NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 dec 2016, 20:17

gradacac10 je napisao/la:Nisu valjda samo pare i plata uslov? Omogucit momcima da redovno treniraju sa adekvatnim privatnim trenerima pored zajednickih treninga da bi napredovali, napravit plan prehrane, motivisat ih i samo radit na njima, a ne evo plata pa na treninzima dodji malo protrci i na utakmici moras zabit gol..
Ljudino. Lik je pristao da igra za 'rivala', samo to je dovoljno. Da ne pricam o tome da je pristao da igra za manju platu nego sto mu je kod kuce nudjena.. Kraj price.
Sto se mene tice, takvi igraci daleko od Zvijezde.

Sto se tice Serbe i Face to je potpuno druga prica. Za njih ovo ne vrijedi.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 28 dec 2016, 21:30

gradacac10 je napisao/la:Nisu valjda samo pare i plata uslov? Omogucit momcima da redovno treniraju sa adekvatnim privatnim trenerima pored zajednickih treninga da bi napredovali, napravit plan prehrane, motivisat ih i samo radit na njima, a ne evo plata pa na treninzima dodji malo protrci i na utakmici moras zabit gol..
Ja imam informaciju ako je tacna da su u Zvijezdinoj skoli strogo zabranjeni individualni treninzi mimo redovnih za talentovanu djecu,sad dali je to stav kluba ili samovolja trenera koji rade sa djecom.Vise se praktikuje sportski turizam odlazak na skupe sportske ekskurzije.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 28 dec 2016, 21:35

zmajevac je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Nisu valjda samo pare i plata uslov? Omogucit momcima da redovno treniraju sa adekvatnim privatnim trenerima pored zajednickih treninga da bi napredovali, napravit plan prehrane, motivisat ih i samo radit na njima, a ne evo plata pa na treninzima dodji malo protrci i na utakmici moras zabit gol..
Ja imam informaciju ako je tacna da su u Zvijezdinoj skoli strogo zabranjeni individualni treninzi mimo redovnih za talentovanu djecu,sad dali je to stav kluba ili samovolja trenera koji rade sa djecom.Vise se praktikuje sportski turizam odlazak na skupe sportske ekskurzije.
Nemoze tebi niko zabraniti da svome dijetu placas privatne treninge,trenutno djeca iz skole fudbala imaju takve treninge u modrici
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 28 dec 2016, 21:36

astra1922 je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Nisu valjda samo pare i plata uslov? Omogucit momcima da redovno treniraju sa adekvatnim privatnim trenerima pored zajednickih treninga da bi napredovali, napravit plan prehrane, motivisat ih i samo radit na njima, a ne evo plata pa na treninzima dodji malo protrci i na utakmici moras zabit gol..
Ja imam informaciju ako je tacna da su u Zvijezdinoj skoli strogo zabranjeni individualni treninzi mimo redovnih za talentovanu djecu,sad dali je to stav kluba ili samovolja trenera koji rade sa djecom.Vise se praktikuje sportski turizam odlazak na skupe sportske ekskurzije.
Nemoze tebi niko zabraniti da svome dijetu placas privatne treninge,trenutno djeca iz skole fudbala imaju takve treninge u modrici
Kada bi se zabranjivalo bilo bi protiv pravno i kaznjivo za one koji zabranjuju.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 dec 2016, 22:11

Stjepanovic u slogi simin han :guz:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 28 dec 2016, 22:30

Dovest eldina masica na njegovo mjesto ili velibora durica
Isto asanovica treba dovest odlicna zamjena za hadzica
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 dec 2016, 22:49

Nevjerujem da ce masic iz olimpika doc,ali moze minel na zadnjeg veznog,a beka novog dovesti,
Meni je se svidio aletic,sta je sve radio u orasju nasim igracima,nisam mogao da vjerujem sa neigra u pl.ali mlad je ,tek ce njegovo doci
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 dec 2016, 06:04

Ipak, nije bio zadovoljan statusom u ekipi i ambicijama kluba, pa se odlučio na odlazak. Sloga je bila najkonkretnija u njegovom dovođenju, te će ovaj fudbaler do kraja sezone igrati u Siminom Hanu.

Bravo novinari Zvijezda najavila borbu za premier ligu a ovaj otisu u borbu za opstanak toliko o ambicijama kluba.

:clap: :clap: :facepalm:

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 29 dec 2016, 08:44

Kako sam i mislio juce na vijecu tema Zvijezda tj tribina koja je se pravila od 2008-2012 i tad je isplatu izvodjacu na sebe preuzela opstina gradacac i naravno nisu placali pa sad ispadose komunjare fine oni ce pomoc klubu a ustvari nisu ljudima marke dali protekle 4 godine a bili su obavezni...

Sto se tice Stjepanovica u njegovim godinama i ja a i bilo ko od vas trazit ce gdje ima vise para, toga smo svjedoci i u mnogo vecim klubovima svi penzioneri odose za parama kinezima i amerima.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 dec 2016, 12:47

Tkanton je napisao/la:Kako sam i mislio juce na vijecu tema Zvijezda tj tribina koja je se pravila od 2008-2012 i tad je isplatu izvodjacu na sebe preuzela opstina gradacac i naravno nisu placali pa sad ispadose komunjare fine oni ce pomoc klubu a ustvari nisu ljudima marke dali protekle 4 godine a bili su obavezni...

Sto se tice Stjepanovica u njegovim godinama i ja a i bilo ko od vas trazit ce gdje ima vise para, toga smo svjedoci i u mnogo vecim klubovima svi penzioneri odose za parama kinezima i amerima.
Jučer se trebalo raspravljati o završetku stadiona ovako bilo obrnuto kako isplatit tribinu koja je ostala od stare uprave ili koga već ... ehh moja banjo kad ćemo te završiti

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 29 dec 2016, 13:09

fender13 je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:Kako sam i mislio juce na vijecu tema Zvijezda tj tribina koja je se pravila od 2008-2012 i tad je isplatu izvodjacu na sebe preuzela opstina gradacac i naravno nisu placali pa sad ispadose komunjare fine oni ce pomoc klubu a ustvari nisu ljudima marke dali protekle 4 godine a bili su obavezni...

Sto se tice Stjepanovica u njegovim godinama i ja a i bilo ko od vas trazit ce gdje ima vise para, toga smo svjedoci i u mnogo vecim klubovima svi penzioneri odose za parama kinezima i amerima.
Jučer se trebalo raspravljati o završetku stadiona ovako bilo obrnuto kako isplatit tribinu koja je ostala od stare uprave ili koga već ... ehh moja banjo kad ćemo te završiti
Banja ce se zavrsit,kad se prvo ociste svi dugovi,onda kada se promijeni statut kluba i kada se pojavi neko ko ce bit vecinski vlasnik kluba.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 29 dec 2016, 13:45

fender13 je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:Kako sam i mislio juce na vijecu tema Zvijezda tj tribina koja je se pravila od 2008-2012 i tad je isplatu izvodjacu na sebe preuzela opstina gradacac i naravno nisu placali pa sad ispadose komunjare fine oni ce pomoc klubu a ustvari nisu ljudima marke dali protekle 4 godine a bili su obavezni...

Sto se tice Stjepanovica u njegovim godinama i ja a i bilo ko od vas trazit ce gdje ima vise para, toga smo svjedoci i u mnogo vecim klubovima svi penzioneri odose za parama kinezima i amerima.
Jučer se trebalo raspravljati o završetku stadiona ovako bilo obrnuto kako isplatit tribinu koja je ostala od stare uprave ili koga već ... ehh moja banjo kad ćemo te završiti
Trebala je opstina platit tribinu, tako su bar rekli 2012 godine i sve je ostalo na tome, sad kad je izvodjac pokreno tuzbu neko je to pokusavo svalit na Zvijezdu ali su postojali dokazi da je opstina to preuzela na sebe i dogovorena je isplata u vise rata od strane opstine

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 14:56

:)
Ko je izvodzac radova :?:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 dec 2016, 15:26

crvenobijeli je napisao/la::)
Ko je izvodzac radova :?:
Dzena


crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 15:59

Zar se nije moglo napravit s hasanom,da se pola plati a pola da se otpise,uz njegovu reklamu na stadionu,dresu,itd..vjerujem da hasanu nije stalo do tih 3oo ooo km al znam da je on sda,zato mislim da i inzistira na tome da mu se isplati....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 29 dec 2016, 16:13

crvenobijeli je napisao/la:Zar se nije moglo napravit s hasanom,da se pola plati a pola da se otpise,uz njegovu reklamu na stadionu,dresu,itd..vjerujem da hasanu nije stalo do tih 3oo ooo km al znam da je on sda,zato mislim da i inzistira na tome da mu se isplati....
Taj dug nema nikakve veze sa Zvijezdom, taj dug nosi opcina Gradacac, vec pokusaju nekog da oblate a oni da budu fini..... sto je i logicno stadion je opcinski a ne Zvijezdin

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 16:17

Tkanton je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Zar se nije moglo napravit s hasanom,da se pola plati a pola da se otpise,uz njegovu reklamu na stadionu,dresu,itd..vjerujem da hasanu nije stalo do tih 3oo ooo km al znam da je on sda,zato mislim da i inzistira na tome da mu se isplati....
Taj dug nema nikakve veze sa Zvijezdom, taj dug nosi opcina Gradacac, vec pokusaju nekog da oblate a oni da budu fini..... sto je i logicno stadion je opcinski a ne Zvijezdin
Razumijem,ali zar nisu mogli nac rjesenje,da se dio tog novca,sto se duguje dzeni,uplati zvijezdi,zauzvrat bi dzena dobila reklamu na dresu,i stadionu,a stim novcem bi se mogla dovest ozbiljna pojacanja,za napad na pl.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la carli22 » 29 dec 2016, 16:48

Ja ne vjerujem o cemo ovi kvazi novinarcici ovog kvazi portala pisu, samo crnu hroniku iz Zvijezde koja je odavno rijesena :njanjanja: Podudlajte ga Segrticu :lol:
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 dec 2016, 17:15

Sta je ovo sad za Šegrta daj piska javljaj stanje

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.