English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Brokula
Postovi: 30996
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 21 feb 2017, 23:09

Đe Kawhi
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

pepethefrog
Postovi: 175
Pridružen/a: 23 jan 2017, 17:57
Lokacija: Udruzenje sudija sa sjeverozapada Engleske
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la pepethefrog » 21 feb 2017, 23:10

Cityu je bolje da casno ispadne od Monaca jer imam osjecaj da ako nalete na neku od ovih jacih u cetvrtfinalu da ce ih tako nagaziti da se nece oporaviti do kraja sezone i u EPLu.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rooney88 » 21 feb 2017, 23:13

pepethefrog je napisao/la:Cityu je bolje da casno ispadne od Monaca jer imam osjecaj da ako nalete na neku od ovih jacih u cetvrtfinalu da ce ih tako nagaziti da se nece oporaviti do kraja sezone i u EPLu.
U LP trenutno nema niko koga se "isplati" plasiti, moze City daleko ako neko objasno Otamendiu neke stvari ili ga cak posadi na klupu. Ne kazem da ce daleko jer ne vjerujemda hoce ali da trebaju sada strahovati od nekoga... ne bas. Pepove Barce nema vec jako dugo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la invincible1921 » 21 feb 2017, 23:17

Asteriks je napisao/la:Pa cijela nesigurnost u defanzivi ima za uzrok Pepov klimavi sistem. Budimo realni, gradjani imaju top ofanzivu te cak solidan izbor u defanz vezi - Fernandiho - Fernando, koji bi koliko toliko zastitili onaj cirkus ispod.

Jasno je kakvi momenti su prelomili mec i kako naivno izgleda ekipa koja bi trebala biti glavni oslonac epl-a u ovom takmicenju.
Svaka cast :kafa: odlicno zapazas :)

Mislim navijam za city ...dobro ne navijam, ali volim engleski fudbal vise nego bilo sta drugo iz sporta, a eto city mi je najomiljeniji. Plavi su igraju napadacki nekako mocni ha hu volio sam ih i prije seika...ovo pisem da ne bude sad nekih napada na mene poceo navijat otkad su pare dosle :D Navijam za inter, al et simaptisem ove....

Kad ovo sve kazem onda hocu reci da sam gledo 80% tekmi ove godine i zaista odbrana i sistem koji pep postavlja je ocajan....ja i dalje ne mogu vjerujem da otamendi, sagna pa i stonse uz kardinalne golmane onako grijese... :crazy: Sto se napada tice ja i dalje trvrdim da je city daleko najbolji napadacki tim lige, medjutim od tri kontre jedna ce im u golu zavrsit.

Zaista glupo zvuci opravdanje, ali eto valjda kako sam gledo dosta tekmi ove sezoen, zaista se tesok oteti utisku da nisu zasluzili makar da budu rame uz rame sa celzijem. More bodova su prosuli u utakmicama gdje su daleko bolji i dominantniji bili, ali primili preglupe golove na amaterizam odbrane i promasaje aguera.... :thumbup:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

pepethefrog
Postovi: 175
Pridružen/a: 23 jan 2017, 17:57
Lokacija: Udruzenje sudija sa sjeverozapada Engleske
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la pepethefrog » 21 feb 2017, 23:21

Rooney88 je napisao/la:
pepethefrog je napisao/la:Cityu je bolje da casno ispadne od Monaca jer imam osjecaj da ako nalete na neku od ovih jacih u cetvrtfinalu da ce ih tako nagaziti da se nece oporaviti do kraja sezone i u EPLu.
U LP trenutno nema niko koga se "isplati" plasiti, moze City daleko ako neko objasno Otamendiu neke stvari ili ga cak posadi na klupu. Ne kazem da ce daleko jer ne vjerujemda hoce ali da trebaju sada strahovati od nekoga... ne bas. Pepove Barce nema vec jako dugo.
Odbrana im je presmijesna, pocevsi od slagiranih bekova koje svako prosjecno krilo moze terorisati do stopera koji u ovom sistemu pasova sa golmanom ispadaju ko amateri pa onda skontas da ih ispred cuva nepokretni Yaya Toure, nema tu hljeba za City. PSG, Atletico, Real, BAyern su ekipe koje ce ih dobro nacepiti ako se sastanu. Naravno to je moje imsljenje mozda grijesim ali meni ovaj City totalno bezveze izgleda, ni naprijed nije da dominiraju, realno golovi su im danas uglavnom bili zbog amaterske odbrane Monaca.

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 21 feb 2017, 23:26

City nema izbalansiranu ekipu, istresli su skoro 200 miliona ovo ljeto mahom na neka krila i napadace, Gundogan koji je out do kraj sezone, a odbrana mu još starija nego prošlih sezona :facepalm:
Mislim da je to glavna prica oko Citya - nije Pep podcijenio EPL kako neki misle, vec je PREcijenio svoju odbranu koji je zatekao u Cityu kad je došao, mislio je da sa njima može izgurati sezone, a to su mahom izlizani veterani sa preko 30 godina koji ne mogu više.
Pep hoce izlaz sa loptom iz zadnje linije po svaku cijenu , a nema igraca koji to može :crazy: nema više Xavija niti Alonsa, a nema ni Gundogana koji bi možda mogao , Yaya je ipak star za toga....radije ce vracati nazad po loptu De Bruynea ili Silvu (igrace koji su iskljucivo za protivnicke polovine), nego jednostavno nabiti loptu prema naprijed...kako je to tvrdoglav lik :lol:
Bekova nema uopšte, Sagna veceras bez ikakvog napadackog ucinka...gledam Monacove bekove - onaj Sidibe i Mendy :clap: ljudi preoraše gore-dole svoje stranu, a nesretnik Sagna ne može potrcati.
Stoperi su posebna prica, kad izloženi 1 na 1 sa napadacima su u rangu niželigaških stopera. Na to sve nemaju ni kapitena Kompanya koji je izgleda završio sa nekim vrhunskim fudbalom, a koji bi im dobro došao u onom starom izdanju.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14324
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 21 feb 2017, 23:27

Postao/la invincible1921 » 21 feb 2017, 23:17
Svi nedostatci su isplivali na sunce u tekmi protiv Evertona gdje je Pep nesto pokusao sa Zabaletom u vezi iako cu nerado reci da je Delph mnogo korisniji od pomenutog na toj poz, et bas vezano za taj mec.

Onda, Pep je usadio dosta dobrog, msm to ne treba degradirati ali nekak to taktiziranje, kompaknost il sl. uveliko fali kad vec nema Kompanya il neke klase pozadi, pa da se moze osloniti na umijece defanzivnog majstora.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kawhi » 21 feb 2017, 23:33

Brokula je napisao/la:Đe Kawhi
Pep prekucao još jednom. Sterling i Aguero opet kritični i pored golova. Useru toliko toga što onda odbranu ostavlja u užasni situacijama. Odbrana je večeras osim onog idiotluka Stonesa bila ok. Protiv ekipe s jakim napadom, koja zna iskoristiti svoje šanse, kakvih je u Engleskoj 1 ili 2, to izgleda ovako, al opet je Pep uspio nekako spasiti. :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Monolog » 21 feb 2017, 23:36

Kawhi je napisao/la:Odbrana je večeras osim onog idiotluka Stonesa bila ok
Pa gore je ispadanje Otamendija kod gola za 1:2 nego onaj slabašan duel Stonesa.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la invincible1921 » 22 feb 2017, 00:03

Ma ispo je otamendi vise puta samo sto nije svaki put gol bio...ne znas jel mu gora igra 1na1 ili procjena lopte
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

infy2
Postovi: 16
Pridružen/a: 21 feb 2017, 12:06
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la infy2 » 22 feb 2017, 23:50

slika

Avatar
Barcod
Postovi: 1723
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Barcod » 23 feb 2017, 21:06

BREAKING: Leicester have sacked title-winning manager Claudio Ranieri.
Arsenal All The Way !

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la SlevinKelevra » 23 feb 2017, 21:10

Ranieri dobio nogu.... Ko je to mogao pomisliti u maju prosle godine. :?

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Amsterdam1312 » 23 feb 2017, 21:11

Bajka je gotova i zvanično. Ne znam šta bi rekao, trebali su ga ostaviti do kraja da odradi sezonu, vjerujem da će opstati u Ligi, a u Lp još igraju iako im je i ovo plafon bio.

Kako god bila je to dobra priča jednog simpatičnog sijedog starca.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la akisarajevo92 » 23 feb 2017, 21:16

Cudan tajming za otkaz, izmedju dvije utamice sa Sevillom gdje i dalje imaju solidne sanse za prolaz

ali kao sto sam vec govorio, sada dovesti Pearsona, izboriti opstanak i onda opet dati posao Ranieriju :kafa:
Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 23 feb 2017, 21:18, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la SlevinKelevra » 23 feb 2017, 21:18

akisarajevo92 je napisao/la:Cudan tajming za otkaz, izmedju dvije utamice sa Sevillom gdje i dalje imaju solidne sanse za prolaz
Vjerovatno je odluceno ranije, ocekujuci potop sinoc... :eh:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2017, 21:23

Don Claudio :salut:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la MysticAladin » 23 feb 2017, 21:26

Što Tottenham igra na Wembley-u?
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la akisarajevo92 » 23 feb 2017, 21:36

Ove sezone sve evropske utakmice igraju na Wembleyu, a sljedece godine i Premier ligu

a Evropu moraju igrati na Wemlbeyu, jer zbog radova koji se obavljaju na i oko WHL-a nemaju dozvolu Uefe da tamo igraju
Don't believe the hype.

Avatar
Kontraa
Postovi: 1320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 21:49
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Kontraa » 23 feb 2017, 21:39

MysticAladin je napisao/la:Što Tottenham igra na Wembley-u?
Pa da više ljudi gleda patnju protiv Genta :ljepota:

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.