FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 apr 2017, 22:53

Rakitic je picka ali najveća. Bezveze se Roberto troši na beku da bi ova ubleha igrala.
Suarez očajan, Neymar ako ne popravi završni potez, nikada neće biti najbolji igrač.
Sredina terena ne postoji. Messi sve mora kreirati. Od Inieste i Rakitica nikakve koristi. Pa igraš s takvim napadačima a ne možeš im stvoriti šansu.
Alba takodjer očajan.
Na ljeto se mora dovesti barem Verrati na sredini i upariti ga sa Robertom. Ublehe Rakitica, Gomesa, Rafinhu Nabiti nogom. Na beku dovesti Belerina, lijevog beka malo defanzivnijeg. Pique dati do znanja da nema šta raditi u napadu jer je tu očajan.
Uzeti kup, pokušati nešto u ligi uraditi. Ako se ne dobije Real, nek se i s ligom poselame.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 apr 2017, 22:55

hule_barca je napisao/la:Očekivan neprolazak dalje, bez obzira na nadu koja je tinjala, što je normalno za navijače. Nisam razočaran ispadanjem, jer ruku na srce ne može se dva puta provlačiti sa polovičnim uspjehom, tj. jednom dobrom partijom i jednom užasnom. Međutim, ono što se večeras najviše vidjelo ko je gledao smirenije utakmicu, jeste koliko je ova Barcelona pala u kreativnom smislu. Mislim da nisam vidio nijednu smišljenu akciju sa stvaranjem trokutova i izbacivanjem protivničkih igrača. Sve se svodilo na "daj loptu Messiu" ili "daj loptu Neymaru" pa šta njih dvojica naprave na individualni kvalitet. Kasnije ove nebuloze sa Piqueom u napadu i šta sve ne. Juventus je znalački iskoristio ogromnu prednost i zasluženo prolaze dalje i to ne nekom igrom da kažemo da je to "space shuttle" za Barcu, nego sa dvije konstantne utakmice koje Barcelona ne može da poveže skoro cijelu sezonu. U nokaut fazi greške se skupo plaćaju. Ekipa se treba pokušati odmoriti, napuniti baterije i otići na Bernabeu po spašavanje La Lige, mada kako i tu stvari stoje, teško da se piše dobro.
:thumbup: :clap: .......svaka čast osim za deo o "spašavanju lige", mislim da je to opet samo jedna nerealna iluzija kao i nadanja za prolaz protiv Juvea......liga je isto rešena, Clasiko je nebitan sve i da pobedi Barsa (nekako) mada ovakva ne vidim kako će...

Ado1921
Postovi: 870
Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Ado1921 » 19 apr 2017, 22:55

Joj Rakitica ocm kakva picka od igraca.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

dosu
Postovi: 48
Pridružen/a: 08 apr 2017, 22:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la dosu » 19 apr 2017, 23:01

Zahvaliti im se za večerašnju utakmicu a za one prethodne im yebat štošta.

Neymaru cigiću par šamara zveknut' pa, ako se ne spametuje, nek' ide u 3 lijepe a ne u neki drugi klub.

Koliko god pljuvali Piquea, Iniestu i Busija oni su igrači za lijep nogomet a ne za ove divlje formacije i haotične igre.

Rakitić se prethodne 2 sezone istrošio da ove ne može ni potrčati kako treba.

Suarezu treba još jedan ban od pola godine da se dozove pameti. Krmak debeli.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la hule_barca » 19 apr 2017, 23:03

parangal je napisao/la:
hule_barca je napisao/la:Očekivan neprolazak dalje, bez obzira na nadu koja je tinjala, što je normalno za navijače. Nisam razočaran ispadanjem, jer ruku na srce ne može se dva puta provlačiti sa polovičnim uspjehom, tj. jednom dobrom partijom i jednom užasnom. Međutim, ono što se večeras najviše vidjelo ko je gledao smirenije utakmicu, jeste koliko je ova Barcelona pala u kreativnom smislu. Mislim da nisam vidio nijednu smišljenu akciju sa stvaranjem trokutova i izbacivanjem protivničkih igrača. Sve se svodilo na "daj loptu Messiu" ili "daj loptu Neymaru" pa šta njih dvojica naprave na individualni kvalitet. Kasnije ove nebuloze sa Piqueom u napadu i šta sve ne. Juventus je znalački iskoristio ogromnu prednost i zasluženo prolaze dalje i to ne nekom igrom da kažemo da je to "space shuttle" za Barcu, nego sa dvije konstantne utakmice koje Barcelona ne može da poveže skoro cijelu sezonu. U nokaut fazi greške se skupo plaćaju. Ekipa se treba pokušati odmoriti, napuniti baterije i otići na Bernabeu po spašavanje La Lige, mada kako i tu stvari stoje, teško da se piše dobro.
:thumbup: :clap: .......svaka čast osim za deo o "spašavanju lige", mislim da je to opet samo jedna nerealna iluzija kao i nadanja za prolaz protiv Juvea......liga je isto rešena, Clasiko je nebitan sve i da pobedi Barsa (nekako) mada ovakva ne vidim kako će...
Ne bih se složio da i ako pobijedimo, da smo izgubili ligu. Zašto? Istina da nemamo trenera, ali pobjeda bi ipak vratila koliko toliko samopouzdanje u ekipu, dok s druge strane Real ima dva meča polufinala Lige Prvaka, još je tu također vandredno kolo La Lige, zatim njihov zaostali meč sa Celtom. Dakle, dosta utakmica za njih, Zizou će opet morati dosta rotirati kako bi ih održavao svježim za Ligu Prvaka, a neće se opet tako lahko ukazivati Ramos, Isco ili neko treći u 90-im minutama. Istini za volju, cijela sezona vuče na Realovu stranu i Barca ne djeluje previše zainteresovano za odbranu titule, ali ako uzmu 3 boda u nedjelju i dalje je sve otvoreno.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 19 apr 2017, 23:04

Zamalo da zaboravim

https://streamable.com/fvyhh

:lol: :tokralju:

let3
Postovi: 29329
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 19 apr 2017, 23:05

Jednostavno, Juve je ova dva meča izgledao kao prava ekipa, koja zna šta hoce, koja ima jasan plan igre....dok je Barca izgledala kao ekipa raspuštenih jalijaša koji landaraju okolo, koja nema lidera, koja nema plana, koja ne zna ni šta hoce, osim što nešto napadaju :facepalm: sramota.

Rakitić je vjerovatno najgori igrac veceras :thumbdown: ....a najbolji u ovom sivilu :damn: teško da ima takav :lol: (možda se Roberto najviše trudio, imao je i onu šansu, šut pored gola).

Ako ce ovako igrati i Clasico, bolje da ne izlaze na teren.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 apr 2017, 23:05

I još nešto.....ova Barsa iako su igrači tu nema veze sa Barsom koja je osvojila LP 2015-e......Mesi ne može i ne sme igrati ovoliko daleko od gola jer u svako jačoj utakmici pokazalo se da sam Suarez nije sposoban rešiti bilo šta u šesnestercu protivnika, to 2015-e nije bilo tako i jeste da Mersi može biti kreator i paker ali daleko mi se više svidja onaj "peterac" Mesi nego ovaj koji sada većinu golova daje van šesnesterca i mislim da Barsa više gubi sa Mesijem prinudjenim zbog nesposobnih veznjaka da bude i kreator igre nego sa Mesijem opasnim po gol...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36517
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 19 apr 2017, 23:07

Allegri je u ovom dvomeču prožvakao, progutao, svario i na kraju izasrao Enriqea direktno na mezar njegove trenerske karijere.

Čak sam pomislio i da ima muda izvesti neku revolucionarnu postavu, jer je to i bio jedini način da Barcelona nešto napravi, mada bi i tad šanse bile manje od 1%. Frajer na kraju izveo najstadardniju moguću postavku, i na kraju kada nije išlo, prešao je na plan B, koji se zasnivao na tome da Pique igra najisturenijeg igrača. Sramotno. Jel stvarno toliko teško izvesti Piquea ako već nema šta raditi na terenu u datoj situaciji, i ubaciti umjesto njega Alcacera, a umjesto Rakitića recimo Denisa Suareza? Ovako je samo bacio jednu izmjenu u vodu, bez potrebe.

A i Pique nek se goni, ekipa ispašta zato što on ima neki kompleks spasioca, što je najgore ima autoritet i ne smiju mu ništa. Katajebenastrofa.

Mislim večerašnja tekma ništa neočekivano, dobio sam utakmicu kakvu sam očekivao, ovo je izgubljeno u Torinu. Večeras nisu imali apsolutno nikakve šanse (bukvalno 0%), ni u jednom jedinom trenutku.

Avatar
messilla
Postovi: 31174
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 apr 2017, 23:09

Samo lagano, do 2021. Izvadi ga momčino i zapišaj nas sve. :kafa:
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 19 apr 2017, 23:10

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bestija
Postovi: 281
Pridružen/a: 23 feb 2014, 00:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bestija » 19 apr 2017, 23:12

Opet Messi kriv, polu kriv. Pa on je jedini nešto pokusavao i na kraju Neymar i trebamo istaknuti umtitija koji je bio odličan kao i uvijek. Teško ova dvojica mogu sama nešto napraviti bez pomoći suigrača pogotovo kada se igra protiv ovako dobre momčadi Ziceri, ja to baš nisam vidio tako.

Avatar
L-Train
Postovi: 18820
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la L-Train » 19 apr 2017, 23:13

Blejzer10 je napisao/la:Zamalo da zaboravim

https://streamable.com/fvyhh

:lol: :tokralju:


Podsjeti me na ovo :urnebes:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 19 apr 2017, 23:16

Za iskupljenje navijacima moraju u clasicu ostaviti srce na terenu, ne ocekujem neku titulu osim kupa ali ako opet odu kao pi.zde na tekmu, to je onda vec pisanje po ovih 100000 gledaoca sto skoro uvijek napune stadion a i po nama pred malim ekranima.
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 apr 2017, 23:16

Neko je napisao da je Rakitić potpuno trohnuo ove sezone....ni sa tim se ne slažem, Rakitić je potpunon isti kao i 2015-e koju sam pomenuo ali postoji jedna velika razlika.....jednostavno nema više Danija Alvesa po toj strani a njegovim odlaskom u Barsinoj igri je tu ostala ne rupa nego KRATER....i večeras kao i inače Barsa je igrala potpuno bez desne strane ali da se ne lažemo Rakitić nikad i nije bio igrač koji je znao probijati protivnika osim ponekad.....slučajno

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 19 apr 2017, 23:18

LEO10 je napisao/la:Za iskupljenje navijacima moraju u clasicu ostaviti srce na terenu
Dobiće Real 3-0 hladno, vjeruj bratu. U Barci je raspad sistema, ne bi me čudilo ni da protiv Alavesa zijane

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 apr 2017, 23:23

let3 je napisao/la:(možda se Roberto najviše trudio, imao je i onu šansu, šut pored gola).
Roberto je uvek takav......pre par dana sam napisao, on se dečko zaista u svakoj utakmici trudi i izgara do maximuma ali on jednostavno nije dovoljno kvalitetan igrač za Barsu a onda džaba trud, džaba sve hebiga. Žao mi je što je tako ali je tako...

let3
Postovi: 29329
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 19 apr 2017, 23:24

LEO10 je napisao/la:Za iskupljenje navijacima moraju u clasicu ostaviti srce na terenu
Ko ce ostaviti srce na terenu :crazy: :lol: pa ova ekipa nema srca sa trenerom koji je vec odavno bivši. Da ima srca ne bi dozvoljavali bruke protiv Juveta u Torinu, protiv Malage, Deportiva itd

Možda bi se i moglo naci ono "srce na teren" kad bi imali nekog trenera koji ih može podici i motivisati.
Najbolje bi bilo da Mascherano bude trener/igrac do kraja sezone ili Messi da im psuje majke svima svaki dan, da im probudi neki inat :mrgreen: al nema ništa od toga.

Jedva cekam kraj ove mučne sezone.

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 19 apr 2017, 23:24

Only 1 CL semifinal (won it) in the last 4 years. Barça have amazing players (less each year) Everything else is subpar. Almost amateur.
In 10 years people will realize that this is the biggest waste of talent + **** in football history. This team should have won more CLs
Hvala štakoru.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 19 apr 2017, 23:29

Lillard je napisao/la:
Only 1 CL semifinal (won it) in the last 4 years. Barça have amazing players (less each year) Everything else is subpar. Almost amateur.
In 10 years people will realize that this is the biggest waste of talent + **** in football history. This team should have won more CLs
Hvala štakoru.
Ne znam čiji je ovo citat?.....ali apsolutno se slažem sa napisanim, morali su zaista osvojiti više LP i jednog dana kad dodje ponovo "sušan period" klub će shvatiti da je ova skupina igrača morala osvojiti više...

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.