Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 09 jul 2017, 20:13

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Rudiger je nepotrebo pojacanje, neka se odluce sta ce sa mladjima, kako sad stvari stoje imamo Christensena, Luiza, Cahilla, Zoumu i Rudigera.

Jedan sigurno otpada, Zouma ili Christensen.

I dalje ne ne mogu da prevarim odlazak Akea, Chale, Traorea.

Uprava je nesposobna, Lukaku se mogao davnih dana zavrsiti.
Pricalo se o nekim ciframa od 80-90-100 milioma funti dok United nije uskocio.

Jos se ceka na Bakayoka i za kojeg mislim da je nepotreban, i Sandra kojeg doduse iscekujem, al prema zadnjim informacijama, Juve je podigao cijenu za jos par miliona.

Recimo umjesto Bakayoka bih isao pjesce po Veratija, koji ne zna da li pisao ili shrao u PSG.u.

Sent from my E6653 using Tapatalk
Usrali su sve.... valja se boriti za top 4
Sta fali da su dali odma dobru ponudu za lukakua i sandra i nista vise ne dovoditi al oni jedu ****....

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 09 jul 2017, 20:43

Bakayoko je u biti Kante sa malo boljom tjelesnom konstitucijom tj jaci je.Ja bi prije isao po nekog ball playing veznog koji je onako i solidan prema nazad.Jbg nama tu ne bi niko trebao samo da je Fabregas malooo bolji u odbrani.Ondje gdje smo tanki bas,bas je ta pozicija lijevog bocnog gdje ne trebamo zalit pare za Sandra.Desna je sad fino pokrivena sa Azpijem i Mosesom.

Rudigera ne rejtam,kao niti jednog Rominog defanzivnog igraca tako da ce me tesko razocarat,moze bit samo bolji nego sto mislim da ce bit.Ostaje nam ta pozicija spica gdje je mislim Conte usro i sefa i stanicu bez obzira sta neki ovdje pricali.Mislim da sam jedini koji je Costu branio kroz proslu sezonu i u momentima kad je imao utakmice bez golova.Al taj covjek je po meni jedan od posljednjih primjeraka svoje vrste.Prava devetka koja moze radit sve:odbranu,napad,ima prijem,pas,sut,zna pogodit i glavom,odlican u bilo kojem tipu utakmica.Nije on slucajno najbolji spic kojeg smo imali jos od Drogbe.On je menadzer i imao je svako pravo da ga udalji iz ekipe ukoliko mu ne odgovara,ali nacin na koji je to uradio i tajming su mu nikakvi.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 09 jul 2017, 20:48

Airwaves je napisao/la: Usrali su sve.... valja se boriti za top 4
Sta fali da su dali odma dobru ponudu za lukakua i sandra i nista vise ne dovoditi al oni jedu ****....

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk
yebiga, 2-3 miliona vise su velike pare za upravu.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Besic » 09 jul 2017, 21:40

Bože zdravlja samo da vidim hoće li Conte napraviti od Rudigera kakvog takvog igrača.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la bluearmy » 10 jul 2017, 12:08

Zašto se ništa ne rješava po pitanju Bakayoka? Jel potrebno da nam Utd uzme i tog igrača ispred nosa. Po meni najbolja opcija za napadača Morata, uz eventualno pojačanje po lijevoj strani. :hmmmmm:
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 10 jul 2017, 12:18

Pise spanski as da smo spremili 80 miliona eura za Alvara Moratu ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 10 jul 2017, 12:22

Costa ostao u Brazilu i neće se pojaviti na prozivci prvog dana priprema.

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Migu » 10 jul 2017, 12:50

Nije mi jasno zasto uopste trazite Moratu,ako je uopste istina, jer lik ne vrijedi ovih para. Chelsea treba da pukne ove pare za Lewu po mom misljenju

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 10 jul 2017, 13:11

Svaki uticajniji klub u Evropi je mogao da proba da dovede njega kad je odlazio iz Dortmunda. Neće ga Bayern sada prodavati ni za 80m ako on sam ne zeli da ide.

Jasno je gde igraju napadači koje CFC sada hoće da dovede:

Real Madrid
Torino
Dortmund

Cenim da su oni dobro poznati iz PSG, Reala, Bayerna, Barcelone, ManCity, Tottemhama6 ipak nedostupni...

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 10 jul 2017, 13:28

Migu je napisao/la:Nije mi jasno zasto uopste trazite Moratu,ako je uopste istina, jer lik ne vrijedi ovih para. Chelsea treba da pukne ove pare za Lewu po mom misljenju
Bilo je interesovanja na pocetku prijelaznog roka za Lewu, al mislim da je Bayern odmah demantovao njegov moguc odlazak.

Sent from my E6653 using Tapatalk

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Migu » 10 jul 2017, 13:30

Konkretno za Belottija, ja sam uvijek bio skeptican sto se tice Talijana (igraca) u Engleskoj. Evo treneri su se pokazali uspjesnim na otoku pa mozda sad i igraci prorade,vidjecemo.
A treba mozda hinjaka pokusati i s gospodinom Edinsonom :D Mozda se zasitio Francuske ..

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la Migu » 10 jul 2017, 13:32

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
Migu je napisao/la:Nije mi jasno zasto uopste trazite Moratu,ako je uopste istina, jer lik ne vrijedi ovih para. Chelsea treba da pukne ove pare za Lewu po mom misljenju
Bilo je interesovanja na pocetku prijelaznog roka za Lewu, al mislim da je Bayern odmah demantovao njegov moguc odlazak.

Sent from my E6653 using Tapatalk
Sjecam se i ja da su odmah rekli da nije na prodaju ali onako kontam mozda hoce novi izazov, neki novi projekt u novom klubu. Nikad se ne zna, ako se igrac upeca na to , i klub eventualno mora popustiti. :D

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 10 jul 2017, 14:12

Ma uprava i Conte isto kao da nisu u istom klubu neki bi ovo neki bi ono tako isto se desavalo i za vrijeme kad je bio Mou ...
Mislim da je veliki krivac i Roman sto ne stiti ledja trenerima nego pusti da se svako vise pita od njih... uprava je odradila prelazni rok da valja 2015 kad je ispunila sve zelje Mou-a i to je doprinjelo osvajanju titule...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 10 jul 2017, 15:02

Airwaves je napisao/la:Ma uprava i Conte isto kao da nisu u istom klubu neki bi ovo neki bi ono tako isto se desavalo i za vrijeme kad je bio Mou ...
Mislim da je veliki krivac i Roman sto ne stiti ledja trenerima nego pusti da se svako vise pita od njih... uprava je odradila prelazni rok da valja 2015 kad je ispunila sve zelje Mou-a i to je doprinjelo osvajanju titule...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Prelazni rok 2014 kada su dosli Fabregas,Costa,Filipe Luis i Courtouis vracen sa posudbe.
Ta pojacanja su rezurtirala osvajanjem titule u sezoni 14/15. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2587
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 10 jul 2017, 15:06

sigurno imamo neki plan roman verovatno stedi i za stadion posto ce on sve platiti iz njegovog dzepa.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 10 jul 2017, 15:15

ANTIFA ! je napisao/la:
Airwaves je napisao/la:Ma uprava i Conte isto kao da nisu u istom klubu neki bi ovo neki bi ono tako isto se desavalo i za vrijeme kad je bio Mou ...
Mislim da je veliki krivac i Roman sto ne stiti ledja trenerima nego pusti da se svako vise pita od njih... uprava je odradila prelazni rok da valja 2015 kad je ispunila sve zelje Mou-a i to je doprinjelo osvajanju titule...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Prelazni rok 2014 kada su dosli Fabregas,Costa,Filipe Luis i Courtouis vracen sa posudbe.
Ta pojacanja su rezurtirala osvajanjem titule u sezoni 14/15. [emoji106]
Da mislio sam na taj prelazni rok... vjerovatno je uspjelo sve to zahvaljujuci dobroj ideji Moua da proda neke igrace i na kraju posluje u plusu ...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 10 jul 2017, 16:30

Airwaves je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
Airwaves je napisao/la:Ma uprava i Conte isto kao da nisu u istom klubu neki bi ovo neki bi ono tako isto se desavalo i za vrijeme kad je bio Mou ...
Mislim da je veliki krivac i Roman sto ne stiti ledja trenerima nego pusti da se svako vise pita od njih... uprava je odradila prelazni rok da valja 2015 kad je ispunila sve zelje Mou-a i to je doprinjelo osvajanju titule...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Prelazni rok 2014 kada su dosli Fabregas,Costa,Filipe Luis i Courtouis vracen sa posudbe.
Ta pojacanja su rezurtirala osvajanjem titule u sezoni 14/15. [emoji106]
Da mislio sam na taj prelazni rok... vjerovatno je uspjelo sve to zahvaljujuci dobroj ideji Moua da proda neke igrace i na kraju posluje u plusu ...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Da to ljeto su otisli Luiz, Schurrle, Torres, Eto, Demba Ba, Ashley Cole, Salah.
Uradjen je pravi remont tima u tom prelaznom roku. :)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
soxx
Postovi: 13590
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 10 jul 2017, 17:07

Da hoce ozvaniciti bakayoka. Onda jos rijesiti pitanje napadaca. Sandro i nije prijekopotreban. Svakako bi bio upgrade ali Alonso odradjuje svoje zadatke na nivou.

Najbolja moguca solucija jeste ostanak Coste. Da se smire tenzije i on odigra onako kako zna igrat.
Koga god dovedemo nije bolji od Coste.
Jedino bi Kane bio upgrade na Costu ali on je nemoguca misija u ovom trenutku.

Dolaskom rudigera i christiansena odbrana je jaca nego prosle godine..Bakayoko je upgrade naspram Matica. Svakako moze se desiti da se ovaj je snadje u EPL al cisto sumnjam da ce tako nesto biti.

Matic ako bi ostao imamo sirinu u vezi.
Kante, matic, cesc, valjda bakayoko i tu je chalobah.
Krila hazard pedro willian. Po potrebi moze se i moses gurati.

Samo da vidimo sta ce se desiti s napadom

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 10 jul 2017, 17:34

Kako prenosi sky sport Diego Costa je zavrsio svoje u Chelsea,navodno on bi zelio ostati,ali ga Conte ne zeli u ekipi ?!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2587
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 10 jul 2017, 18:57

bakajoko navodno nije prosao medicinske preglede ima problema sa kolenom.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.