NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 02 mar 2017, 17:31

Hahha ja svaki put uđem reko da nije šta drugo ono isto.. :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22802
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 02 mar 2017, 18:02

Kakva stoka ovi SDA-ovci. Treba ih šutat na svakom koraku.

Sve rade da syebu klub, mislim na stranu i politika sve ali ne shvatamm kakva sorta čovjeka trebaš biti da uništavaš nešto što je simbol tvog grada, pa ako nećeš pomoći makar se odmakni ybm ti pleme ono seljačko zadrto.

Ako se ovo ne ispravi predlažem da na naekusjednicu Vijeć ili sjednicu SDa čak održimo proteste.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
samocelik
Postovi: 6143
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 02 mar 2017, 18:08

Čitam danas sjednica GV, tema nacrt budzeta grada za 2017. godinu. Ne bih se šokirao kad bi sad počeli opstruirati pare koje pripadaju godinama Čeliku,a sada su namjenjene za reprogram duga.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Adjae
Postovi: 3
Pridružen/a: 26 feb 2017, 16:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Adjae » 02 mar 2017, 19:33

Pozdrav najboljim navijačima najboljeg kluba

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 02 mar 2017, 19:42

Adjae je napisao/la:Pozdrav najboljim navijačima najboljeg kluba
Dobro došao u pravu raju :salut: :salut:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Adjae
Postovi: 3
Pridružen/a: 26 feb 2017, 16:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Adjae » 02 mar 2017, 19:52

Hvala, novi sam tu

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 02 mar 2017, 19:56

Adjae je napisao/la:Hvala, novi sam tu
Mogu vam reći meni je ovaj forum bio bezveze napravio profil onako i pratio temu a vremenom postajem vezan za forum i ove momke.Pratili smo novi statut,pripreme,utakmicu..Ma odličan osječaj...
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Adjae
Postovi: 3
Pridružen/a: 26 feb 2017, 16:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Adjae » 02 mar 2017, 20:19

Redovno čitam ovaj forum, pa tako i ja odluci da malo aktivni budem, da i ja nekad svoje mišljenje iznesem o našem klubu

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5069
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 mar 2017, 20:55

ADJAE DOBRO NAM DOSAO..........
Ma ne treba ove spominjat debile nit ih reklaimirat oni su zavsili zauvjek sa Celikom ..Naravno da ti nista neces moc ispravit te ugovore sumnjive tj namjerne smisljenje da unistavaju Celik al protiv svog grada pa to samo oni mogo dabgda im za lijeka zatrebalo.....HOCCEMO 3 BODA IZ VITEZA
ADNAN ma i ja se beze regno ovdje ae reko ponekad neki post napisat al sad se bas naviko da svaki dan pisem po nesto a svako slovo procitam sta napisete..A bgm kad se oko statuta ganjalo ja sam znao post napisat i udjem nakon 3 dana niko nista nije piso iza mene,tacno me strah bilo ,,sad lljepota uc citat samo pozitiva i jos da nam bog da da opstanemo u ligi a mislim hoocemo ..sad ce mo se mi jacu priblizit ne vjerujem da mogu vis e od 1 boda uzet u ove 3 utakmice a opet mi imamo realno sansu za 6 bodova minimalno

CELIKZ
Postovi: 35
Pridružen/a: 08 apr 2014, 21:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CELIKZ » 02 mar 2017, 21:16

Vlast je predvidila sve su znali ako SDA ne pobjedi mislim njihov kandidat za gradonacelnika da ce se ici u spasavanje Celika oni su po meni otisli korak dalje i ugovore potpisali tako da budemo prepusteni sami sebi.Sponzori isu ni na vidiku jer njihov lobi to ne dozvoljava.Zato moje misljenje je da klub treba izaci u javnost koje su to firme koje su odbile sponzorstvo da bojkotujemo te firme.Celik se stima da ispadne iz jednog razloga ,a to je ako Celik opstane gospodin Kasumovic dobija jos vecu politicku moc .Akb idemo po 3 boda u Vitez i onda nam fali jos protiv Mladosti 3 i ulazimo ravnopravno u borbu za opstanak sa Jajcem -2 cemo doci ako se sve poklopi.

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 02 mar 2017, 21:25

BatistutA19 je napisao/la:ADJAE DOBRO NAM DOSAO..........
A bgm kad se oko statuta ganjalo ja sam znao post napisat i udjem nakon 3 dana niko nista nije piso iza mene,tacno me strah bilo ,,sad lljepota uc citat samo pozitiva i jos da nam bog da da opstanemo u ligi a mislim hoocemo ..sad ce mo se mi jacu priblizit ne vjerujem da mogu vis e od 1 boda uzet u ove 3 utakmice a opet mi imamo realno sansu za 6 bodova minimalno
A nije se imalo sta napisati ili barem ja, nekad bi kreni pa me onda neka tuga uhvati pa nemam snage zavrsiti. Sad je drugacije nema tog grca :D

Avatar
DDixon
Postovi: 226
Pridružen/a: 03 dec 2015, 22:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DDixon » 02 mar 2017, 23:06

Po meni je najbolja opcija umjesto Sisica - Pezer.

I ja sam planirao autom u Vitez, nadam se da ce se ici zajednicki i da ce biti kakav info oko toga.
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

Avatar
FliX
Postovi: 4732
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 03 mar 2017, 02:18

Ja sam sa svojom rajom prognoziro i pogodio rezon Celik - Zrinja 1:1.. eh dok smo se vracali sa utakmice kontam za Vitez, moglo bi biti 1:3 za nas. Nesto me taj rezon najvise vuko. Kad Vitez izgubi 1:0 od Sarajeva i to mogli i bod uzet sta su fulali. Kontam vec puno je 1:3 :D , stvar postaje jos gora jer sem kartoniranih Sisica i Salcinovica, papire ipak nije sredio Stokic, tako da nam je igrat i bez njega. Nakon toga shvatim da nam je i bod puna kapa. :?

P.S Ma kakav bod, idemo na 1:3 :lolno:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5069
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 03 mar 2017, 05:25

mchadesh je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:ADJAE DOBRO NAM DOSAO..........
A bgm kad se oko statuta ganjalo ja sam znao post napisat i udjem nakon 3 dana niko nista nije piso iza mene,tacno me strah bilo ,,sad lljepota uc citat samo pozitiva i jos da nam bog da da opstanemo u ligi a mislim hoocemo ..sad ce mo se mi jacu priblizit ne vjerujem da mogu vis e od 1 boda uzet u ove 3 utakmice a opet mi imamo realno sansu za 6 bodova minimalno
A nije se imalo sta napisati ili barem ja, nekad bi kreni pa me onda neka tuga uhvati pa nemam snage zavrsiti. Sad je drugacije nema tog grca :D
Ma mene strah bilo uc kontam samo ce neko rec katanac gotvo gasi mjesalicu motaj kablove al et hvala bogu usvojismo statut i asad je ljepota uc i cizat i pisat..Nasluti ja semafor crno crveni ,kad sam ja to piso po fb cim su ga postavili al nisam imo kome pisat a uvjek sam piso da boljeg seamfora nema nidje a ruznijeg ..Koji to idioz moras bit i dobit tu kombinaciju

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 03 mar 2017, 08:07

Predsjedavajuća Renić mora konačno zakazati Hitnu sjednicu Gradskog vijeća o NK Čelik https://www.zenica.blog.com/predsjedava ... -nk-celik/
(Obrisati tačku zenica.blog)
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 03 mar 2017, 11:17

:hmmmmm: Moze li mi ko objasniti, tako sam cuo, nisam vidio svojim ocima jer sam bio na zapadu. Otkud Hamko u prvom safu u lozi protiv Zrinjskog?
Opstanak moramo izboriti

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 03 mar 2017, 11:18

Anonimni VIP član :D
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 03 mar 2017, 11:20

Ako je bio u lozi, nadam se da nije onda je to meni odron. Boli me briga sto je predsjednik ns ze-do kantona i clan uo nfsbih, on je grobar kluba i njegovo pojavljivanje na stadionu ence se mnogima svidjeti koji su ucestvovali u borbi
Opstanak moramo izboriti

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 03 mar 2017, 11:27

Ne sviđa se nikom, al šta možeš kad ima pravo na to kao VIP član kluba. A ne znam za vjerodostojnost infa i odakle taj info da je on bio uopšte, moguće da je patka.Al na kraju krajeva, ko ga hebe, oni su svoje završili u Čeliku :salut:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Steelman
Postovi: 2099
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 03 mar 2017, 11:47

Ne slažemo se s njim nizašta, ali demokratija, platiš VIP i sjediš u VIP-u. Nadam se da će Skupština donijeti na demokratski način odluku u budućnosti koje su to persone non grata za klub. Sve je sad u rukama članova odnosno i u vašim rukama.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.