FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

badboy
Postovi: 792
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 25 feb 2017, 11:20

Ma i Cali ne gine isti tretman. Cim prvu izgubi na Kosevu ili negdje na stani gdje su raja upisala bodove krece kampanja tjeranja.
Kodri se moralo dat vremena da se dokaze i da uspostavi sistem ( profesionallizam) koji je poceo da uvodi, al jok, poluigraci zakmece, menadzercici se uzdignu i s ahbabima klubu, medijima i na tribini pocnu da truju i epilog bude poznat. Prica koja se vrti u klubu zadnjih 20 god.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2017, 11:37

Ne mora znaciti, nije dobio sta je htio i svima je to rekao, nece on biti krivac i ja sam za da on ostane i sljedecu sezonu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

badboy
Postovi: 792
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 25 feb 2017, 13:49

Jesmo ti, ja i jos mozda poneko da naravno ostane duze i da kroz kontinuitet idemo stepenicu po stepenicu, al mi nit se pitamo nit sta odlucujemo. Eto vidjet cemo sta ce bit po pitanju Cale i kolko ce dobiti vremena i kredita , ja sam skeptican.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2017, 21:36

Posteno.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23020
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 26 feb 2017, 18:12

Zlatkovic potpisao za Radnik.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 26 feb 2017, 18:17

miky_hz je napisao/la:Zlatkovic potpisao za Radnik.
Broj 77, lijevi bek :think:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23020
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 26 feb 2017, 18:24

Sarajlijica1946 je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Zlatkovic potpisao za Radnik.
Broj 77, lijevi bek :think:
Jap celo ,Nemanja j.ebem ga u ime :guz:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la High » 26 feb 2017, 18:27

miky_hz je napisao/la:Zlatkovic potpisao za Radnik.
Prva asocijacija - ono vozanje u Podgorici zbog čeg smo primi gol i na kraju i ispali! Šugavi Topalko!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 26 feb 2017, 18:31

Nikad ove Nemanje nisu valjale u Sarajevu :lol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 26 feb 2017, 21:26

Ocekujem utakmice karijere protiv nas. :kafa:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 mar 2017, 11:49

Suljić postao mađarski državljanin: Dobio sam priliku da igram za zemlju u kojoj me cijene
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 10 mar 2017, 13:16

MortemHz je napisao/la:Suljić postao mađarski državljanin: Dobio sam priliku da igram za zemlju u kojoj me cijene
slika
Bravo Asmire :salut: Kao da ga sad gledam sa tribine u Lukavici a gledaj gdje je sad dogurao. :clap:

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 10 mar 2017, 20:10

Bravo za Asmira, sve sto je napisao je tako.

I veliki respect za brata Krstu, pravi hordas.
Sabrine mi moje!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 19 mar 2017, 23:19

Sabinho je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Brani se Dženan ovdje ko da je Ibro Biogradilić. :lol:
Ne brani se na taj nacin. Treba biti sto veci lafac na nacin da sto vise pljunes na covjeka, to je pravi nacin. :clap:
Evo da ne gušimo tamo temu, a znao sam da ćeš mi ti replicirat. To što ga počastim nadimkom koji je sam sebi dao svojim gestovima, to nije pljuvanje. U svakom svom postu kad sam se dotico rada trenera, trudio sam se da se referišem na njihovo znanje, poteze, struku i ostalo. Ja, kao neko ko je prisustvovao skoro svakom treningu svakoh trenera unazad par godina, sem za vrijeme Hurtića, kažem da je Dženo zaslužan za trofeje koliko i svaki igrač ponaosob kad su taktike, ideje i zamisli u pitanju. Nit je on šta postavljao, diktirao, sprovodio ideje nit koji qrac. "Izađi, dodaj, jače, leđa, raširi, dobra, ne valja, bravo itd" To su riječi koje su se vrtile na treninzima FK Sarajevo čiji je sadržaj bio igranje na 2/3 terena lopte, i malo ubacivanja sa strane za golmane i šutanje sa ruba 16erca. Takav pristup može meda dat na instant kratki period, ali kad se treba ekipa pripremiti, racionalno postavit plan i koncept u prvenstvu, onda dolazi krah, koji se i desio nakon titule. Ugl, šta god da ja napišem ne mogu nikom promijenit mišljenje o tom fenomenu, isto ko što meni ničija s mindera ne može nadvladat ono što sam svojim očima gledo, prvenstveno na treninzima. Na kraju da dodam, Dženu gotivim kao raju ovako, a kao sportskog radnika, glava mi počne pulsirat.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 19 mar 2017, 23:55

uNbx je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Brani se Dženan ovdje ko da je Ibro Biogradilić. :lol:
Ne brani se na taj nacin. Treba biti sto veci lafac na nacin da sto vise pljunes na covjeka, to je pravi nacin. :clap:
Evo da ne gušimo tamo temu, a znao sam da ćeš mi ti replicirat. To što ga počastim nadimkom koji je sam sebi dao svojim gestovima, to nije pljuvanje. U svakom svom postu kad sam se dotico rada trenera, trudio sam se da se referišem na njihovo znanje, poteze, struku i ostalo. Ja, kao neko ko je prisustvovao skoro svakom treningu svakoh trenera unazad par godina, sem za vrijeme Hurtića, kažem da je Dženo zaslužan za trofeje koliko i svaki igrač ponaosob kad su taktike, ideje i zamisli u pitanju. Nit je on šta postavljao, diktirao, sprovodio ideje nit koji qrac. "Izađi, dodaj, jače, leđa, raširi, dobra, ne valja, bravo itd" To su riječi koje su se vrtile na treninzima FK Sarajevo čiji je sadržaj bio igranje na 2/3 terena lopte, i malo ubacivanja sa strane za golmane i šutanje sa ruba 16erca. Takav pristup može meda dat na instant kratki period, ali kad se treba ekipa pripremiti, racionalno postavit plan i koncept u prvenstvu, onda dolazi krah, koji se i desio nakon titule. Ugl, šta god da ja napišem ne mogu nikom promijenit mišljenje o tom fenomenu, isto ko što meni ničija s mindera ne može nadvladat ono što sam svojim očima gledo, prvenstveno na treninzima. Na kraju da dodam, Dženu gotivim kao raju ovako, a kao sportskog radnika, glava mi počne pulsirat.
Ide se iz krajnosti u krajnost. Dzeno je imao dobru ekipu to stoji, ali valjalo je odraditi neke stvari. Valjalo je iz onakvog qrca nasibati Zrinjski u Mostaru sa tricom, napraviti onakav niz, dati Atromitosu tri komada u gostima, prije svega reanimirati ekipu itd. Ako je na taj nacin to uspio, da se dodaju na treningu i slicno, onda mu jos veca cast pripada.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 19 mar 2017, 23:59

.zabiJo ga Benkara danas... #samo #kazem
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 mar 2017, 00:12

belosevic28 je napisao/la:.zabiJo ga Benkara danas... #samo #kazem
peti sesti
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 20 mar 2017, 04:06

Sabinho je napisao/la:Ide se iz krajnosti u krajnost. Dzeno je imao dobru ekipu to stoji, ali valjalo je odraditi neke stvari. Valjalo je iz onakvog qrca nasibati Zrinjski u Mostaru sa tricom, napraviti onakav niz, dati Atromitosu tri komada u gostima, prije svega reanimirati ekipu itd. Ako je na taj nacin to uspio, da se dodaju na treningu i slicno, onda mu jos veca cast pripada.
Ne sporim ja taj dio prvog mandata, taj ho-ruk sistem je i u teoriji mogao trajati i dati meda baš onoliko koliko se to ostvarilo i u praksi. Kad nestane taj momenat, dolazi na scenu realno znanje, kvalitet i stručnost. Njegov najveći problem je što neće da radi na sebi, da se educira i završi već jednom te škole i p1zde materine. Prošlo je dosta vremena, a on stagnira na tom polju. Nije da mu se nije nudilo iz kluba da se troškovi preuzmu za to sve. Potencijal ima, ali džaba kad nema mesa.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 20 mar 2017, 14:44

uNbx je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ide se iz krajnosti u krajnost. Dzeno je imao dobru ekipu to stoji, ali valjalo je odraditi neke stvari. Valjalo je iz onakvog qrca nasibati Zrinjski u Mostaru sa tricom, napraviti onakav niz, dati Atromitosu tri komada u gostima, prije svega reanimirati ekipu itd. Ako je na taj nacin to uspio, da se dodaju na treningu i slicno, onda mu jos veca cast pripada.
Ne sporim ja taj dio prvog mandata, taj ho-ruk sistem je i u teoriji mogao trajati i dati meda baš onoliko koliko se to ostvarilo i u praksi. Kad nestane taj momenat, dolazi na scenu realno znanje, kvalitet i stručnost. Njegov najveći problem je što neće da radi na sebi, da se educira i završi već jednom te škole i p1zde materine. Prošlo je dosta vremena, a on stagnira na tom polju. Nije da mu se nije nudilo iz kluba da se troškovi preuzmu za to sve. Potencijal ima, ali džaba kad nema mesa.
Tada dobijes Hurtica po konceptu, kada je mogao on bez zvanja mogu i ja.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bivši igrači i treneri FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2017, 10:31

Esport je napisao/la:
uNbx je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ide se iz krajnosti u krajnost. Dzeno je imao dobru ekipu to stoji, ali valjalo je odraditi neke stvari. Valjalo je iz onakvog qrca nasibati Zrinjski u Mostaru sa tricom, napraviti onakav niz, dati Atromitosu tri komada u gostima, prije svega reanimirati ekipu itd. Ako je na taj nacin to uspio, da se dodaju na treningu i slicno, onda mu jos veca cast pripada.
Ne sporim ja taj dio prvog mandata, taj ho-ruk sistem je i u teoriji mogao trajati i dati meda baš onoliko koliko se to ostvarilo i u praksi. Kad nestane taj momenat, dolazi na scenu realno znanje, kvalitet i stručnost. Njegov najveći problem je što neće da radi na sebi, da se educira i završi već jednom te škole i p1zde materine. Prošlo je dosta vremena, a on stagnira na tom polju. Nije da mu se nije nudilo iz kluba da se troškovi preuzmu za to sve. Potencijal ima, ali džaba kad nema mesa.
Tada dobijes Hurtica po konceptu, kada je mogao on bez zvanja mogu i ja.
Ljudi uzeli Atromitos i dali im 3 komada sto nije mogao ni Olympiakos. Sletili odmah i par dana poslije tričak u Banja Luci :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: DaVinci, JavierBosnia, Nula80 i 46 gostiju.