HŠK Zrinjski - Europa

Moderatori/ce: insider,Pasha

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la mara1905 » 07 jul 2017, 10:21

UltrasMostar94 je napisao/la:Baka odabro 9 igraca za prvi 11, po meni to su Piric, Katanec, Jakovljevic, Stojkic, Jamak, Ćavar, Jović, Bilbija sigurnih sad mislim da mu je dilema desni bek, odlucit se za defanzivnog Barica (po meni bolje) ili napadackog Galica koji se ni u napadu nesto, a u obrani katastrofa i bude li igro to ce nam biti ranjiva strana. Desno krilo mislim da je tu rijesena dilema da Filipovic nece igrat, dilema je vjerovatno Todorovic ili Jazvin, mozda cak Todorovic ljevo, a Jazvin spica...
Galić je bio najbolji desni bek lige lani, ne znam odakle ti da je loš, (sudiš igrača na osnovu jedne utakmice, pa protiv GOŠKA u Mo je bio najbolji, šta je s tim?) lik je za dva koplja bolji i od Barića i od Blaić.. slažem se Slišković ima dvije dileme a to su Pezer ili Ćavar i Filipović ili Todor ili eventualno Kukoč.. ostalo će biti kao protiv Slobode, naravno ako neko ne dodje u ovih par dana..
HŠKZ!

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la 4040deuce » 07 jul 2017, 10:23

mara1905 je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:Baka odabro 9 igraca za prvi 11, po meni to su Piric, Katanec, Jakovljevic, Stojkic, Jamak, Ćavar, Jović, Bilbija sigurnih sad mislim da mu je dilema desni bek, odlucit se za defanzivnog Barica (po meni bolje) ili napadackog Galica koji se ni u napadu nesto, a u obrani katastrofa i bude li igro to ce nam biti ranjiva strana. Desno krilo mislim da je tu rijesena dilema da Filipovic nece igrat, dilema je vjerovatno Todorovic ili Jazvin, mozda cak Todorovic ljevo, a Jazvin spica...
Galić je bio najbolji desni bek lige lani, ne znam odakle ti da je loš, (sudiš igrača na osnovu jedne utakmice, pa protiv GOŠKA u Mo je bio najbolji, šta je s tim?) lik je za dva koplja bolji i od Barića i od Blaić.. slažem se Slišković ima dvije dileme a to su Pezer ili Ćavar i Filipović ili Todor ili eventualno Kukoč.. ostalo će biti kao protiv Slobode, naravno ako neko ne dodje u ovih par dana..
Vjerojatno nitko nece doci do Maribora. Galic je po meni u ovih par utakmica bio los defanzivno.

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 11:06

Ne samo da je on bio los par ovih utakmica defanzivno, nego i u Mladosti. On se dosta lose krece i previse blizu stoji stopera tako da mu je desna strana lako prohodna, vidi ces kad jedan igrac Maribora protutnja po desnoj strani onda ce biti kukanja. Galic je trenutno nepotreban u ofanzivi jer nema kome ubacit loptu, oce je upacivat Kajkutu koji nece ni skocit, tako da je bolje stavit snazne defanzivne bekovi i da zadnja linija barem u obrani funkcionira kad ih vec u napad nema. A Barica znam jos protiv Legije, igraci nisu ni pomisljali napast po desnoj strani. Moje je neko glediste na ovu utakmicu da je prioritet ne primiti gol u Mostaru.

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la mara1905 » 07 jul 2017, 12:44

UltrasMostar94 je napisao/la:Ne samo da je on bio los par ovih utakmica defanzivno, nego i u Mladosti. On se dosta lose krece i previse blizu stoji stopera tako da mu je desna strana lako prohodna, vidi ces kad jedan igrac Maribora protutnja po desnoj strani onda ce biti kukanja. Galic je trenutno nepotreban u ofanzivi jer nema kome ubacit loptu, oce je upacivat Kajkutu koji nece ni skocit, tako da je bolje stavit snazne defanzivne bekovi i da zadnja linija barem u obrani funkcionira kad ih vec u napad nema. A Barica znam jos protiv Legije, igraci nisu ni pomisljali napast po desnoj strani. Moje je neko glediste na ovu utakmicu da je prioritet ne primiti gol u Mostaru.
Barić je loš u oba smjera centra ne prelazi, u defanzivi je ništa posebno. Galić po tebi loš u defanzivi i zato ne treba igrati, ma daj, pa Pero naš najbolji igrač zadnjih 10 godina ne igra obranu nikako, nije bek samo da centrira. Galić izuzetno fizički spreman i kao takav će nam biti izuzetno bitan igrač kroz čitavu sezonu.. Šta ćemo se braniti i doma protiv Maribora, onda ne zna zašto igramo.. brate mili izaći ko protiv Legije, probat, kakvi su vazda 0:0 ja bi bio zadovoljan.. IDEMO NA POBJEDU I PROLAZ.
HŠKZ!

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Mandrake » 07 jul 2017, 13:19

UltrasMostar94 je napisao/la: Baka odabro 9 igraca za prvi 11, po meni to su Piric, Katanec, Jakovljevic, Stojkic, Jamak, Ćavar, Jović, Bilbija sigurnih sad mislim da mu je dilema desni bek, odlucit se za defanzivnog Barica (po meni bolje) ili napadackog Galica koji se ni u napadu nesto, a u obrani katastrofa i bude li igro to ce nam biti ranjiva strana. Desno krilo mislim da je tu rijesena dilema da Filipovic nece igrat, dilema je vjerovatno Todorovic ili Jazvin, mozda cak Todorovic ljevo, a Jazvin spica...
Ne bih se složio s tobom! Galić je bolji i korisniji od Barića i sigurno mora igrati, kao i Ćavar! Dileme su vjerojatno Filipović/Todorović i Kajkut/jazvin... ali sve ćemo znati uskoro... jedva čekam utakmicu :D... P.S. Piazza hvala na informaciji, nisam znao da možemo i mi prijaviti jednog 24h prije meča, ali sumnjam da ćemo ikoga dovoditi do srijede, a sve da dovedemo, neće startati, tako da...

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 13:22

Nije niko reko da ćemo se branit, nego nemamo nikog na skok igri, osim kad defanzivci dodju na ubačaj, ali to je već druga priča (prekidi). Stojkić loš u defanzivi? Stojkić riješi igrača na svojoj strani već na centru i to mu krilo nikako ne pomaze. Ali dobro nisam ja baš neki stručnjak, na kraju krajeva Baka odlučuje o sastavu, ja im samo mogu pozelit sreću.

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 13:25

Mandrake je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la: Baka odabro 9 igraca za prvi 11, po meni to su Piric, Katanec, Jakovljevic, Stojkic, Jamak, Ćavar, Jović, Bilbija sigurnih sad mislim da mu je dilema desni bek, odlucit se za defanzivnog Barica (po meni bolje) ili napadackog Galica koji se ni u napadu nesto, a u obrani katastrofa i bude li igro to ce nam biti ranjiva strana. Desno krilo mislim da je tu rijesena dilema da Filipovic nece igrat, dilema je vjerovatno Todorovic ili Jazvin, mozda cak Todorovic ljevo, a Jazvin spica...
Ne bih se složio s tobom! Galić je bolji i korisniji od Barića i sigurno mora igrati, kao i Ćavar! Dileme su vjerojatno Filipović/Todorović i Kajkut/jazvin... ali sve ćemo znati uskoro... jedva čekam utakmicu :D... P.S. Piazza hvala na informaciji, nisam znao da možemo i mi prijaviti jednog 24h prije meča, ali sumnjam da ćemo ikoga dovoditi do srijede, a sve da dovedemo, neće startati, tako da...
Treba gledat koju će svrhu imati ta desna strana, jer vidi se da tu nešto ne štima, ali opet sve je na Baki, tako da se neću previše zmarat tim (iako se uvijek zamaram).

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 07 jul 2017, 14:49

Ma realno nitko pa ni Baka nezna s čime sve raspolaže. Daj bože da on odmah skonta tko kolko može .Ja se sjecam da nam je Zizovic bio na klupi kad je tek dosao a igrao je tada recimo Mulina.Pa sad usporedite njih dvojicu ali nitko to tada nije znao.Tako i danas, tko zna?Pripremne tekme nikad nisu bile pravi pokazatelj.Znali smo mi dibit Zelju 5-1 pa u prvenstvu ništa ili s Dinamom (Mandzo,Kovačić itd) 1-1 pa poslije tuga.Drago mi je sto Milanic misli da im ne mozemo ništa.Mozda je u pravu a možda mu se razbije o glavu a to se često desi.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Mandrake » 07 jul 2017, 15:18

ALOBOLA je napisao/la:Ma realno nitko pa ni Baka nezna s čime sve raspolaže. Daj bože da on odmah skonta tko kolko može .Ja se sjecam da nam je Zizovic bio na klupi kad je tek dosao a igrao je tada recimo Mulina.Pa sad usporedite njih dvojicu ali nitko to tada nije znao.Tako i danas, tko zna?Pripremne tekme nikad nisu bile pravi pokazatelj.Znali smo mi dibit Zelju 5-1 pa u prvenstvu ništa ili s Dinamom (Mandzo,Kovačić itd) 1-1 pa poslije tuga.Drago mi je sto Milanic misli da im ne mozemo ništa.Mozda je u pravu a možda mu se razbije o glavu a to se često desi.
Svrha foruma i jest da se "zamaramo" stvarima na koje ne možemo utjecati, nego samo diskutirati i maštati :D Naravno svatko ima svoje mišljenje i nitko od nas nema konačnu nego Baka :) Nadamo se uvijek boljem u svemu, kako u životu, pa tako i u nogometu i svi ovdje priželjkujemo prolaz :D Koliko smo realni u svojim željama, pokazat će srijeda :D

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 07 jul 2017, 16:03

Mandrake je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:Ma realno nitko pa ni Baka nezna s čime sve raspolaže. Daj bože da on odmah skonta tko kolko može .Ja se sjecam da nam je Zizovic bio na klupi kad je tek dosao a igrao je tada recimo Mulina.Pa sad usporedite njih dvojicu ali nitko to tada nije znao.Tako i danas, tko zna?Pripremne tekme nikad nisu bile pravi pokazatelj.Znali smo mi dibit Zelju 5-1 pa u prvenstvu ništa ili s Dinamom (Mandzo,Kovačić itd) 1-1 pa poslije tuga.Drago mi je sto Milanic misli da im ne mozemo ništa.Mozda je u pravu a možda mu se razbije o glavu a to se često desi.
Svrha foruma i jest da se "zamaramo" stvarima na koje ne možemo utjecati, nego samo diskutirati i maštati :D Naravno svatko ima svoje mišljenje i nitko od nas nema konačnu nego Baka :) Nadamo se uvijek boljem u svemu, kako u životu, pa tako i u nogometu i svi ovdje priželjkujemo prolaz :D Koliko smo realni u svojim željama, pokazat će srijeda :D
Slazem se, treba biti optimist a igrači moraju imati vjere u sebe
Maribor nije Real, a i da je Real igra se 11 protiv 11.Yebote pa nisu vanzemaljci želja i volja mogu čuda napraviti još im treba gurnuti pod nos ovu izjavu Milanica i naloziti ih ko Ćiro.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 16:32

ALOBOLA je napisao/la:
Mandrake je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:Ma realno nitko pa ni Baka nezna s čime sve raspolaže. Daj bože da on odmah skonta tko kolko može .Ja se sjecam da nam je Zizovic bio na klupi kad je tek dosao a igrao je tada recimo Mulina.Pa sad usporedite njih dvojicu ali nitko to tada nije znao.Tako i danas, tko zna?Pripremne tekme nikad nisu bile pravi pokazatelj.Znali smo mi dibit Zelju 5-1 pa u prvenstvu ništa ili s Dinamom (Mandzo,Kovačić itd) 1-1 pa poslije tuga.Drago mi je sto Milanic misli da im ne mozemo ništa.Mozda je u pravu a možda mu se razbije o glavu a to se često desi.
Svrha foruma i jest da se "zamaramo" stvarima na koje ne možemo utjecati, nego samo diskutirati i maštati :D Naravno svatko ima svoje mišljenje i nitko od nas nema konačnu nego Baka :) Nadamo se uvijek boljem u svemu, kako u životu, pa tako i u nogometu i svi ovdje priželjkujemo prolaz :D Koliko smo realni u svojim željama, pokazat će srijeda :D
Slazem se, treba biti optimist a igrači moraju imati vjere u sebe
Maribor nije Real, a i da je Real igra se 11 protiv 11.Yebote pa nisu vanzemaljci želja i volja mogu čuda napraviti još im treba gurnuti pod nos ovu izjavu Milanica i naloziti ih ko Ćiro.
To je pokazatelj straha i zabrinutosti, ne zna sta će izjavit, pa želi i nas malo prestrašit.

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la ALOBOLA » 07 jul 2017, 16:53

UltrasMostar94 je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:
Mandrake je napisao/la: Svrha foruma i jest da se "zamaramo" stvarima na koje ne možemo utjecati, nego samo diskutirati i maštati :D Naravno svatko ima svoje mišljenje i nitko od nas nema konačnu nego Baka :) Nadamo se uvijek boljem u svemu, kako u životu, pa tako i u nogometu i svi ovdje priželjkujemo prolaz :D Koliko smo realni u svojim željama, pokazat će srijeda :D
Slazem se, treba biti optimist a igrači moraju imati vjere u sebe
Maribor nije Real, a i da je Real igra se 11 protiv 11.Yebote pa nisu vanzemaljci želja i volja mogu čuda napraviti još im treba gurnuti pod nos ovu izjavu Milanica i naloziti ih ko Ćiro.
To je pokazatelj straha i zabrinutosti, ne zna sta će izjavit, pa želi i nas malo prestrašit.
Šta god da je od prve minue oštro i xebat im mamicu za ono prošli put,za onaj nepostojeci penal i sta ja znam sta još, ako treba i izmisliti nesto ali naspanovat ekipu da lete po terenu.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 19:24

Ma ne moze protiv nas ni Legia zabit ako nije penal, to je pokazatelj koliki su Katanec i Jakovljevic beton, tako da se ja za odbranu najmanje brinem. Ako se sjecam iz slobodnog udarca su zabili za 2:0

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 jul 2017, 21:53

Kakvo je ozračje u Mariboru pred tekmu @19mb60? ;)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

19mb60
Postovi: 80
Pridružen/a: 08 jul 2014, 00:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la 19mb60 » 07 jul 2017, 21:58

UltrasMostar94 je napisao/la:Da ja jos ista znam procitat, ali vidim da su isli s prvom, vjv ce im ovaka biti. Mozda je neka varka za Zrinjski, ali ovaj Maribor sve gubi na pripremam. Ali barem cemo znati od koga ispadamo, a ne Sarajevo protiv Zaria, a posteno najvise su se furali na forumu da ce proc, jos ona prica najbolje se pojacali :rol:

Sve gubi?
Poraz od Osijeka prva pripremna utakmica
X protiv skendije
Pobeda protiv Urala, vardara i dinama Bukarešte
Čudan poraz od zapresica
A juce protiv stvarno boljem krasnodaru

Kako ste vi igrali? Kolko utakmica? Znam za x protiv slobode i pobjedu protiv... GOSK??
Pozdrav..jos malo.....

19mb60
Postovi: 80
Pridružen/a: 08 jul 2014, 00:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la 19mb60 » 07 jul 2017, 22:00

PiazzaGrande je napisao/la:Kakvo je ozračje u Mariboru pred tekmu @19mb60? ;)
:D pozdrav i tebi prijatelju

Sta da ti kazem,isto ko i svi vi jedva čekamo da pocne.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 jul 2017, 22:08

19mb60 je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Kakvo je ozračje u Mariboru pred tekmu @19mb60? ;)
:D pozdrav i tebi prijatelju

Sta da ti kazem,isto ko i svi vi jedva čekamo da pocne.
Kad će ta srijeda? :D
Nismo nešto blistavi, ni mi ni vi...
Bit će tvrdo...Možda jedan gol odluči pobjednika...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 22:20

19mb60 je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:Da ja jos ista znam procitat, ali vidim da su isli s prvom, vjv ce im ovaka biti. Mozda je neka varka za Zrinjski, ali ovaj Maribor sve gubi na pripremam. Ali barem cemo znati od koga ispadamo, a ne Sarajevo protiv Zaria, a posteno najvise su se furali na forumu da ce proc, jos ona prica najbolje se pojacali :rol:

Sve gubi?
Poraz od Osijeka prva pripremna utakmica
X protiv skendije
Pobeda protiv Urala, vardara i dinama Bukarešte
Čudan poraz od zapresica
A juce protiv stvarno boljem krasnodaru

Kako ste vi igrali? Kolko utakmica? Znam za x protiv slobode i pobjedu protiv... GOSK??
Pozdrav..jos malo.....
Nisam ni ja pratio vaše rezultate, eto te 2 zadnje utakmice. Ali to ne umanjuje vaš kvalitet, što sam i napisao barem ćemo znat od koga smo ispali (ako ispadnemo).

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 jul 2017, 22:26

HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 22:30

PiazzaGrande je napisao/la:
Odgledo, pošteno su parirali suparniku, ako nisu čak imali i više prilika. Ali u ovom videu mogu vidit da su stilom igre dosta slični nama, preferiraju igru kroz sredinu, kratkim pasevima, ima dosta suteva sa distance, nisu ni oni bog zna sto u skok igri... Tako da ce ovaj dvomec biti odigran na sredini terena, steta sto smo tu najlosiji, samo zamisli da su Toma i Petrak tu...

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.