FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 15:18

plavousrcu je napisao/la:Za njega treba odsteta, a mi jos nismo u fazi da dovodimo tako igrace.
Ti ko da ne zivis u BIH jbt, dog se sa Krupom oko procenta, das im 30% od narednog transfera, za vece pare i u jaci klub se ce prodati sigurno iz Zelje nego iz Krupe, uvalimo im Bekrica i posaljemo jos npr. Zerica (posudba), ako treba i uplatimo odmah 50.000 KM i neka se udaraju nogom u ghuzicu ...
Zadnja izmjena: Hrasno1921, dana/u 21 apr 2017, 15:19, ukupno mijenjano 1 put.
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 15:19

Hrasno1921 je napisao/la: Lopov i kriminalac, lazni hadzija odbio ponudu kompanije Farmavita jer je ista u vlasnistvu bivseg predsjednika Sabahudina Zuje, ali boli vas racku jer vam je ispran mozak pricama iz Zvornicke 27., dali bi vi i shupka jos bi i mater prodali da to Mega Miske zatrazi ...
I onda se smijemo komsijama jer ih je Kinez kupio, a mi padosmo za dzaba, pravi ste lobotomci ...
Hrasno1921 je napisao/la:
Ko nama klub vodi da te bog mili sacuva, dabogda im za lijeka trebalo i ne imali za cefina a dugo se patili dok ne presele ... :puke:

Mali podsjetnik ko je i šta je Hrasno. Kakav zaokret u pisanju :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

mohikanac123
Postovi: 185
Pridružen/a: 11 sep 2015, 08:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac123 » 21 apr 2017, 15:20

Hrasno1921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Za njega treba odsteta, a mi jos nismo u fazi da dovodimo tako igrace.
Ti ko da ne zivis u BIH jbt, dog se sa Krupom oko procenta, das im 30% od narednog transfera, za vece pare i u jaci klub se ce prodati sigurno iz Zelje nego iz Krupe, uvalimo im Bekrica i posaljemo jos npr. Zerica (posudba), ako treba i uplatimo odmah 50.000 KM i neka se udaraju nogom u ghuzicu ...
Hahahhahah ja menaGera :D


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 15:21

Neandertalac je napisao/la:
Hrasno1921 je napisao/la: Lopov i kriminalac, lazni hadzija odbio ponudu kompanije Farmavita jer je ista u vlasnistvu bivseg predsjednika Sabahudina Zuje, ali boli vas racku jer vam je ispran mozak pricama iz Zvornicke 27., dali bi vi i shupka jos bi i mater prodali da to Mega Miske zatrazi ...
I onda se smijemo komsijama jer ih je Kinez kupio, a mi padosmo za dzaba, pravi ste lobotomci ...
Hrasno1921 je napisao/la:
Ko nama klub vodi da te bog mili sacuva, dabogda im za lijeka trebalo i ne imali za cefina a dugo se patili dok ne presele ... :puke:

Mali podsjetnik ko je i šta je Hrasno. Kakav zaokret u pisanju :lol:
Pa i dalje stojim iza toga, nadji mi ijedan post da sada hvalim upravu? nema ga, ovdje je rijec o vasim planovima u vracanju Amara, ja branim Slavku, jer covjek je cist samo tako ...

Ovo sto ti pokusavas ti ne pije vode, jer moras jos da ucis da bi znao spinovati na vrhunskom nivou ;)

:wave:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 15:23

mohikanac123 je napisao/la:
Hrasno1921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Za njega treba odsteta, a mi jos nismo u fazi da dovodimo tako igrace.
Ti ko da ne zivis u BIH jbt, dog se sa Krupom oko procenta, das im 30% od narednog transfera, za vece pare i u jaci klub se ce prodati sigurno iz Zelje nego iz Krupe, uvalimo im Bekrica i posaljemo jos npr. Zerica (posudba), ako treba i uplatimo odmah 50.000 KM i neka se udaraju nogom u ghuzicu ...
Hahahhahah ja menaGera :D


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jedna od mogucnosti, ako smo za Dulju nudili 400.000 eura, onda mozemo i za Vukotica ponuditi iste pare, nije se valjda da se uprava igrala sa tom ponudom? i da je bila lazna?

nadam se da nije ;)
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 21 apr 2017, 15:24

Hrasno1921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Za njega treba odsteta, a mi jos nismo u fazi da dovodimo tako igrace.
Ti ko da ne zivis u BIH jbt, dog se sa Krupom oko procenta, das im 30% od narednog transfera, za vece pare i u jaci klub se ce prodati sigurno iz Zelje nego iz Krupe, uvalimo im Bekrica i posaljemo jos npr. Zerica (posudba), ako treba i uplatimo odmah 50.000 KM i neka se udaraju nogom u ghuzicu ...
Mozes li navesti barem jedan transfer odradjen na taj nacin?

Avatar
anonimni
Postovi: 10099
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 21 apr 2017, 15:26

Neymar11 je napisao/la:Jel subota il nedelja sa radnikom
Čudi me da ti kao veliki insajder ne znaš :kafa: nedjelja, 17h
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 21 apr 2017, 15:26

necu ni da citiram psot jer vise neistine i budalastina odavno nisam procitao. Doduse samo mogu prepoznati da uistinu ti veze s vezom nemas vec prepričavas kafanske i mahalske price. Ja cu ti samo reci jednu stvar marke mi poreza niti smo platiili tad niti vratili, imali jednog igraca prijavljeno ostalo je sve bilo na ugovor o djelu gdje se na taj način izbjegavalo plaćanje poreza, ok razumijme nije bilo para, ali pare su bile dosle od evrope i pred plzen sve je zivo uloženo i stavljeno na kocku da se prodje i naravno tač u čelo na našu žalost a boba je falila da prodjemo, i tu se sve sto je bilo uloženo i izgubi. Ostalo je historija jer poslije toga slijedi strmoglav pad... Pitaj Dinu Djurbuzovica je li mu kukavicije jaje podmetnuto i sta misli o tom periodu.
i to fol neko sutio a neko se busa, pa 99 posto ljudi ne zna da je Miske iz svog dzepa platio da nam se pomoćni sredi ona kaljuza izravna ofarbaju ograde i srede da nam igrači na treningu noge ne izvrću... Da je bilo propusta u fudbalu itekako je bilo jer nismo imali niakaka vjetar u leđa već samo podmetanje nogu ali to više nije važno... Željo je vječan a sve ostalo je nebitno... Treba Radnika dobiti i to je najvažnije a ne rasplamsavati priču da je Slavko ubleha i da pojma nema, pred tako važan meč i pred kraj prvestva, to može samo propagirati 1. ubleha ili dušman. Tako da skontaj sam gdje si i sta si. IDEMO ŽELJO!!!!!
1921

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 21 apr 2017, 15:27

Idemoplavi je napisao/la:necu ni da citiram psot jer vise neistine i budalastina odavno nisam procitao. Doduse samo mogu prepoznati da uistinu ti veze s vezom nemas vec prepričavas kafanske i mahalske price. Ja cu ti samo reci jednu stvar marke mi poreza niti smo platiili tad niti vratili, imali jednog igraca prijavljeno ostalo je sve bilo na ugovor o djelu gdje se na taj način izbjegavalo plaćanje poreza, ok razumijme nije bilo para, ali pare su bile dosle od evrope i pred plzen sve je zivo uloženo i stavljeno na kocku da se prodje i naravno tač u čelo na našu žalost a boba je falila da prodjemo, i tu se sve sto je bilo uloženo i izgubi. Ostalo je historija jer poslije toga slijedi strmoglav pad... Pitaj Dinu Djurbuzovica je li mu kukavicije jaje podmetnuto i sta misli o tom periodu.
i to fol neko sutio a neko se busa, pa 99 posto ljudi ne zna da je Miske iz svog dzepa platio da nam se pomoćni sredi ona kaljuza izravna ofarbaju ograde i srede da nam igrači na treningu noge ne izvrću... Da je bilo propusta u fudbalu itekako je bilo jer nismo imali niakaka vjetar u leđa već samo podmetanje nogu ali to više nije važno... Željo je vječan a sve ostalo je nebitno... Treba Radnika dobiti i to je najvažnije a ne rasplamsavati priču da je Slavko ubleha i da pojma nema, pred tako važan meč i pred kraj prvestva, to može samo propagirati 1. ubleha ili dušman. Tako da skontaj sam gdje si i sta si. IDEMO ŽELJO!!!!!
:lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 15:28

plavousrcu je napisao/la:
Hrasno1921 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Za njega treba odsteta, a mi jos nismo u fazi da dovodimo tako igrace.
Ti ko da ne zivis u BIH jbt, dog se sa Krupom oko procenta, das im 30% od narednog transfera, za vece pare i u jaci klub se ce prodati sigurno iz Zelje nego iz Krupe, uvalimo im Bekrica i posaljemo jos npr. Zerica (posudba), ako treba i uplatimo odmah 50.000 KM i neka se udaraju nogom u ghuzicu ...
Mozes li navesti barem jedan transfer odradjen na taj nacin?
Visca kada je dolazio iz Buducnosti, platili smo im nekih 25.000 KM a kasnije su dobili i procenat kada je otisao u Tursku
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 21 apr 2017, 15:30

anonimni je napisao/la:
Neymar11 je napisao/la:Jel subota il nedelja sa radnikom
Čudi me da ti kao veliki insajder ne znaš :kafa: nedjelja, 17h
Nisam u toku, zbog raznih obaveza , hvala na nadimku haha ha ha.. Ma hajd neka mi njih mlatnemo, ostali bi u trci za titulu najavili kup sa sirokim :kafa:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Hrasno1921
Postovi: 2716
Pridružen/a: 27 maj 2016, 15:29
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno1921 » 21 apr 2017, 15:30

Idemoplavi je napisao/la:necu ni da citiram psot jer vise neistine i budalastina odavno nisam procitao. Doduse samo mogu prepoznati da uistinu ti veze s vezom nemas vec prepričavas kafanske i mahalske price. Ja cu ti samo reci jednu stvar marke mi poreza niti smo platiili tad niti vratili, imali jednog igraca prijavljeno ostalo je sve bilo na ugovor o djelu gdje se na taj način izbjegavalo plaćanje poreza, ok razumijme nije bilo para, ali pare su bile dosle od evrope i pred plzen sve je zivo uloženo i stavljeno na kocku da se prodje i naravno tač u čelo na našu žalost a boba je falila da prodjemo, i tu se sve sto je bilo uloženo i izgubi. Ostalo je historija jer poslije toga slijedi strmoglav pad... Pitaj Dinu Djurbuzovica je li mu kukavicije jaje podmetnuto i sta misli o tom periodu.
i to fol neko sutio a neko se busa, pa 99 posto ljudi ne zna da je Miske iz svog dzepa platio da nam se pomoćni sredi ona kaljuza izravna ofarbaju ograde i srede da nam igrači na treningu noge ne izvrću... Da je bilo propusta u fudbalu itekako je bilo jer nismo imali niakaka vjetar u leđa već samo podmetanje nogu ali to više nije važno... Željo je vječan a sve ostalo je nebitno... Treba Radnika dobiti i to je najvažnije a ne rasplamsavati priču da je Slavko ubleha i da pojma nema, pred tako važan meč i pred kraj prvestva, to može samo propagirati 1. ubleha ili dušman. Tako da skontaj sam gdje si i sta si. IDEMO ŽELJO!!!!!
:clap:
1921'

U gradu Saraj'vu sve ima svoju pricu, i u Sara'jvu nista nije slucajno !

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 15:32

Idemoplavi je napisao/la:necu ni da citiram psot jer vise neistine i budalastina odavno nisam procitao. Doduse samo mogu prepoznati da uistinu ti veze s vezom nemas vec prepričavas kafanske i mahalske price. Ja cu ti samo reci jednu stvar marke mi poreza niti smo platiili tad niti vratili, imali jednog igraca prijavljeno ostalo je sve bilo na ugovor o djelu gdje se na taj način izbjegavalo plaćanje poreza, ok razumijme nije bilo para, ali pare su bile dosle od evrope i pred plzen sve je zivo uloženo i stavljeno na kocku da se prodje i naravno tač u čelo na našu žalost a boba je falila da prodjemo, i tu se sve sto je bilo uloženo i izgubi. Ostalo je historija jer poslije toga slijedi strmoglav pad... Pitaj Dinu Djurbuzovica je li mu kukavicije jaje podmetnuto i sta misli o tom periodu.
i to fol neko sutio a neko se busa, pa 99 posto ljudi ne zna da je Miske iz svog dzepa platio da nam se pomoćni sredi ona kaljuza izravna ofarbaju ograde i srede da nam igrači na treningu noge ne izvrću... Da je bilo propusta u fudbalu itekako je bilo jer nismo imali niakaka vjetar u leđa već samo podmetanje nogu ali to više nije važno... Željo je vječan a sve ostalo je nebitno... Treba Radnika dobiti i to je najvažnije a ne rasplamsavati priču da je Slavko ubleha i da pojma nema, pred tako važan meč i pred kraj prvestva, to može samo propagirati 1. ubleha ili dušman. Tako da skontaj sam gdje si i sta si. IDEMO ŽELJO!!!!!
Evo ja ću tebe citirati. Očito da lažeš i kako rekoh iznosiš rekla kazala, kafanske priče a nekome drugim to isto spočitavaš.
22.07.2015. Almir Gredić. Zvanična.
Konkretno, od januara 2013. do juna 2015. platili smo 2 milona KM na ime sudskih tužbi, dobavljačima, bivšim igračima i uposlenicima.
Hoćemo dalje, kada su počeli procesi, kada su sanirane tužbe, kada se klub stabilizovao. :kafa:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Qwerty90
Postovi: 1003
Pridružen/a: 16 jun 2015, 20:49
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Qwerty90 » 21 apr 2017, 15:35

Braća Ilić za Vukotića traže 150.000 € (sto i pedeset hiljada €) slovom i brojem, pa ko voli nek izvoli. Momka bi volio vidjeti kod nas normalno, al' nešto sumnjam da nam je džep toliko dubok. Ovo sa nekim posudbama, pošaljemo im Bekrića i kilu kafe i šećera, zaboravite. Ove samo interesuje keš i ništa drugo, daj Bože da se ja prevarim pa on dođe kod nas, al' čisto sumnjam.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 21 apr 2017, 15:39

Upravu si počelo se vracati 2013. jer je porezna uprava svezala omču oko vrata, da oni to nisu uradili imali bi sad duga jedno 10 miliona i vjerovatno bi svi oni lesinari i dalje bili u klubu. U potpunosti se slažem... Kad se doslo do toga da se mora raditi transparentno i po zakonu jedan po jedan napustaju brod, zanimljivo...
1921

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 15:40

Hrasno1921 je napisao/la:Kada je Amar otisao iz kluba? sta se radilo od 2009. do 2013. to ne spominjes?

J*** li te Amar i onaj novinar ... :kafa:
Titula:
2009–10
2011–12
2012–13
Kup:
2010–11
2011–12

Kao nešto se i radilo. Jadu jadni :kafa:

Ti i IdemoPlavi pod ruku :lol:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1319
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 21 apr 2017, 15:57

Qwerty90 je napisao/la:Braća Ilić za Vukotića traže 150.000 € (sto i pedeset hiljada €) slovom i brojem, pa ko voli nek izvoli. Momka bi volio vidjeti kod nas normalno, al' nešto sumnjam da nam je džep toliko dubok. Ovo sa nekim posudbama, pošaljemo im Bekrića i kilu kafe i šećera, zaboravite. Ove samo interesuje keš i ništa drugo, daj Bože da se ja prevarim pa on dođe kod nas, al' čisto sumnjam.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Ma ja bih ga iskeshirao ako se ikako moze iako tesko bas sto rece, za dvije sezone bio bi trostruko skuplji, minimum!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 21 apr 2017, 16:14

Idemoplavi je napisao/la:Upravu si počelo se vracati 2013. jer je porezna uprava svezala omču oko vrata, da oni to nisu uradili imali bi sad duga jedno 10 miliona i vjerovatno bi svi oni lesinari i dalje bili u klubu. U potpunosti se slažem... Kad se doslo do toga da se mora raditi transparentno i po zakonu jedan po jedan napustaju brod, zanimljivo...
Laž do laži!

Imaš ti lažove kakve argumente, nešto konkretno? :kafa:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

segaa
Postovi: 73
Pridružen/a: 12 mar 2016, 18:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segaa » 21 apr 2017, 16:21

grbavicka1921 je napisao/la:
Qwerty90 je napisao/la:Braća Ilić za Vukotića traže 150.000 € (sto i pedeset hiljada €) slovom i brojem, pa ko voli nek izvoli. Momka bi volio vidjeti kod nas normalno, al' nešto sumnjam da nam je džep toliko dubok. Ovo sa nekim posudbama, pošaljemo im Bekrića i kilu kafe i šećera, zaboravite. Ove samo interesuje keš i ništa drugo, daj Bože da se ja prevarim pa on dođe kod nas, al' čisto sumnjam.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Ma ja bih ga iskeshirao ako se ikako moze iako tesko bas sto rece, za dvije sezone bio bi trostruko skuplji, minimum!
momak ima 21 god.i vrijedi svake pare ali cisto sumnjam jer mi nemozemo jos placati odstete al bi vrijedilo zlata dovesti ga,provjeren,mlad,i moze samo vise vrijediti za sezonu provedenu u Zelji,to bi bilo pravo pojacanje,uz ostanak Stevanovica.

Avatar
Idemoplavi
Postovi: 413
Pridružen/a: 06 jan 2016, 15:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Idemoplavi » 21 apr 2017, 16:25

Neandertalac je napisao/la:
Idemoplavi je napisao/la:Upravu si počelo se vracati 2013. jer je porezna uprava svezala omču oko vrata, da oni to nisu uradili imali bi sad duga jedno 10 miliona i vjerovatno bi svi oni lesinari i dalje bili u klubu. U potpunosti se slažem... Kad se doslo do toga da se mora raditi transparentno i po zakonu jedan po jedan napustaju brod, zanimljivo...
Laž do laži!

Imaš ti lažove kakve argumente, nešto konkretno? :kafa:
halo demagog, prosipaj suplju balavcima sve mi je jasno vraćamo 3 miliona a dva imamo u najavi upravo tih za koje za koje znamo da su pare usle u klub a gdje su nestale nemamo. Tako da se nadam da ce se saznati tj da ce organi vlasti to da dokaze i odgovorni da snosi posljedice.
1921

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.