NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 dec 2016, 09:58

Yebo te Combe više. Kad gutimo ne valja kada pričamo o ekipi i igračima opet ne valja. Šta će te ko razapinjat. Pregovara se sa tim i tim, nismo uspjeli dogovorit i Bože moj. Pa ne možeš dovest svakog igrača sa kojim pregovaraš. Taj iz Radnika ako će na pozajmicu, znači da je još njihov član ili? Bio je jedan dobar koji ih je ja mislim napustio?!?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 27 dec 2016, 14:02

reddragon001 je napisao/la:ANaravno dosta imena je u igri ali nije korektno da objavim ta imena pa da sutra ako.ne zavrsmo da combe i ekipa da me na kolac nabiju, samo polako ono skim smo peicali sam ovjavio pucamo na jednog napadaca iz regije kojeg cemo pokusati barem na pozajmicu dovest iz Radnika.
Moze u p.p.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 27 dec 2016, 14:29

crvenobijeli je napisao/la:
reddragon001 je napisao/la:ANaravno dosta imena je u igri ali nije korektno da objavim ta imena pa da sutra ako.ne zavrsmo da combe i ekipa da me na kolac nabiju, samo polako ono skim smo peicali sam ovjavio pucamo na jednog napadaca iz regije kojeg cemo pokusati barem na pozajmicu dovest iz Radnika.
Moze u p.p.
moze i meni

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 27 dec 2016, 14:33

Radi se o Glisicu, javit ce do Bozica.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 dec 2016, 20:02

Bolje da ne javi.Yebayi ga taj se i nesjeca kad je zadnji put zabio. Mada to opet nista nemora znacit. Ramic bi bio puno bolja opcija

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 27 dec 2016, 21:30

combe je napisao/la:Bolje da ne javi.Yebayi ga taj se i nesjeca kad je zadnji put zabio. Mada to opet nista nemora znacit. Ramic bi bio puno bolja opcija
Gosk najavio napad na pl.sumljam da ce ga lujo pustit,a i ima dobru platu, kod nas ce doci samo ako je povrijedjen,da se oporavlja na banji,naravno o zvijezdinom trosku,..asanovic je otpusten iz mladosti dk,a u mladost je otiso od nas,bilo bi ga dobro vratit,stim ako abid ode da se nadje adekvatna zamjena za njega..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 28 dec 2016, 00:49

Ljudi ba kakav Ramic, kakve p materine, zar su bolji od Isanovica, od Prljace, od ovog malog iz Orasja golmana, ovog stopera u Radniku sto igra, pa onog malog veznjaka Facica, brinite se da ih vratite sve i eto vam Premijer lige, i Euro takmicenja ako im obezbjedite sve uslove i date plate koje dajete strancima na hranarine i stanove, pustite suplje, ovako se ne radi, vidite i sami sta se desilo rukometu.

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 28 dec 2016, 01:14

gradacac10 je napisao/la:Ljudi ba kakav Ramic, kakve p materine, zar su bolji od Isanovica, od Prljace, od ovog malog iz Orasja golmana, ovog stopera u Radniku sto igra, pa onog malog veznjaka Facica, brinite se da ih vratite sve i eto vam Premijer lige, i Euro takmicenja ako im obezbjedite sve uslove i date plate koje dajete strancima na hranarine i stanove, pustite suplje, ovako se ne radi, vidite i sami sta se desilo rukometu.
Potpisujem
Bravooo
Ranieri vam je tata..

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2016, 01:20

Ja Isanovicu ne bi dao na parking od banje da dodje

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 28 dec 2016, 04:58

Ekipi koja nas je napustila Isanovic Facic serba kurbasic dobro je čovjek rekao na parking stadiona zabranit ulaz sa našom super djecom igrali u 2 ligi sjever daleko od svetinje

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 28 dec 2016, 08:50

gradacac10 je napisao/la:Ljudi ba kakav Ramic, kakve p materine, zar su bolji od Isanovica, od Prljace, od ovog malog iz Orasja golmana, ovog stopera u Radniku sto igra, pa onog malog veznjaka Facica, brinite se da ih vratite sve i eto vam Premijer lige, i Euro takmicenja ako im obezbjedite sve uslove i date plate koje dajete strancima na hranarine i stanove, pustite suplje, ovako se ne radi, vidite i sami sta se desilo rukometu.
Isanovica vratit, kad je dao go u orasiju protiv Zvijezde veseli se ko da je osvojio LP nikad ga nisam vidio da onako slavi kod nas, a da ne govorim sto mu je otac obeco 200 € za svaki go protiv Zvijezde

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 28 dec 2016, 09:13

@TKanton, daleko od toga da branim momka, al kad je dao gol, digao je ruke i okrenuo se dragonsima da ih moli za oprost. Pricas kako ga otac stimulise sa 200 eura po golu, a otac radi za platu od 300 do 350 eura. Ja licno Isana ne bih vracao jer je Brzi za njega Griezman al eto sportski segment u klubu ce odluciti koga dovesti.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 28 dec 2016, 09:26

esprit24 je napisao/la:@TKanton, daleko od toga da branim momka, al kad je dao gol, digao je ruke i okrenuo se dragonsima da ih moli za oprost. Pricas kako ga otac stimulise sa 200 eura po golu, a otac radi za platu od 300 do 350 eura. Ja licno Isana ne bih vracao jer je Brzi za njega Griezman al eto sportski segment u klubu ce odluciti koga dovesti.
Tako sam cuo na tribini i vidio, ako je tako onda mozes mislit koliko mrze zvijezdu

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 dec 2016, 09:50

Ako ce igrat za platu ko sto je imo u orasju,bujrum,sve vise od tih para sto dalje od zvijezde
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 28 dec 2016, 11:41

Nije istina tkanton, momak digao ruke da ne slavi gol protiv zvijezde bio sam u orasju... i kvalitetniji su a bili bi ekstra igraci svi do jednog da imaju uslove i igrali bi srcem za klub..

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1531
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bavariapivo » 28 dec 2016, 11:46

crvenobijeli je napisao/la:
reddragon001 je napisao/la:Pisko ovdje ne iznosi nista sto nije zavrsio ili nece biti zavrseno. Da je nama vise ljudi da hoce da se daju za ovaj klub mnogo bolja bi bila situacija mada iz dana u dan se sve vise ljudi aktivno i pasivno ukljucuju najnovija vijest je da je belamionix podigo transu prema Zvijezdi sto je veliki napredak.
Evo aletic otiso iz orasja,bilo bi ga dobro upecat,
ja sam nacuo da je pregovarao sa nekim azijcima, mozda ce tamo ...

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2016, 12:10

gradacac10 je napisao/la:Nije istina tkanton, momak digao ruke da ne slavi gol protiv zvijezde bio sam u orasju... i kvalitetniji su a bili bi ekstra igraci svi do jednog da imaju uslove i igrali bi srcem za klub..
Koje uslove? Pristao je da igra u Orasju za manju platu nego sto mu je ponudjena u Zvijezdi.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SPASIOC » 28 dec 2016, 13:42

izvinjavam se što pišem na vašem forumu. ali bi dao komentar.u vezi pojačanja. nije svaki igrač POJAČANJE.a ,,neko,, ga dovede i on mora igrati.tada domaći obično mladji igrači izvise. gube vrijeme. i žele otići pošto poto. kao kod vas što je otišlo mnogo domaćih igrača. spravom nezadovoljnih. ja nosim Radnički u srcu i evo vam primjer .ostali bez para. prije toga otjerali 9 stranaca .trebali ispast , ali sreća sarajevo pustilo olimpiku pa ispade Borac a Radnički osta tu gdje je...nisu imali para pustili djecu da igraju a puno je svih 11 ispod 21 god.trebala su bar 3-4 iskusnija. ali djeca PROIGRALA.i to igrali bez plate.. da nas ne povališe sudije kući protiv BOSNE V. i GOŠKA imali bi još 4 boda i solidno stajali na tabeli.nadigralo nas samo TRAVNIK u travniku. znači TREBA dati šansu MLADIM da pokažu da mogu biti igrači. a kad bi ono što se da strancu za platu+prevoz + hranu dao domaćem igraču oni bi ORALI po terenu. čitam želite Glišića iz Bijeljine. i mislim da vam je bolje ostaviti pare a pustit svog hasanbasića , kojeg mnogi osporavate .uz podršku on može izrasti u igrača. nije glišić ništa bolji , samo ima nekoga ko ga vodi iz ekipe u ekipu .ovo je samo primjer .mislim da vam treba mladja i brža vezna linija , umjesto stjepanovića i musića , i dobar golman pa da se borite za ulazak u PL. ipak vam je najjači trener , jer Vojvodić zna motivisat momke da pruže maximum .i za kraj MALO je danas igrača koji mogu pojedinačno napraviti prevagu.tj riješiti utakmicu. a kolko su nam dobri igrači i lige pokazuju transferi u 4-5 ligu austrije, probe u zaprešiću i sesvetama itd. sportski pozdrav

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 28 dec 2016, 17:49

Mene sto se tice isanu vrata zatvorit.svaka cast faci momak je otisao u premijer ligu nije se bas snasao ali mlad je.ima vremena.

Isto tako mi nismo sposobni dovesti ramica i igrace koji nam mogu donijeti prevagu za premijer ligu.
Dovest cemo par igraca i borit cemo se do zadnjeg kola.
Da imamo para kao nekad lako bi mogli dovesti tri cetiri igraca i biti glavni kandidat za pl
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 28 dec 2016, 20:15

Nisu valjda samo pare i plata uslov? Omogucit momcima da redovno treniraju sa adekvatnim privatnim trenerima pored zajednickih treninga da bi napredovali, napravit plan prehrane, motivisat ih i samo radit na njima, a ne evo plata pa na treninzima dodji malo protrci i na utakmici moras zabit gol..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.