Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la gruezi » 18 avg 2010, 13:32

prosli vikend protiv neuchatela je igrao lijhevog beka...da se razumijemo pape sina ti je..m zovi ga u repku

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NoName » 18 avg 2010, 13:32

Niko te neće kupiti (dati pare za tebe) pa te onda poslati na klupu, to su bačene pare, propala investicija. Više je do toga da ti strani, moćni klubovi kako ih nazivaš, razmišljaju da su dovoljno dobri za njih jer su najbolji u ligi a onda kada ih dovedu vide pravo stanje stvari. Zato igrači i propadaju, mada imamo i drugačijih primjera. Ovo je po meni dokaz nekvaliteta lige, dakle suprotno onome što ti tvrdiš.

Taj Young Boys je igrao protiv Totenhama, koji je bio otkrovljenje Premier lige prošle godine i napravili su solidan rezultat, da je bilo malo više koncentracije mogli su se plasirati već nakon prve utakmice. Ako to uporediš sa nastupima klubova iz naše lige (Uzmi recimo nastupe Želje kao prvaka) gdje su se proveli ko' bosi po trnju i gdje strahujemo kada dobijemo u žrijebi neki tamo klub za koji se prvi put čuje i odmah im dodijeljujemo ulogu favorita, stvari su sasvim jasne.

Ko zna, možda je stvarno onako kako ti kažeš, možda je Lulić samo sretan za klub koji igra ali i sve da je tako možda donese sreću i našoj reprezentaciji. Kakvih je sve degenerika prošlo kroz nju, posebno iz naše lige, neće nam biti neki gubitak da isprobamo i ovog momka. Možda nam se posreći.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 13:33

Ma hajd sta imam ja sa tobom raspravljati....Vise puta ja svrsim na dan nego sto ti imas postova...

A sto se Lule tice, on da je neki talenat, culo bi se za nejga ranije..Ovako sad bljesnuo u te 2 utakmice i odmah hajd u reprezentaciju......To je samo dokaz koliko nam je i ogranizacioni rad u i oko reprezentacije jak i organizovan....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NoName » 18 avg 2010, 13:39

Ne možeš se ti sa mnom raspravljati, suviše si neozbiljan za to ;)

Teško je suditi na osnovu 1 ili 2 utakmice ali nemamo mi tu šta izgubiti. To je osnovni razlog zašto ga treba zvati protiv Luxemburga, nije toliko kritična utakmica niti opasan protivnik.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la velez_mostar » 18 avg 2010, 13:50

Ja mislim da se Analiticar u zadnje vrijeme puca nekim jacim drogama nego do sada!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 13:53

NoName je napisao/la:Ne možeš se ti sa mnom raspravljati, suviše si neozbiljan za to ;)

Teško je suditi na osnovu 1 ili 2 utakmice ali nemamo mi tu šta izgubiti. To je osnovni razlog zašto ga treba zvati protiv Luxemburga, nije toliko kritična utakmica niti opasan protivnik.
Tebe kolega iznimno postujem i nisam se tebi obracao nego onom novom clanu sa nickom sa D......

A mi mozemo ovjde danima raspravljati ali vam nikada nece poci za rukom da me ubijedite da je sad ovaj neki Senad Lulic neki dobar igrac....Prosjecan igrac iz prosjecne lige i takvi ne bi trebali biti u reprezentaciji. Tacka.
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NoName » 18 avg 2010, 14:00

Stvar je u tome da ne treba niko tebe ubijeđivati nego selektora. Drugo, nema ništa od ubjeđivanja pričom nego samo igrom na terenu. Stoga, treba mu dati šansu pa ako uspije ubijediti selektora neka igra a ako ne neće biti ni prvi ni zadnji koji je imao epizodnu ulogu u reprezentaciji.

Mada, po meni, ništa nije lošiji od trenutno raspoloživih rješenja na lijevoj strani, čak štaviše. Stoga ništa ne rizikujemo.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la velez_mostar » 18 avg 2010, 14:07

Ovdje pojedini forumasi misle da smo mi Brazil, pa da mozemo birati izmedju nekih 10 ljevonogih igraca, izmedju 10 stopera, i td..i koga god stavis nisi pogrijesio..haha, pa ovo je Bosna i Hercegovina, daleko najjadnija drzava, ako je i drzava, ne znam ni koji je kur.ac, koja ima 4 mil, stanovnika, al' u kur.cu, ima 2 mil, i to je to..ostali zele da ta 2 mil ne postoji nikako, i da se drazva raspadne, i u tim okvirima glumiti neku silu, u bilo cemu, pa tako i u sportu, je suludo.

Momak koji se zove Senad Lulic je izuzetno discipliniran lik, koji puno trci, i radi, koji ima odlicne uslove za treniranje, i igru, koji igra u zadnjem pretkolu lige prvaka protiv tima cija vrijednost doseze vrijednost svih ekipa u BiH zajedno, sa infrfastrukturom (da ne zaboravim), i jako je licemjerno dovoditi u pitanje kvalitet tog momka za nasu reprezentaciju.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NoName » 18 avg 2010, 14:09

velez_mostar je napisao/la:Ovdje pojedini forumasi misle da smo mi Brazil, pa da mozemo birati izmedju nekih 10 ljevonogih igraca, izmedju 10 stopera, i td..i koga god stavis nisi pogrijesi..haha, pa ovo je Bosna i Hercegovina, daleko najjadnija drzava, ako je i drzava, ne znam ni koji je kur.ac, koja ima 4 mil, stanovnika, al' u kur.cu, ima 2 mil, i to je to..ostali zele da ta 2 mil ne postoji nikako, i da se drazva raspadne, i u tim okvirima glumiti neku silu, u bilo cemu, pa tako i u sportu, je suludo.

Momak koji se zove Senad Lulic je izuzetno discipliniran lik, koji puno trci, i radi, koji ima odlicne uslove za treniranje, i igru, koji igra u zadnjem pretkolu lige prvaka protiv tima cija vrijednost doseze vrijednost svih ekipa u BiH zajedno, sa infrfastrukturom (da ne zaboravim), i jako je licemjerno dovoditi u pitanje kvalitet tog momka za nasu reprezentaciju.
Tako je kolega.

Ništa za dodati, ništa za oduzeti.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 14:15

e moj Velez, lako je tebi tako pricati kad vi i nemate infrastrukturu.... :D :D :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la velez_mostar » 18 avg 2010, 14:18

analiticar_ je napisao/la:e moj Velez, lako je tebi tako pricati kad vi i nemate infrastrukturu.... :D :D :D
:mrgreen: :mrgreen: Ne moze niko s tobom!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la analiticar_ » 18 avg 2010, 14:21

velez_mostar je napisao/la:
analiticar_ je napisao/la:e moj Velez, lako je tebi tako pricati kad vi i nemate infrastrukturu.... :D :D :D
:mrgreen: :mrgreen: Ne moze niko s tobom!
Halid Beslic i ja smo jedini bosanski sampioni u svojim disciplinama !! Sve ostalo je druga liga......
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la seha » 18 avg 2010, 14:24

Polako sa postovima prestice Dzeku xD
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Avatar
Fanaticosi_Medakovo
Postovi: 366
Pridružen/a: 30 apr 2009, 20:34
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Fanaticosi_Medakovo » 18 avg 2010, 14:33

Svaka čast Luliću kao i treneru Young Boysa Vladimiru Petkoviću koji je rođeni Sarajlija. U posljednjih dva, tri mjeseca cijeli sport nam je u nekoj krizi, a ovo sionoć je baš nam dalo morala. Lulića nam niko ne može otete jer već iam upisan nastup za nas i to protiv Azerbejdžana. Nadam se da ćemo ga protiv Luksemburga gledat u našem dresu. Osim gola sjajno je izvadio onu loptu praktički sa gol crte i dodao je Schneuwlyu koji to nije znao iskoristit.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la sajo10 » 18 avg 2010, 14:37

Ako ima neko video snimak sa Lulicem protiv Tottenhama neka ga stavi :)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la velez_mostar » 18 avg 2010, 14:41

sajo10 je napisao/la:Ako ima neko video snimak sa Lulicem protiv Tottenhama neka ga stavi :)
Sinoc sam ga ja stavio :D

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la NoName » 18 avg 2010, 14:44

Sve neću da reagujem a opet moram:

Dakle, nastup u prijateljskoj utakmici ne znači da je to završena priča, igrač i dalje može da promjeni sportsko državljanstvo nakon toga. Bilo je o tome priče ovdje jedno 200x, čitajte malo i šta drugi pišu.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la xavi26 » 18 avg 2010, 14:49

velez_mostar je napisao/la:Ja mislim da se Analiticar u zadnje vrijeme puca nekim jacim drogama nego do sada!
slazem se sa tobom!
Volim te Bosno!!!

Avatar
DaRtAnJaN
Postovi: 492
Pridružen/a: 18 avg 2010, 13:00
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DaRtAnJaN » 18 avg 2010, 14:52

analiticar_ je napisao/la:Ma hajd sta imam ja sa tobom raspravljati....Vise puta ja svrsim na dan nego sto ti imas postova...

A sto se Lule tice, on da je neki talenat, culo bi se za nejga ranije..Ovako sad bljesnuo u te 2 utakmice i odmah hajd u reprezentaciju......To je samo dokaz koliko nam je i ogranizacioni rad u i oko reprezentacije jak i organizovan....
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vidis da sam se maloprije rego? ok ti si slektor kako ti kazes :lol:
we love United, we do!

CR 7 + Beckham 7 = Chicharito 14

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la chichak » 18 avg 2010, 14:53

velez_mostar je napisao/la:Ja mislim da se Analiticar u zadnje vrijeme puca nekim jacim drogama nego do sada!
Ili je promijenio dilera :D neka nam ga,a ne u pravu je sta imamo zvati lika za kojeg smo culi prije mjesec,dva i pogledali njegovu utakmicu.
...nisu mogli da te ugase!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.