Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 27 feb 2017, 20:06

znam da ima, ta arte black je i skluplja, vec ode u drugi rang.

gledam LG G6 koštaće oko $800 znači, dakle nece biti ništa jeftiniji od konkurencije. cijene kod sviju idu u nebesa.

ja ako budem išao na flagshipa iduce godine, vjerovatno ce biti oneplus 4(t) ako ostane ista cijena kao do sada, eventualno huawei.

nokia flagship se čeka još, a prema rumorsima, nece biti nimalo jeftina

Avatar
Masterr27
Postovi: 230
Pridružen/a: 16 dec 2011, 03:27
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Masterr27 » 27 feb 2017, 22:58

Pozdrav,

jedno jednostavno pitanje ,siguran sam da neko zna..

kako na mobitelu (android ) staviti zastavu BiH na status ,ili u komentare na facebook-u.
Imaju neke zastave ali nema od BiH a vidjao sam neke korisnike da stavljaju po fejsu "emoji" zastavu od BiH,pa me zanima kako ? Hvala ako ko odgovori.
"Zivot se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"!

Avatar
anonimni
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 27 feb 2017, 23:03

Nađi neku od emoji keyboard na Google Playu, ne znam ima li GO Keyboard tu opciju, koristih je (tastaturu, zastavu samo na Instagramu i vidjeh :mrgreen: ) davno nekad...
romeo je napisao/la:
anonimni je napisao/la:
romeo je napisao/la:Dobre robe se predstavi ovih dana u Barceloni :D

Sada, sta ganjati Samsunga A3 2017, cekati mozda Nokiu 5 ili mozda uskoro izadje Huaweu P10 Lite :D
Izašao je P8 Lite 2017, nije loš ako je po specifikacijama suditi :mrgreen:
Ne znam šta kontaš, koliko para dati i šta otprilike očekuješ, al' ima Huawei opet šta ponuditi u tom rangu :)
Oko 500 KM, vise NE DAM :mrgreen:
A vidio sam i taj P8 lite...mada je obicna P8 oko te cijene (500-550)...
Samo sto kontam uzimati sa garancijom normalnom, a odmah su u tim prodavnicama/telekomima skuplji telefoni :)
Sačekaj da do operatera dođe ako bude dolazila, A3 imaš u m:telu čini mi se, a za Nokiu sumnjam da će biti dostupna tamo, al vidjećemo :)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la R32 » 27 feb 2017, 23:46

Masterr27 je napisao/la:Pozdrav,

jedno jednostavno pitanje ,siguran sam da neko zna..

kako na mobitelu (android ) staviti zastavu BiH na status ,ili u komentare na facebook-u.
Imaju neke zastave ali nema od BiH a vidjao sam neke korisnike da stavljaju po fejsu "emoji" zastavu od BiH,pa me zanima kako ? Hvala ako ko odgovori.
Kod mene u opcijama na mesengeru ima, odnosno smajlici-zastave...
Mia San Mia

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Keenan.- » 28 feb 2017, 06:53

QUARESMA 18<<< je napisao/la:znam da ima, ta arte black je i skluplja, vec ode u drugi rang.

gledam LG G6 koštaće oko $800 znači, dakle nece biti ništa jeftiniji od konkurencije. cijene kod sviju idu u nebesa.

ja ako budem išao na flagshipa iduce godine, vjerovatno ce biti oneplus 4(t) ako ostane ista cijena kao do sada, eventualno huawei.

nokia flagship se čeka još, a prema rumorsima, nece biti nimalo jeftina
LG G6 na snapdragonu 821 i LCD ekranom ce kostati 1500KM, smijesni su. :D
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
KikiM
Postovi: 50
Pridružen/a: 11 jan 2014, 16:24
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la KikiM » 28 feb 2017, 09:26

Koji je najbolji paket usluga za oko 20 km? Student 2 ne mogu uzeti jer nisam student...

Sent from mTalk

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: RE: Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la R32 » 28 feb 2017, 09:40

KikiM je napisao/la:Koji je najbolji paket usluga za oko 20 km? Student 2 ne mogu uzeti jer nisam student...

Sent from mTalk
Pogledaj Combo paket, malo je skuplji al cini mi se da je dobar, imas sve sto ti treba..

Sent from my E6533 using Tapatalk
Mia San Mia

Avatar
Masterr27
Postovi: 230
Pridružen/a: 16 dec 2011, 03:27
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Masterr27 » 28 feb 2017, 13:22

R32 je napisao/la:
Masterr27 je napisao/la:Pozdrav,

jedno jednostavno pitanje ,siguran sam da neko zna..

kako na mobitelu (android ) staviti zastavu BiH na status ,ili u komentare na facebook-u.
Imaju neke zastave ali nema od BiH a vidjao sam neke korisnike da stavljaju po fejsu "emoji" zastavu od BiH,pa me zanima kako ? Hvala ako ko odgovori.
Kod mene u opcijama na mesengeru ima, odnosno smajlici-zastave...

ma ima i kod mene u messengeru zastava ali nema od BiH :( kako to ? :(
"Zivot se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8188
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 28 feb 2017, 14:32

Imam problem. Pa ako neko moze pomoci valjao bi pravo. Imam dva telefona S3. Ista potpuno, jedan radi u dure sve, drugi sta god da mu uradi zastopa nakon deset sekundi :think:

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la R32 » 28 feb 2017, 20:35

@Master ne znam stvarno, kod mene je Xperia tastatura mozda to ima kakve veze. Inace nista dodatno nisam podesavao

Sent from my E6533 using Tapatalk
Mia San Mia

BordoArmy88
Postovi: 3127
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: RE: Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la BordoArmy88 » 01 mar 2017, 01:04

KikiM je napisao/la:Koji je najbolji paket usluga za oko 20 km? Student 2 ne mogu uzeti jer nisam student...

Sent from mTalk
slika

http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... -savrsena/

filip13
Postovi: 38379
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la filip13 » 03 mar 2017, 19:20

imam jedan mali problem sa mobitelom,naime normalno ga punim punjacem,a kada ga od neki dan spojim sa laptopom ne puni se,sta bi moglo biti u pitanju,do prije neki dan punio se i kada je spojen kablom sa laptopom?

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12758
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RE: Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Mig_Mig » 03 mar 2017, 20:12

BordoArmy88 je napisao/la:
KikiM je napisao/la:Koji je najbolji paket usluga za oko 20 km? Student 2 ne mogu uzeti jer nisam student...

Sent from mTalk
slika

http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... -savrsena/
uuu :D Ovo nisam vidio, hvala,hvala :D
Max Allegri 300 💪💪💪

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RZ88Adnan » 03 mar 2017, 23:39

Ima dobra aplikacija na google.MOBDRO imate kanala svakakvih pa i sportskih.Od Sky sports,arena sport,sport klub 1,2,3,4,bein sport itd itd itd
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sveti
Postovi: 10322
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sveti » 04 mar 2017, 18:52

Ee raja sjeca li se ko one promedie i njihovih flagshipova :rol: jel propala ta firma il sta?
naprijed rejal

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Keenan.- » 05 mar 2017, 21:52

Koji bi mi telefon preporucili u cjenovnom rangu oko 1000KM a da nije Samsung ili Iphone, imam Iphone 6s plus a i Samsung sam isfurao pa bi htio nesto drugacije. :D
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
anonimni
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 05 mar 2017, 22:26

Koristio sam HTC 10 mjesec dana, yebena perverzija :cool: Sad kontam uzeti Mate 9, volio bih ga prvo isprobati prije nego što ga kupim, al' pošto ga nigdje u Sarajevu ja mislim nema izloženog, ne gine mi da ga kupim naslijepo...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Keenan.- » 05 mar 2017, 22:29

anonimni je napisao/la:Koristio sam HTC 10 mjesec dana, yebena perverzija :cool: Sad kontam uzeti Mate 9, volio bih ga prvo isprobati prije nego što ga kupim, al' pošto ga nigdje u Sarajevu ja mislim nema izloženog, ne gine mi da ga kupim naslijepo...
Upravo razmisljam izmedju ta dva telefona. Nekako mi se Mate 9 vise svidja ali ih u Sarajevu malo ima i u prodaji posto su izgleda tek poceli dolaziti kod nas. :D

Moze li se gdje isprobati HTC 10?
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la dema » 05 mar 2017, 22:30

Keenan.- je napisao/la:Koji bi mi telefon preporucili u cjenovnom rangu oko 1000KM a da nije Samsung ili Iphone, imam Iphone 6s plus a i Samsung sam isfurao pa bi htio nesto drugacije. :D
Oneplus 3t

Xiaomi mix

Xiaomi mi note 2

Lenovo zuk Edge

ZTE axon 7

Huawei mate 9

Xiaomi mi5s plus

Leeco le3 pro

Lenovo moto z

Avatar
anonimni
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 06 mar 2017, 07:18

Keenan.- je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Koristio sam HTC 10 mjesec dana, yebena perverzija :cool: Sad kontam uzeti Mate 9, volio bih ga prvo isprobati prije nego što ga kupim, al' pošto ga nigdje u Sarajevu ja mislim nema izloženog, ne gine mi da ga kupim naslijepo...
Upravo razmisljam izmedju ta dva telefona. Nekako mi se Mate 9 vise svidja ali ih u Sarajevu malo ima i u prodaji posto su izgleda tek poceli dolaziti kod nas. :D

Moze li se gdje isprobati HTC 10?
Nema Matea nigdje sem u univerzalnom i m:telu čini mi se, privlači me opasno VIP garancija :mrgreen: ali mi ni on ne gine k'o HTC i Note 3 birvaktile, sam ću sebi biti tester :lol:

Ne može, i ja ga uzeh po online recenzijama, a HTC zvanično samo telekomi prodaju, ne računam ove naše radnjice jer kod njih svakako nemaš testnih telefona :mrgreen: Samo Samsunge i iPhone imaš, ne kupuju svi S7 i iP7 pa da su samo oni izloženi, ali sve je to ionako standardno za naše podneblje... Nećeš pogriješiti šta god uzmeš, HTC ima strašan ekran i performanse općenito, a Mate je nov za nas pa ti o njemu ništa ne mogu reći što već ne znaš, svakako mi haman 6 inča odgovara, na izgled EMUI-a sam s iPhonea navikao, a na Huawei se niko od jarana mi ne žali (neovisno o rangu telefona) pa i to dosta govori :)

Hendikep ti je jedino što ćeš i jednog i drugog malo teže prodati, a cijena im opada dosta brzo, ali flagshipi su to pa te ni ne treba čuditi, šta god kupiš sa srećom :thumbup:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb i 20 gostiju.