NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Marsal
Postovi: 22802
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 22 jan 2017, 18:18

Jednom sa materom nisam pričao 2 sedmice kad je kupila Milkos pavlaku. :mrgreen:

Da ne kažem da sam je naravno vratio i uzeo naš mileram :kralj:

ZIM :bow:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 22 jan 2017, 18:19

http://****/aldin-dzidic-se-vraca-u-celik/

koliko moze ovaj portal slagati to pas s maslom ne moze pojesti

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6052
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 22 jan 2017, 18:20

Skender je u peMziji :mrgreen: , al' i dalje "vedri i oblači". Samo sad i Mrki ima dosta dionica.

Skontali ste da imam visok stepen tolerancije za gluposti. Al' sve ima svoje granice ;) .
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zodi41 » 22 jan 2017, 18:29

Pasha je napisao/la:Skender je u peMziji :mrgreen: , al' i dalje "vedri i oblači". Samo sad i Mrki ima dosta dionica.

Skontali ste da imam visok stepen tolerancije za gluposti. Al' sve ima svoje granice ;) .
Hajd sad ozbiljno,posto znam da se razumijes u fudbal baci koji post o ovim nasim pojacanjima,konkurenciji i opstanku u ligi

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5069
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 jan 2017, 18:37

ZODI stvarno lupas napamet prvo ja sam reko uz puno Bilino polj e naravno da ce im se trest gace itekako a ti mi spominjes Jajce pa oni su dali 3 gola pred 37 gledalaca .Mi sa onom ekipom uz podrsku navijaca bi ostali bez problema a i sad ce mo akobogda ostat ko god busde igro ..Sta hoces ti rec za Sisica prvo covjek ispo a mogo je on igrat u Mladosti a to za pljacke ti se petljas sto ne znas i dje ne trebas ima MUP ima TUZITELJSTVO ima SUDSTVO a ne ti da znas ko je koliko ukro na pumpi ..P ti sve znas ko da si u Zenici a ne u Njemackoj ..Vala iskreno lupas napamet puno toga..ZAPAMTI NECE CELIK ISPAST KO GOD BUDE IGRO .....

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6052
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 22 jan 2017, 18:49

Ev' misao-dvije.

Najveće pojačanje je to što je Ružić ostao(i što je Nedim ostao trener).

Haurdić se vratio(nije loš igrač), al' kao i drugi povratnik Šišić nije neko ko donosi prevagu. Šišića ću trpiti, al' samo zato što će igrati za Čelik. O njegovom karakteru i problemima sa zakonom, bez komentara...

Treći povratnik Mašić će popunjavati broj na treninzima, kao i odigrati povremeno kad bude povreda i kartona. Slično vrijedi i za Sadikovića.

Neko upita za Hiroša. U prošloj polusezoni za Goražde odigrao 7 utakmica i dao 1 gol. Sumnjam da će ostati.

O ovima koje priželjkujemo, ali još nisu potpisali, a možda i neće. O njima kad/ako potpišu.

Valjda nam je svima jasno da sa ovakvom pogotovo napadačkom linijom(Brković, Smriko, Haurdić i Šekijevi "vrsni nogometaši") teško možemo ostati.

Trenutno se konkurencija više pojačala, al' mogli bi ih ipak i stiči i prestiči, kako po pojačanjima, tako i bodovno.

Eh da, Marin je otišao i sretno mu bilo. Nije loš igrač, ali nije ni neko ko donosi prevagu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 22 jan 2017, 18:51

Marsal je napisao/la:Jednom sa materom nisam pričao 2 sedmice kad je kupila Milkos pavlaku. :mrgreen:

Da ne kažem da sam je naravno vratio i uzeo naš mileram :kralj:

ZIM :bow:
Ja rat vodim skoro svaki put , al hebiga znas stariji ljudi opet gledaju cijene ....
Nego ima puno potencijala i materijala za "uzeti" nekih para , sve je do ljudi u klubu da to pretvore u suske , nase je da dokazemo tu ljubav prema Celiku kroz razne mogucnosti koje nam se trenutno nude !

Hajde likce
Čelik do bagro

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zodi41 » 22 jan 2017, 18:59

Pasha je napisao/la:Ev' misao-dvije.

Najveće pojačanje je to što je Ružić ostao(i što je Nedim ostao trener).

Haurdić se vratio(nije loš igrač), al' kao i drugi povratnik Šišić nije neko ko donosi prevagu. Šišića ću trpiti, al' samo zato što će igrati za Čelik. O njegovom karakteru i problemima sa zakonom, bez komentara...

Treći povratnik Mašić će popunjavati broj na treninzima, kao i odigrati povremeno kad bude povreda i kartona. Slično vrijedi i za Sadikovića.

Neko upita za Hiroša. U prošloj polusezoni za Goražde odigrao 7 utakmica i dao 1 gol. Sumnjam da će ostati.

O ovima koje priželjkujem, ali još nisu potpisali, a možda i neće. O njima kad/ako potpišu.

Valjda nam je svima jasno da sa ovakvom pogotovo napadačkom linijom(Brković, Smriko, Haurdić i Šekijevi "vrsni nogometaši") teško možemo ostati.

Trenutno se konkurencija više pojačala, al' mogli bi ih ipak i stiči i prestiči, kako po pojačanjima, tako i bodovno.

Eh da, Marin je otišao i sretno mu bilo. Nije loš igrač, ali nije ni neko ko donosi prevagu...
Imamo isto misljenje.Meni samo nije jasno sto se dovode igraci koji ce popuniti igru na dva gola na treningu.bolje zovni emina omerdica i ridju ridzalovica nego ove amatere.Colic,Karic,Dzidic i Dzelmic.dosta za opstanka.sve ispod toga biti ce zeznuto pravo

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 22 jan 2017, 19:56

tale07 je napisao/la:
Zodi41 je napisao/la:
tale07 je napisao/la:Da li iko zna, one svjetlece reklame sto budu kada repka igra da li su one u vlasnistvu repke, kluba ili koga vec?

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Mi u vlasnistvu kluba nemamo nista osim neplacenih racuna ja mislim.jbg sumorna istina.trosi ono ba struje previse.nije to jos za nas
Sad sam gledao onakvi paneli po metru kvadratnom trose izmedju 400-800W, neka je to 1kW, uzmes samo ove bocne strane po 100m,u prosjeku neka su upaljeni 3h, to je 3x 200 x 1 = 600kWh
Cijena struje za domacinstvo je 8kf po kWh(skuplja tarifa), cijenu industrijske struje ne znam tacno kolika je jer imaju razlicite tarife al eto neka je 20kf, al vjerujem da je manja i po toj racunici dodjes do toga da te to kosta po utakmici 120KM.Tako da ako postoji mogucnost da se ovi paneli koriste svakako ih treba koristiti.
Mislim da troše puno više, jer je svaki panel uključen posebno, a trofazni su.Repka kad igra, savez iznajmljuje od slovenaca, tako da tu nije samo koliko potroši struje.Treba platiti iznajmljivanje ili kupiti panele, koji nisu baš jeftini.Vjerujem da treba poseban program za upravljanje reklamama na panelima.Sve u svemu, što neko reče, trenutno nema potrebe za tim, dok se ne krene u borbi za Evropu il eventualni izlazak u Evropu za nekoliko godina.
Dresovi ce nam.ostati kakvi jesu, jer vjerovatno ima ugovor s haadom, tako da svaka promjena bi nam bila još jedan izdatak, što u ovom momentu, kada nam svaka marka znači, nije potrebno.

tale07
Postovi: 1797
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 22 jan 2017, 20:47

Zmaj88 je napisao/la: Mislim da troše puno više, jer je svaki panel uključen posebno, a trofazni su.Repka kad igra, savez iznajmljuje od slovenaca, tako da tu nije samo koliko potroši struje.Treba platiti iznajmljivanje ili kupiti panele, koji nisu baš jeftini.Vjerujem da treba poseban program za upravljanje reklamama na panelima.Sve u svemu, što neko reče, trenutno nema potrebe za tim, dok se ne krene u borbi za Evropu il eventualni izlazak u Evropu za nekoliko godina.
Dresovi ce nam.ostati kakvi jesu, jer vjerovatno ima ugovor s haadom, tako da svaka promjena bi nam bila još jedan izdatak, što u ovom momentu, kada nam svaka marka znači, nije potrebno.
Sto se tice potrosnje ovo mi je bila referenta tacka (https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 82111.html), vjerujem da su odstupanja moguca ali neneka ogroma 20-30%.
Ma ja sam pitao jer sam kontao da je mozda savez to kupio(ili grad zenica) pa da stoji kod nas na stadionu, pa sam kontao ako je tako bilo bi dobro zaganjati koristenje. Al eto ocito je da se to renta svaku utakmicu, tako da nista od toga :)

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 22 jan 2017, 20:59

Moramo dovesti Karica,Dzidica i Dilavera ili nema sanse da ostanemo u ligi, budite realni ljudi
Opstanak moramo izboriti

tareizo
Postovi: 1705
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 22 jan 2017, 21:41

Zenit.ba objavio da je dzidic novi igrac celika istina ili ne
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 22 jan 2017, 23:20

Kad se izabere Upravni odbor na ljeto, koliko će njima trajati mandat?
Čelik Zenica 1945

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 22 jan 2017, 23:25

edinedin1 je napisao/la:Moramo dovesti Karica,Dzidica i Dilavera ili nema sanse da ostanemo u ligi, budite realni ljudi
Pored navedenog trojca, treba nam barem jedan igrač koji će znati dat loptu ovoj dvojci u napadu.
Volio bi da neko napise trenutni najjači/mogući sastav Čelika.Kakva je situacija sa Duvnjakom, je li igrač Čelika ili ne?

tareizo
Postovi: 1705
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 22 jan 2017, 23:40

Pored navedenog trojca, treba nam barem jedan igrač koji će znati dat loptu ovoj dvojci u napadu.
Volio bi da neko napise trenutni najjači/mogući sastav Čelika.Kakva je situacija sa Duvnjakom, je li igrač Čelika ili ne?[/quote]

pa ja mislim:
Ruzic
G.Popovic-Sivsic
Jusic Dzidic??-Sadikovic
Haurdic,Salcinovic,Smriko,Sisic Brkovic
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 22 jan 2017, 23:55

Nimla_RZ je napisao/la:Kad se izabere Upravni odbor na ljeto, koliko će njima trajati mandat?
4 godine, sa mogućnošću izglasavanja nepovjerenja :D

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 23 jan 2017, 00:26

tale07 je napisao/la:
Zmaj88 je napisao/la: Mislim da troše puno više, jer je svaki panel uključen posebno, a trofazni su.Repka kad igra, savez iznajmljuje od slovenaca, tako da tu nije samo koliko potroši struje.Treba platiti iznajmljivanje ili kupiti panele, koji nisu baš jeftini.Vjerujem da treba poseban program za upravljanje reklamama na panelima.Sve u svemu, što neko reče, trenutno nema potrebe za tim, dok se ne krene u borbi za Evropu il eventualni izlazak u Evropu za nekoliko godina.
Dresovi ce nam.ostati kakvi jesu, jer vjerovatno ima ugovor s haadom, tako da svaka promjena bi nam bila još jedan izdatak, što u ovom momentu, kada nam svaka marka znači, nije potrebno.
Sto se tice potrosnje ovo mi je bila referenta tacka (https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 82111.html), vjerujem da su odstupanja moguca ali neneka ogroma 20-30%.
Ma ja sam pitao jer sam kontao da je mozda savez to kupio(ili grad zenica) pa da stoji kod nas na stadionu, pa sam kontao ako je tako bilo bi dobro zaganjati koristenje. Al eto ocito je da se to renta svaku utakmicu, tako da nista od toga :)
Kakvi paneli i vrag. U ovoj situaciji nam ne trebaju definitivno. Celik nema uopste sponzora i cime cemo punit te reklame sastrane? Mozda sa "Grad Zenica" jedino.. :P

Avatar
Steelman
Postovi: 2099
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 23 jan 2017, 01:56

23.01.2017., počinje!

slika

Postani Čelikov član, ostvarimo zenički san!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rodjak » 23 jan 2017, 04:54

ljudi vi imate sansi za opstanak(vidim neki klonuli duhom),morate vjerovati u to.Ima jos 4 kola plus liga za opstanak,gdje igrate 2 utakmice sa Metallegijom.I oni ce gubiti u nekim utakmicama gdje planiraju bodove.Sve je moguce ,jeste tesko ali nije i nemoguce.Ja vam zelim od srca da ostanete,**** onda takvu ligu gdje nema Celika,Veleza i Borca.Vjerujem da ce Celik igrati puno bolje nego do sada,a 6 bodova se stigne u 2 kola.

Izvinjavam se sa upadicom :)
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

tale07
Postovi: 1797
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 23 jan 2017, 08:23

FliX je napisao/la:
tale07 je napisao/la:
Zmaj88 je napisao/la: Mislim da troše puno više, jer je svaki panel uključen posebno, a trofazni su.Repka kad igra, savez iznajmljuje od slovenaca, tako da tu nije samo koliko potroši struje.Treba platiti iznajmljivanje ili kupiti panele, koji nisu baš jeftini.Vjerujem da treba poseban program za upravljanje reklamama na panelima.Sve u svemu, što neko reče, trenutno nema potrebe za tim, dok se ne krene u borbi za Evropu il eventualni izlazak u Evropu za nekoliko godina.
Dresovi ce nam.ostati kakvi jesu, jer vjerovatno ima ugovor s haadom, tako da svaka promjena bi nam bila još jedan izdatak, što u ovom momentu, kada nam svaka marka znači, nije potrebno.
Sto se tice potrosnje ovo mi je bila referenta tacka (https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 82111.html), vjerujem da su odstupanja moguca ali neneka ogroma 20-30%.
Ma ja sam pitao jer sam kontao da je mozda savez to kupio(ili grad zenica) pa da stoji kod nas na stadionu, pa sam kontao ako je tako bilo bi dobro zaganjati koristenje. Al eto ocito je da se to renta svaku utakmicu, tako da nista od toga :)
Kakvi paneli i vrag. U ovoj situaciji nam ne trebaju definitivno. Celik nema uopste sponzora i cime cemo punit te reklame sastrane? Mozda sa "Grad Zenica" jedino.. :P
Ovo sam pitao iz razloga jer sam mislio da je panele ssvez kupio pa da se moze nesto izganjati da se koriste.
A nama sad treba sve, jer sutra kad odes i zakucas nekom privredniku na vrata,trazis sponzorstvo, moras mu nesto ponuditi zauzvrat, tako da svaku opciju za marketing treba uzeti u obzir. Sto je napisao neko iznad gore, u danasnjem svijetu nema ja sam Celik hocete li nam biti sponzor.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.