Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
zlatan.edvin
Postovi: 204
Pridružen/a: 12 jan 2009, 22:51
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la zlatan.edvin » 15 avg 2010, 12:56

Čestitke Vedadu, čovjek radi ono što zna - daje golove, Pape mora shvatiti da je on klasični centarfor a ne krilo ili nešto drugo.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Omerbavarac » 15 avg 2010, 12:59

zlatan.edvin je napisao/la:Čestitke Vedadu, čovjek radi ono što zna - daje golove, Pape mora shvatiti da je on klasični centarfor a ne krilo ili nešto drugo.
Shvatio je, cim je rekao da ce odustati od 4-3-3 formacije.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Neutral » 15 avg 2010, 13:12

Ovaj Vedin prvi gol je super. 95% igraca bi odustalo za onom loptom. Stigao ju je,njegov je siugrac izgubio,covjek se dalje borbi,dobiva loptu i zabija gol. Sjajno.

P.S Ako je tako lako pobjediti nizeligasa,zasto je onda Hanover izgubio od ekipe koja igra u 4 ligi???

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la miralem444 » 15 avg 2010, 15:51

samo neznam gdje su oni kriticari ...vedo krampa kako vecc..javi te se sta sam pi*ke sutite???
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la gruezi » 16 avg 2010, 08:54

ma kad vedo zabije gol par glupana dodzu sa spikom 'et lahko je zabit cetveroligasima'...a da nije zabio ti isti glupani bi dosli sa spikom 'vid ga nemoze 4roligasu zabit...uostalom hansa je treceligas i do prije par mjeseci je bila u drugoj ligi...a 3ca liga nnjemacke je jaca od sve i jedne lige sa nasih prostora...zato pusite se hateri...

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 08:57

miralem444 je napisao/la:samo neznam gdje su oni kriticari ...vedo krampa kako vecc..javi te se sta sam pi*ke sutite???

evo me ovdje...Vedad je kloc obicni...Sta je protiv Katra uradio sem sto je postavio nogu i dao onaj gol kojeg bi dali i svi mi sa foruma....Budi realan pa reci sta je uradio u ostatku utakmice...Cekam odgovor i budi realan i naravno obrazlozi svoje statove i video zapisom....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la mirzza » 16 avg 2010, 09:00

analiticar_ je napisao/la:
miralem444 je napisao/la:samo neznam gdje su oni kriticari ...vedo krampa kako vecc..javi te se sta sam pi*ke sutite???

evo me ovdje...Vedad je kloc obicni...Sta je protiv Katra uradio sem sto je postavio nogu i dao onaj gol kojeg bi dali i svi mi sa foruma....Budi realan pa reci sta je uradio u ostatku utakmice...Cekam odgovor i budi realan i naravno obrazlozi svoje statove i video zapisom....
sta su ostali napadaci uradili, nisu postigli ni taj gol i da nije bilo tog gola mi bi zijanili tekmu. Dakle on je svoj posao uradio, kraj price.
Cuva Bog Zelju svog!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 09:06

Ono protiv Katra je Dzekin gol...on je sve odradio a ovaj samo postavio nogu i lopta usla u mrezu....Dzeko je odradio cijeli posao...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la mirzza » 16 avg 2010, 09:12

analiticar_ je napisao/la:Ono protiv Katra je Dzekin gol...on je sve odradio a ovaj samo postavio nogu i lopta usla u mrezu....Dzeko je odradio cijeli posao...
Vedo je dao gol ,sto nije na njegovom mjestu bio Zlatan, Miske ili Pjanic, zadesio se Vedo i to se pamti.
Jadna je tvoja logika ako ocekujes da neko primi loptu predribla 5 igraca i da gol.

Jednostavno Dzeko asist Vedo gol. ;)
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Monolog » 16 avg 2010, 09:17

mirzza je napisao/la: Vedo je dao gol ,sto nije na njegovom mjestu bio Zlatan, Miske ili Pjanic, zadesio se Vedo i to se pamti.
Jadna je tvoja logika ako ocekujes da neko primi loptu predribla 5 igraca i da gol.

Jednostavno Dzeko asist Vedo gol. ;)
Ništa zadesio. Odlično pratio i na kraju zabio. Činjenica je da je asistencija bila dobra te da se odbrambeni igrač spetljao, no to ne umanjuje Ibiševićev udio prilikom postizanja gola.

Moglo se primijetiti da je sa druge stative trčao na prvu, dakle nije samo čekao loptu i ubacio je u gol.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 09:17

mirzza je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Ono protiv Katra je Dzekin gol...on je sve odradio a ovaj samo postavio nogu i lopta usla u mrezu....Dzeko je odradio cijeli posao...
Vedo je dao gol ,sto nije na njegovom mjestu bio Zlatan, Miske ili Pjanic, zadesio se Vedo i to se pamti.
Jadna je tvoja logika ako ocekujes da neko primi loptu predribla 5 igraca i da gol.

Jednostavno Dzeko asist Vedo gol. ;)

Dzeko uradio 50% posla, Vedad 1% a ostatak onaj ko je Dzeki poslao loptu...Tako ja gledam na fudbal.... A sad je druga stvar sto se mase loze na statistiku....Nije dzaba da su napadaci najbolje placeni, zbog tih masa, jer mase prate i finansiraju fudbal..No ja fudbal gledam na drugaciji nacin...Npr ovdje su na forumu svrsavali svi na Dzekinih 20 i nekoliko golova u prosloj sezoni, no ja sam vise pratio Misketove asistencije....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la mirzza » 16 avg 2010, 09:22

analiticar_ je napisao/la:
mirzza je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Ono protiv Katra je Dzekin gol...on je sve odradio a ovaj samo postavio nogu i lopta usla u mrezu....Dzeko je odradio cijeli posao...
Vedo je dao gol ,sto nije na njegovom mjestu bio Zlatan, Miske ili Pjanic, zadesio se Vedo i to se pamti.
Jadna je tvoja logika ako ocekujes da neko primi loptu predribla 5 igraca i da gol.

Jednostavno Dzeko asist Vedo gol. ;)

Dzeko uradio 50% posla, Vedad 1% a ostatak onaj ko je Dzeki poslao loptu...Tako ja gledam na fudbal.... A sad je druga stvar sto se mase loze na statistiku....Nije dzaba da su napadaci najbolje placeni, zbog tih masa, jer mase prate i finansiraju fudbal..No ja fudbal gledam na drugaciji nacin...Npr ovdje su na forumu svrsavali svi na Dzekinih 20 i nekoliko golova u prosloj sezoni, no ja sam vise pratio Misketove asistencije....
OK, ne slazem se sa tvojim pogledom, onaj ko je Dzeki dao loptu uradio je 1%, Dzeko 49% a Vedo je sve to skupa finalizirao, nije samo podmetnuo nogu nego je stigao prije odbrambenog igraca i golmana, lijepo se snasao i zabio.

Po tvom pogledu se onaj koji zabije najmanje cijeni, sto je cudno bar za moj pojam, zato se i necu sloziti sa tim i ne bih da dalje diskutujemo jer ces ti tesko promijeniti svoj pogled i ja svoj. :D
Cuva Bog Zelju svog!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 09:24

Kad nesto uradis sa loptom pa zabijes, onda ti se pise neka vaznost..A postaviti nogu i da lopta udje u gol za mene je nikakav potez..


Uglavnom, Dzeko je napadac a Vedad je kloc....

Pozdrav...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la GunnerS » 16 avg 2010, 09:28

analiticar_ je napisao/la: Uglavnom, Dzeko je napadac a Vedad je kloc....
Igrač koji zabije u jednoj POLUsezoni 18 golova i prestigne sve po tome u BUNDESLIGI on je kloc, nema šta, razmišljanje ti je na niskom nivou...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Cartman » 16 avg 2010, 13:22

GunnerS je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la: Uglavnom, Dzeko je napadac a Vedad je kloc....
Igrač koji zabije u jednoj POLUsezoni 18 golova i prestigne sve po tome u BUNDESLIGI on je kloc, nema šta, razmišljanje ti je na niskom nivou...
Yebla vas vise ta polusezona. Koliko ce zivit od te polusezone? Ibisevic ni prije ni poslje te famozne polusezone nije pokazo nista ni blizu Dzeke. Dzeko je Svjetska klasa, Ibisevic je solidan igrac, ali ni blizu najboljih napadaca. On je tu u rangu Petrica, Defoea, Cacaua itd. Dok je Edo u rangu Rooneya, Ville, Torresa itd. Ili barem vrlo blizu njih.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 13:23

Ibisevic zvani polusezona... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Principatus » 16 avg 2010, 14:00

Pored toga sto je najvise dao golova u pripremama i pored ove dvije zadnje utakmice, nesto se definitivno promijenilo u njegovom nacinu igre. Igra jednostavnije, efektivno, veoma koncetrisan, brz, jak u defenzivi i brzo preokrece igru u napad, prati igru i pokazuje jako samopouzdanje. Ne samo da sam zabija, nego ima oko i za suigrace. Sto mi se jos svidja u ovoj zadnjoj utakmici, to je Vedina igra sa Mlapom i Ba u 4-3-3. Podsjeca jako na stare utakmice sa Obasi i Ba. Mlapa je veliki talenat, kojeg je Hoffenheim za "male" pare kupio. Interesantno je kako su njih trojica odlucili utakmicu i sami sebi situacije i golove pripremili. Eduardo je tek kasnije usao u igru, i kada se on najzad spusti iz oblaka na zemlju i pocne igrati, uz to se Salihaga vrati u tu staru formu, onda ce Hoffenheim stvarni biti opasan. Mislim da im je zadnja sezona bila dno i da sada moze ici sve samo na bolje.

Ovo je duzi snimak utakmice, kod 5:09 very nice. :D

[youtube][/youtube]

p.s. Ovaj forum, a posebno ova tema, sluzi sve manje diskusiji, a vise psihickoj terapiji pojedinim kvazi-komicarima. To sigurno nece dovesti do boljeg kvaliteta, ali izgleda da to nikome ne smeta.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la miralem444 » 16 avg 2010, 15:34

analiticar_ je napisao/la:Ono protiv Katra je Dzekin gol...on je sve odradio a ovaj samo postavio nogu i lopta usla u mrezu....Dzeko je odradio cijeli posao...
hahah da dzekin gol.a sta je taj dzeko poslije uradio kolko se puta vratio nazad da pomogne odbrani..dzeko je na tekmi protiv katara tuga bio ..jedino vrijedno paznje mu je bilo ta lopta prema vedi.dzeko nit je trco nit se trudio..dok je vedo bar to radio vraco se trco mislim budi realan..dzeko jest klasa i definitivno najbolji napadac evrope za mene al vedo se vraca i za mene na toj tekmi puno puno vise se zalago od dzeke..
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
The PUNISHER
Postovi: 85
Pridružen/a: 24 jun 2010, 14:53
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la The PUNISHER » 16 avg 2010, 16:08

Gledajuci ovaj klip vidim da se Vedad nalazi u dobroj formi sto je odlicno,....i sto ce pomoci reprezentaciji BiH svakako,... :D
"mes que un club"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Virtu4l » 16 avg 2010, 16:12

Čuj Ibišević igrač utakmice, jesu levati ovi sa Kickera, pa imaju li oni oči :P
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.