Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la High » 24 maj 2017, 23:04

Što Harun nagrdi Barbarića na FB-u.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Rokoko87 » 24 maj 2017, 23:05

High je napisao/la:Što Harun nagrdi Barbarića na FB-u.
Jesi li mu lajkao status?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 24 maj 2017, 23:06

High je napisao/la:Što Harun nagrdi Barbarića na FB-u.
De kopiraj, ako ti nije problem. Nemam profil vec mjesec dana, a ne vraca mi se nazad samo zbog toga. :D
Hvala! :)
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la High » 24 maj 2017, 23:06

Rokoko87 je napisao/la:
High je napisao/la:Što Harun nagrdi Barbarića na FB-u.
Jesi li mu lajkao status?
Nisam. Ne lajkam svašta. :D
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.


Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la High » 24 maj 2017, 23:09

kobe24 je napisao/la:
High je napisao/la:Što Harun nagrdi Barbarića na FB-u.
De kopiraj, ako ti nije problem. Nemam profil vec mjesec dana, a ne vraca mi se nazad samo zbog toga. :D
Hvala! :)
Barbaricu bolesni debilu, supcino!
Kad neko krade taj ne ostavlja tragove!
Kad neko krade ne uplacuje poreze za isplaceni novac!

Zasto me SIPA nikada nije pozvala ni na informativni razgovor iako ste sve pokusali (sakrili ste moj ugovor koji su oredhodno objavili svi mediji) kako bi ste napravili lopova od mene?

Zasto volonteru sekretaru ne kazes javnosti koliko si ljudi zaposlio u savez i koliko oni kostaju?
Zasto volonteru ne kazes javnosti zasto si 50.000 KM prebacio KSRSu?
Zasto javnosti ne kazes koliko je kostao direktor reprezentacija?
Kostao si ovaj savez cca. 150.000 KM! Pa ja sam trebao imati platu 10.000 KM
Zasto ne kazes javnosti zasto djeca ne idu na medjunarodne turnire i zasto su sve muske selekcije imale lose rezultate?

Zasto ne kazes javnosti koliko puta mjesecno dodjes u kancelariju, valjda ti pametan pa mozes usput voditi savez a svi ostali generalni sekretari Evrope uposlenici s punim radnim vremenom?
Zasto ne kazes javnosti gdje su sponzori koje si najavio kad si predao program da bi te zaposlili?

Ja sam debilu preuzeo savez sa 2,5 mil KM duga i sa muskom reprezentacijom koja nije isla na EP pet godina, bez mladjih selekcija... a sa prihodima od 700.000 KM!
Jesam plakao, molio... ali nikada nisam spominjao da cu zatvoriti savez i da nece biti reprezentacija!!
Naprotiv razvalili smo Evropu i bili prvaci Evrope!!

A ti nesposobnjakovicu (nije te dzaba izbacio SBB iz svijih redova pa si morao u DF) najavljujes gasenje saveze i ukidanje reprezentacija a ostavio sam ti manje duga nego sto sam imao i reprezentacije u vrhu Evrope!!
A da su bile u vrhu i sam znas jer si se slikao i objavio vjest da je FIBA dodjelila nagradu za najveci napredak u Evropi od 2014. do 2017.
Samo sto ste vi sjebali rezultat 2016. sa svakom reprezentacijom i nije te bilo sramota reci da je to vas uspjeh!

E ako mislis da ces pricom da sam ja lopov zavarati javnost, zatvoriti savez i mirno slaviti sto si uspio u razvaljivanju grdno se varas!

Vrijeme i istrazni organi ce pokazati da li sam ja lopov ali pratit cemo i tebe sta ces uraditi i kako ces nam svima pokazati koji je pravi put

Sad za sad radis odlicno
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

filip13
Postovi: 37885
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 25 maj 2017, 10:56

Jos je trebao odbraniti djedovica i tacka,mislim na mahmutovica

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 25 maj 2017, 15:03

Bivši generalni sekretar Košarkaškog saveza BiH Harun Mahumutović oštro je reagovao na društvenoj mreži Facebook nakon izjava i optužbi sadašnjeg genseka Dubravka Barbarića u emisiji Pressing, a danas je za N1 potvrdio da će zadovoljenje pravde tražiti i na sudu.

Nakon što je Barbarić Mahmutovića otvoreno nazvao lopovom, koji je iz Saveza ukrao novac, a pritom nije ni pokušao sakriti tragove, Mahmutović je odlučio istupiti i u medijima.

"Što je najčudnije, nisam iznenađen. Ovo je priča koja se priča godinu dana i iznose se samo gnusne laži, a potvrda svega toga je da nalazi svih inspekcija, od SIPA-e, poreske, finansijske, pokazuju da niko u košarkaškom savezu nije ukrao ni jednu jedinu marku. S druge strane jasna je meni namjera od prvog dana ljudi koji žele zatvoriti savez, uništiti košarku u Bosni i Hercegovini i samim tim samo skreću pažnju sa njihovog nerada.", rekao je Mahmutović u telefonskom razgovoru.

Budući da je Barbarić iznio jako ozbiljne optužbe u programu uživo, Harun Mahmutović se nakon konsultacija sa advokatom odlučio tužiti Dubravka Barbarića.

"Poduzeću pravne aktivnosti, kao što sam to uradio protiv košarkaškog saveza, protiv kojeg sam podnio tužbu za moj pravni status i dugovanja prema meni. Međutim, ono što oni znaju i čime se služe je da znaju da je naše sudstvo sporo, da će proći najmanje tri do četiri godine da bi se dokazala prava istina, a oni računaju s tim da će to biti zaboravljena priča, da će savez biti ugašen i da to više nikome neće biti interesantno. Krenuo sam u pravnu bitku, i nema veze kad, ali želim da istina izađe na vidjelo, a ujedno da i njima dam mogućnost da sve to iznesu na sudu", nastavio je Mahmutović.

Mahmutović smatra da priča o njegovom ugovoru i plati u vrijeme dok je radio u KS BiH ne pije vode, jer je dolaskom novog generalnog sekretara u savezu uposleno nekoliko novih ljudi koji primaju plate, a ne rade.

"Ako pričate o velikim troškovima saveza, o mojoj plati, a ne obavijestite javnost da ste zaposlili ljude u KSBiH, jednog PR-a, jednog pravnika, i ako znate da je za cijelu godinu održana jedna ili dvije press konferencije, a PR se nije ni pojavio, onda morate objasniti javnosti koliko koštaju ti ljudi. Ako ste uposlili direktora reprezentacije, koji boravi tri mjeseca u hotelu i koji ide na sve utakmice, ako ste mu povećali platu, koliko onda to košta? Zašto ste prebacili 50.000 maraka Košarkaškom savezu RS-a? Zašto u situaciji u kojoj nema novca, ukoliko kukate, u isto vrijeme pravite trošak od 100.000 ili 150.000 maraka?

Mahmutović se na kraju osvrnuo i na slabije rezultate svih košarkaških selekcija od dolaska na funkciju, ne samo Barbarića, već i drugih ljudi u KSBiH

"Nažalost, niko od novinara na tim pressicama ne pita zašto ni jedna muška reprezentacija ne igra na nivou na kom bi trebala da igra, zašto je reprezentacija koja je bila prvak Evrope ispala u B diviziju? Odgovor je logičan. Nije bilo okupljanja, nije bilo treniranja, nije se išlo na turnire na koje smo išli ranije. Turska, Francuska. Zašto se ne igraju utakmice sa jakim protivnicima. Vrlo je jasno, jer u sportu nema "šuplje". Ukoliko ne trenirate, neće biti rezultata. Mi rezultate već nemamo. Ono što imamo je jedan staff koji gospodski nije kukao, a na kraju objavio da gasi Savez.", rekao je za kraj Harun Mahmutović.

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 15 jun 2017, 12:12

Sta ce Baho u svemu ovome? Kakva je njegova uloga?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Chstal » 15 jun 2017, 12:33

bhsport je napisao/la:Sta ce Baho u svemu ovome? Kakva je njegova uloga?
predstavnik medija

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la NEZALAGANJE » 28 jun 2017, 12:50

Kakav je cirkus postao ovaj savez.... :urnebes: :urnebes: Pricali smo i pisali davno na ovoj temi...Ocigledno je da niko ovdje nema ciste ruke,ali htjeli pojedinci priznati to ili ne,mi smo dopustili jednom igracu da nam srusi to sve,a sad nas jos pr.ska preko drustvenih mreza. :lol:
Dajte mu podrsku,nije do njega nista. :tokralju:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 28 jun 2017, 12:52

NEZALAGANJE je napisao/la:Kakav je cirkus postao ovaj savez.... :urnebes: :urnebes: Pricali smo i pisali davno na ovoj temi...Ocigledno je da niko ovdje nema ciste ruke,ali htjeli pojedinci priznati to ili ne,mi smo dopustili jednom igracu da nam srusi to sve,a sad nas jos pr.ska preko drustvenih mreza. :lol:
Dajte mu podrsku,nije do njega nista. :tokralju:
jednom igraču, jednom funkcioneru, svjedno je
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Unofficialpage » 28 jun 2017, 12:58

Juka je umislio da može raditi šta hoće, neprofesionalno od strane Juke, valjda ima toliko kulture da se javi ljudima iz saveza.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53945
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MortemHz » 27 jul 2017, 17:20

Odlična finansijska injekcija: Vlada FBiH odobrila pomoć KSBiH u iznosu od 200.000 KM
Vlada Federacije Bosne i Hercegovine danas je odobrila odluku Uprave BH Telecoma o odobrenju sredstava za izdavanje reklamnih usluga Košarkaškom savezu BiH u iznosu od 200.000 KM.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8119
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 jul 2017, 17:39

MortemHz je napisao/la:Odlična finansijska injekcija: Vlada FBiH odobrila pomoć KSBiH u iznosu od 200.000 KM
Vlada Federacije Bosne i Hercegovine danas je odobrila odluku Uprave BH Telecoma o odobrenju sredstava za izdavanje reklamnih usluga Košarkaškom savezu BiH u iznosu od 200.000 KM.
Mashala, neka djeca imaju uvjete a rezultat će doći.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
hz1987
Postovi: 2075
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la hz1987 » 27 jul 2017, 18:24

MortemHz je napisao/la:Odlična finansijska injekcija: Vlada FBiH odobrila pomoć KSBiH u iznosu od 200.000 KM
Vlada Federacije Bosne i Hercegovine danas je odobrila odluku Uprave BH Telecoma o odobrenju sredstava za izdavanje reklamnih usluga Košarkaškom savezu BiH u iznosu od 200.000 KM.
da je harun generalni sekretar, odmah bi sebi napravio ugovor i uzeo 20% te sume jer je kao generalni sekretar duzan uzeti procenat od donesenih para u savez. tako je on to rezonovao. sve sto udje i prodje kroz vrata saveza, pa i ovog sponzorskog tipa - on je to zavodio kao svoj uspjeh. otud mu savez i duguje po njegovoj racunici pola miliona, jer je radio svoj posao i primao platu.

Bellucci
Postovi: 146
Pridružen/a: 05 avg 2013, 18:17
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bellucci » 27 jul 2017, 21:43

hz1987 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Odlična finansijska injekcija: Vlada FBiH odobrila pomoć KSBiH u iznosu od 200.000 KM
Vlada Federacije Bosne i Hercegovine danas je odobrila odluku Uprave BH Telecoma o odobrenju sredstava za izdavanje reklamnih usluga Košarkaškom savezu BiH u iznosu od 200.000 KM.
da je harun generalni sekretar, odmah bi sebi napravio ugovor i uzeo 20% te sume jer je kao generalni sekretar duzan uzeti procenat od donesenih para u savez. tako je on to rezonovao. sve sto udje i prodje kroz vrata saveza, pa i ovog sponzorskog tipa - on je to zavodio kao svoj uspjeh. otud mu savez i duguje po njegovoj racunici pola miliona, jer je radio svoj posao i primao platu.
Al sreca ovi su posteni sad, prica se iz svojih dzepova finansiraju repku..nece biti dugova iza njih,placat ce se PDV itd. Aliii nazolost likovi ce se mijenjati uvijek ce ista prica ostati kako su oni prije za sve krivi.
Ah da iza nekih ce bar neki rezultati ostati.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3483
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Alminjo99 » 28 jul 2017, 13:34

Vrabac novi kapiten!
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la High » 28 jul 2017, 14:16

Alminjo99 je napisao/la:Vrabac novi kapiten!
:urnebes:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.