FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Borreli
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 jul 2017, 07:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Borreli » 15 jul 2017, 16:30

Sto kaze virtuel mozemo se mi kofrcit al nama treba napadac. To sto je trazio nesto bolje je normalno ako ga mozemo dovesti sad odmah to uraditi. ;) ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2017, 16:34

Tako je aldine, to ti je dobra taktika.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 15 jul 2017, 16:34

Nema sanse nisu ljudi iz uprave tockonje da dovode psihicki nestabilnog igraca, koji ih je izradio.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Borreli
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 jul 2017, 07:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Borreli » 15 jul 2017, 16:42

MocMahale444 je napisao/la:Nema sanse nisu ljudi iz uprave tockonje da dovode psihicki nestabilnog igraca, koji ih je izradio.
Moguce nisam upoznat s situacijom. Znam samo da je na transfermarketu pisalo da je presao u Zelju. Opet nam treba napadac bio on ili ne potreba je...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2017, 16:42

Počinje prodaja sezonskih ulaznica
U utorak počinje prodaja sezonskih ulaznica za utakmice FK Željezničar u BH Telecom Premijer ligi i Kupu BiH. Nova sezona počinje idućeg vikenda, a Željezničar u prvom kolu dočekuje novog premijerligaša, ekipu GOŠK-a na Stadionu Grbavica.

Mogućnost kupovine sezonskih ulaznica imaju samo aktivni članovi FK Željezničar. Jedan član može kupiti jednu sezonsku ulaznicu na koju sa sobom na stadion može uvesti jedno dijete starosti do devet godina.

Cijene sezonskih ulaznica su:

Južna tribina – 40 KM
Sjeverna tribina – 70 KM
Istočna tribina – 100 KM
Zapadna tribina – 250 KM
Zapadna tribina VIP Gold – 1.500 KM
Sjeverna tribina (penzionerska) – 30 KM
Penzionerske sezonske ulaznice su u prodaji samo za sjevernu tribinu po cijeni od 30 KM i uz pokaz posljednjeg čeka.

Svi navijači koji se žele učlaniti ili obnoviti članarinu, odnosno kupiti sezonsku ulaznicu moći će to uraditi u prostorijama Kluba svakog radnog dana, počevši od utorka u terminu od 10 do 18 sati. U subotu termin prodaje sezonskih ulaznica je od 12 do 16 sati. U istim terminima svoje nove kartice mogu preuzeti i vlasnici desetogodišnjih ulaznica za istočnu tribinu.

Mi smo Željini, Željo je naš!

FK Željezničar
https://fkzeljeznicar.ba/pocinje-prodaj ... ica/27216/
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2017, 16:49

Nestvarno :ljepota: :bow:

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 15 jul 2017, 16:52

MocMahale444 je napisao/la:Nema sanse nisu ljudi iz uprave tockonje da dovode psihicki nestabilnog igraca, koji ih je izradio.
Ma muha ja mislim da je on zatvorio Guzicom vrata Grbavice jer nas je izlevatio, kolko god ljudi bila zelja navijaca Vukotic i Amer Ordagic trenutno nismo u situacaiji da ih dovedemo nisu bas realni, jer Krupa sigurno neda Vukotu ispod 300.000km jos kapiten im, Dok Sloboda trazi za Amera 50 milja, Amer je sam trazio od nas 11.0000km platu sto nasi u ovom trenutku mu nemogu dati ... Ja vjerujem da ce dovest kakvog veznog pritom da je slobodan i Spica isto ...@Virtu Slika je pravi sex :ljepota: :bow:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19311
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 15 jul 2017, 16:57

Neymar11 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Nema sanse nisu ljudi iz uprave tockonje da dovode psihicki nestabilnog igraca, koji ih je izradio.
Ma muha ja mislim da je on zatvorio Guzicom vrata Grbavice jer nas je izlevatio, kolko god ljudi bila zelja navijaca Vukotic i Amer Ordagic trenutno nismo u situacaiji da ih dovedemo nisu bas realni, jer Krupa sigurno neda Vukotu ispod 300.000km jos kapiten im, Dok Sloboda trazi za Amera 50 milja, Amer je sam trazio od nas 11.0000km platu sto nasi u ovom trenutku mu nemogu dati ... Ja vjerujem da ce dovest kakvog veznog pritom da je slobodan i Spica isto ...
Neymare vidi ti i svi znamo da nam pojacanja trebaju, sad od tih navedenih mozda nece niko doci ali bi trebali dovesti barem 2 pojacanja za lige jer bas nam napadac treba.
Taj levat jeste zatvorio straznicom vrata i neka ide gdje misli da ce ga trpiti. Lazov jedan mutavi.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BijelaCokolada » 15 jul 2017, 17:04

Gotal je predobar igrac da bi se odma na pocetku prelaznog roka zakljucao u zeljeznicaru.
Nama treba napadac podhitno,boli me qrac sto je on ispao necovjek pa uradio to sto je uradio,ali bolje njega dovesti nego gledati stevu nikolica godinu dana u spicu.
Kad bi dosao kod nas on bi prekucao ovu ligu isto kao i lendric a to je i najvaznije.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 15 jul 2017, 17:05

Dobre cijene godisnjih, mada bih ja stavio cijene i za one koji nisu clanovi (iako vjerovatno svak ko namjerava uzeti godisnju ima clansku) , tek onako da se vide pogodnosti za clanove kluba
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2017, 17:11

BijelaCokolada je napisao/la:Gotal je predobar igrac da bi se odma na pocetku prelaznog roka zakljucao u zeljeznicaru.
Nama treba napadac podhitno,boli me qrac sto je on ispao necovjek pa uradio to sto je uradio,ali bolje njega dovesti nego gledati stevu nikolica godinu dana u spicu.
Kad bi dosao kod nas on bi prekucao ovu ligu isto kao i lendric a to je i najvaznije.
Ja na to gledam kao posao, mislio je otići negdje gdje bi imao pet puta veću platu, ok, svako bi to uradio. Mi trenutno nismo u situaciji da biramo i ako postoji šansa da se on ponovo aktivira, trebali bi je iskoristiti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 15 jul 2017, 17:13

MocMahale444 je napisao/la:
Neymar11 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Nema sanse nisu ljudi iz uprave tockonje da dovode psihicki nestabilnog igraca, koji ih je izradio.
Ma muha ja mislim da je on zatvorio Guzicom vrata Grbavice jer nas je izlevatio, kolko god ljudi bila zelja navijaca Vukotic i Amer Ordagic trenutno nismo u situacaiji da ih dovedemo nisu bas realni, jer Krupa sigurno neda Vukotu ispod 300.000km jos kapiten im, Dok Sloboda trazi za Amera 50 milja, Amer je sam trazio od nas 11.0000km platu sto nasi u ovom trenutku mu nemogu dati ... Ja vjerujem da ce dovest kakvog veznog pritom da je slobodan i Spica isto ...
Neymare vidi ti i svi znamo da nam pojacanja trebaju, sad od tih navedenih mozda nece niko doci ali bi trebali dovesti barem 2 pojacanja za lige jer bas nam napadac treba.
Taj levat jeste zatvorio straznicom vrata i neka ide gdje misli da ce ga trpiti. Lazov jedan mutavi.
Muha nama sad sigurno trebaju jos 3 igraca kvalitetna ako mislimo da napadnemo titulu, jer ove ekipe sadasnje je domet Evropa, treba nam jedan centralni veznjak, Spica tipa Lendric, i mozda Stoper mada tu imamo Kemu u koji zasluzuje da mu se neka sansa pruzi, Jer vidilo se sa Aikom kolko nama fali Lendric pa cak I Boske iako Zekonja nije los mogo bi biti dostojna zamjena Miri !
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 15 jul 2017, 17:19

Zaboravite bilo kakva placanja obestecnja.
- Zeljeznicar -

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 jul 2017, 17:20

Ne treba nam Gotal. Ispalio nas je i nek ide gdje hoce sad. Probat naci nekog drugog.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 15 jul 2017, 17:45

LjoZee je napisao/la:Ne treba nam Gotal. Ispalio nas je i nek ide gdje hoce sad. Probat naci nekog drugog.
100% se slazem sa tobom Pinki brate, samo nebi me iznendilo da ga nasi opet traze, kad osvane Sandro Gotal je novo pojacanje hahahaha
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2017, 17:49

Napadamo duplu sa Zajmovićem i Dženisom :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

samoposmatram
Postovi: 5370
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 15 jul 2017, 17:57

Sezona jos nije pocela, radije bi dao trenutnom kadru sansu u napadu, nego dovoditi neko ime. Jer tesko ce se ponoviti Lendric. Ma da je i on prezvakana roba bio kad je dosao u stilu ovog Sandra.

Nesvatljivo mi je da Stevanovic i Duljevic kao slobodni igraci nisu u stanju naci sebi klub.

Alipasino
Postovi: 7890
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 15 jul 2017, 18:04

Kako vi mislite sta osvojit sa ovim igracima,kojeg to mi napadaca mozemo dovest,a da je dzaba plus mora bit i dobar,e ****.Kazemo nemozemo dovest ovog ili onog a hocemo titulu,pa kako je kontas osvojit,skojim igracima.Stevo Stanic Beganovic pa mogu rec i Blagojevic ja licno ga negumo gledat,e kako onda kontate proc Aika i osvojit titulu ako kazete nemozemo dovest skupe igrace.Onda se poklopi usima gledaj sta imas,i nemoj se ljutit sto Stanic neda lopte frajer sam ide naprjed a on stade i jos dribla jer takav je kakav je za bolje se nema.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 15 jul 2017, 18:07

Malo ga ponijele emocije.[emoji38]

Nama treba napadac i moramo ga dovesti,ali ne onog Gotala. Lik izgleda nije normalan ni sekunde.slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Borreli
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 jul 2017, 07:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Borreli » 15 jul 2017, 18:09

Dokaz koliko ljude ne zanimaju godisnje karte npr direktno na ovom forumu. Neko postavi cijeni a niko ni rijec jer niko ne kupuje iste niti ide na utakmice :crazy: :crazy: Godisnje primamljive posebno godisnja za istok 100KM, realno vrijedi. :thumbup:

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BarbareZeljin, CentarsutNaClanak921, Semper i 30 gostiju.