Juventus FC: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la JuventinoVero » 03 jun 2017, 22:41

Pantelija je napisao/la:Hoćemo o tome.da je.pjanic 20 puta tražio napadače koji su vazda iza igrača Reala, sta znaci to sto je pjanic ekstremno dobro razigrana kada ova dva chokera naprijed svevizgube, i onda real na polulokontre ubija, nema.onda tu odbrane.


Alegri Picko talijanska, ****.te barzalji na beku u usta mater igraš cijelu sezonu sa alvesom i.kvsdradom i onda ko.**** danas
Oslobodio si im cijelu stranu, uništili su nas po bokovima, unistiliiiiiiiii
Pjanic picka ko i svi na terenu..slino obicni

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la Kompromis » 03 jun 2017, 22:43

Do naredne sezone čujemo se momci... zasluzeno real uzeo... apsolutno zasluzeno... drugo poluvrijeme nigdje nije bilo juventusa... jbg nafaka realu pomogla kod drugog gola... i onda remontiranje na fabricke postavke...

Ovo je jasan signal marotti, nedvedu i paraticiu da se mora kesa otvoriti... jedan je pod obavezu, a dva veznjaka da bude idealno... krilo tipa bernardescia i rezervni
d. bek... klupa se mora ojacati... vecerasnja tekma je pokazala i sto... lemina ulazi umjesto dybale...

Avatar
soccerfan
Postovi: 8606
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la soccerfan » 03 jun 2017, 22:43

JuventinoVero je napisao/la:Koji zečevi majku im ****, znači jel moguće da izađu ovako u drugom poluvremenu ko **** najveće.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Meni se čini da je ono bilo dogovor iz svlačionice da se brane. Jedino to mi je objašnjenje :crazy:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 jun 2017, 22:44

Biti ce bolje jbg. Nije sramota pasti, sramota je ne podici se. Doci ce Juventus opet u finale, a ostali ce se gusiti u blatu. Veceras neka uzivaju.

Ekipa je imala odlicnu sezonu, idemo dalje. Poraz jeste los i mucnina je toliko puta izgubiti u finalu LP ali ljudi su bili bolji i to je to.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la JuventinoVero » 03 jun 2017, 22:44

A sta je bio dogovor kad je izveo dybalu, da brani 3-1?

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
Pantelija
Postovi: 12624
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la Pantelija » 03 jun 2017, 22:44

JuventinoVero je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Hoćemo o tome.da je.pjanic 20 puta tražio napadače koji su vazda iza igrača Reala, sta znaci to sto je pjanic ekstremno dobro razigrana kada ova dva chokera naprijed svevizgube, i onda real na polulokontre ubija, nema.onda tu odbrane.


Alegri Picko talijanska, ****.te barzalji na beku u usta mater igraš cijelu sezonu sa alvesom i.kvsdradom i onda ko.**** danas
Oslobodio si im cijelu stranu, uništili su nas po bokovima, unistiliiiiiiiii
Pjanic picka ko i svi na terenu..slino obicni

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Kakvabpicka, sta pričaš???? Pojeo loptu, bez greške!!! To sto su Dibala i.Hamburger napravili 20 polulopti realu to.se.kepecu umisljenom obrati, bar malo proučite fudbal. I. Sta znaci gubiti.lopte kao.sto su naši "napadaci" radili
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la JuventinoVero » 03 jun 2017, 22:45

Pantelija je napisao/la:
JuventinoVero je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Hoćemo o tome.da je.pjanic 20 puta tražio napadače koji su vazda iza igrača Reala, sta znaci to sto je pjanic ekstremno dobro razigrana kada ova dva chokera naprijed svevizgube, i onda real na polulokontre ubija, nema.onda tu odbrane.


Alegri Picko talijanska, ****.te barzalji na beku u usta mater igraš cijelu sezonu sa alvesom i.kvsdradom i onda ko.**** danas
Oslobodio si im cijelu stranu, uništili su nas po bokovima, unistiliiiiiiiii
Pjanic picka ko i svi na terenu..slino obicni

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Kakvabpicka, sta pričaš???? Pojeo loptu, bez greške!!! To sto su Dibala i.Hamburger napravili 20 polulopti realu to.se.kepecu umisljenom obrati, bar malo proučite fudbal. I. Sta znaci gubiti.lopte kao.sto su naši "napadaci" radili
Pojeo ga modric

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17712
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la akisarajevo92 » 03 jun 2017, 22:45

Ovo je bilo prebolno. Treci i najtezi poraz u finalima otkad ja pratim. Imao bih stosta napisati o ovoj utakmici, ali cu to nakon prospavane noci.
Zadnja izmjena: akisarajevo92, dana/u 03 jun 2017, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
Don't believe the hype.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 03 jun 2017, 22:46

tesko je reci bilo sta sad, ali uzeli nas ljudi zasluzeno apsolutno

100% uzeli sredinu terena, nasi napadaci nisu postojali. Ok, bilo je jasno da nam je vezni red najtanji dio ekipe, ali Dibala me apsolutno razocarao ovim veceras, dok je Higuain ocigledno potvrdio sto smo mislili za njega. Male utakmice i male ekipe. Ne vrijedi 94 miliona. Problem je to u napadu.

iznenadio me i jako los pristup, voljni momenat. Nekarakteristicno , ali ko mrtva priroda smo bili. Zidanu se treba cestitati, genijalno nas je procitao. Apsolutno dobio takticku bitku gdje sam ocekivao da Alegri dominira. Imao je Real i srece kod golova, nema sta, ali generalni pristup igri im je bio bolji.
Napunili su sredinu sa 4 igraca, Isko i Modric su nas svojim trcanjem i kretanjem UBILI, a Kros i Kazimiro amortizovali udarce i agresivnost. 4 na 2, nije moglo. A mi nismo iskoristili superiornost u brojevima na drugim mjestima.

Marselo je tek kod 3-1 isao naprijed, svjesno zrtovovan da pazi Alvesa i dobro je to uradio. Na drugoj strani Karvahal mozda utakmica karijere. Jesu primili jedan go sa te strane, ali vjerujem da je to svjestan rizik bio. Mada dosta im se olaksalo posto Dibala i Higuian nisu igrali.
Sto je najgore , veceras se pokazalo da svi u ovoj ekipi koji mogu i koji imaju kvalitet da uzmu LP su 30+ uveliko.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 03 jun 2017, 22:46

Rasu ih Real ko rizu...
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la NoName » 03 jun 2017, 22:48

Jbg, ako je vama ovo neuspjeh gdje ste stigli do finala LP, osvojili ligu i kup, šta je onda sa jednim Citijem, PSG, Barcelonom i sl? Utrpaše milijarde, pokupovaše sve što iole vrijedi na tržištu i opet ništa. Trebate biti ponosni.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la Kompromis » 03 jun 2017, 22:48

Dajte ba... sezona je perfektna... i klupske ambicije se debelo premasene, jer su i u Juventusu ocekivali duplu krunu i barem polufinale LP... ovako je bilo finale...

Ja sam prezadovoljan sezonom... ovo je samo pokazatelj da ce juventus i u narednim godinama voditi glavnu rijec uz real, barcu i bayern...

Zao mi je samo zbog gigia... ovakva gromada i velicina da ostane bez ovog trofeja... jbg neda mu se...

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la JuventinoVero » 03 jun 2017, 22:49

akisarajevo92 je napisao/la:Ovo je bilo prebolno. Treci i najtezi poraz u finalima otkad ja pratim. Imao bih stosta napisati o ovoj utakmici, ali cu to nakon prospavanje noci.
Ovaj sam cak i najlakse podnio, znao sam da nam treba cudo, samo je bilo previse bolno gledati kako se samounistavamk u drugom poluvremenu, te izmjene allegrija, silovanje barzaglia, izgubljene pijanica i khediru, bufona koji je od prva 4 suta na utakmici primio 3 gola, nesretnog bonnucia od kojeg se odbija lopta, dybalu i higuaina koji su ukupno dodirnuli loptu 4 ipo puta.
Čitave sezone orimis 3 gola i u finaku laganini 4, 3 za poluvrijeme.
Onda ulazak lemine je bio vrhunac svega.
Jedino svaka cast mandzukicu.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 03 jun 2017, 22:51

jednostavno morao je i Alegrije prije ovo vidjeti, morao je reagovati na ovo 4 na 2. Ubaciti Markizija umjesto Barzagljija i napuniti malo tu sredinu terena, pa kasnije reagovati Dibala-Kvadrado.

Od pocetka drugog poluvremena se vidio OGROMAN visak u sredini, ne razumijem kako nismo odreagovali na to. Problem je sad sto mi taj visak na sredini ne mozemo nigdje kompenzirati jer moramo duplati Ronalda i Benzemu.

ide, ide dosta na dusu i Alegriju. Cudno je kako nije vidio sve ovo. Sad opet nije lako mijenjati Dibalu i Higuaina, ima i toga. Ne znam , jednostavno tesko je bez 2-3 igraca koji u glavi nisu ni doputovali ista napraviti
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la IlCapitano » 03 jun 2017, 22:52

Prošle godine protiv Bayerna sam plakao kad je Coman zabio od tuge koliko mi je bilo žao jer su poginuli na terenu i borili se za svaku **** loptu. Večeras osjećam samo gađenje prema 99% ovih što su istrčali večeras, Dybala i Higuain prvenstveno.

Nisam nikad u životu mislio da ću to osjetiti prema Juventusu koji je simbol za borbu do kraja, a večeras su bili apsolutna sramota i sigurno jedan od najgorih finalista ikad.

Nisam čak ni tužan ni razočaran, ni ljut. Kad njih nije briga što bi mene bilo. Fuj.

Realu sve čestitke. Igrali su kao pravi pobjednici i održali nam lekciju. U krugovima su se dodavali drugo poluvrijeme.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la meho-medo » 03 jun 2017, 22:53

Tuzno, nema se sta drugo napisati, ali ocigledno je da Juve fizicki nije mogao parirati Realu. Zasluzeno su osvojili, Juvetu treba jos pure i vremena da bi dosli na ovaj nivo na kojem je Real.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3987
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la Juventinisimo » 03 jun 2017, 22:54

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS!!!

Idemo dalje, slijedece godine uzimamo sve..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la JuventinoVero » 03 jun 2017, 22:55

meho-medo je napisao/la:Tuzno, nema se sta drugo napisati, ali ocigledno je da Juve fizicki nije mogao parirati Realu. Zasluzeno su osvojili, Juvetu treba jos pure i vremena da bi dosli na ovaj nivo na kojem je Real.
Nije problem fizick sprema, nama treba u finalu benfika ili duplo slabiji tim da bi osvojili.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la meho-medo » 03 jun 2017, 22:58

JuventinoVero je napisao/la:
meho-medo je napisao/la:Tuzno, nema se sta drugo napisati, ali ocigledno je da Juve fizicki nije mogao parirati Realu. Zasluzeno su osvojili, Juvetu treba jos pure i vremena da bi dosli na ovaj nivo na kojem je Real.
Nije problem fizick sprema, nama treba u finalu benfika ili duplo slabiji tim da bi osvojili.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
U drugom poluvremenu fudbaleri Reala su bili rastrcaniji, djelovali su svjezije, da li je to zbog spreme, ili sto ti kazes tog kompleksa finala koje prati Juve ne znam.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Utakmice i glasanje - sezona 2016/17

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 03 jun 2017, 23:00

ma kakav kompleks. Takticki promasaj i nedoraslost nekih igraca ovom nivou.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.