NBA Finals 2017

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Kawhi » 16 jun 2017, 15:41

PaskalHens je napisao/la: Pa i desilo bi se da ga Celticsi ne mrze organski i da bi ga vjerovatno nabili nogom u guzcu kad bi pokušao doći u Kelte. Ko u to sumnja je budala.
Ma bi malo sutra. Da su imali cap prostora još bi mu se i naguzili da dođe. Ti zaboravljaš da su oni započeli ring chasing. Samo što su dvojica pomislila da mogu bez trećeg biti relevantni pa ga sad kao ne vole. :rol:
Sve je počelo 2007. LeBron prvi put izgubio finale, Ray, Kevin i Paul iz nekog razloga umislili da zaslužuju titulu, drugi Kevin draftan, Kobe počeo plakati kako mu treba podrška i odjednom "supertimovi" postali normalnost. Vremenom je samo gore postajalo.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
alemsa
Postovi: 23864
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la alemsa » 16 jun 2017, 16:03

tuzlak1987 je napisao/la:Ma sve je kriva liga sto je se i dopustilo da to mogu raditi. Npr u Heatu 2010 3 igraca uzimaju 44 miliona po sezoni tu sezonu, a ostatak ekipe 22. Dok npr u Bullsima 1996 4 glavna igraca uzimaju 13 mil, a ostatak ekipe 10 mil. Pa sada kako je se desilo to kroz godine da negdje igraci koji su all star kalibra uzimaju 67% salarya za tri igraca, dok su prije uzimali 60% cetiri igraca.

71 u Warriorsima 4 igraca, ostali 31, znaci ako si ubo na ovom prelazu sa ugovorom po starim pravilima onda mozes kao Warriorsi da imas 71% za 4 igraca salary capa. I sve ti je dozvoljeno da uradis jer Durantu mozes opet dati dobar ugovor da prezali tih mizernih par miliona i potpise za tebe, jer realno ti njemu nisi izbio tim prelaskom nista novca jer njemu je 10-20 mil sprdacina, kada zaradi po godini preko reklama i ugovora previse.
Izbaciti iz pravila veteranske minimume i te gluposti koje dozvole jakom igracu da se uz to i pridruzi ovima, ma sve je dozvoljeno treba se mijenjati sve sva ziva pravila lige.
Zato sto je Pippen bio underpaid 10 miliona, zaradjivo je po 5 ili koliko vec a trebo 15. Danas nije niko budala k'o Pippen da stavlja prstenje prije para (u vecini slucajeva), ja bi igro radije za Sixerse za 100 miliona nego za gsw za 50. U kojem god si biznisu, pokusavas sto vise love izvuc, simple as that.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23864
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la alemsa » 16 jun 2017, 16:23

slika

Ovo moze samo budala, sa negativnim iq-om, on 3 miliona a Jordan 30. Pristo bi Bosh da igra za 5 miliona da eto dovedu jos igraca, a da Wade i Bron uzimaju po 20, pa nije lud.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la BuffonGigi » 16 jun 2017, 16:54

Durant je pichka jer je otisao u Contendera i izravnog konkurenta, Aldridge nije jer je uradio otprilike isto. Divna logika :)

Sad ce mnogi reci da LMA nikad ne bi osvojio prsten u Blazersima, da su oni prosjek, a potpuno isto je igrati sa Westbrukom.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Lillard » 16 jun 2017, 16:58

BuffonGigi je napisao/la:Durant je pichka jer je otisao u Contendera i izravnog konkurenta, Aldridge nije jer je uradio otprilike isto. Divna logika :)

Sad ce mnogi reci da LMA nikad ne bi osvojio prsten u Blazersima, da su oni prosjek, a potpuno isto je igrati sa Westbrukom.
Ckapi i jedan i drugi :)
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la PaskalHens » 16 jun 2017, 17:10

Kawhi je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la: Pa i desilo bi se da ga Celticsi ne mrze organski i da bi ga vjerovatno nabili nogom u guzcu kad bi pokušao doći u Kelte. Ko u to sumnja je budala.
Ma bi malo sutra. Da su imali cap prostora još bi mu se i naguzili da dođe. Ti zaboravljaš da su oni započeli ring chasing. Samo što su dvojica pomislila da mogu bez trećeg biti relevantni pa ga sad kao ne vole. :rol:
Sve je počelo 2007. LeBron prvi put izgubio finale, Ray, Kevin i Paul iz nekog razloga umislili da zaslužuju titulu, drugi Kevin draftan, Kobe počeo plakati kako mu treba podrška i odjednom "supertimovi" postali normalnost. Vremenom je samo gore postajalo.
Bi al u qrcu, mrze ga u Bostonu iz dna duše.
Ma ja Kobe započeo supertimove praviti sa poluallstarom Gasolom :rol:
Ne bih rekao da su počeli, ipak su oni bili već u godinama, dok je Lebronov slučaj ipak prvi brutalni. Sva trojica na vrhuncu, ubice bili u svojim timovima..
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la andro234 » 16 jun 2017, 17:12

tuzlak1987 je napisao/la:Ma sve je kriva liga sto je se i dopustilo da to mogu raditi. Npr u Heatu 2010 3 igraca uzimaju 44 miliona po sezoni tu sezonu, a ostatak ekipe 22. Dok npr u Bullsima 1996 4 glavna igraca uzimaju 13 mil, a ostatak ekipe 10 mil. Pa sada kako je se desilo to kroz godine da negdje igraci koji su all star kalibra uzimaju 67% salarya za tri igraca, dok su prije uzimali 60% cetiri igraca.

71 u Warriorsima 4 igraca, ostali 31, znaci ako si ubo na ovom prelazu sa ugovorom po starim pravilima onda mozes kao Warriorsi da imas 71% za 4 igraca salary capa. I sve ti je dozvoljeno da uradis jer Durantu mozes opet dati dobar ugovor da prezali tih mizernih par miliona i potpise za tebe, jer realno ti njemu nisi izbio tim prelaskom nista novca jer njemu je 10-20 mil sprdacina, kada zaradi po godini preko reklama i ugovora previse.
Izbaciti iz pravila veteranske minimume i te gluposti koje dozvole jakom igracu da se uz to i pridruzi ovima, ma sve je dozvoljeno treba se mijenjati sve sva ziva pravila lige.
Sezonu nakon te Jordan je dobio 30m godisnje (vise nego ostatak ekipe), on i Rodman su zauzimali 75% dakle puno veci ekstrem je bio nego danas.
Pretpostavljam da je nakon sezone 95-96 doslo do neke promjene u pravilima posto su prije te sezone svi igraci primali slicno (nitko vise od 4m sve skupa samo 25m), ali nisam dovoljno upucen

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Chstal » 16 jun 2017, 17:24

alemsa je napisao/la:slika

Ovo moze samo budala, sa negativnim iq-om, on 3 miliona a Jordan 30. Pristo bi Bosh da igra za 5 miliona da eto dovedu jos igraca, a da Wade i Bron uzimaju po 20, pa nije lud.

Ne volim da vrijedjam ali prvo se obrazuj oko salary cap tokom 90 do 98.

Tad je maximum salary cap bio nekih 30 miliona, ali su u Chicago nagradili Jordana za sve ono sto je dao gradu pa su potpisali 2 godine (97 i 98) 30 i 33 miliona. Naravno otisli su preko salary cap-a ali su placali drugim timovima razliku. Ovo je bilo striktno nagrada za MJ. Jos tada je bilo opce poznato da Chicago ne voli placati puno igrace, pa je Jordan igrao 9 sezona za max od 3 miliona.

Sto se tice ostalih igraca znam dobro, da tokom 90 pa do 98 ko je od igraca imao 3-4 miliona to je kao da sada ima 15-20 miliona.

Pippen je mogao imati 7 miliona, ali se dogovorio sa agentom da uzme 3 miliona kako bi nakon lockout uzeli vise od 10 miliona. Da je potpisao na 6-7 miliona onda bi morao igrati za 6-7 miliona naredne 4 godine, pa su uradili sign trade sa portlandom.

Evo malo historije.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Kobe Bryant » 16 jun 2017, 20:21

Vi kao od jučer :wtf:, Pipen je dobijao ispod stola, kada je Joe Smith u Minnesoti dobijao u kao njega uhvatili, a da ostali nisu :D

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la adriano_leite » 16 jun 2017, 21:53

Epidaurus je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:Kevin Durant izjavio nesto sto sam ja pisao prije par godina da bi se moglo desiti :kafa: , pa sam sretan i ja Kevine dok gledam :ljepota: . Sljedece sezone ces biti porazen aBd kad Kralj i Odgovor Mamba izmlate tebe i tvoju ekipicu :beba: . Nadam se da nicija osjecanja nisam ovim poston povrijedio, jer vidim da se opet zakuhalo :D .
Ako Cavsima dogodine ostane ista ekipa ishod finala ce vjerovatno biti isti ili jos i gori za Cavse.
Ja se iskreno nadam da cemo dobiti novog trenera i da ce biti par promjena u rosteru. U suprotnom nista nismo naucili i nismo ni zasluzili da osvojimo titulu. To je bar prosto k'o pasulj.

Gilbert ce ovih dana sjesti sa Griffinom da vide sta ce dalje s ekipom, a i s Griffinovim ugovorom. Sumnjam da je Gilbert zadovoljan kolicinom novca koju je ulozio za umalo metlu u finalu. Halalim mu i otpustanje Griffina ako to znaci promjena trenera, a Griffin mi je bas prirastao srcu.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21295
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la Epidaurus » 16 jun 2017, 22:28

adriano_leite je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:Kevin Durant izjavio nesto sto sam ja pisao prije par godina da bi se moglo desiti :kafa: , pa sam sretan i ja Kevine dok gledam :ljepota: . Sljedece sezone ces biti porazen aBd kad Kralj i Odgovor Mamba izmlate tebe i tvoju ekipicu :beba: . Nadam se da nicija osjecanja nisam ovim poston povrijedio, jer vidim da se opet zakuhalo :D .
Ako Cavsima dogodine ostane ista ekipa ishod finala ce vjerovatno biti isti ili jos i gori za Cavse.
Ja se iskreno nadam da cemo dobiti novog trenera i da ce biti par promjena u rosteru. U suprotnom nista nismo naucili i nismo ni zasluzili da osvojimo titulu. To je bar prosto k'o pasulj.

Gilbert ce ovih dana sjesti sa Griffinom da vide sta ce dalje s ekipom, a i s Griffinovim ugovorom. Sumnjam da je Gilbert zadovoljan kolicinom novca koju je ulozio za umalo metlu u finalu. Halalim mu i otpustanje Griffina ako to znaci promjena trenera, a Griffin mi je bas prirastao srcu.
Bice vjerovatno isti ili slican rezultat taman da Jacksona, Popa il Rileyja umjesto Luea postave jer ovi Cavsi jednostavno nemaju ljudstvo da igraju protiv GSWa. Kad ti je su ti Shumpert i Jefferson najozbiljniji vanjski defanzivci nakon LeBrona, a za protivnika imas ekipu za ovakvim napadackim potencijalom, onda je vrlo tesko tu nekim sistemom prekrit sve defanzivne mane.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la SlevinKelevra » 16 jun 2017, 23:05

Spahija
Golden State je u cijelom doigravanju izgubio samo tu jednu utakmicu, dok je Cleveland gubio utakmice samo protiv njih i jednu od Bostona. Mnogi će tako reći da je ovaj play-off bio najdosadniji i rezultatski najpredvidljiviji u povijesti.

S tim se ne slaže pomoćni trener Atlanta Hawksa i sad već stalni NBA komentator Indexa, Neven Spahija. Osim analize NBA finala, Spahija je dao prognozu nastupa Hrvatske na Eurobasketu koji nas čeka u rujnu te se osvrnuo i na otkaze Marija Hezonje te Ante Žižića.

Teza da je play-off ove sezone bio najdosadniji play-off u povijesti za mene je besmislica. Gledajući samo suhe brojke i način na koji su Golden State i Cleveland došli do finala – sa samo jednim porazom – to se može tako iščitati. Međutim, to je klišej koji su oni koji košarku ne razumiju previše počeli ponavljati iz dana u dan. Gledao sam gotovo sve utakmice u doigravanju. Finale obje konferencije i finale NBA baš svaku utakmicu i ne sjećam se da sam vidio ijednu lošu partiju. Igrala se fantastična košarka, a Golden State je samo potvrdio ono što smo zapravo i prije znali – da su najbolja momčad na planeti.

Golden State s lažnim starterom oslobodio prostor za četiri zvijezde

Dolazak Kevina Duranta na početku sezone nikome se nije svidio, bilo je puno kritika, no čelni ljudi Golden Statea riskirali su sa salary capom i na kraju se to pokazalo kao dobitna kombinacija. Kad kažem riskirali, pri tome mislim da su zadržali jednog igrača koji po svojim igračkim kvalitetama nikako ne zaslužuje mjesto u jednoj takvoj mega momčadi. Naravno, mislim na Zazu Pachuliju. No, NBA pravila su takva kakva jesu i da bi imali četiri NBA superstara, Warriorsi su pristali zadržati njega umjesto da dovedu nekog puno boljeg centra. Pravila u NBA vam nameće liga i stvari se tamo ne rješavaju onako kako bi vi željeli.

Dvije stvari bih apostrofirao. Najprije odluku GM-a Golden State da se potpišu četiri superstara i da se novac ne raspoređuje na pet igrača, već na četiri. Da pojasnim, vodeći ljudi Warriorsa prihvatili su rizik, pa su odlučili da je bolje salary dati Durantu nego ga podijeliti na dva igrača – na njega i na kvalitetnog centra. Jer, budimo realni, Zaza je bio samo fake starter, lažni starter, a uz ove četiri zvijezde Golden State je imao odličnu klupu i baš je tu napravio ključnu prednost nad Clevelandom. Dok je Golden State prošlog ljeta doveo Duranta i Pachuliju, Cleveland je dao skoro maksimalan iznos za Tristana Thompsona. Koliko je to bio pametan potez Cavsa, procijenite sami. Željeli su balans na svakoj poziciji, a dobili su centra koji, osim jednog izuzetnog voljnog angažmana, ne može donijeti dodatnu kvalitetu. Na toj poziciji Golden State je imao fake startera koji ne košta ni stoti dio Thompsona, a duel njih dvojice nimalo nije naštetio Warriorsima, niti je Cleveland na poziciji centra imao neku znatnu prednost.

Durant je u finalu bio ono što je lani nedostajalo Warriorsima

Bio je potreban pristanak Duranta da dođe, no u tu odluku nitko nije sumnjao. Već duže vrijeme se o njemu pričalo kao o još jednom velikom igraču koji nikada neće osvojiti naslov i njegova ambicija i želja da dođe do prstena bila je adut karta u rukama GM-a Golden Statea kad je pregovarao s njim. Durant je odigrao maestralno i bio je prevaga, ono što je lani možda nedostajalo Warriorsima u finalu.

X faktor Warriorsa

Druga stvar koju bih apostrofirao kao ključ dominacije Golden State u finalu bio je Andre Iguodala. Uoči finala se tražio taj faktor x u obje momčadi, igrač s klupe koji bi mogao napraviti razliku i donijeti potrebnu širinu. Po meni, to je bio Iguodala. Ne mislim da je Andre bio iznenađenje, na koncu, bio je MVP finala prije dvije godine, no on je bio taj koji je van ove mega četvorke superstarova najviše iskakao i finalnu je seriju odigrao stvarno perfektno.

S druge strane, Cleveland ni izbliza nije imao jednog takvog igrača s klupe, a rekao bih i da neki igrači iz startne petorke nisu dali ono što se od njih očekivalo. Za pobijediti ovakav Golden State, svi ključni igrači, dakle ne samo LeBron, moraju biti na maksimalnoj razini. No, čak ni to nije dovoljno i nužno je da Warriorsi malo ''pomognu'', odnosno da odigraju nešto ispod svoje razine. Samo se tako može njih pobijediti. Upravo se to dogodilo u četvrtoj utakmici, no bio je to eksces, iznimka i više od toga Cleveland nije mogao.

Ne čeka nas era dosadne košarke

Trenutno Golden State i Cleveland dominiraju i za sada ne vidim momčad koja im se može suprotstaviti, no ne bojim se da nas čeka era dosadne i predvidljive košarke. Najprije, treba vidjeti u kakvim će rosterima obje momčadi početi sljedeću sezonu, odnosno na koji način će se pojačati neke druge ekipe. Bit će zanimljivo vidjeti što će ovo ljeto napraviti Cleveland, na koji će način odgovoriti. Puno se priča o dolasku Paula Georgea. Koje rotacije bi oni mogli napraviti da bi dobili jednog takvog igrača ne znam, ali nešto će sigurno pokušati jer ovo nije bilo dovoljno. Pošten je bio LeBron koji je kazao nakon finala da su dali sve što su mogli, no protiv ovakvih Warriorsa to je bilo premalo. Siguran sam da će LeBron napraviti strašan pritisak na upravu kluba da ovo ljeto dovedu igrača tipa Paul George, kako bi mogli odgovoriti na kvalitetu kakvu ima Golden State.

Analitika određuje trendove

Post košarka polako izumire. Trend je da se igra na veliki broj ponavljanja, na što veći broj napada i izbačenih šuteva. Analitika je u NBA dosta prisutna i ona u dobroj mjeri određuje trendove i način igranja u ligi. Ne treba povlačiti paralele s košarkom kakva se nekad igrala, ali činjenica je da danas visoki igrači imaju puno više dodira s loptom na high postu, da kreiraju igru i da su ubojiti na šutu za tri poena. Visoki igrači da bi uspjeli u ovakvoj konkurenciji, moraju biti univerzalni, i to je današnji NBA.

Što se tiče odnosa ostatka lige i navijača prema Kevinu Durantu, rekao bih da su sve kritike bile neopravdane. U NBA ligi previše je pravila koje utječu na momčadi vezano uz potpisivanje igrača, a Kevin je jednostavno iskoristio jednu od mogućnosti koja mu se otvarala i otišao je. Na kraju se taj potez pokazao kao fantastičan i mislim da nitko nema pravo zamjeriti mu na ambiciji da bude prvak. To je i ljudski i sportski, zar ne?

Ostali klubovi moraju učiti na primjeru Golden Statea

Kako prekinuti dominaciju Golden Statea? Tako da napravite roster koji njima može parirati. U ovom trenutku to izgleda nemoguće, no liga je puna fantastičnih mladih igrača, a treba vidjeti kako će neke momčadi reagirati i kakvi nas sve tradeovi čekaju. Ne znam kakav će Golden State biti sljedećih sezona, ali imam informaciju da će se oni odreći jednog dijela novca kako bi ostali i Curry, i Green, i Durant i Thompson, dakle ono najbolje što imaju. Puno zanimljivije je vidjeti kako će druge momčadi reagirati. Na primjeru Golden Statea vidjeli smo obrazac kako bi se trebalo trgovati. Dakle, ako već kupujete igrača, onda taj igrač mora biti onaj koji radi razliku, poput Duranta, a nikako igrača koji će biti doveden da bi eventualno pripomogao, poput Tristana Thompsona. Takav trend potpisivanja bi mogao u dobroj mjeri odrediti budućnost NBA lige.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la adriano_leite » 16 jun 2017, 23:16

Epidaurus je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: Gilbert ce ovih dana sjesti sa Griffinom da vide sta ce dalje s ekipom, a i s Griffinovim ugovorom. Sumnjam da je Gilbert zadovoljan kolicinom novca koju je ulozio za umalo metlu u finalu. Halalim mu i otpustanje Griffina ako to znaci promjena trenera, a Griffin mi je bas prirastao srcu.
Bice vjerovatno isti ili slican rezultat taman da Jacksona, Popa il Rileyja umjesto Luea postave jer ovi Cavsi jednostavno nemaju ljudstvo da igraju protiv GSWa. Kad ti je su ti Shumpert i Jefferson najozbiljniji vanjski defanzivci nakon LeBrona, a za protivnika imas ekipu za ovakvim napadackim potencijalom, onda je vrlo tesko tu nekim sistemom prekrit sve defanzivne mane.
Brate moj, ja ti kazem da je ocigledno da sa ovakvim rosterom ne mozemo nista, pogotovo sto je RJ jos godinu stariji, a kod nas je igrao zapazenu ulogu. Moramo definitivno promijeniti 4 ili 5 igraca. Frye, D. Jones, J. Jones, JR i vjerovatno Shump, dok Love i TT su po meni itekako zamjenjivi. Ne mogu se oteti dojmu da nam uopste ne trebaju navikana imena, nego nam trebaju sljakeri za Jamesa i Irvinga, igraci koji ce ginuti u odbrani, a biti sposobni ili suteri ili nevjerovatne atlete. Drugog recepta mi nemamo za GSW. Evo sad mi pade na pamet MKG, 99% nista od njega, ali takav igrac nam je potreban, kao i recimo PJ Tucker, zdrav D. Carroll. Kad pogledam koga smo imali prije u rosteru, ne mogu se oteti dojmu da bi nam CJ Miles legao k'o budali samar, ili recimo D. Powell pod kosem (pokazao kod Carlislea da moze igrati, naravno nije starter, ali za 10 15 minuta bi bio odlican). Strasno tuzno je da bi nam on u nekih 10 minuta bio korisniji od Lovea (ako Love ne pogadja suteve). Mnogo mnogo posla ce biti u predstojecem periodu do pocetka sezone. Mozda se desi neki trejd u noci drafta. Sumnjam da ima kod nas nedodirljivih nakon ovakvog rezultata u finalu (Kyrie i James su jedini nedodirljivi po mom misljenju).
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA Finals 2017

Post Postao/la miki_92 » 23 jun 2017, 22:36

:tokralju: :urnebes:
Deron Williams 5 points on 2-16 shooting from the field, 1-9 from three, 5 turnovers, over the course of 61 minutes in five finals games
slika

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.