FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 05 maj 2017, 23:19

Koji mentalni sklop moraš biti da uneseš bombu na tribinu gdje su tvoji navijači. Ovo mi nema nikakvog smisla i nadam se da će biti neko saopštenje grupe oko ovog danas. Za mene je cijela utakmica ostala u sjeni ovog događaja.
Na terenu bih izdvojio Almira Bekića kojeg bih kasnije izdvojio i iz ekipe. Nekoliko kikseva koji su nas mogli koštati gola. Očajne, amaterske reakcije u odbrani, a u napadu nijedan kvalitetan centaršut.
Radovac nekoliko vrlo dobrih poteza. Ja bih ga istrpio još neko vrijeme. Momak je imao problema sa povredama, ali ipak ne treba zaboraviti da je bio naš najvredniji eksponat.
Od ostalih, Duljević i Novaković su klase..

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 05 maj 2017, 23:22

Zavrsiti sa tom GLUPOSTI za sva vremena, ili ostati zauvijek GLUP ....izbor je vas ...

GLUPOST=Pirotehnika!
GLUP=onaj koji nabavlja, unosi, pali pirotehnicka sredstva!

Kojim jezikom vise ''rulji'' objasniti?

bordobijeli
Postovi: 14230
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 05 maj 2017, 23:23

Nije mi cilj nikog blatit ni pametovati al cinjenica je da je na sjeveru sve manje raje . zasto ?? Raju treba privlacit ,zvati, druziti se ,pricati ,normalnu komunikaciju stvoriti, momke iz drugi gradova posebno cijeniti , svakog postovati !!! A ne presiju vrsit i belaje pravit . Sjever se mora vratiti na put 2010 - 2015

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 05 maj 2017, 23:25

azizmpj je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Yebiga sve mi je na terenu palo u drugi plan nakon onog sranja, izgubio sam facijalne ekspresije, ukopo se na stolici, nisam uopšte doživljavo tekmu. Jednostavno me bolio qrac hoćemol zabit još tri il primit tri gola. Kako je odjeknulo to što je puklo, nije humano, ne pamtim da se ikad jače čulo, a bilo je svega dosad. Fakat ne kontam pojedince koji sad ovdje glume nešto i napadaju, nazivaju momke tako i tako poslije ovakve tragedije. Naravno da su pogriješili što su unijeli taj eksploziv, šta li je već, ali kako neko ima srca da u ovom trenutku koristi razne termine i nešto osuđuje? Ne kažem ništa za baklje i dimne, al topovski, petarde i ostale p1.zde materine koje pucaju, i sa kojima nikad nisi načisto hoćel te osakatit, to je budalaština. Ne kontam kako bilo kome ovo može izazvat bilo kakvu emociju osim tuge i žala za čitavom tom situacijom. Bilo je odmah neposredno na Istoku komentara "e ja ja, hoš ti da pališ.." "sam si tražio" itd. u veoma ciničnom tonu. Pa yebem mu mater, znamo svi da to nije udure i da se trebalo razmišljat, ali stičem dojam da pojedinci čak i likuju nad ovim.

Daj ba budimo ljudi i pokažimo neku empatiju, ja se prvi sa dosta toga ne slažem što momci rade, ali šta je tu je. Ovo im je jedna mučna škola da postanu maksimalno oprezni šta i kako rade. Jednostavno znam i kroz svoj život, i kroz život mnogih drugih, da se na tuđim greškama i teoretskom znanju ne uči, tek kad tebe nešto opeče i skenja, e tek onda naučiš.

Ne umanjujući odgovornost navijača, puno je veća odgovornost onih koji bi trebali da se pobrinu da nema sranja opasnih po život. Nemojte mi samo reć ima vazda način da se unese, da ovi rade svoj pos'o, ne bi se šibica mogla unijet, a ne šta drugo.

Cemu tolika filozofija! NE PIROTEHNICI ZA SVA VREMENA! Kratko i jasno!
Moj post se nije odnosio na sranje na sjevernoj tribini koje je odavno izmaklo kontroli, već na debilizam pojedinaca koji ne znaju način kako da iznesu svoj negativan stav o tome. I moj je veoma negativan, ali imam neku mjeru i kulturu. Kod nas se sve crno-bijelo gleda.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 05 maj 2017, 23:27

Pravo je vrijeme da se uvedu reforme na sjeveru. A sve to mora pokrenuti klub koji će redarima narediti da detaljno pregledaju i da se ne dozvoli nikakav unos icega. I ako treba da klub pripomogne za finansiranje drugih oblika koreografije i slično. Sigurno će im jeftinije biti nego stalno plaćanje karti.
A lijepe koreografije, bez opasnosti po ostale gledaoce mogu samo vremenom povećati gledanost utakmica.

VRIJEME JE REĆI NE PIROTEHNICI NA KOŠEVU!
Sabrine mi moje!

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 05 maj 2017, 23:38

uNbx je napisao/la:
azizmpj je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Yebiga sve mi je na terenu palo u drugi plan nakon onog sranja, izgubio sam facijalne ekspresije, ukopo se na stolici, nisam uopšte doživljavo tekmu. Jednostavno me bolio qrac hoćemol zabit još tri il primit tri gola. Kako je odjeknulo to što je puklo, nije humano, ne pamtim da se ikad jače čulo, a bilo je svega dosad. Fakat ne kontam pojedince koji sad ovdje glume nešto i napadaju, nazivaju momke tako i tako poslije ovakve tragedije. Naravno da su pogriješili što su unijeli taj eksploziv, šta li je već, ali kako neko ima srca da u ovom trenutku koristi razne termine i nešto osuđuje? Ne kažem ništa za baklje i dimne, al topovski, petarde i ostale p1.zde materine koje pucaju, i sa kojima nikad nisi načisto hoćel te osakatit, to je budalaština. Ne kontam kako bilo kome ovo može izazvat bilo kakvu emociju osim tuge i žala za čitavom tom situacijom. Bilo je odmah neposredno na Istoku komentara "e ja ja, hoš ti da pališ.." "sam si tražio" itd. u veoma ciničnom tonu. Pa yebem mu mater, znamo svi da to nije udure i da se trebalo razmišljat, ali stičem dojam da pojedinci čak i likuju nad ovim.

Daj ba budimo ljudi i pokažimo neku empatiju, ja se prvi sa dosta toga ne slažem što momci rade, ali šta je tu je. Ovo im je jedna mučna škola da postanu maksimalno oprezni šta i kako rade. Jednostavno znam i kroz svoj život, i kroz život mnogih drugih, da se na tuđim greškama i teoretskom znanju ne uči, tek kad tebe nešto opeče i skenja, e tek onda naučiš.

Ne umanjujući odgovornost navijača, puno je veća odgovornost onih koji bi trebali da se pobrinu da nema sranja opasnih po život. Nemojte mi samo reć ima vazda način da se unese, da ovi rade svoj pos'o, ne bi se šibica mogla unijet, a ne šta drugo.

Cemu tolika filozofija! NE PIROTEHNICI ZA SVA VREMENA! Kratko i jasno!
Moj post se nije odnosio na sranje na sjevernoj tribini koje je odavno izmaklo kontroli, već na debilizam pojedinaca koji ne znaju način kako da iznesu svoj negativan stav o tome. I moj je veoma negativan, ali imam neku mjeru i kulturu. Kod nas se sve crno-bijelo gleda.
OK! izvinjavam se ...ali realno, akcija izaziva reakciju tako da svakog razumijem! Ali kako objasniti da to NE VALJA? Da time rukuju profesionalci i da je uredu samo ako se pazljivo planira i dozira!

Grla i Dlanove, zastave salove ...
11 sekundi snimke sjevera sa finala Play off-a 1998. dok svi masu salovima, vrijedi vise nego sve bakljade, svi vatrometi i sve petarde u evo haman 20 godina ...

eh pa prijatelju, 20 godina agresivne gluposti izazove zaista zestoku emociju mrznje prema tim stvarima, tako da moras te ljude razumiti.

toj stvari se mora stati u kraj ...smeta brate, smeta, ruzno se covkeg osjeca, nelagodno, smrdi, dimi, smeta u pracenju utakmice, jednostavno nema ni jedna pozitivna stvar koja se moze za piro reci ...sve negativno i sta ce nam to ...?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 05 maj 2017, 23:42

Ovo večeras se faktički i ne može svrstat u pirotehniku. Ono je bila eksplozivna naprava, bomba, da se ovo desilo u npr. Njemačkoj utakmica bi se zaustavila i bio bi proglašen teroristički napad. I dalje ne mogu da vjerujem čemu sam prisustvovao.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Tele33
Postovi: 1129
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 05 maj 2017, 23:44

Ne može niko s Duljom, u odličnoj je formi, imat će priliku da bira gdje da ide vjerovatno. Poslije njega Crnkić i Marko.

Raja na istoku :clap: :salut:
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 05 maj 2017, 23:45

Pohapsiti one koji dogovaraju bilo kakvu bakljadu i za muda ih objesiti...

Kakav debil moras biti i BOMBU unijeti u stadion.


Samir Radovac bravo :clap:

ajdohordas
Postovi: 3803
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 05 maj 2017, 23:51

Ovakvi belaji nam najmanje trebaju sad kad moramo biti uz klub u odlučujućim tekmama... momcima sa sjevera brz oporavak. ;)
Ahmet me kupio danas sa onim trkom i klizanjem u 85 minuti :clap: ... Novaković klasa, naša odbrana pusta bez njega, a i Miha igra duplo bolje kad je on tu :njanjanja: Bekić me iz kola u kolo sve više razočarava... :facepalm:

azizmpj
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 jul 2011, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la azizmpj » 05 maj 2017, 23:51

Ne mogu da vjerujem da postoje oni koji nakon ovoga veceras, podrzavaju pripaljivanje cigarete sibicom na kresanje a kamoli baklje i slicno!

To moras biti diskonektovan od zdravog uma ili talentovano bezobrazan ....

samo kako takve ukloniti sa tribina?

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8176
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 maj 2017, 23:54

Pavlovic bez posla. Jednom ga Bekic ukopao, jednom mu ispade lopta i Bekic je tad izbi. Ali raja vidi samo kad usere, da se razumijemo mene najvise iritira. Kod stative nista nije mogao. Cak je oborio rekord, drzi najvise cleen sheatova kluba. Kandidat za Ismir Pintol definitivno.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 05 maj 2017, 23:55

Sarajlijica1946 je napisao/la:Ja odavno slusam da sam ckapi sto ne idem vise na Sjever. Zao mi je sto na ovakav nacim sam prestao biti prozivan, ne tjesi me da sam bio u pravu nimalo. Zao mi je momka kao da mi je brat, ali jeste brat sa tribine. Brz oporavak. A vi ne serite, sad se najlakse praviti pametan. Bitno je da se izvuce pouka iz ovog.




Sto se tice tekme nema se sta momcima prigovoriti. Lavovska tekma. Ali nisam uopste bio u tekmi poslije onog dogadaja.
kakva pouka, sta je bilo sa momkom protiv Celika kad se igralo poslije Zete?

Jbt zivot, svi smo navukli PTSP od onih topovskih. Skacem noc poslije tekme ko da sam oslobadjo Zuc 1993
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8176
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 maj 2017, 23:57

Bosniacum Lilium je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Ja odavno slusam da sam ckapi sto ne idem vise na Sjever. Zao mi je sto na ovakav nacim sam prestao biti prozivan, ne tjesi me da sam bio u pravu nimalo. Zao mi je momka kao da mi je brat, ali jeste brat sa tribine. Brz oporavak. A vi ne serite, sad se najlakse praviti pametan. Bitno je da se izvuce pouka iz ovog.




Sto se tice tekme nema se sta momcima prigovoriti. Lavovska tekma. Ali nisam uopste bio u tekmi poslije onog dogadaja.
kakva pouka, sta je bilo sa momkom protiv Celika kad se igralo poslije Zete?
Takva pouka da je navijaca na Sjevernoj tribini sve manje. A to nije nikome drago.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 06 maj 2017, 00:00

Ja sam bio sjeban do kraja tekme Bgm
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 06 maj 2017, 00:08

Prvi momak je na operaciji neka 3h i jos traje. Nije izgubio prste i moze pomjerati njima, nadamo se da ce biti sve uredu, bez vecih posljedica.
Drugi momak je imao problema sa sluhom od detonacije, al uredu je s njim sve.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8176
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 06 maj 2017, 00:11

zlo87 je napisao/la:Prvi momak je na operaciji neka 3h i jos traje. Nije izgubio prste i moze pomjerati njima, nadamo se da ce biti sve uredu, bez vecih posljedica.
Drugi momak je imao problema sa sluhom od detonacije, al uredu je s njim sve.

Hvala Allahu. Na prvi pogled je izgledala kao slika iz ratnog filma! :salut:

Avatar
Burberry46
Postovi: 4645
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 06 maj 2017, 00:11

Bitno je da se momak oporavi ali stop topovskim i petardama. Mogu dimne i baklje razumiti ali topovske nikako
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 06 maj 2017, 00:12

Samo da pohvalim Samira Radovca :D Hvala svim igračima i stručnom štabu, nadam se da ćemo makar jedan trofej podići, ali ja sam presretan što smo u trci za oba trofeja bez pomoći sudija, bez plata, bez klupe, bez trEbina... jednostavno hvala Sarajevo :bow:

Nadam se da će sa povrijeđenima biti sve uredu. Isto tako, nadam se da će ne samo Horde, već i ostale navijačke grupe shvatiti kakvu štetu može izazvati pirotehnika.
SARAJEVO

Avatar
zlo87
Postovi: 3241
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 06 maj 2017, 00:14

Sarajlijica1946 je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:Prvi momak je na operaciji neka 3h i jos traje. Nije izgubio prste i moze pomjerati njima, nadamo se da ce biti sve uredu, bez vecih posljedica.
Drugi momak je imao problema sa sluhom od detonacije, al uredu je s njim sve.

Hvala Allahu. Na prvi pogled je izgledala kao slika iz ratnog filma! :salut:
Operacija zavrsena, uredu je sve Bogu hvala.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: pjankesarajevo, Serha i 26 gostiju.