BH
Pod cijom zastavom nastupa?BiH

ako ne osjecate tako potrazite svoj izgubljeni identitet(ne samo navijaci Zrinjskog nego i svih ostalih klubova).

Sretno dalje,ipak ste Vi NAŠ klub
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 24 jul 2010, 10:15

Blueone je napisao/la:Ma kako god jaci smo za Gorana Markovica!!
Ipak je usao u elitni klub :lol:
Haj pozz
Odoh vidjet imal sta pametno na SFF. . .
goran markovica kojeg smo mi otpisaliii,kupita nase otpatkeeee
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []