NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nellic07 » 04 mar 2017, 18:06

Dobar rezultat za Čelik danas.Igrački,Vitez i Čelik su tu negdje,s tim da je Vitez uigranija ekipa.Ovi koji pljuju trenera Nedima su idioti.Čovjek se je dokazao dok je vodio i Olimpik i Velež.Dobar trener.Dva boda iz dvije utakmice,od toga bod protiv lidera Zrinjskog i u Vitezu je odlično.Sad dobit Olimpik uz poraz Jajčana od Želje i eto na -4,11 kola prije kraja.Više jedinstva,a manje bezveznog pljuvanja.Čelik se jeste pojačao,ali svi su,Olimpik je igrački bolji od Čelika.Napuniti Bilino i pokušat dobit tu super bitnu utakmicu.Bit će teško,jako teško.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10203
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 04 mar 2017, 18:11

nellic07 je napisao/la:Dobar rezultat za Čelik danas.Igrački,Vitez i Čelik su tu negdje,s tim da je Vitez uigranija ekipa.Ovi koji pljuju trenera Nedima su idioti.Čovjek se je dokazao dok je vodio i Olimpik i Velež.Dobar trener.Dva boda iz dvije utakmice,od toga bod protiv lidera Zrinjskog i u Vitezu je odlično.Sad dobit Olimpik uz poraz Jajčana od Želje i eto na -4,11 kola prije kraja.Više jedinstva,a manje bezveznog pljuvanja.Čelik se jeste pojačao,ali svi su,Olimpik je igrački bolji od Čelika.Napuniti Bilino i pokušat dobit tu super bitnu utakmicu.Bit će teško,jako teško.
Kakav ba olimpik idemo sad u goste Krupi i kuci protiv Mladosti..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 04 mar 2017, 18:20

Hebiga takav smo mi narod (Balkanci svi manje vise). Najbolje znamo kritikovat, ne kažem ja da ne treba kritikovat, ali MU danas 1:1 sa trešnjicama i ne kritikuje se toliko. Nisu svi takvi ali dosta je takvih. Evo npr 1:1 sa Svinjskim i opet je bilo kritika, jooj mogli smo pobijedit, Nedim ne mijenja ovog, ne mijenja onog. Ovaj igra ovako ovaj ovako, naši igrači (izuzev par njih) i jesu taj nivo. Nivo borbe za opstanak. Ja vjerujem da je i teren kriv malo za lošu igru. Glavu gore, idemo dalje. Borba se nastavlja. Zajedno do opstanka!
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nellic07 » 04 mar 2017, 18:23

prisonbreak je napisao/la:
nellic07 je napisao/la:Dobar rezultat za Čelik danas.Igrački,Vitez i Čelik su tu negdje,s tim da je Vitez uigranija ekipa.Ovi koji pljuju trenera Nedima su idioti.Čovjek se je dokazao dok je vodio i Olimpik i Velež.Dobar trener.Dva boda iz dvije utakmice,od toga bod protiv lidera Zrinjskog i u Vitezu je odlično.Sad dobit Olimpik uz poraz Jajčana od Želje i eto na -4,11 kola prije kraja.Više jedinstva,a manje bezveznog pljuvanja.Čelik se jeste pojačao,ali svi su,Olimpik je igrački bolji od Čelika.Napuniti Bilino i pokušat dobit tu super bitnu utakmicu.Bit će teško,jako teško.
Kakav ba olimpik idemo sad u goste Krupi i kuci protiv Mladosti..
hehe,dobro si,no svejedno,manje pljuvanja,više zajedništva,,,,ovaj bod je danas dobar.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 04 mar 2017, 18:28

Kad nema jake borbe i želje, kad vlada indolentnost na terenu onda ću ih uvijek kritikovati, kao što je to danas bilo. Protiv Zrinjskog s onakvom borbom i željom da su na kraju i izgubili, ja bi im opet zapljeskao i ne bi zamjerio ama baš ništa .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 04 mar 2017, 18:31

Convicts1988 je napisao/la:Kad nema jake borbe i želje, kad vlada indolentnost na terenu onda ću ih uvijek kritikovati, kao što je to danas bilo. Protiv Zrinjskog s onakvom borbom i željom da su na kraju i izgubili, ja bi im opet zapljeskao i ne bi zamjerio ama baš ništa .
Zdrava kritika je dobra. Ali neko spominjanje nekih igrača i mijenjanje trenera nakon 2 kola (Tamo na fb po komentarima), realno mi bolje nemamo, Stokić papire jos nema, realno Haurdic nije neki igrac, ali ja od njega u Čeliku na toj poziciji boljeg ne vidim.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 04 mar 2017, 18:32

sehic96 je napisao/la:Hebiga takav smo mi narod (Balkanci svi manje vise). Najbolje znamo kritikovat, ne kažem ja da ne treba kritikovat, ali MU danas 1:1 sa trešnjicama i ne kritikuje se toliko. Nisu svi takvi ali dosta je takvih. Evo npr 1:1 sa Svinjskim i opet je bilo kritika, jooj mogli smo pobijedit, Nedim ne mijenja ovog, ne mijenja onog. Ovaj igra ovako ovaj ovako, naši igrači (izuzev par njih) i jesu taj nivo. Nivo borbe za opstanak. Ja vjerujem da je i teren kriv malo za lošu igru. Glavu gore, idemo dalje. Borba se nastavlja. Zajedno do opstanka!
Ma sve u svemu bod u Krupi bi nam bio prava stvar, a onda dobit Mladost i nadat se da ce jajcani obje zijanit. Realno danas nam je falio Feno, a i Sisic, vjerovatno i Stokic ne znam u kakvoj je on formi, ali ova dvojica prvih su bili dobri sa Zrinjskim. Feni treba dobranu lekciju odrzat da ne pravi gluposti, jer je danas mozda mogao donjeti prevagu uz Karica, definitivno.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

CELIKZ
Postovi: 35
Pridružen/a: 08 apr 2014, 21:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CELIKZ » 04 mar 2017, 18:35

Bas tako kad igraju treba faliti na sav glas,al ne mogu ja faliti danas nista nisu odigrali Haurdic hodat ne moze od 50min desna strana nasa je ravna kantonalnoj ligi Jusufbegovic gura Haurdica ovaj meda ne moze.Burekovic ja neznam sta je s njim da neznam koliko nije spreman bolji je od Sivsica.Vitez je bilo idalno gostovanje da se smanji bodovna razlika maximalno.Krupa mi dole sa ovakvom igrom necemo nista uciniti prema napred.
Zadnja izmjena: CELIKZ, dana/u 04 mar 2017, 18:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 04 mar 2017, 18:36

Alban je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Hebiga takav smo mi narod (Balkanci svi manje vise). Najbolje znamo kritikovat, ne kažem ja da ne treba kritikovat, ali MU danas 1:1 sa trešnjicama i ne kritikuje se toliko. Nisu svi takvi ali dosta je takvih. Evo npr 1:1 sa Svinjskim i opet je bilo kritika, jooj mogli smo pobijedit, Nedim ne mijenja ovog, ne mijenja onog. Ovaj igra ovako ovaj ovako, naši igrači (izuzev par njih) i jesu taj nivo. Nivo borbe za opstanak. Ja vjerujem da je i teren kriv malo za lošu igru. Glavu gore, idemo dalje. Borba se nastavlja. Zajedno do opstanka!
Ma sve u svemu bod u Krupi bi nam bio prava stvar, a onda dobit Mladost i nadat se da ce jajcani obje zijanit. Realno danas nam je falio Feno, a i Sisic, vjerovatno i Stokic ne znam u kakvoj je on formi, ali iva dvojica prvih su bili dobri sa Zrinjskim. Feni treba dobranu lekciju odrzat da ne pravi gluposti, jer je danas mozda mogao donjeti prevagu uz Karica, definitivno.
Stokić po mom mišljenju klasa za PL. Feno me je prijatno iznenadio protiv svinjskog. Nije se to toliko vidilo sa tribine, ali kada sam pregledo snimak vidio sam da je bio def. jedan od boljih na terenu. Što se tiče njegovog laktanja i tih stvari sa njim ima posla i psiholog, ali tanka vajda od tog, on je takav igrač.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 04 mar 2017, 18:44

CELIKZ je napisao/la:Bas tako kad igraju treba faliti na sav glas,al ne mogu ja faliti danas nista nisu odigrali Haurdic hodat ne moze od 50min desna strana nasa je ravna kantonalnoj ligi Jusufbegovic gura Haurdica ovaj meda ne moze.Burekovic ja neznam sta je s njim da neznam koliko nije spreman bolji je od Sivsica.Vitez je bilo idalno gostovanje da se smanji bodovna razlika maximalno.Krupa mi dole sa ovakvom igrom necemo nista uciniti prema napred.
Krupa ce biti puno teze gostovanje, nezgodna ekipa, bod ko kuca i ponavljam nadat se kiksu ovih metalaca
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 04 mar 2017, 18:45

Ja sam danas gledo Krupu, stvarno dobra ekipa, rezultat ne pokazuje tako ali oni su vecinu utakmice parirali svinjskom.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 04 mar 2017, 18:47

sehic96 je napisao/la:
Alban je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Hebiga takav smo mi narod (Balkanci svi manje vise). Najbolje znamo kritikovat, ne kažem ja da ne treba kritikovat, ali MU danas 1:1 sa trešnjicama i ne kritikuje se toliko. Nisu svi takvi ali dosta je takvih. Evo npr 1:1 sa Svinjskim i opet je bilo kritika, jooj mogli smo pobijedit, Nedim ne mijenja ovog, ne mijenja onog. Ovaj igra ovako ovaj ovako, naši igrači (izuzev par njih) i jesu taj nivo. Nivo borbe za opstanak. Ja vjerujem da je i teren kriv malo za lošu igru. Glavu gore, idemo dalje. Borba se nastavlja. Zajedno do opstanka!
Ma sve u svemu bod u Krupi bi nam bio prava stvar, a onda dobit Mladost i nadat se da ce jajcani obje zijanit. Realno danas nam je falio Feno, a i Sisic, vjerovatno i Stokic ne znam u kakvoj je on formi, ali iva dvojica prvih su bili dobri sa Zrinjskim. Feni treba dobranu lekciju odrzat da ne pravi gluposti, jer je danas mozda mogao donjeti prevagu uz Karica, definitivno.
Stokić po mom mišljenju klasa za PL. Feno me je prijatno iznenadio protiv svinjskog. Nije se to toliko vidilo sa tribine, ali kada sam pregledo snimak vidio sam da je bio def. jedan od boljih na terenu. Što se tiče njegovog laktanja i tih stvari sa njim ima posla i psiholog, ali tanka vajda od tog, on je takav igrač.
Stokic jest klasa ali ne znam koliko je on spreman, ali eto ako nista vracaju se ova dvojica, ako nista bit cemo opasniji prema naprijed u odnosu na danas. Danas igrom nimalo nisam zadovoljan
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Hardzavi
Postovi: 360
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Hardzavi » 04 mar 2017, 19:02

prisonbreak je napisao/la:
nellic07 je napisao/la:Dobar rezultat za Čelik danas.Igrački,Vitez i Čelik su tu negdje,s tim da je Vitez uigranija ekipa.Ovi koji pljuju trenera Nedima su idioti.Čovjek se je dokazao dok je vodio i Olimpik i Velež.Dobar trener.Dva boda iz dvije utakmice,od toga bod protiv lidera Zrinjskog i u Vitezu je odlično.Sad dobit Olimpik uz poraz Jajčana od Želje i eto na -4,11 kola prije kraja.Više jedinstva,a manje bezveznog pljuvanja.Čelik se jeste pojačao,ali svi su,Olimpik je igrački bolji od Čelika.Napuniti Bilino i pokušat dobit tu super bitnu utakmicu.Bit će teško,jako teško.
Kakav ba olimpik idemo sad u goste Krupi i kuci protiv Mladosti..
Covjek ne zna raspored...al bitno je druge idiotima nazvati...

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 04 mar 2017, 19:04

Jel jos uvijek mislite da je dobro sto Fenan nije igrao? :kafa:

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 04 mar 2017, 19:06

autogol je napisao/la:Jel jos uvijek mislite da je dobro sto Fenan nije igrao? :kafa:
Hahaha priznajem, ja sam jedan od onih koji nisu bili uopste za njega dok su trajale ove pripreme, ali protiv svinjskog me je kupio definitivno. :kralj: :kralj:
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nellic07 » 04 mar 2017, 19:16

Hardzavi je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
nellic07 je napisao/la:Dobar rezultat za Čelik danas.Igrački,Vitez i Čelik su tu negdje,s tim da je Vitez uigranija ekipa.Ovi koji pljuju trenera Nedima su idioti.Čovjek se je dokazao dok je vodio i Olimpik i Velež.Dobar trener.Dva boda iz dvije utakmice,od toga bod protiv lidera Zrinjskog i u Vitezu je odlično.Sad dobit Olimpik uz poraz Jajčana od Želje i eto na -4,11 kola prije kraja.Više jedinstva,a manje bezveznog pljuvanja.Čelik se jeste pojačao,ali svi su,Olimpik je igrački bolji od Čelika.Napuniti Bilino i pokušat dobit tu super bitnu utakmicu.Bit će teško,jako teško.
Kakav ba olimpik idemo sad u goste Krupi i kuci protiv Mladosti..
Covjek ne zna raspored...al bitno je druge idiotima nazvati...
Ti si idelan za trenera.Bez izgubljenog boda bi završio prvenstvo.Dobio i Zrinjski i Vitez u gostima.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 04 mar 2017, 19:20

Danas tipicna tekma nase lige, izbij nabij uz katastrofa travnjak.
Ovo se samo na misice moglo dobit, Karić prekuco ovu ligu.
Sve u svemu dvije milje nasih ljudi uz bod blize Metalegheu. Idemo sad i pobjedit nesto!
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 04 mar 2017, 19:22

Kako je ovaj Dino postao novinar ? Kako ?
Cuj mu pitanja ? -.-' o Haurdicu aaaaaaa zemljo .....
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
samocelik
Postovi: 6143
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 04 mar 2017, 19:27

Dino majmune šipu tuki mamu ti ja... Godinama si jedno od zla Čelika. Ko te ne zna neko bi i povjerovao u ovo pitanje. Ali ti smrdo,ti se našo pitati takva pitanja..
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 04 mar 2017, 20:11

Ja vjerujem i u upravu i u Nedima a i u ove igrače. Možemo mi to. Zavidim vama (vama iz Zenice) Zato što bar možete gledati sve utakmice na BP.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.