SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 13 mar 2017, 09:57

Predstavljamo: Najludja fantasy liga :D

slika

Igram protiv neaktivnog, i gledajuci brojke zadnjih sedmica, ne vidim kako da izgubim. Ali ne zelim prerano slavit, valja prvo zavrsit sedmicu. Westbrook je pred suzpenziom zbog tehnickih, a to odma znaci 10ak skokova manje, koji bi mogli biti jedna od kljucnih kategorija.

U borbi za play-off u direktnim okrsajima se sastaju kamiondzije - denver i ado - orlovi, tako da je i tu sve otvoreno

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 13 mar 2017, 10:10

e fakat je smijesno, i dokaz koliko je izjednacena liga, tako da ce mi biti drago da ce slhedece sezone biti jos aktivnija (gdje god igrao)..
gledam tabelu i gadno je do kraja, ako i izborim play off nema normalnog ili lakseg matchupa..
dino,tebi svaka cast za veliki come back, fascinatan drugi dio sezone!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 13 mar 2017, 11:18

Bar necemo imati problema za komesara sl. Sezone. Jedan sigurno ispada a drugi upada u prvu ligu.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 13 mar 2017, 12:53

Tracy3McGrady je napisao/la:Bar necemo imati problema za komesara sl. Sezone. Jedan sigurno ispada a drugi upada u prvu ligu.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Pa nije valjda dotle došlo?:)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 13 mar 2017, 13:19

AlphonseKauders je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Bar necemo imati problema za komesara sl. Sezone. Jedan sigurno ispada a drugi upada u prvu ligu.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Pa nije valjda dotle došlo?:)
Jeste, jose i ja imamo 8-11 a sastajemo se u zadnjem kolu. Ko izgubi ispada sigurno, ako bi krenulo po zlu i 4 favorita izgube mogli bi obojica ispasti.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 13 mar 2017, 13:21

Tracy3McGrady je napisao/la: Jeste, jose i ja imamo 8-11 a sastajemo se u zadnjem kolu. Ko izgubi ispada sigurno, ako bi krenulo po zlu i 4 favorita izgube mogli bi obojica ispasti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nevjerovatno, pa nije to ni toliko loš omjer, mislim negativan je, ali ono da je za ispadanje, čudno mi...:=)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 13 mar 2017, 13:44

AlphonseKauders je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la: Jeste, jose i ja imamo 8-11 a sastajemo se u zadnjem kolu. Ko izgubi ispada sigurno, ako bi krenulo po zlu i 4 favorita izgube mogli bi obojica ispasti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nevjerovatno, pa nije to ni toliko loš omjer, mislim negativan je, ali ono da je za ispadanje, čudno mi...:=)
Pa ako bi svi favoriti dobili onda bi cak pobjednik upao u play off. Ali generalno svako svakog moze dobiti, jedino je rio otpao sa 5:14.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 14 mar 2017, 08:22

Dobro je pocelo, sa manje igraca sam napravio odlicnu prednost, moji poludjeli (paul, rubio itd...) A kod josea skoro svi katastrofalni. Ali oni koji trebaju da izgube svi vode osim zelje koji ima 4:4, e sad ko god da dobije izmedju mene i josea nijee sigurno opstao.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 16 mar 2017, 22:20

Eto šanse da me skinete s prvog mjesta. Prvo je batum propustio 2 utakmice, mozda ce jos koju, uglavnom nije na inj pa se ne mogu osigurati. Sad upravo čitam it4 nece ići na road trip i propustit će sve utakmice ove sedmice. Eto to se unaprijed zna ali opet je samo out a ne inj, tako da sam pojeo go*no. Svakako mi top igrači ove sedmice igraju manje utakmica, a na drugoj recimo kawhi 4. Još čekam da večeras westbrook pokupi tehničku, pa da i on propusti jednu utakmicu.

Ah da, skoro sam zaboravio da brook lopez ima b2b utakmicu, a dosad je skoro sve te propustio ove sezone.

Sad moram da polazem nadu u wcs ili aarona gordona :D

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 18 mar 2017, 09:46

Ipak matchup teče dosta bolje nego sto je moglo biti. Lopez je igrao, večeras će i westbrook. Imam veliku prednost u 6 kategorija, koju nebi trebao više ispustiti.

Sad se samo nadam da će mi it4 i batum biti spremni za play off.

Avatar
scarr
Postovi: 87
Pridružen/a: 01 okt 2015, 23:10
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la scarr » 18 mar 2017, 10:03

dino-92 je napisao/la:Ipak matchup teče dosta bolje nego sto je moglo biti. Lopez je igrao, večeras će i westbrook. Imam veliku prednost u 6 kategorija, koju nebi trebao više ispustiti.

Sad se samo nadam da će mi it4 i batum biti spremni za play off.
Ma sta ce ti, osigurao si prvu ligu uzivaj :D

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la KK_Bosna » 19 mar 2017, 12:50

veceras protiv slatine mogu doci i do pobjede zbog TO (ako me swaggy p ne proda) i donijeti adi peto mjesto :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 19 mar 2017, 14:42

KK_Bosna je napisao/la:veceras protiv slatine mogu doci i do pobjede zbog TO (ako me swaggy p ne proda) i donijeti adi peto mjesto :mrgreen:
Stavio sam sve igrace da mi igraju,prosle godine sam ih izbacio u jednoj tekmi i karma mi je to vratila na kraju,valjda ce sada biti obrnuto :D a osim toga mogu okrenuti asistencije i ukradene,pa nek bude sta bude..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la KK_Bosna » 19 mar 2017, 15:05

Slatinash_7 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:veceras protiv slatine mogu doci i do pobjede zbog TO (ako me swaggy p ne proda) i donijeti adi peto mjesto :mrgreen:
Stavio sam sve igrace da mi igraju,prosle godine sam ih izbacio u jednoj tekmi i karma mi je to vratila na kraju,valjda ce sada biti obrnuto :D a osim toga mogu okrenuti asistencije i ukradene,pa nek bude sta bude..
ma tesko ce ti biti ass okrenuti jer imam jamesa i dragica (valjda konacno bude imao 7+ asista), da ti je kyle zdrav to bi bila druga prica :D imas mnogo vise igraca tako da je realno da me uzmes u ukradenim :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 20 mar 2017, 00:40

ja sam danas izbacio vecinu igraca, u nadi da cu preokrenuti jos to, pa da imam 9-0 za kraj regular season :D ali slabo gube lopte protivnicki igraci, pa ce izgleda ostati 8-1 ili mozda bude cak i 7-2 :)

kako stvari stoje u play-offu idem prvo na kamiondzije. pred kraj trade deadline-a se pojacao, ima vrlo finu ekipu, konkurentna u svim kategorijama, predvodjena hardenom. bice to vrlo gusto. ja se nadam da ce se it4 vratiti, jer mi igra 4 utakmice ove sedmice. i ako je duel prvi protiv osmog, ipak su samo 2 pobjede izmedju nas, tako da ne vidim favorita, ne samo u ovom duelu, nego ce citav play-off biti interesantan zbog te situacije.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 20 mar 2017, 08:24

Moji odigraše sjajno posljednji dan u regularnoj sezoni, međutim iako sam zadovoljan ekipom, očekujem ispadanje u prvoj rundi play off-a zbog vrlo nesretnog rasporeda u kojem mi većina igrača igra samo tri utakmice u sedmici.

Pokušaću nešto izmjenama nadoknaditi, ali 3-5 utakmica manje od protivnika je obično nenadoknadivo.

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 20 mar 2017, 12:06

evo konacne tabele regular season-a

slika

neki dan sam malo listao nazad na ovoj temi, i vidio da su se alphons i bayhawks i prosle godine sastali u prvoj rundi po, i zavrsilo je nerijeseno, pa je alphons prosao valjda zbog boljeg medjusobnog skora u rs.

evo i mog puta do prvog mjesta. nakon 8 kola sam bio predzadnji sa samo 2 nerijesena i 6 poraza, i onda je dosla serija od 12 pobjeda. svakog u ligi sam uspio dobiti jednom, osim slatine sa kojim sam u jedinom nasem duelu igrao 4-4. ukupno sam 13 utakmica bez poraza :)
slika

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 20 mar 2017, 12:28

Jadni vi sljedece sezone :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 20 mar 2017, 13:22

dino-92 je napisao/la:evo konacne tabele regular season-a

neki dan sam malo listao nazad na ovoj temi, i vidio da su se alphons i bayhawks i prosle godine sastali u prvoj rundi po, i zavrsilo je nerijeseno, pa je alphons prosao valjda zbog boljeg medjusobnog skora u rs.

evo i mog puta do prvog mjesta. nakon 8 kola sam bio predzadnji sa samo 2 nerijesena i 6 poraza, i onda je dosla serija od 12 pobjeda. svakog u ligi sam uspio dobiti jednom, osim slatine sa kojim sam u jedinom nasem duelu igrao 4-4. ukupno sam 13 utakmica bez poraza :)
Taman je došlo vrijeme osvete:)
Mada, ako bude neriješeno opet imam bolji međusobni score u regularnom dijelu (4-5; 6-2).
Moja je sreća da imam "prednost" (a bayhawks peh) što mu je najbolji igrač (Durant) povrijeđen.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 20 mar 2017, 13:24

Sarmelino je napisao/la:Jadni vi sljedece sezone :kafa:
oho, već imamo velike najave :) :nene: :nene: :nene:

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.