HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

gonZa
Postovi: 20
Pridružen/a: 23 jun 2017, 16:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la gonZa » 05 jul 2017, 20:36

Piric,Galic,Jakovljevic,Katanec,Stojkic,Jamak,Pezer,Jovic,Bilbija,Filipovic,Kajkut
SAMO ZRINJSKI !

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 05 jul 2017, 21:10

Ocekivana navala, sto sam i govorio Jovic ljevo, Filipvic desnom. I sve ostalo isto nista se nije promjenilo, desna strana ne igra, sredina jako losa, obrana osrednja. Jedino pohvale idu lijevoj strani gdje je Jovic rasturio, Stojkic uvijek dobar. Bas sto sam govorio za Filipovica tolplo-hladno, zato bi stavio Jazvina barem bi imali na drugoj strani imali jedno igraca sto zna primit i zabit gol, je ocito jedino od krila Jovic zna centrirat. Jamak se trudi te me je ugodno iznenadio, jedini napredak sa priprem su on i Jovic. Ovo su utisci iz prvog jer nisam mogo 2 gledat.

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 05 jul 2017, 21:27

UltrasMostar94 je napisao/la:Ocekivana navala, sto sam i govorio Jovic ljevo, Filipvic desnom. I sve ostalo isto nista se nije promjenilo, desna strana ne igra, sredina jako losa, obrana osrednja. Jedino pohvale idu lijevoj strani gdje je Jovic rasturio, Stojkic uvijek dobar. Bas sto sam govorio za Filipovica tolplo-hladno, zato bi stavio Jazvina barem bi imali na drugoj strani imali jedno igraca sto zna primit i zabit gol, je ocito jedino od krila Jovic zna centrirat. Jamak se trudi te me je ugodno iznenadio, jedini napredak sa priprem su on i Jovic. Ovo su utisci iz prvog jer nisam mogo 2 gledat.
Jović je bio odličan, baš je i mene iznenadio! Ma ja bih Todorovića stavio desno, jer danas mi je imao obrise starog Todora, a Kajkut jest zabio, ali ništa posebno... iskusan je, možda je igrao lagano jer je prijateljska (bar se nadam)... uglavnom opet ponavljam mali Ćavar mora igrat uz Jamaka, Pezer ne smije, niti može biti ispred malog Ćavara! Uglavnom to je to što imamo i idemo na Maribor :D

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 23:21

Šta reći nakon ove današnje "generalke", ustvari revije nogometaša?
Prvo poluvrijeme kriminalno, teretni vezni red, još teretniji napad...Desnu stranu u ofenzivi nismo ni imali, Galić nikakav, Fića isto tako...
Nešto su Pero i Jova pokušavali, ali sve u svemu osim dvije-tri (polu)prilike ništa...Kajkut nam je donjeo titulu ali...vidjeli ste, nemam šta pričati, nasušno nam treba neki hitri napadač...
Jamak je nešto pokušao uvezati, ali nije ima s kim, Pezer-defanzivni vezni, slabo ćemo neke koristi imati od njega...inače, ja nisam ljubitelj tih defanzivnih veznjaka...Sporo do bola
Pirić pokloni loptu Ordagiću, Bože sačuvaj...
Štoperi su bili OK, pogotovu Jakovljević...
U drugom pol. situacija se promIjenila ulaskom Ćavara, mislim da bi on sa Jamakom bio odličan tandem, spoj mladosti i iskustva, momak zna i i ne boji se povući loptu kroz sredinu, to je ono što nam treba...
Todor definitivno mora igrati, on s jedne a Jović s druge strane, dobra je stvar što njih dvojica mogu tijekom utakmice mijenjati pozicije, to je veliki plus...
Mulahusejnović će definitivno biti Bilbijin nasljednik na toj nekoj poziciji AM/SS...
Ne znam zašto Čirjak i Hajdarević nisu dobili minutažu...
Mislim da su ljudi iz Maribora koji su gledali ovu utakmicu otišli sa velikim upitnikom iznad glave...kao i svi mi, navijači Zrinjskog...
Ako taj Bekić i dalje bude zavlačio, probao bih protiv Maribora u vrhu napada sa Jazvinom...

................Pirić..................
Galić?-Jakovljević-Katanec-Stojkić
............Jamak-Ćavar...........
Todorović-----Bilbija------Jović
...............Jazvin..................
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Besic » 05 jul 2017, 23:24

Jamak je prebijena mačka on se jedva kreće
Bolji onaj mali iz Cro sa zayebanim prezimenom,on i Ćavar dobar duo šestica.
Ovi su ostali su OK.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 23:44

HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 05 jul 2017, 23:58

Kakav igrac ce biti Cavar..strasno. Mulahusejnovic takodjer mnogo obecava,kao i Hajdarevic.

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 06 jul 2017, 00:17

Bi ce sramota ako Cavar ne bude u prvoj. A Hajda i Mula ne dobiju priliku u prvenstvu.

gonZa
Postovi: 20
Pridružen/a: 23 jun 2017, 16:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la gonZa » 06 jul 2017, 00:59

Ljudi meni su se danas posebno dopali Ćavar,kao najbolji pojedinac tekme,Jovic koji je pokusavao jedini nesto u prvom poluvremenu,Todor koji se,bar se nadam,vraca u formu,Jakovljevic koji mi djeluje kao Nemanja Vidic i Ćirjak koji je pravi zadnji vezni a ima fenomenalan smisao za igru.Pero je odigrao solidnu tekmu,imam osjecaj da je Galic bio rezerviran,da se malo sakriju karte pred Maribor(bar se nadam).Tako da bi po mom misljenju idealan sastav bio
Piric
Galic-Jakovljevic-Katanec-Stojkic
Ćirjak-Ćavar
Todorovic-Bilbija-Jović
Bilo tko
SAMO ZRINJSKI !

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 06 jul 2017, 01:14

Zar je igrao Čirjak, u šta sam ja gled'o... :crazy:
Jbg, učinilo mi se gledajući prijenos da je Perišić u sredini, ko će ih znat', u drugom poluvremenu ih se dosta izmjenjalo... sve neki novi igrači, a niko ni broja ni imena na leđima...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 06 jul 2017, 02:12

Piric kisk, necemo mu zamjeriti, obrana beton, Jovic i Filipovic borbeni, Bilbija korektan, sredisnja dva vezna ce nam faliti citavu sezonu ne samo protiv Maribora, tu moramo dovesti nekoga, jednostavno tu smo losi..Jamak samo oko centra trckara, Pezer nista, Perisic nista posebnoo, Cavi daleko najbolji, svaka cast momak za par sezona ce biti nositelj igre, Kajkut dao gol i dalje mi se cini da malo sudjeluje u igri, da je Mesa za njega izmislio nogomet.
HŠKZ!

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Duff » 06 jul 2017, 03:42

Čirjak nije igrao. Igrao Pezer prvo poluvrijeme, umjesto njega na poluvremenu Ćavar, a umjesto Jamaka nešto kasnije Perišić.

Ćavar i Jović jedini koji prema naprijed nešto mogu.
Loše,loše.
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la MMM » 06 jul 2017, 07:18

mara1905 je napisao/la:Piric kisk, necemo mu zamjeriti, obrana beton, Jovic i Filipovic borbeni, Bilbija korektan, sredisnja dva vezna ce nam faliti citavu sezonu ne samo protiv Maribora, tu moramo dovesti nekoga, jednostavno tu smo losi..Jamak samo oko centra trckara, Pezer nista, Perisic nista posebnoo, Cavi daleko najbolji, svaka cast momak za par sezona ce biti nositelj igre, Kajkut dao gol i dalje mi se cini da malo sudjeluje u igri, da je Mesa za njega izmislio nogomet.
Ćavi, za par utakmica, a ne sezona.
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 06 jul 2017, 09:30

PiazzaGrande je napisao/la:slika


U ponedjeljak u 10 sati u prodaju će biti puštene sezonske ulaznice za sve domaće prvenstvene i Kup utakmice HŠK Zrinjski u sezoni 2017./2018.

Cijene sezonskih ulaznica bit će iste kao i za proteklu sezonu - 50 KM za tribinu Zapad i 20 KM za tribinu istok.

U ponedjeljak i utorak moći će se kupiti na prodajnom mjestu zajedno s ulaznicama za utakmicu HŠK Zrinjski – NK Maribor, nakon čega će se do početka prvenstva prodavati isključivo u Fan Shopu koji se nalazi u ulici Kralja Tvrtka bb.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 06 jul 2017, 09:30

To si vjrovatno Pezera zamjeno za Cirjaka, mogu reci da me je ugodno iznenadio Pezer, jer bas kako si reko zna sta radi s loptom. Nemoje te na Jamaka trudi se, ai bi ce nam poveznica napad obrana, moramo se molit bogu da procvjeta protiv Maribora, a trud se vidi. Od pocetka jedino ne mogu branit Kajkuta koji je prirodo veznjak, pa kad Jovic posalje onaj sjajni centarsut preleti i Bilbiju i Kajkuta i Filipoviv niko ne moze skocit, tu se vidi da fali Krpa, faliko je toga i kad je Mesa igro jer i on nije klasicni cnetarfor. Zato mi je zelja bila samo Krpa nikakav Ordagic i drugi, al ocito ni to nam ne mogu priustit,

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Chinaglia » 06 jul 2017, 14:17

đe vam je Krpa :kafa:
slika

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 06 jul 2017, 14:28

Chinaglia je napisao/la:đe vam je Krpa :kafa:
slika
Posto nije doso za Ligu Prvaka, nije nam potreban u ligi, jer cemo se lagano prosetat do trofeja ko i svake sezone :wave:

gonZa
Postovi: 20
Pridružen/a: 23 jun 2017, 16:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la gonZa » 06 jul 2017, 14:38

Treba nam napadac bilo kakav,Kajkut je za pola sata,ovako cemo tesko sa Mariborom..Nadam se da ce grande Baka nesto iskemijat..
SAMO ZRINJSKI !

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3556
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 06 jul 2017, 14:45

Znaci vjerovatno jos pred pocetak sezone kad svima propadnu inozemni angazmani dodje neki napadac i to je to. Nisam sretan, al i dalje dovoljno za vrh lige. Nadam se da ce se nesto oko stadion barem pocet radit jer ovako pasivan prelazni rok ce bit pretuzan ako se ne misle pare preusmjerit na druge korisne stvari.

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 06 jul 2017, 15:03

tutankamon1905 je napisao/la:Znaci vjerovatno jos pred pocetak sezone kad svima propadnu inozemni angazmani dodje neki napadac i to je to. Nisam sretan, al i dalje dovoljno za vrh lige. Nadam se da ce se nesto oko stadion barem pocet radit jer ovako pasivan prelazni rok ce bit pretuzan ako se ne misle pare preusmjerit na druge korisne stvari.
A vala sad nam i ne treba, radije ovu sezonu forsirat ovaj mladi trio: Ćavar, Mulahusejnović i Hajdarević; te naravno kao četvrti novopridošli Jazvin koji je stariji od pomenutog trojca... ali i dalje mlad :D (a sve mi izgleda da će tako biti)... stadion sumnjam da će se nešto značajno raditi, ali evo tko zna, možda se iznenadim(o)... :D... najidealniji model za gradnju stadiona bi bio JPP, ali kako u nas u gradu na vlasti imamo najveće neznalice i tutkume, samo prijedlog njima bi bio stran pojam :lol:

Mada pretpostavljam da si upravu i da će jedan ili dva igrača doći nakon što im propadnu inozemni angažmani, po dobrom starom običaju :D

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.