Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 08:39

analiticar_ je napisao/la:Ja sam cuo da po novim pravilima prvo upozore pa tek onda salju za Banovice.... :D

ne objasni ti sto se furas da si Sarajlija? Meni si ti drag bas zato sto nisi a furas se da jesi..Inace ne mogu nesto Sarajeva....Dodje onaj ratni profiter i zabije vam zgradu od 500 metara u po grada....Kakvi ste vi ljudi?

:D :D
Nefuram se nego u Sarajevo se jedino nisam rodio,a citav svoj zivot sam proveo tu.....
STA vi Zenicani imate protiv Sarajeva?Ja svaki grad u BiH izuzev Sirokog volim kao svoj al' STVARNO :!:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 08:43

Ja neke gradove volim a neke ne volim. U te koje ne volim i ne idem, il isamo prodjem kroz njih a u Sa sam jedino prinudjen doci, prije svega zbog posla....no ne trosim pae u Sarajevu....Zadnju marku potrosim na ulazu u onoj naplatnoj rampi... :D

Ponesem od kuce sendvic kad znam da cu u Sa ako bi slucajno izgladnio..Ili trpim dok ne predjem u neki drugi kanton....Necu da hranim ratne profitere...Ima par godina nisam u Sa kantonu ni feninga potrosio...

A ne volim ni te neke "domovinske" gradove u Hercegovini koji se isticu zestokim nacionalizmom, npr tipa Grude, Siroki, Medjurorje i slicno..Odem u Hr i mnogo se bolje tamo osjecam, osjetim pravo hrvatsko gostoprimstvo....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 08:44

analiticar_ je napisao/la:Ja neke gradove volim a neke ne volim. U te koje ne volim i ne idem, il isamo prodjem kroz njih a u Sa sam jedino prinudjen doci, prije svega zbog posla....no ne trosim pae u Sarajevu....Zadnju marku potrosim na ulazu u onoj naplatnoj rampi... :D

Ponesem od kuce sendvic kad znam da cu u Sa ako bi slucajno izgladnio..Ili trpim dok ne predjem u neki drugi kanton....Necu da hranim ratne profitere...Ima par godina nisam u Sa kantonu ni feninga potrosio...

A ne volim ni te neke "domovinske" gradove u Hercegovini koji se isticu zestokim nacionalizmom, npr tipa Grude, Siroki, Medjurorje i slicno..Odem u Hr i mnogo se bolje tamo osjecam, osjetim pravo hrvatsko gostoprimstvo....
Iskreno!
Dali to znaci da neces biti sutra na utakmici?
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 08:47

Nazalost ne, ali iz drugih razloga...Nisam rekao da ne dolazim u Sa, cak naprotiv, cesto sam tamo, no iz protesta ne trosim pare....

A u druge gradove gdje nemam nikakvog posla ni ne idem niti ih volim a nema se brate nista ni vidjeti..Sta cu vidjeti u nekim Grudama ili Sirokom ili slicno?? Nema se tu sta ni vidjeti ni cuti pametno...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 09:15

Hairlija znaci li to da za Zelju uglavnom navijaju rodjene Sarajlije dok manjina rodjenih Sarajlija i "doslje" navijaju za Sa jer se loze da su ko rodjene Sarajlije?

Nemoj pitanje shvatati osobno, jer ako shvatis osobno, poji nono trosobno......... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 09:21

analiticar_ je napisao/la:Hairlija znaci li to da za Zelju uglavnom navijaju rodjene Sarajlije dok manjina rodjenih Sarajlija i "doslje" navijaju za Sa jer se loze da su ko rodjene Sarajlije?

Nemoj pitanje shvatati osobno, jer ako shvatis osobno, poji nono trosobno......... :D
To neigra nikakvu ulogu,nije bitno gdje si rodjen odakle si,gdje zivis.Jednostavno to je fenomen sarajevskih derbija koji se nemoze objasniti...Ili si bordo ili plavi ;)

Znam dosta raje koja nikad nije zivjela u Sarajevu a svim srcem navija za njega...

Jedan od najvatrenijih navijaca Sarajeva,Smajo(istinski navijaci ce znati za njega) nezivi u Sarajevu al' voli Sarajevo kao klub i kao grad mozda vise od svih
Dokaz! pogledaj dole sta je smajo uradio od svoje kuce u Gracanici

slika

slika

Jednostavno za FK Sarajevo se zivi 8-) ;)
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 09:24

Smajo izgubio identitet.....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la insider » 17 avg 2010, 09:27

analiticar_ je napisao/la:Hairlija znaci li to da za Zelju uglavnom navijaju rodjene Sarajlije dok manjina rodjenih Sarajlija i "doslje" navijaju za Sa jer se loze da su ko rodjene Sarajlije?

Nemoj pitanje shvatati osobno, jer ako shvatis osobno, poji nono trosobno......... :D
Koliko sam ja upratio, novi grad je za Želju, dok je opština Centar i Stari grad za Sarajevo. Stim da je u mom naselju gdje sam stanovao (Jezero) bilo i Manijaka, kao i na Bjelavama, Vratniku, Bistriku....

Ipak, nisam rodom iz Sa, pa baš i ne znam taj odnos Želje i Sarajeva, odnosno koji se gdje nalaze i kojih je više.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 09:33

MinistaR je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:Hairlija znaci li to da za Zelju uglavnom navijaju rodjene Sarajlije dok manjina rodjenih Sarajlija i "doslje" navijaju za Sa jer se loze da su ko rodjene Sarajlije?

Nemoj pitanje shvatati osobno, jer ako shvatis osobno, poji nono trosobno......... :D
Koliko sam ja upratio, novi grad je za Želju, dok je opština Centar i Stari grad za Sarajevo. Stim da je u mom naselju gdje sam stanovao (Jezero) bilo i Manijaka, kao i na Bjelavama, Vratniku, Bistriku....

Ipak, nisam rodom iz Sa, pa baš i ne znam taj odnos Želje i Sarajeva, odnosno koji se gdje nalaze i kojih je više.
Nista to nemora da znaci,ima manijaka sa Kosevskog brda isto kao i Hordasa sa Grbavice,Hrasnog,Alpasinog i Dobrinje pogotovo......
Zeljo mozda ima vise navijaca medju starijom populacijom al' sto se tice omadine u Sarajevu postali smo trend 8-)
Mladi se uglavnom odlucju za nas :)
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 09:34

eto te ko kaka politicar u predizbornoj kampanji.... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la 123456 » 17 avg 2010, 09:38

Cuj mladi se oprjedeljuju za Sarajevo.Nigdje veze.Nema tu nikakvoga pravila ko za koga navija.Imas dva brata jedan je bordo drugi plavi.Znaci nemoguce je odrediti po kuci ko za koga navija a kamo li po kvartu.Naravno postoje famelije u kojima su svi bordo ili plavi ali puno vise je "izmjesani" famelija.

A djeca se "muntaju" dok su mala pa ko bolje djete smunta dobije jos jednoga navijaca.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 09:41

@analiticar

Sta ti je mene Radnocic zvao a mu budem odgovoran u izbornoj kampanji(ili ti piar,nzm kako se pise :mrgreen: )

PS imali ko kakvih teksotva o sarajevskim derbijima da su objektivni i da ne naziru ni prema jednoj strani?...Volim da ih citam a procitao sam svaki sto sam nasao :)
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la insider » 17 avg 2010, 09:42

Ma Željo je Željo, nema druge :mrgreen:
Zadnja izmjena: insider, dana/u 17 avg 2010, 09:53, ukupno mijenjano 1 put.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 17 avg 2010, 09:46

Joj, @Hairlija i @Analitičar su kao Del Boy i Rodney. Ne mogu jedan bez drugog ni pod tačkom razno.

@Hairlija - Kakvi tekstovi te interesuju? Je li izvješća sa utakmice/a ili, pak, pripreme za iste, zatim navijanje, bla, bla, bla...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 09:47

Monolog je napisao/la:Joj, @Hairlija i @Analitičar su kao Del Boy i Rodney. Ne mogu jedan bez drugog ni pod tačkom razno.

@Hairlija - Kakvi tekstovi te interesuju? Je li izvješća sa utakmice/a ili, pak, pripreme za iste, zatim navijanje, bla, bla, bla...
Sve sto imas il' stavi ovdje il' posalji mi PP
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 17 avg 2010, 09:48

Moram malo "roviti" po starom(sada maminom)računaru. Tamo je bilo dosta takvih stvari, nadam se da ću ih pronaći. Kad nađem, poslaću ti poruku.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la insider » 17 avg 2010, 09:54

Monolog je napisao/la:Moram malo "roviti" po starom(sada maminom)računaru. Tamo je bilo dosta takvih stvari, nadam se da ću ih pronaći. Kad nađem, poslaću ti poruku.
Baš je fora "roviti" po tuđem računaru, a posebno maminom. :D
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 09:54

Hairlija bas mi je drago da si ovih dna veseo i raspolozen....Sutra ces haman tugovati kad vam uvaljamo tricka... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hairlija » 17 avg 2010, 09:57

analiticar_ je napisao/la:Hairlija bas mi je drago da si ovih dna veseo i raspolozen....Sutra ces haman tugovati kad vam uvaljamo tricka... :D
A ja ti onda ukradem Hrcka :lol: :mrgreen:
Zadnja izmjena: Hairlija, dana/u 17 avg 2010, 09:58, ukupno mijenjano 1 put.
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 17 avg 2010, 09:57

MinistaR je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Moram malo "roviti" po starom(sada maminom)računaru. Tamo je bilo dosta takvih stvari, nadam se da ću ih pronaći. Kad nađem, poslaću ti poruku.
Baš je fora "roviti" po tuđem računaru, a posebno maminom. :D
Pa s obzirom da ona isti koristi samo zbog crtanja, onda i nema nekih "škakljivih" stvari na koje bih mogao naletiti. A, fakat, nikako ne mogu(bez pristanka, dakako)koristiti tuđi računar ili mobitel. :oops:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Addo1922, Amazon [Bot], Confiance, eldo, filip13, Judd, Kompromis, nerkolfc, numanumaye22, Sheyi, Surreal i 60 gostiju.