Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RiNo » 08 mar 2017, 23:05

E svasta sam vidio ali da lik u dzepu nosi lak za kosu i popravlja usput svoj undercut... :salut:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 08 mar 2017, 23:09

alan_kardec je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Pa jučer ova nesreća u Titovoj. Momci se autom zabili u radnju, šine ih valjda izbacile zbog veće brzine. Suvozač poginuo, vozaču se bore za život.

Ne može čovjek biti pametan, nikad ne znaš kakva je sudbina, ali najviše sam ponosan na svoju "penzionersku" vožnju


Nisam cuo za tu nesrecu. Ajde, valjda se taj drugi momak izvuce.
Ne volim ni ja neko brzanje, gasanje, ali nemoj mi ni penzionerske voznje svega ti. Neko vece, zurim na posao, na tranzitu gore isred mene crveni audi4 a iza kombi, vidim ovaj vozac audija nesta pegla, ali ne mogu da ga zaobidjem. Na semaforu trepcuce zeleno, covjek samo treba da ubrza i prodje i mi zajedno sa njim, on usporava :urnebes: i ostasmo da cekamo, ja sviram, blicam, ovaj u kombiju lego po svireni ne pusta je brat :urnebes:, al dzaba. i tako na i sljedecem semaforu. :rol:
+1 Nema mi ništa gore nego kad vozim kroz grad i neko vozi ispod 60. :puke: Zbog njih se i stvaraju gužve.

Doduše, vozačka mi je trenutno u opasnosti. Zayebavao sam se malo previše na jednom dijelu gdje nikad nema ljudi pa ni policije. Nadam se da su drotovi tu slučajno bili i da me nisu snimili.
Naseljena mjesta uvijek vozim po ograničenju da se razumijemo. :D

Inače, koji je beslismeniji praznik u ovoj državi? 8. mart ili 1. maj?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 08 mar 2017, 23:14

RiNo je napisao/la:E svasta sam vidio ali da lik u dzepu nosi lak za kosu i popravlja usput svoj undercut... :salut:
Ocigledno ima dubok dzep. :mrgreen:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 08 mar 2017, 23:14

Puma je napisao/la:
RiNo je napisao/la:E svasta sam vidio ali da lik u dzepu nosi lak za kosu i popravlja usput svoj undercut... :salut:
Ocigledno ima dubok dzep. :mrgreen:
Dosta mu stane misliš? U džep?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 08 mar 2017, 23:15

50-60 je optimalno momcino. Semafori su tako namješteni. Vozi od Ildze do Bascarsije u 3 ujutro i to 60 km/h i ploviš ko Jadranom #zelenival :mrgreen:

Gužve se stvaraju zbog toga sto se ne poštuju propisi, a Bgm i zbog volumena :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 08 mar 2017, 23:21

Bosniacum Lilium je napisao/la:50-60 je optimalno momcino. Semafori su tako namješteni. Vozi od Ildze do Bascarsije u 3 ujutro i to 60 km/h i ploviš ko Jadranom #zelenival :mrgreen:

Gužve se stvaraju zbog toga sto se ne poštuju propisi, a Bgm i zbog volumena :D
60 je ograničenje s razlogom. Svugdje je ograničenje postavljeno za optimalnu vožnju, osim u zonama škola, ali i to je razumljivo i mislim da su niža ograničenja samo od 7 do 20. Kad neko kroz grad vozi manje od 60 stvara probleme drugom koji se mora prestrojiti da bi njega zaobišao, koji onda stvara probleme trećem i tako se napravi zastoj. :D

Al pazi kakva je qrva život. Otkad sam dobio vozačku u oktobru nikad nisam gasao, znao sam zakasniti na fax jer neću da prekoračim ograničenje. I jučer na dionici od 200tinjak metara gdje nema živog čovjeka nikad, niti policije, put širok i meni dođe da dodam gas malo. Pored njih prošao na 90. Ako su slikali mogao bih do milje maraka po novom zakonu dobiti. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 08 mar 2017, 23:25

Je.bo Barcelonu i PSG..
Ja još nemam srca pregledati reprizu Nigerija-BiH, meni se srce slama kad to gledam..
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 09 mar 2017, 00:44

Captain4 je napisao/la:Je.bo Barcelonu i PSG..
Ja još nemam srca pregledati reprizu Nigerija-BiH, meni se srce slama kad to gledam..
Zašto bi iko uopšte pomislio ili pokušao gledati reprizu te utakmice :rol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 mar 2017, 00:49

Captain4 je napisao/la:Je.bo Barcelonu i PSG..
Ja još nemam srca pregledati reprizu Nigerija-BiH, meni se srce slama kad to gledam..
Jesmo se tu provalili, plakati cemo za tom sansom godinama :sick:

Dobili Iran i Africku ekipu, nije moglo bolje.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 00:54

Kawhi je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:50-60 je optimalno momcino. Semafori su tako namješteni. Vozi od Ildze do Bascarsije u 3 ujutro i to 60 km/h i ploviš ko Jadranom #zelenival :mrgreen:

Gužve se stvaraju zbog toga sto se ne poštuju propisi, a Bgm i zbog volumena :D
60 je ograničenje s razlogom. Svugdje je ograničenje postavljeno za optimalnu vožnju, osim u zonama škola, ali i to je razumljivo i mislim da su niža ograničenja samo od 7 do 20. Kad neko kroz grad vozi manje od 60 stvara probleme drugom koji se mora prestrojiti da bi njega zaobišao, koji onda stvara probleme trećem i tako se napravi zastoj. :D

Al pazi kakva je qrva život. Otkad sam dobio vozačku u oktobru nikad nisam gasao, znao sam zakasniti na fax jer neću da prekoračim ograničenje. I jučer na dionici od 200tinjak metara gdje nema živog čovjeka nikad, niti policije, put širok i meni dođe da dodam gas malo. Pored njih prošao na 90. Ako su slikali mogao bih do milje maraka po novom zakonu dobiti. :rol:
Optimalnu za preovladavajuce uslove.

80 km/h bi trebalo posto je magistrala. Mislim naglavnu u SA.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 09 mar 2017, 00:57

Na RTLu makeup sex prevode kao našminkani sex. :urnebes:

Vijadukt je napisao/la: Optimalnu za preovladavajuce uslove.

80 km/h bi trebalo posto je magistrala. Mislim naglavnu u SA.
Loša je nama obuka za toga.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 01:06

Kawhi je napisao/la:Na RTLu makeup sex prevode kao našminkani sex. :urnebes:

Vijadukt je napisao/la: Optimalnu za preovladavajuce uslove.

80 km/h bi trebalo posto je magistrala. Mislim naglavnu u SA.
Loša je nama obuka za toga.
Ja govorim iz ugla projektanta.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 09 mar 2017, 01:09

Vijadukt je napisao/la:
Ja govorim iz ugla projektanta.
Razumio sam to. Nažalost kod nas se i druge stvari trebaju uzeti u obzir. Obuka nam je stvarno jadna, kao i "ispit".
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 01:18

Sta ces od obuke?
Osnove i vozdra. Svijest vozaca i stanje saobracajnica su kljucni. Barem moje razmisljanje.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 09 mar 2017, 01:23

Vijadukt je napisao/la:Sta ces od obuke?
Osnove i vozdra. Svijest vozaca i stanje saobracajnica su kljucni. Barem moje razmisljanje.
Obuka mora biti bolja. Pogotovo se treba obratiti pažnja opasnim situacijama u saobraćaju. Jedino čemu te nauče je kako ne pasti kad dođe komisija. Tu je naravno najvažnije stati pješaku na pješačkom i to je to.

Obuka je kod nas komedija. Doduše, ko i sve ostalo. To čak i nije krivica instruktora. Ja se na svog ne mogu požaliti. Problem je što oni imaju zadatak da te spreme za poluretardiran ispit.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 01:28

Naravno. Mislim cemu prica o ovom pokusaju od drzave, pa i o obuci. Gubljenje vremena.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Besic » 09 mar 2017, 01:32

Ima na klixu jedan korisnik vijadukt se takođe zove.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 09 mar 2017, 01:37

Klix ne citam, samim time i ne pisem tamo.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Besic » 09 mar 2017, 01:43

Vijadukt je napisao/la:Klix ne citam, samim time i ne pisem tamo.
Zašto Kawhiju ne dozvoljavaš da vozi kako želi :kafa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 09 mar 2017, 01:44

Vijadukt je napisao/la:Klix ne citam, samim time i ne pisem tamo.
Brat moj :salut:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, alemsa, Amazon [Bot], Beli98, Giuseppe1, L-Train, lol89, nerkolfc, Surreal i 41 gost.