Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Urban Batalion
Postovi: 730
Pridružen/a: 10 avg 2010, 13:59
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Urban Batalion » 16 avg 2010, 12:07

analiticar_ je napisao/la:
Hairlija je napisao/la:Sto se tice Travnika,cevapi u restoranu Plava voda odron,al' bukvalno odron!
Dok su na izlazi iz Turbeta kod Bajra odlicni da prste pojedes 8-)
Kod Bajra su premasni...A lepina ko hljeb....Taman za pruzne radnike da jedu na pauzi...
analiticar_ kad budes dolazio u Tz nemoj da bi u Gracanici, Zivinicama, Lukavcu uzimo cevape.Samo u TZ ako uzmes u bilo kojem od ova tri grada pokajaces se.To ti kazem ko drugu. :mrgreen:
Sloboda - Celik - Velez PRUGA SLAVNIH !!!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Emir_ZENICA » 16 avg 2010, 12:09

Salcin jest bio najbolji ali vise nije,ovo ljeto sam preko studenskih bonova samo jeo cevape i cikene :D Ciken je dobar,Hamburger onako a cevapi mi nisu nikako dobri,kao sto analiticar kaze suha lepina,a i cevapi nekako,djaba sto ti trazis res pecene :D Beslic i Piccolo (U Crkvicama) su po meni najbolji,sto se Zenice tice :D a sto se janjetine i pomfrita tice tu je Usce :lol:

Bio sam na plavim vodama u Travniku,cevapi nisu nesto extra koliko govore..U BL su jedni od boljih cevapa ;)

A sto se Sarajeva tice,pored cevapa bio sam i u jednoj slasticarni (Mislim da se zvala Sport 2 ili je bila pored Sporta 2 :D ) odlicni kolaci :D

P.S Kod Fehre su dobri ;)
Zadnja izmjena: Emir_ZENICA, dana/u 16 avg 2010, 12:16, ukupno mijenjano 1 put.
A C A B !

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 12:12

Rijetko kad jedem cevape van Ze ili Sarajeva, a od kada bojkotujem Sarajevo, samo jedem u Ze..Naime Boktotujem Sa i tamo vec odavno nisam potrosio ni marke..Ne dam im... :D

A u manjim carsijama cevapi ne valjaju, probao sam svugdje, nista, nula bodova..Stoga ja vama preporucujem ako zelite jesti prave i dobre cevape, upalite auto i pravac Zenica kod Beslica..Vjerujte mi da se nece pokajati...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Pasha » 16 avg 2010, 12:13

prošli mjesec radio u Zavidovićima.
čevapi kriza, pizza kriza, jedino sam bio zadovoljan hamburgerom "kod Belle". cijene pizze i kvalitet užas. kao velika 6,5KM, što u Zenici možeš kupiti za 4-5KM.
što se tiče čevapa u Ze, svi koji se rade kod Bešlića, jer nekoliko čevabdžinica kod njih uzimaju.
u Travniku dobri kod Bajre i onaj restoran u centru. cijene smiješno male.
Sarajevo omjer cijene i kvalitete nije srazmejran, al' valjda je to što je g. grad.
al' što se kaže "bolje zenički luk, neg' sarajevski čevapi" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 16 avg 2010, 12:14

Vrijeme bi bilo da i ja odmorim 2-3sata zar ne :? :mrgreen:


analiticaru eto ti prilike da nabijes 50 postova da me preteknes :lol:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 12:20

Hairlija je napisao/la:Vrijeme bi bilo da i ja odmorim 2-3sata zar ne :? :mrgreen:


analiticaru eto ti prilike da nabijes 50 postova da me preteknes :lol:
Brzo spavaj jer kad se proobudis moze se desiti da te stignem..Stoga uhvati brzi san
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 16 avg 2010, 12:21

Svaka čast ćevapima, hamburgerima, pizzama, ali ja još ne probah bolje jelo od punjenih paprika. Ok, sarma je tu negdje, ali paprike su paprike.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la insider » 16 avg 2010, 12:26

Monolog je napisao/la:Svaka čast ćevapima, hamburgerima, pizzama, ali ja još ne probah bolje jelo od punjenih paprika. Ok, sarma je tu negdje, ali paprike su paprike.
Slažem se, mada ja posebno volim vruću pogaču sa suhim sirom i pavlakom. Neopisivo dobro.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 16 avg 2010, 12:29

MinistaR je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Svaka čast ćevapima, hamburgerima, pizzama, ali ja još ne probah bolje jelo od punjenih paprika. Ok, sarma je tu negdje, ali paprike su paprike.
Slažem se, mada ja posebno volim vruću pogaču sa suhim sirom i pavlakom. Neopisivo dobro.
Dobro, ne računam nedjeljni doručak, da se razumijemo. Btw, još salata(nebitno da li bila kisela(krastavice, kupus...), ili ona "obična" sa paradajzom i krastavicama). Jednostavno, vrh. Mogao bih ovo svaki dan jesti pa bih bio poput Yokozune. :mrgreen:

Jedino što nikako ne volim je kuhani kupus. Da mogu, zakonski bih zabranio ovo "jelo".
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 12:30

Meni jedino od hrane iz restorana sto moze zamijeniti cevape je pastrmka....Na Bistircaku ima restoran sa potocnom pastrkom..Covjek je vadi iz potoka dok sjedas za stol i za 15 minuta bude na tanjiru..Neprocjenjivo !!
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Emir_ZENICA » 16 avg 2010, 12:30

Kad vec pizzu spominjete meni je najbolja u Kaknju u Nandi,mada ni Castelo nije los :lol: a posebno se istice ona pizza gdje mjesto kecapa stavljaju vrhnje ili pavlaku nisam siguran,pravo gotivna stvar..Punjene paprike sam volio,pa mogao sam ih pojesti 2-3 o sale :lol: ali ih sad nikako ne mogu smisliti,nisu kao prije :mrgreen: tu su jos i lazanje,pomrit sa pohovanim filetama uh kako mi to pase :D...A ono sto strasno volim,kad ja napravim :D je sataras sa filetama...joj majko moja :lol: kod mene je svako jelo s mesom :D
A C A B !

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosco » 16 avg 2010, 12:35

Kuhani kupus ftw. Prije bi poj'o Ahmu (ned'o bog) neko kuhani kupus, a moja sestra se davi s tim i jede ga sa kečapom i pavlakom. :D
Emir mojne puno mesa jer fasovat ćeš onu bolest, ne znam sad kako se zove, ali imaju nateknute laktove i koljena do te mjere da je to ružno pogledat na čovjeku, stoga jedi meso u umjerenim količinama. ;)
A pizza brate je meni najbolja u Fratelli-u. :)

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la harry_90 » 16 avg 2010, 12:42

Kod nas mi se najvise svidjaju cevapi u Sedri,Limenci i Sarajki,pravo dobri cevapi,al u Sedri kad pojedes,nisi gladan citav dan jbt kako su mocni :D i pizze su im tu dobre,al cevapi se isticu,po meni je dobra pizza u Pizza cut,u trznom na Brcanskoj.Eh kad smo vec kod jela,hocel ko palacinke ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 12:44

harry_90 je napisao/la:Kod nas mi se najvise svidjaju cevapi u Sedri,Limenci i Sarajki,pravo dobri cevapi,al u Sedri kad pojedes,nisi gladan citav dan jbt kako su mocni :D i pizze su im tu dobre,al cevapi se isticu,po meni je dobra pizza u Pizza cut,u trznom na Brcanskoj.Eh kad smo vec kod jela,hocel ko palacinke ?
I ja kad pojedem 10tku kod Beslica (a nekad spucam i 15tku), taj sma dan gotov sa hranom pa makar cevape jeo i u 10.00...Samo se poslije voda pije i ono lijepo podrigiva... :D :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosco » 16 avg 2010, 12:48

Uglavnom prije nekoliko godina McDonalds je vršio istraživanje o tome kakav bi profit imali i sta bi mogli da očekuju ukoliko bi otvorili taj lanac restorana u Bosni i Hercegovini. Rezultati su bili očajni, jer bi velika većina stanovništva uključujući i omladinu prije otišla na ćevape ili u neki nacionalni restoran nego u McDonalds.
Evo vam informacija ako se pitate što ih nema kod nas. :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 16 avg 2010, 12:54

Mc Donnalds je smece..Ko zna kakvo je ono meso i od cega..Nekad izgleda ko neka guma....

Mislim da bi isla raja kod nas, pogotovo seoska populacija, da budu "vidjeni" i to, no mislim da su oni izracunali da im se ne bi isplatilo jer bi jedan meni bio minimalno nekih 10 km a ko ce dat za to 10 km kad mozes pojest cevape, popit sok, kolac i kafu za cenera..Nije niko lud...Sem toga za 10 km u vecini mjesta u BIH mozes jesti sta zelis...A McDonnald je uvijek u svim zemljama najjeftinija alternativa, ono brza i jeftina klopa a ne pitaj za kvalitet..Da su cevapi 10 km, do sad bi barem u 5 gradova u BIH osvano McDonnalds..
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 16 avg 2010, 12:56

Bosco je napisao/la:
Samo F.K.S !! je napisao/la:Ima li zivih ?


Ja zaglavio na menadzeru vec 3 sata doveo sam boga oca u celzi samo me abramovic iznervirao dao mi 41 milion na raspolaganje :x ali eto doveo sam par igraca
Ccc, kako te nije stid igrat sa Chelseajem. Ja volim slabije klubove i sad vodim legendarni Nottingham Forest, šesta mi sezona sad, igram u Premier ligi, borim se za goli opstanak. :D
Al' ne smijem ispast, jednom sam već ispao i to u drugoj sezoni, umal' nogu nisam dobio. ako ti treba koji igrač za FM samo javi.

Ehehehe isti sam takav na fifa 07 prije godinu dvije sam prekuco boga oca sa klubovima iz engleske cetvrte lige :D i sad bih ja igrao sa slabijima na menadzeru ali menadzer je fm 05 a nemam novi update :(



PS u zmaju najbolji cevapi

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Frutek » 16 avg 2010, 13:04

Monolog je napisao/la:Svaka čast ćevapima, hamburgerima, pizzama, ali ja još ne probah bolje jelo od punjenih paprika. Ok, sarma je tu negdje, ali paprike su paprike.
Punjene paprike i grašak meni nema boljih jela 8-)
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la majestic24 » 16 avg 2010, 13:06

Najbolji pojedeni cevapi su mi bili u Travniku u onoj pecini. Ev price kako je doslo do tog obilnog iftara

Prije 5 godina mama mi se razbobljela. Ustvari bila je duze bolesna,al niko nije znao. Jedan napad je dozivjela u mjesecu augustu,uradila je neke testove itd i shvatilo smo da mora na operaciju srca. Otisli su joj bili zalisci pa su joj morali ugraditi metalne...uglavnom na operaciju je dosla tek na red u novembru. Tada je bio ramazan. Hvala Bogu sve uspjelo i idem ja njoj u posjeti. Isao u skolu,pa nisam mogao ici s starim svako 2 dana.

Sehurimo mi ujutro i krenemo za Tuzlu. 4 sata voznje,vrijeme hladno. Naravno upaljeno grijanje u autu pa nas jos vise isusuje. Dodjemo kod mame,bili 2-3 sata kod nje i krenemo u sarajevo da malo prosetamo po Bascarsiji a zatim u Fojnicu gdje mi nane bila na rehabilitacijama (operisana iste godine u martu-kuk). Budemo malo i kod nje i krenemo kuci. Kad smo prolazili kroz Vitez-IFTAR. Gladni,zedni,umorni. Kud cemo,mi odlucimo da idemo do travnika pa cemo tu iftariti. Samo sebi kupili flasirane vode i to je to.

Dodjemo u pecinu,konobar nije ni upitao a mi vec rekli da zelimo velike porcije cevapa. Cekamo mi 5,10,15 minuta nema njega. Kad covjek nosi dvije tevsije. Covjece sta je ovo,pomislih. 20 cevapa u lepinji,koji sigurno nisu kraci od 5 cm. A tek lepinja...ja neznam s cime ih tamo prave,al ja je vece nikad nisam vidio. Pa Bog me ubio ako ona lepinja nije siroka pola metra.

2 minute nakon sto je konobar otisao,vratio se da pokupi posudje. Ni dan danas neznam da li sam uopste zvakao hranu. Znam da smo se do Buzima ja i stari smijali,jer su mi po stomaku bile neke kvrzice. Nisu to bile kvrzice,nego se cevapi u meni poprijeci.

Znam da sam bio gladan...da li su zbog toga ti cevapi bili toliko ukusni-NEZNAM. Znam jedino da ih vise NIKADA nisam ukusnije pojeo.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Emir_ZENICA » 16 avg 2010, 13:09

Bosco je napisao/la:Kuhani kupus ftw. Prije bi poj'o Ahmu (ned'o bog) neko kuhani kupus, a moja sestra se davi s tim i jede ga sa kečapom i pavlakom. :D
Emir mojne puno mesa jer fasovat ćeš onu bolest, ne znam sad kako se zove, ali imaju nateknute laktove i koljena do te mjere da je to ružno pogledat na čovjeku, stoga jedi meso u umjerenim količinama. ;)
A pizza brate je meni najbolja u Fratelli-u. :)
Ma joj meso je najbolje :D ma nisam debeo ba :D ali kad osjetim da se pocinjem siriti onda smanjim s hranom :lol: ali to se rijetko desava :D Pizza u Fratelli-u jeste dobra ali im brate nevalja onaj fiat sto s njim dostavljaju hranu :lol:
A C A B !

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc, TefalTava i 33 gosta.