Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 10 mar 2017, 17:57

E ne mogu da vjerujem :urnebes: :urnebes:

https://www.klix.ba/lifestyle/vezeiseks ... /170310047


Ma niko ne brani Bakira, jasno je da je jednoglasno ovo neće nikad proći jer Ivanić (ili bilo koji drugi srpski član) neće nikad reći DA.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4702
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kajzer10 » 10 mar 2017, 17:58

tuzlak1987 je napisao/la:Ma Bosnjaci ce i od Crnadka napraviti nacionalistu kroz godinu dvije. To je politika iz Sarajeva da je svaki Srpski politicar cetnik. Dodje kao normalan covjek, kroz 2-3 godine zbog iskustava sa ovima iz Sarajeva pocne Srbovat.
Dantejebo :facepalm: :facepalm:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 mar 2017, 18:01

Kajzer10 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ma Bosnjaci ce i od Crnadka napraviti nacionalistu kroz godinu dvije. To je politika iz Sarajeva da je svaki Srpski politicar cetnik. Dodje kao normalan covjek, kroz 2-3 godine zbog iskustava sa ovima iz Sarajeva pocne Srbovat.
Dantejebo :facepalm: :facepalm:
Pa tako je, jel prosjecni Sarajlija ima nekog za koga iz RS da je okej politicar? Svi su redom dolazili kao blagi, a onda nakon par godina postali ozloglaseni.

To je politika bez razumjevanja, zacrtali ljudi u glavama sebi da Srbe treba protjerati samo iz drzave i ne micu od toga. Isti smo kao narod kao i Srbi, nista bolji samo cekamo sansu da zaceramo i jedni i drugi i treci.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 10 mar 2017, 18:06

tuzlak1987 je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ma Bosnjaci ce i od Crnadka napraviti nacionalistu kroz godinu dvije. To je politika iz Sarajeva da je svaki Srpski politicar cetnik. Dodje kao normalan covjek, kroz 2-3 godine zbog iskustava sa ovima iz Sarajeva pocne Srbovat.
Dantejebo :facepalm: :facepalm:
Pa tako je, jel prosjecni Sarajlija ima nekog za koga iz RS da je okej politicar? Svi su redom dolazili kao blagi, a onda nakon par godina postali ozloglaseni.

To je politika bez razumjevanja, zacrtali ljudi u glavama sebi da Srbe treba protjerati samo iz drzave i ne micu od toga. Isti smo kao narod kao i Srbi, nista bolji samo cekamo sansu da zaceramo i jedni i drugi i treci.
ubodeš i ti nekad
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 10 mar 2017, 18:09

Znaš da si kvalitetan (sr)balija kada te drug dantes pohvali, iskreno. Čestitke tuzlaku i njegovom velikom vođi nikšiću ft. semir linijaunosu haliloviću
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 10 mar 2017, 18:13

IlProfessore je napisao/la:Znaš da si kvalitetan (sr)balija kada te drug dantes pohvali, iskreno. Čestitke tuzlaku i njegovom velikom vođi nikšiću ft. semir linijaunosu haliloviću
koliko sam tebe samo hvalio :zviz:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nerminovic » 10 mar 2017, 18:16

THE GOAT :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 10 mar 2017, 18:18

DANTES je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Znaš da si kvalitetan (sr)balija kada te drug dantes pohvali, iskreno. Čestitke tuzlaku i njegovom velikom vođi nikšiću ft. semir linijaunosu haliloviću
koliko sam tebe samo hvalio :zviz:
Ja tebe i dalje poštujem kao forumaša čiji su sportski postovi objektivni i relativno duhoviti, međutim što se tiče tema koje naginju na politiku pokazuješ sasvim drugo lice i ja ti to kažem u brk bez okolišanja. Ne osjećam se lagodno dok čitam takve konstatacije koje mi daju sliku da si jedan od zagovornika velikorspke ideje preko pleća BiH. :thumbup:
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4702
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kajzer10 » 10 mar 2017, 18:24

tuzlak1987 je napisao/la: Pa tako je, jel prosjecni Sarajlija ima nekog za koga iz RS da je okej politicar? Svi su redom dolazili kao blagi, a onda nakon par godina postali ozloglaseni.

To je politika bez razumjevanja, zacrtali ljudi u glavama sebi da Srbe treba protjerati samo iz drzave i ne micu od toga. Isti smo kao narod kao i Srbi, nista bolji samo cekamo sansu da zaceramo i jedni i drugi i treci.
Bosnjacki politicari nikog nisu napravili nacionalistom, a ni Srbi nego je to ucinio narod. Mislim, kakva je to idiotska prica da su zli Bosnjaci prepostenog Dodika napravili fasistom? Dodik je idiot koji nije u stanju dobiti vlast bez srbovanja, bez konstatnih politickih kriza jer je to njegov teren.
I on je sam to odabrao, nije ga neko napravio takvim. Na njega i mislis, ko je to jos dolazio kao cvijece i povampirio se?
To je kao da optuzis srpsku politicku elitu sto je Haris Zahiragic fasista i idiot.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 10 mar 2017, 18:25

Čovjek javno kaže da je znao da je Softić nije više agent za BiH.Fakat treba nać nekakvog PR-a
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 mar 2017, 18:25

Pa ono ako je istina u filmovima Halilovica onda smo nista drugo nego katastrofa od naroda.
Pustati djeci u srednjim skolama da vide za koga bi mogli izgubiti glavu. :bih:

A Srpskoj djeci tamo nesto o Krajini i Jedinici.
Da i jedni i drugi vide kakvi su to kriminalci sa obje strane.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 10 mar 2017, 18:27

IlProfessore je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Znaš da si kvalitetan (sr)balija kada te drug dantes pohvali, iskreno. Čestitke tuzlaku i njegovom velikom vođi nikšiću ft. semir linijaunosu haliloviću
koliko sam tebe samo hvalio :zviz:
Ja tebe i dalje poštujem kao forumaša čiji su sportski postovi objektivni i relativno duhoviti, međutim što se tiče tema koje naginju na politiku pokazuješ sasvim drugo lice i ja ti to kažem u brk bez okolišanja. Ne osjećam se lagodno dok čitam takve konstatacije koje mi daju sliku da si jedan od zagovornika velikorspke ideje preko pleća BiH. :thumbup:
ne budali, nema od velike srbije ništa, sem ako vehabije ne pripomognu.. kako? skontaj sam
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 mar 2017, 18:34

Dex je napisao/la:Čovjek javno kaže da je znao da je Softić nije više agent za BiH.Fakat treba nać nekakvog PR-a
To treba vec odavno, i ne samo PRa vec i jednog spin doktora, to svaki iole ozbiljni politicar na zapadu ima u svom kabinetu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 10 mar 2017, 18:44

DANTES je napisao/la: ne budali, nema od velike srbije ništa, sem ako vehabije ne pripomognu.. kako? skontaj sam
Ja ne znam da li ima od nje išta, o tom po tom. Nego kada osudiš sve i jednog zločinca (makar ove koji su osuđeni u Hagu), kada priznaš da je izvršena agresija na RBiH od strane SiCG, kada mi kažeš je li jezik bosanski ili je bošnjački, te da li sam ja Bošnjak ili musliman sa velikim M, kada mi najkonkretnije kažeš ko je kriv za stradanja devedesetih godina i da li je u Srebrenici, Prijedoru i ostalim mjestima počinjen genocid, tek tada te mogu shvatiti kao dobronamjernog Srbina kojem je jedina domovina Bosna i Hercegovina i koji nema notu fašizma i šovinizma u sebi.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 10 mar 2017, 18:53

IlProfessore je napisao/la:
DANTES je napisao/la: ne budali, nema od velike srbije ništa, sem ako vehabije ne pripomognu.. kako? skontaj sam
Ja ne znam da li ima od nje išta, o tom po tom. Nego kada osudiš sve i jednog zločinca (makar ove koji su osuđeni u Hagu), kada priznaš da je izvršena agresija na RBiH od strane SiCG, kada mi kažeš je li jezik bosanski ili je bošnjački, te da li sam ja Bošnjak ili musliman sa velikim M, kada mi najkonkretnije kažeš ko je kriv za stradanja devedesetih godina i da li je u Srebrenici, Prijedoru i ostalim mjestima počinjen genocid, tek tada te mogu shvatiti kao dobronamjernog Srbina kojem je jedina domovina Bosna i Hercegovina i koji nema notu fašizma i šovinizma u sebi.
sve da ja to priznam, ti bi i dalje tvrdio da je tvoj narod bezgrešan. nema pomirenja bez obostranog uvažavanja,..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 10 mar 2017, 19:07

Ne bih. Stvarni zločini (Kazani itd) se osude. Ali ne marite vi za tim pretjerano.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la Dex » 10 mar 2017, 19:08

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Dex je napisao/la:Čovjek javno kaže da je znao da je Softić nije više agent za BiH.Fakat treba nać nekakvog PR-a
To treba vec odavno, i ne samo PRa vec i jednog spin doktora, to svaki iole ozbiljni politicar na zapadu ima u svom kabinetu.
U ovih 8 godina skoro koliko je član predsjedništva BiH, je uspio na svaku svoju jednu dobru izjavu, da da 4 loše.Jednostavno ako do sad nije shvatio da mu je potreban tim ljudi oko njega koji će ga savjetovati kako i šta, te da nije neki govornik.Vjerovatno se vodio logikom narod me voli jer sam iskren, i sve kažem, grdno se prevario.Ovom izjavom je sebi vjerovatno zakucao posljednji ekser u kovčeg svoje političke karijere.
Zadnja izmjena: Dex, dana/u 10 mar 2017, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 10 mar 2017, 19:10

Kakav autogol bogte vidio, jos me je stid kako smo se obrukali.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 10 mar 2017, 19:11

IlProfessore je napisao/la:Ne bih. Stvarni zločini (Kazani itd) se osude. Ali ne marite vi za tim pretjerano.
kazani su kap u moru..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 10 mar 2017, 19:20

I ako ih je bilo, to su izolovani slučajevi. A i da ti pravo kažem nešto. Da si ti neki vikend četnik iz susjedne države ili da u nekom eventualnom budućem sukobu budeš na brdima oko Sarajeva u ulozi pripadnika npr. tzv.vrs i takav mi padnes u ruke a prethodno sam izgubio neke bliže članove porodice, dobio kuću sravnjenu do temelja i sl. definitivno bih se prepustio momentu i ne bih mario ni za Boziji niti za ovozemaljski sud. U tome je caka druže dantes. Pokušavaš relativizirati agresora i žrtvu. Prvo pometi(te) u svom dvorištu zarad boljeg sutra nas i naše djece.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], filip13, Marsal, Sheyi, soko i 31 gost.