FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 21 apr 2017, 00:49

Kod god napise **** vas Amar je picka golema.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 apr 2017, 00:55

MocMahale444 je napisao/la:Kod god napise **** vas Amar je picka golema.
Idalje mslm da to nije rekao u smislu da ne voli njeg nego kao "dosadni ste s njim" ko kad god ne ide SS odma Amara spominju mada hrasno ga spomenu samo al haj ga znaj...

AMAR OSIM GOSPODAR FAMILIJE!
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 00:59

Zeljo92 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Kod god napise **** vas Amar je picka golema.
Idalje mslm da to nije rekao u smislu da ne voli njeg nego kao "dosadni ste s njim" ko kad god ne ide SS odma Amara spominju mada hrasno ga spomenu samo al haj ga znaj...

AMAR OSIM GOSPODAR FAMILIJE!
Hrasno vam bacio skiju vi se svi upecali. Govori vam šta da mislite. Eto vratite se pa pročitajte diskusiju.

Ti Željo92 sada Amar gospodar a malo prije na hebo vas Amar dižeš palac.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 01:00

Neandertalac je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Kod god napise **** vas Amar je picka golema.
Idalje mslm da to nije rekao u smislu da ne voli njeg nego kao "dosadni ste s njim" ko kad god ne ide SS odma Amara spominju mada hrasno ga spomenu samo al haj ga znaj...

AMAR OSIM GOSPODAR FAMILIJE!
Hrasno vam bacio skiju vi se svi upecali. Govori vam šta da mislite. Eto vratite se pa pročitajte diskusiju.

Ti Željo92 sada Amar gospodar a malo prije na hebo vas Amar dižeš palac.
Nece ti pomoci ;)
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 21 apr 2017, 01:00

Zeljo92 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Kod god napise **** vas Amar je picka golema.
Idalje mslm da to nije rekao u smislu da ne voli njeg nego kao "dosadni ste s njim" ko kad god ne ide SS odma Amara spominju mada hrasno ga spomenu samo al haj ga znaj...

AMAR OSIM GOSPODAR FAMILIJE!
Sramota živa, cim se pitari raduju znaj da je belaj.
Mene bilo stid citati ono pljuvanje po Slavki i Amaru.
Musafa mi ružno za citati. Mislio on kako god neka ga bude sram. NE samo njega nego svih koji su ucestvovali.
I one neutralne s strane sto samo posmatraju i sute.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 apr 2017, 01:01

Sto su nasi navijaci navalili na profil Vukotica. Lik stavio sliku sad odmah 5-6 komentara da dodje u Zelju.[emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 apr 2017, 01:02

Neandertalac je napisao/la:
Zeljo92 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Kod god napise **** vas Amar je picka golema.
Idalje mslm da to nije rekao u smislu da ne voli njeg nego kao "dosadni ste s njim" ko kad god ne ide SS odma Amara spominju mada hrasno ga spomenu samo al haj ga znaj...

AMAR OSIM GOSPODAR FAMILIJE!
Hrasno vam bacio skiju vi se svi upecali. Govori vam šta da mislite. Eto vratite se pa pročitajte diskusiju.

Ti Željo92 sada Amar gospodar a malo prije na hebo vas Amar dižeš palac.
Napisao sam fino kako sam momka razumio znas ti dobro sta ja mislim o legendama Zelje.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 01:06

Malo mozga svima nama ne bi škodilo.

Ako se napiše kritika vs trenera ne znači da je teorija zavjere kako provjereni i dokazani ublehaš piše. Lik koji nas je hebavao sve redom u zdrav mozak po nalogu, opet nas hebe po nalogu i vi se upecate. Samo se sjetite šta je sve pisao, hebavao od do. A fino sam rekao nije se "onako" vratio, ništa nije slučajno pa ni njegovo pisanje ma kako odvratno i retardirano bilo.

I cijenite jednu ublehu i trola više od forumaša kojeg pola vas zna, lično.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 01:09

Provaljen si i ti i drustvo ti, ne vrijedi ti sada se prati i prebacivati pricu na mene, nije poenta Hrasno vec drutsvo i baza Tuborg i vasi planovi za vracanje Amara
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19315
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 21 apr 2017, 01:11

Nije ovo dobro @Nea i @Hrasno, vidis da se drugi pecaju i to onda izgleda fuj. Nismo picke ko oni da branimo ko ce sta pisati ali opet treba paziti sta se pise. Nije zatvorena tema nego svaki balavac cita i odgovara kako mu krcu cejf.
Kritika da ali nema kritike kad odma izbije rat.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 01:13

Bježi ba Mahalac, nemoj me u isti koš sa njim. Ali ni pod razno. Razmišljate malo.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 apr 2017, 01:14

Odavno ja urgiram da se on trajno banuje, placenik teski.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 01:16

"Plaćenik" vam baci skiju u vidu priče koju je glupo komntarisati i pola se foruma upeca. Namjerno hebe forum, Želju, forumaše, sve što stigne.

Isti plan samo druga taktika. Pametnom dosta.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Quinlan » 21 apr 2017, 01:19

Yebo majku nije mi jasno da neko ko eto kaze prati zelju i ovu ligu pa bar godinu-dvije nije vise naucio neke stvari, ovdje se sanja o nekakvoj super igri sto realno necete u bliskoj buducnosti gledati na nasim terenima, ovdje se sanja o konstantnosti iz tekme u tekmu sto necete isto tako docekati, slaba smo mi liga, slabi su svi timovi, sve je to slabo, ne mozes ocekivati da gledas ono sto gledas na SK vikendom ili srijedom na OBN-u :mrgreen:

pitari su se sa svime prozivali, ali da se ne lazemo vecina smo ista go.vna nevazno da li pitar da li manijak, jednostavno zivi velika vecina u nekim oblacima dobrog fubala gdje hoce svasta nesto od igraca koji ne mogu dobaciti do cvjate, od igraca koji igraju u bih, pa se cude sto konstantno nema neke dobre igre, sto se eto samo "bljesne", sto neko ne moze dobro centrirati, sto neko fuli pas, sto neko fuli sansu itd...

treba se spustiti na zemlju, treba smanjiti ocekivanja od svih pobjeda 3-5 razlike kuci, i 1-3 razlike u gostima jer ono mi smo zeljo, cuj to skidajte gace da vas ka.ramo, isto ko da je to praksa godinama pa sad nam cudno kad pobjedimo 1 razlike pa ni to ne valja i sl.

isto tako ovo hrasno - nea je toliko degutantno, pa ja sam dobio brat bratu 5+ banova radi toga sto sam hrasnog prozivo pa sam sklanjan, sad on dolazi u suprotnoj ulozi :tokralju:
nea od pocetka je covjek koji kad ugrije sunce se.re sto nema kise da ga malo rashladi, a kad padne kisa se.re sto nema sunca da ga ugrije, uvijek okrene stvari da bi pametovao uvijek ima zamjerku neku, jednostavno ono sto svi mozemo uraditi je spinovati kao on, pa naci zamjerku za sve, a ne realno sagledati situaciju
ovo prozivanje slavke mu je stvarno degutantno, on kao veliki strucnjam nasao prozivati, pa brate svi mi mozemo upustiti dobronamjernu kritiku ustvari vise misljenje sta bi mi uradili u njegovoj situaciji, a na kraju je odluka njegova i on lahko moze biti general poslije bitke kao i mi svi, a nei toplo savjetujem kad je vec pokupio svu pamet svijeta neka krene to skolovanje za trenere pa da ga vidimo na klupi zelje, da vidimo taj veliki fudbalski mozak kad je sve tako lahko sto je do sada slavko uradio, sa tobom cemo osvojiti LP ja sam siguran ti si takav kapacitet


opet nam je tema otisla u tri pi.zde materine, ali nista novo, haj bar nema ovih navijaca drugih timova jer je jedno vrijeme bila kao opste diskusije, slobodno pisi, ne brisemo ne banujemo :thumbup:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 01:26

Jesam li bio u pravu za svoju priču u većini slučajeva?

Da ili ne?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 01:29

Neandertalac je napisao/la:Jesam li bio u pravu za svoju priču u većini slučajeva?

Da ili ne?
sta se bolan peres :urnebes:

ne mozes se izvuci iz g***, ovo sto ja pricam meni jos jedan tebi omrazeni forumas potvrdi, ti sad ko kakav skolarac, nisam ja kriv, jesam li uvijek bio fin? :lol:

stvarno si lik za nepovjerovati ... :bow:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 21 apr 2017, 01:30

Ovdje nema nista vezano za Zelju da se procita kad hrasno uleti sa zadatkom, sramota.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 21 apr 2017, 03:46

Općenito u bh. društvu kritiku prema nekoj osobi je veoma teško uputiti, a da zauzvrat ne dobiješ odgovor u kojem osjetiš frustraciju te osobe (ili ljudi koji na određeni način podupiru to osobu iako ti lično poštuješ tu osobu) zbog upućene kritike. Kod nas se kritika uvijek shvaćala kao nešto uvrijedljivo, a ne kao komentar možda i realnog viđenja prema nekoj osobi, stvari ili događaju. Neke kritike su bez razloga i temelje se na nonsensima koji nemaju veze sa samom biti nekog problema, ali belaj je što većina ljudi u našem društvu posmatra dobronamjernu kritiku kao pljuvanje. Suprotna strana će uvijek naći milion razloga da omalovaži tvoje mišljenje i na kraju krajeva tebe kao personu. Argumenti te druge strane obično zaobilaze suštinu kritike, svodeći se na odgovore koji se baziraju na ličnoj osnovi. Naravno neophodno je spomenuti da se pri tome konstruišu neke teorije zavjere, a u tome smo mi u BiH eksperti.

Slavka Petrovića je dočekao dosta težak posao kada je preuzeo trenersku poziciju u našem klubu. Klub je imao 3 poraza u nizu bez postignutog gola. Ne moram ni spominjat katastrofu protiv Viteza. Na samom početku je rekao da je cilj europa i da se iz krize ne izlazi lepršavom igrom nego borbernošću. Pošteno. Realno niko normalan nije ni trebao očekivati da ćemo razbijat protivnike čim Slavko dođe, bilo je bitno izdići se iz tog sivila u koje smo upali. I tako je i bilo. Veoma teške pobjede protiv Krupe i Metalegea (protiv Krupe je Marković u debitantskoj utakmici zabio gol u 80 i nekoj minuti, a protiv Metalegea je bilo yebeno zadnjih 15 minuta da ga ne primimo. Zatim bod protiv Mladosti u gostima koje je zaista tada odlično igrala na čelu sa Ibrom kao trenerom. Prva utakmica u kojoj mi se zaista dopala igra Želje je bila protiv Radnika u gostima kad smo pobjedili golom Nikolića u nadoknadi. Kad čovjek pročita da smo pobjednički go postigli u nadoknadi reko vidi ovi jedva dobiše, ali realno smo igrali jako dobro tu utakmicu. Prva utakmica gdje sam bio nezadovoljan je derbi na Koševu. Nije da nismo imali šansi (Križman je imao jednu finu priliku ako se dobro sjećam), ali po meni smo veoma pič.kasto odigrali tu utakmicu. Ali haj to je naš derbi, nije da nismo navikli na to u dosta utakmica između nas i pitara. Da ne dužim puno o prvoj polusezoni utakmice koje vrijedi izdvojiti su i onaj naš nesretni poraz u Širokom gdje smo isto dobro odigrali i kad smo natrpali Zrinjski. Uglavnom pobjedili smo tamo gdje treba u tom dijelu sezone, uz dosta poteškoća recimo kao protiv Čelika ali bitno je da nam je Slavko vratio vjeru u ovu ekipu i da se ipak nešto može uraditi poslije katastrofalnog početka sezone. Moram i pohvaliti da je otpisao bezvezne igrače poput Bevaba, Pozdera, Husića, Halvadžića,Toskasa, Lazića, Šećerovića.

Slavko je rekao da poslije obavljenih priprema na njegov način, tada će igrati ekipa po njegovom ukusu. Dovedeni su igrači tamo gdje škripi i sve je spremno za nastavak sezone. Dobijamo Krupu na startu, ne baš lagano ali bitno je da smo ušli sa pobjedom u nastavak sezone. Onda ide utakmica protiv Mladosti gdje dobijamo, ali sjećam se da ljudi sa stadiona nisu izašli baš oduševljeni jer je to dosta bilo dosta mrljavo. Zatim utakmica protiv MMA boraca iz Metalegea na dosta lošem terenu, gdje jedva dobijamo na kraju utakmicu. Dobijamo i Radnika rutinski u ligi, te ih izbacujemo iz kupa. To je već bilo dosta obećavajuće. Otvaranje istočne tribine, utakmica protiv za nas neugodne Slobode koju smo jednostavno morali dobiti što zbog pozicije na tabeli što zbog same ceremonije otvaranja i ogromne euforije navijača. I dobili smo pravu ljepoticu od utakmice sa mnogo golova, ali mogle su se primjetiti i neke greške ali ko će ti nakon onakve ludnice na stadionu to zamjerit na kraju krajeva. Bod u Mostaru su svi objeručke prihvatili, a i sam Slavko je nagovjestio da ni remi ne bi bio loš i tako smo se i postavili na utakmici.

Utakmicu polufinala kupa protiv Širokog mu zamjeram što bar neke igrače nije odmorio pred utakmicu sa pitarima koji ima ogromnu težinu ne samo zato što je u pitanju naš najveći rival, nego zato što sa tim rivalom se marišemo za titulu. O derbiju neću ništa pisat jer je neki dan sve rečeno o toj utakmici, ali stvar koju Slavku halalit ne mogu je ona izjava da je odmarao određene igrače na derbiju. O tome sam pisao neki dan. Neshvatiljivo mi je da je to izustio, ja se kao navijač osjećam malo uvrijeđen. Za navijače oba tima derbi je utakmica godine, nema veće utakmice od derbija. Ne igraš protiv Jedinstva pa da odmaraš igrače, nego igraš najveću utakmicu u bh. nogometu.

Uglavnom ima još utakmica u ligi i uzvratni meč u kupu tako da iz poštovanja prema našem šefu stručnog štaba treba suditi na kraju sezone. Za sada je cilj europa ispunjen što je Slavko i najavio i ja mu čestitam na tome što nas je izvukao iz govana, sada je samo kao što je neko neki dan rekao podignuta ljestvica i imamo se pravo nadati i trofejima.

Ali nek pojedini ljude shvate da treba i kritikovat kad nešto ne valja i da se ne treba stavljat znak jednakosti između dobronamjerne kritike i pljuvanja. Recimo fino je Virtual večeras napisao neke stvari koje ne štimaju u našoj igri i apsolutno se slažem sa njim. Primjetio sam da pojedinci ako se kritikuje lupam Lendrić u nekoj utakmici protiv nekog X protivnika odmah ko po nekom automatizmu pišu "kako te nije stid za Lendru to napisat koliko nas je puta izvuko bla bla". Dobro care, to je tačno ali ja njegovu igru kritikujem za tu utakmicu protiv tog X protivnika, nemoj mi izvrtat riječi kako je tebi qrcu ćejf pa na kraju ispadne ako kritikujem igrača baš za tu utakmicu, ti to staviš u kontekst čitave sezone. Kako god, u ovom qrcu od lige teško je i imat neku sad super igru, nit kakvu mega dominaciju. Davno je Amar rekao svi su u ovoj ligi u pet deka.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 21 apr 2017, 08:32

Zenzo je napisao/la:Ja opet kazem yebo vas Amar i yebo nas kao klub i navijace ako cemo zivjeti od historije i uspjeha jednog covjeka i tadasnjih igraca koje je vodio.
Svaki put kada igra na terenu ne valjda, kada upadnemo u krizu rezultata daj Amar i djecu uzet cemo sve redom. Hocemo ali u qurcu slatkom.

Slavko itekako pravi greske sa ekipom, forsira jedno te isto, igraci imaju qurcobolju i deficit u znanju, ali u ovom trenutku poceti bacati drvlje i kamenje na covjeka kad smo jos u igri za oba trofeja je glupo.
+1 :thumbup:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 21 apr 2017, 08:46

Hrasno1921 je napisao/la:
Trenera Zelje ti nazivas "debelom ublehom" :puke:
Rugala se vrana vrani da ima crno perje!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], segasega1 i 30 gostiju.