Premijer liga BiH 2008/09

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: 17. kolo Premijer Lige BiH

Post Postao/la RK Gradacac » 09 mar 2009, 14:41

Cestitke tuzlacima na jedinoj gostujucoj pobjedi u ovom kolu ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: 17. kolo Premijer Lige BiH

Post Postao/la Eagles » 09 mar 2009, 18:57

17. kolo je završeno i mogli bi da malo prokomentiramo rezultate.Po meni kolo dosta dobro sto se tiče rezultata jer je samo polovica odigranih utakmica završena pobijedom domaćina.

Čelik-Široki 3:0-uvjerljiva pobjeda Čelika koju zaista nisam očekivao s obzirom da Široki ima zaista respekabilnu ekipu.
Željezničar-Velež 1:0 -Po meni očekivan rezultat.
Laktaši-Modriča 1:1-Malo je ekipa u Laktašima uzelo bodove,ipak iznenađenje!
Leotar-Zvijezda 1:1-Zvijezda veoma kvalitetna i realno mnogo bolji od Leotara,pa možemo reći da je ipak očekivano (znamo razlog zašto većina nije mislila da Zvijezda moze uzeti bod(ove) u Trebinju :roll: )
Orašje-Borac 1:1-Ista priča kao i za par iznad
Zrinjski-Sarajevo 2:0- Očekivan rezultat
Slavija-Travnik 1:0 - Očekivano
Posušje-Sloboda 0:1 -U našoj ligi ligi nijedna gostujuća pobjeda nije očekivana,ali realno Sloboda mnogo kvalitetnija od Posušja

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: 17. kolo Premijer Lige BiH

Post Postao/la zenicanin » 09 mar 2009, 19:05

Eagles je napisao/la:17. kolo je završeno i mogli bi da malo prokomentiramo rezultate.Po meni kolo dosta dobro sto se tiče rezultata jer je samo polovica odigranih utakmica završena pobijedom domaćina.

Čelik-Široki 3:0-uvjerljiva pobjeda Čelika koju zaista nisam očekivao s obzirom da Široki ima zaista respekabilnu ekipu.
Željezničar-Velež 1:0 -Po meni očekivan rezultat.
Laktaši-Modriča 1:1-Malo je ekipa u Laktašima uzelo bodove,ipak iznenađenje!
Leotar-Zvijezda 1:1-Zvijezda veoma kvalitetna i realno mnogo bolji od Leotara,pa možemo reći da je ipak očekivano (znamo razlog zašto većina nije mislila da Zvijezda moze uzeti bod(ove) u Trebinju :roll: )
Orašje-Borac 1:1-Ista priča kao i za par iznad
Zrinjski-Sarajevo 2:0- Očekivan rezultat
Slavija-Travnik 1:0 - Očekivano
Posušje-Sloboda 0:1 -U našoj ligi ligi nijedna gostujuća pobjeda nije očekivana,ali realno Sloboda mnogo kvalitetnija od Posušja
dobro je da nisu svi domacini pobjedili kao sto cesto bude

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: 17. kolo Premijer Lige BiH

Post Postao/la Eagles » 09 mar 2009, 19:09

Samo da kažem da sam pobijedu Čelika očekivao,ali nisam toliko visoku,da neko ne bi razumio drukačije.

trle501
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Kontakt:

18.kolo Premijer lige

Post Postao/la trle501 » 10 mar 2009, 15:45

18. kolo Premijer Lige BiH


Zvijezda - Laktaši
Modriča - Željezničar
Velež - Posušje
Sloboda - Slavija
Travnik - Čelik
Široki Brijeg - Zrinjski
Sarajevo - Orašje
Borac - Leotar
Travnik Gerila Bog i Batina....Neka zivi Bosna nasa drzava

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la bistrikboy » 10 mar 2009, 15:50

jedini derbi je tekma u listici,ovo ostalo manje vise mozda jos sloboda i "stogodisnja" slavija pretstavljaju derbi,nadam se pobjedi Želje u modrici,ostalo mi je svejedno.. 8-) ;)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la Stone Island » 10 mar 2009, 16:02

Zvijezda-Laktaši 1
Modrica-Željezničar 1
Velez-Posušje 1
Sloboda-Slavija 1
Travnik-Čelik X
Široki-Zrinjski X
Sarajevo-Orašje 1
Borac-Leotar 1

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la miky_hz » 10 mar 2009, 16:08

Zvijezda-Laktaši -zvjezda uzima hladno
Modrica-Željezničar -sve osim pobjede modrice je iznenadjenje mada nije nemoguce
Velez-Posušje -trebo bi velez dobit
Sloboda-Slavija ovdje moze x
Travnik-Čelik uzima travnik bar bi volio
Široki-Zrinjski ovdje x najrealniji mada tesko da ce siroki izgubit sve je to dogovor :)
Sarajevo-Orašje 3 razlike :D
Borac-Leotar pobjeda Borca leotar je preslab u gostima
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la Neutral » 10 mar 2009, 16:10

Zvijezda-Laktaši 1
Modrica-Željezničar x
Velez-Posušje 1
Sloboda-Slavija 1
Travnik-Čelik 1
Široki-Zrinjski 1
Sarajevo-Orašje 1
Borac-Leotar 1


Razloge:

Zeljo ima dobru ekipu i vrijeme je napokon za bodove na strani, modrica je katastrofalna, jedino im sudija moze pomoci, siroki dobar tim, zrinjski takodjer ali domacini su domacini, travnik , nakon dosta price i okolo stvari smatram da ce dobiti komsije je komsije su komsije biti ce za kafe ;) , ostalo sve 1, mozda promjena trener izazove pozitivan sok u posusja ali sumnjam velezo je voda dosla do grla , borac-leotar, tu bi moglo biti svasta ali leotar je najslabija ekipa u gostima bez namjestanja.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la A_d_0 » 10 mar 2009, 16:11

ev za sta se otvaraju teme.bgm bezveze.gluposti.i upravu su administratori sto zatvaraju neke tem.cuj 18.kolko.hos sa sedmicu otvorit temu 19.kolo-

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la drop » 10 mar 2009, 16:56

Bice dosta nerijesenih naredno kolo

Zvijezda-Laktaši 1
Modrica-Željo x2
Velež -Posušje x
Sloboda- Slavija x
Travnik - Čelik x
Široki - Zrinjski x
Sarajevo-Orašje 1x
Borac-Leotar 1x
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la vucko » 10 mar 2009, 17:46

Ako vec pisete o narednom kolu onda pored kladionicarskih tipova napisite komentar za svaki par, a ovako je tema za kladionice, a ne ovdje
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

trle501
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la trle501 » 10 mar 2009, 18:08

Slazem se s Vuckom
Dakle obrazlozite zasto bi ekipa trebala pobijediti ili izgubiti
Dajte nam svoje misljenje o parovima
Ne kao do sada sam bit ce 1 x 2
Budite malo agilniji pa pokusajte dati svoju notu svakom od parova
Travnik Gerila Bog i Batina....Neka zivi Bosna nasa drzava

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la FK Sarajevo » 10 mar 2009, 18:23

Zvijezda-Laktaši 1laktasi slabi u drugom dijelu zvijezda je domacin igraju dobro ovaj drugi dio
Modrica-Željo 1x modrica domacin zeljo ima dobru ekipu
Velež -Posušje 1 velez dobro krenuo pa minimalno izgubio a posusje vidilo se protiv slobode da nemogu
Sloboda- Slavija 1 slavija odigrala slabo protiv travnika i sirokog nisu u formi sloboda dva kola dvije pobijede
Travnik - Čelik 1x travnik pruzio dobru igru protiv slavije a celik protiv sirokog mada je travnik domacin
Široki - Zrinjski 1x zrinjski je novi sampion igraju ljudi dobro siroki slaviju pobijedio pa natrpani na bilinom polju
Sarajevo-Orašje 1 orasje slabo igra sarajevo ce to iskoristiti
Borac-Leotar 1 borac domacin a leotar nikad nije igrao dobro u gostima
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Psychosocial.
Postovi: 54
Pridružen/a: 28 okt 2008, 16:06
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la Psychosocial. » 10 mar 2009, 18:27

Zvijezda-Laktaši 1 (ma neznam za ovaj par ali Zvijezda može i u Europu po meni.. igraju fin nogomet... predviđam 2-0)
Modrica-Željo 1 (Željo će se žalit na suđenje i tako to... bla bla... predviđam 2-1)
Velež -Posušje 1 (najsigurniji par odkad je svijeta... ubit će ih ko foke i pobjedit.. tako se igra u Vrapčićima... predviđam 2-1)
Sloboda- Slavija 1 (Sloboda ima jaku ekipu i trebala bi ovo pobjedit, dolazi im brzo i Zrinjski pa razlog više što moraju ovdje pobjedit jer Zrinjskog neće.. predviđam 1-0)
Travnik - Čelik 1 (pritisnut, ubit, pobjedit....predviđam 2-1)
Široki - Zrinjski x2 (ne bude li dogovora Zrinjski neće izgubit.. predviđam 1-3)
Sarajevo-Orašje 1 (no koment.. nebude li ovde preko 3 razlike onda neznam..predviđam 4-0)
Borac-Leotar 1 ( Leotar nema šta tražit u gostima kad im ne igra pola ekipe koja se sprema samo za domaće utakmice,a Borac ima dobru ekipu...predviđam 3-0)

trle501
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la trle501 » 10 mar 2009, 18:27

Zvijezda - Laktaši.............Pobjeda domacina.....ekipa je osvjezenje i u ovom proljetnom dijelu....Momci igraju
nogomet ne zanimaju se za politiku kao Laktasi......ups istuci ce me Dodik
Modriča - Željezničar..........Hm tesko....Modrica mora da pobijedi mada je trener zelje dobro poslozio ekipu i rade
treniraju.....tako da je moja slobodna procjena ........nerijesen rezultat
Velež - Posušje.................Kako cu ovo sad s merakom reci.,........DERBI ZACELJA..........Velez pobjedjuje 100 %
imaju igru vratili su se iz provalije a Posusje nam je pokazalo u proslom kolu kako
igraju..........Naprijed Velez
Sloboda - Slavija...............Sloboda je pokazala na Policama kako se moze pobijediti i u gostima ako se zaista
trudis a Slavija ce da izgubi nezasluzena 3 boda u proslom kolu
Travnik - Čelik.................Komsijki derbi...........ma kako se to nekima ne svidjalo......Strpljivom igrom
Travnik osvaja nova 3 boda i blizi se sredini tabele daleko od zone ispadanja a celik ce
morati da saceka utakmicu sljedecg kola da se dokopa bodova
Široki Brijeg - Zrinjski........Uhhhhh........ako uzmemo u obzir utakmicu protiv Borca i fenomenalnu igru
nogometasa Zrinjskog pod palicom Travnicanina Gagca ovdje pobjeda ne bi trebala
doci u pitanje medjutim siroki se nije dobro proveo u proslom kolu + taj neizbjezni
domaci teren....dakle Hercegovacki derbi neka bude x
Sarajevo - Orašje.............Ovdje samo kratko Sarajevo je Sarajevo a Labudovi ce morati traziti bodove u
sljedecem kolu
Borac - Leotar.................I konacno Borac mora osvojiti bodove inace ce biti jako tesko opstati u drustvu
najboljih....mada mislim da dueli ove dvije ekipe uvijek imaju onu dozu drskosti
i smeka pravog fudbala......................pa mislim da ce biti jako zanimljivo
Travnik Gerila Bog i Batina....Neka zivi Bosna nasa drzava

trle501
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la trle501 » 10 mar 2009, 18:35

Pa i ne ocekujemo bodove od vas...nego od nas samih..........domaci teren....... .igra kakvu jos vidjeli niste i to je to
3 boda ostaju na Piroti ma koliko vas bilo ili ne.........
Travnik Gerila Bog i Batina....Neka zivi Bosna nasa drzava

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la Emir_ZENICA » 10 mar 2009, 19:01

Zvijezda - Laktasi 1
Modriča - Željezničar 1 2
Velež - Posušje 1x
Sloboda - Slavija 1
Travnik - Čelik x2
Široki Brijeg - Zrinjski 1 2
Sarajevo - Orašje 1
Borac - Leotar 1

Zvjezda strasno jaka i na svom i gostima
Modrica je slaba al sudije rade u BiH pa bi moglo biti kec ili dvice (1 2)
Velez ce se morati oporaviti od poraza a Posusje je u krizi i zato 1
Sloboda igra odlicno i zasluzila je EVROPU
Travnik-Celik uvjek bude x zato ovaj put mislim da ce biti x2 jak je Celik ali i Travnik pa bi realno bilo X
Siroki je kvalitetna ekipa ali Zrinjski ima prednost "SUDIJA" ipak oni moraju osvojiti u zato ce biti kec ili 2 (1 2)
Sarajevo je jako izgleda da fata ritam za "EVROPU" i puno srece
Borac.Leotar nebi da komentarisem!!!! NEKA BOLJI POBJEDI
A C A B !

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la High » 10 mar 2009, 19:14

Zvijezda - Laktasi
Svako ko je gostovao u Gradačcu zna da je veoma tesko osvojiti bodove tamo.Mislim da ce biti dosta golova ovdje,i da ce Laktasi otici ipak praznih ruku.
Modriča - Željezničar
Mislim da ce ovo biti zanimljiva utakmica,obzirom da je Modrica moze se reci i negativno iznenadjenje ove sezone.Nakon prethodne u kojoj su dominirali sada nemaju sanse za velike rezultate.Dok Zeljeznicar sigurno mora dokazati jos mnogo toga,ako ne zele da im se desi jos jedan pad u rezultatima.Smijem se usuditi i reci da ce biti nerijeseno,pa cak i pobjeda gostiju
Velež - Posušje
Utakmica u Mostaru,nakon poraza u Sarajevu od Zeljeznicara,Velez mora vratiti ponovo samopouzdanje i osvojiti sto vise bodova u naredne dvije-tri utakmice.Moja prognoza pobjeda Veleza sa jedno dva gola u mrezi golmana Posusja.
Sloboda - Slavija
Slobodina dobra izdanja u ovoj sezoni nisu prosla nezapazeno.Dosta bodova su osvojili na strani,dok kuci igraju dosta dobro,proslo kolo Slavija teskom mukom dosla do pobjede.Ocekujem prvo dobru utakmicu,i pobjedu Slobode.
Travnik - Čelik
Ovdje ce se pokazati prava snaga ekipe iz Zenice,jer je dosta klubova odnijeli sva tri boda iz Travnika.Ekipa Travnika pa smijem se usuditi i reci da imaju najslabiju ekipu u BiH.Ovdje bi mogla biti pobjeda Celika.
Široki Brijeg - Zrinjski
Derbi kola,ocekujem popunjene tribine i dobru utakmicu.Siroki negdje na sredini tabele,mali pad u odnosu na prosle sezone i sigurno da ce pokusati popraviti dojam pred domacim navijacima.Uprkos dobrim igrama Zrinjskog mislim da ce domacin ipak pobijediti.
Sarajevo - Orašje
Nakon poraza u Mostaru,vrijeme je da se dobije sa malo vecom razlikom.Svi ocekuju Pandzu od prve minute,da li ce tako biti vidjecemo.Kao i uvijek,mislim da Orasje nema sta traziti na Kosevu.
Borac - Leotar
Borac,nakon poraza kuci protiv Zrinjskog prije dva kola jednostavno mora pobijediti ovaj put.Jednostavno nemaju prava na kiks,jer cekaju ne tako razigranu ekipu Leotara.Naravno,pobjeda Borca.


Trudite se pisati sto kvalitetnije postove-prognoze,a ne samo : 1,x,2.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: 18.kolo Premijer lige

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 10 mar 2009, 19:21

Siroki-Zrinjski ..nezahvalno za komentarisat,dvica ovdje nam moze svima otvorit oci sto se tice kupa,i ukoliko nema tog tala Slobode,Sirokog i Zrinjskog po cemu mi i Zrinjski nosimo bodove sa Listice,a Siroki uzima kup,vuk sit ,zrinjski u LP,sloboda i siroki u 2.pretkolu kupa uefa(ovo sto sam napisao je nesto sto je meni ovako zapalo za oci,i sto mi je jako sumnjivo,pa bi volio da me neko razuvjeri :D :D

Travnik-Celik...nadam se pobjedi Travnika,zaista bi volio da ostanu u ligi,ljudi igraju cisto,mada je neki remi nekako najrealniji

Zvijezda-Laktasi ..kec ko dzamija,komentar nije potreban

Velez-Posusje nazalost 1..kako bi ovdje volio neko iznenadjenje ne mogu vam ni opisat,to ce bit klasika neka sudijska kuhinja kao i uvijek dole,zao mi Posusja i oni posteno igraju,bar se cini

Borac - Leotar 1 leotar je kriminalan vani,borac se pojacao,zicer...

Modrica-Zeljeznicar 1 Modrica mora pobijedit,mozda i sudija malo pomogne,a i protivnik im nije nesto,koliko god manijaka bilo ovdje na forumu i koliko god uspjeli ubijedit neke da zeljo ima neku ekipi-ne,nema ,ekipa je fkt prelosa

Sarajevo-Orasje isto 1 koji nema potrebe puno objasnjavat 3-0

Sloboda-Slavija vrlo bitna tekma,ovom pobjedom(koja nije upitna) izbijamo na drugo mjesto gdje prognoziram da cemo ostati do kraja(vidi par 1:D)..uzeli smo im bod u prvom dijelu kad su bili jaci,sad su momci jos vise motivisani poslije posusja,posjeta bi trebala biti dobra,svi preduslovi za laganu pobjedu 1-0 u nasem stilu :D
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.