Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la guillermo » 29 jun 2017, 20:57

jasmin10 je napisao/la:Godinama se provlači teza da treba zvati igrače iz naše lige kako bi dobila i liga na kvaliteti. Ovo je vjerovatno najveća glupost ikada napisana.
Pa klubovi ne forsiraju svoje igrače a da im reprezentacija forsira. Pogledajte Sarajevu i Želju. Prepuni polovnjaka i istrošenih igrača. Zašto ne gurnuti neko dijete da igra Evropu ? Zašto Sarajevo ne gurne Hadzica, Željo Žerica ...
Sve dok oni ne budu gurali mlade igrače ne treba ni zvati nekoga iz njihovih klubova samo da bi se prodao. Duljevića forsirali, nije se mogla zamisliti repka bez njega i na kraju ode besplatno. Ako uopste nadje klub.
Onda me još ubijedjuju da su Duljevic i Ordagic korisniji od Lulica i Visce :rol:
I ono malo sto isforsiraju prodaju u mrtvu Tursku ligu :puke:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 29 jun 2017, 21:22

Zašto se Hajradinović ne spominje nikako? Nije da smo prepunjeni na krilima.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BaDa12 » 29 jun 2017, 23:05

Riki dva gola, Hamza jedan. Odličan početak sezone. :kafa:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 29 jun 2017, 23:52

HankMoody je napisao/la:Zašto se Hajradinović ne spominje nikako? Nije da smo prepunjeni na krilima.
Zato što mu je statistika za jedno krilo u jednoj prosječnoj ligi blago rečeno prosječna.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 30 jun 2017, 00:15

HankMoody je napisao/la:Zašto se Hajradinović ne spominje nikako? Nije da smo prepunjeni na krilima.
Dovoljno je reci da igra u Norveskoj. :mrgreen:

@Cartman ga skautira. :kafa:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 30 jun 2017, 07:34

Bolja je od Duljine.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SafetSajo » 30 jun 2017, 07:43

Kapitano je napisao/la:Imali Robert Žulj kakvu vezu sa BIH?

slika

ne bi reko

austrijanac hrvatskog porijekla :D :kafa:
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 30 jun 2017, 07:55

mislim da je porijeklom iz opstine Kotor Varos, tako sam ja cuo.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 30 jun 2017, 08:43

HankMoody je napisao/la:Bolja je od Duljine.
Begović je jedne sezone dao golova kao i Dulja tako da to i nije neki uspjeh :mrgreen:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 30 jun 2017, 11:03

jasmin10 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Bolja je od Duljine.
Begović je jedne sezone dao golova kao i Dulja tako da to i nije neki uspjeh :mrgreen:
Ali Dulja dolazi na okupljanja, Hajradinović ne.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 30 jun 2017, 11:11

HankMoody je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Bolja je od Duljine.
Begović je jedne sezone dao golova kao i Dulja tako da to i nije neki uspjeh :mrgreen:
Ali Dulja dolazi na okupljanja, Hajradinović ne.
Realno nijedan ni drugi nemaju kvalitet za reprezentaciju.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 30 jun 2017, 11:25

U situaciji u kakvoj smo s krilima, trebao bi Hajradinović imati mjesta.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 30 jun 2017, 16:01

HankMoody je napisao/la:U situaciji u kakvoj smo s krilima, trebao bi Hajradinović imati mjesta.
ako ako
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

ovisnik
Postovi: 1110
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ovisnik » 30 jun 2017, 22:56

Treba zaganjati ovog Ristića iz Zvezde, otišao je u Krasnodar tako da je mala šansa da će doći do selekcije Srbije,dobar je i mlad igrač koji pokriva više pozicija,inače mislim da u igračima iz RS koji su igrali u mlađim selekcijama Srbije ima dobrog potencijala/Ristić,Jović,Nastić, Babić...../pretpostavljam da kod njih nema patriotskog naboja,ali postoji interes da se igra za repku, posebno ako za njih Srbija nije zainteresirana.Znam da će mnogi reći šta će nam oni ako ne igraju srcem,ali mislim da mi u situaciji kada ne stvaramo puno kvalitetnih igrača trebamo uzeti sve ono što ima pravo igrati za nas,kada se postane reprezentativac onda te dobra atmosfera u timu i sportska ambicija tjeraju da daš sve od sebe za uspjeh tima.Po istom principu za nas igraju Vranješ,Jajalo, Miličević,Sunjić,pa se ne primjećuje da im nije stalo.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 30 jun 2017, 23:09

Dilaver treba dobiti poziv.

amko123
Postovi: 238
Pridružen/a: 06 feb 2016, 21:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la amko123 » 30 jun 2017, 23:12

ovisnik je napisao/la:Treba zaganjati ovog Ristića iz Zvezde, otišao je u Krasnodar tako da je mala šansa da će doći do selekcije Srbije,dobar je i mlad igrač koji pokriva više pozicija,inače mislim da u igračima iz RS koji su igrali u mlađim selekcijama Srbije ima dobrog potencijala/Ristić,Jović,Nastić, Babić...../pretpostavljam da kod njih nema patriotskog naboja,ali postoji interes da se igra za repku, posebno ako za njih Srbija nije zainteresirana.Znam da će mnogi reći šta će nam oni ako ne igraju srcem,ali mislim da mi u situaciji kada ne stvaramo puno kvalitetnih igrača trebamo uzeti sve ono što ima pravo igrati za nas,kada se postane reprezentativac onda te dobra atmosfera u timu i sportska ambicija tjeraju da daš sve od sebe za uspjeh tima.Po istom principu za nas igraju Vranješ,Jajalo, Miličević,Sunjić,pa se ne primjećuje da im nije stalo.
odigrao je ristic jednu tekmu za A repku srbije

ovisnik
Postovi: 1110
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ovisnik » 30 jun 2017, 23:20

amko123 je napisao/la:
ovisnik je napisao/la:Treba zaganjati ovog Ristića iz Zvezde, otišao je u Krasnodar tako da je mala šansa da će doći do selekcije Srbije,dobar je i mlad igrač koji pokriva više pozicija,inače mislim da u igračima iz RS koji su igrali u mlađim selekcijama Srbije ima dobrog potencijala/Ristić,Jović,Nastić, Babić...../pretpostavljam da kod njih nema patriotskog naboja,ali postoji interes da se igra za repku, posebno ako za njih Srbija nije zainteresirana.Znam da će mnogi reći šta će nam oni ako ne igraju srcem,ali mislim da mi u situaciji kada ne stvaramo puno kvalitetnih igrača trebamo uzeti sve ono što ima pravo igrati za nas,kada se postane reprezentativac onda te dobra atmosfera u timu i sportska ambicija tjeraju da daš sve od sebe za uspjeh tima.Po istom principu za nas igraju Vranješ,Jajalo, Miličević,Sunjić,pa se ne primjećuje da im nije stalo.
odigrao je ristic jednu tekmu za A repku srbije
Službenu ili prijateljsku?,ako on i nema pravo ostaju drugi igrači koji bi mogli proširiti bazu igrača repke,znam da se Nastić na neki način nudio kroz medije,a protiv Grčke se vidio da nemamo alternative Kolašincu,Jović je potpisao za Benfiku,nije se snašao i sad je pravo vrijeme da ga se pozove, vrijedi za super talenta,ako se negdje na posudbi dokaže biće kasno za nas,ima tih igrača u Srbiji dosta,prođu omladinske selekcije Srbije,odu vani u manje klubove i onda u konkurenciji koji ima Srbija ostanu bez poziva u A tim.U Srbiji ne mogu proći,ali kod nas,prema kvaliteti koju imaju,mogu.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la gruezi » 30 jun 2017, 23:26

tu su krunic vranjes milicevic cimirot dzuric u buducnosti i milosevic...malo je previse to po meni, treba imati patriotizma bar donekle...

ovisnik
Postovi: 1110
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ovisnik » 30 jun 2017, 23:41

Milošević je druga priča,znam porodicu,otac Cvijan je ok tip,Bosanac a i mama mu je Bošnjakinja mislim iz Goražda,momak je 100%uredan i igraće srcem,slažem se da je patriotizam bitan,ali i patriotizam bez kvalitete ne vodi nas nigdje,tipičan primjer je Anel Hadžić,momak je patriota do srži,al džaba kad nema kvalitete,nažalost kod nas je stanje takvo da pola države gleda prema susjednim državama kao maticama,a sve veći broj Bošnjaka/Tanković, Seferović,Jakupović,prije par dana Hrustić/gleda interes a ne patriotizam,tako da ako želimo da ponovo vidimo veliko takmičenje, trebamo uzeti sve što vrijedi,a da nema administrativnih smetnji da igra za nas.

amko123
Postovi: 238
Pridružen/a: 06 feb 2016, 21:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la amko123 » 01 jul 2017, 00:07

ovisnik je napisao/la:
amko123 je napisao/la:
ovisnik je napisao/la:Treba zaganjati ovog Ristića iz Zvezde, otišao je u Krasnodar tako da je mala šansa da će doći do selekcije Srbije,dobar je i mlad igrač koji pokriva više pozicija,inače mislim da u igračima iz RS koji su igrali u mlađim selekcijama Srbije ima dobrog potencijala/Ristić,Jović,Nastić, Babić...../pretpostavljam da kod njih nema patriotskog naboja,ali postoji interes da se igra za repku, posebno ako za njih Srbija nije zainteresirana.Znam da će mnogi reći šta će nam oni ako ne igraju srcem,ali mislim da mi u situaciji kada ne stvaramo puno kvalitetnih igrača trebamo uzeti sve ono što ima pravo igrati za nas,kada se postane reprezentativac onda te dobra atmosfera u timu i sportska ambicija tjeraju da daš sve od sebe za uspjeh tima.Po istom principu za nas igraju Vranješ,Jajalo, Miličević,Sunjić,pa se ne primjećuje da im nije stalo.
odigrao je ristic jednu tekmu za A repku srbije
Službenu ili prijateljsku?,ako on i nema pravo ostaju drugi igrači koji bi mogli proširiti bazu igrača repke,znam da se Nastić na neki način nudio kroz medije,a protiv Grčke se vidio da nemamo alternative Kolašincu,Jović je potpisao za Benfiku,nije se snašao i sad je pravo vrijeme da ga se pozove, vrijedi za super talenta,ako se negdje na posudbi dokaže biće kasno za nas,ima tih igrača u Srbiji dosta,prođu omladinske selekcije Srbije,odu vani u manje klubove i onda u konkurenciji koji ima Srbija ostanu bez poziva u A tim.U Srbiji ne mogu proći,ali kod nas,prema kvaliteti koju imaju,mogu.
ja mislim da je prijateljska sad sto su igrali protiv USA al nisam siguran

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.