Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 22 jul 2017, 19:12

Da mi je neko rekao da će kod nas Vrabac u svakom napadu imati ovoliko loptu u svom posjedu..
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

adzutant
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:27
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la adzutant » 22 jul 2017, 19:12

Šta je ovo gegic zabrljao, promace mi ...


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 22 jul 2017, 19:13

Vidio sam i ja to za Gegica,kontam da se nisam utripovo. Najveca steta samo sto nema Buze,mislim da bi i njega Dule probudio. Karahodzic preglup potez napravio neodazivanjem,steta jer Emir i Juka nisu osjetili Duletov nacin rada.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ziggs » 22 jul 2017, 19:14

Šta je poenta ovog Zahiragića? Momak prevede loptu i kao igra neku odbranu(ustvari uvijek ispada, samo što odigra agresivnu od koša do koša). Smiješan igrac.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 22 jul 2017, 19:15

Ziggs je napisao/la:Šta je poenta ovog Zahiragića? Momak prevede loptu i kao igra neku odbranu(ustvari uvijek ispada, samo što odigra agresivnu od koša do koša). Smiješan igrac.
Ponekad pogodi i neki šut.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vucevich » 22 jul 2017, 19:17

Gegic je nesto usr'o pa poslan u svlacionicu. Tako i treba. To ne bi nikad MulaOmer imao muda da uradi.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ziggs » 22 jul 2017, 19:18

StevieG8 je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:Šta je poenta ovog Zahiragića? Momak prevede loptu i kao igra neku odbranu(ustvari uvijek ispada, samo što odigra agresivnu od koša do koša). Smiješan igrac.
Ponekad pogodi i neki šut.
Ono mi je žalosno bilo, izbacio Vrabac loptu ovaj sam na trici on ni ne gleda na koš da ošuta ili makar na završetak. Ovo što on radi svaki prosječan plej iz A1 lige bi mogao da radi.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la BIHfan » 22 jul 2017, 19:19

Al kakva borba i kakva zelja za pobjedom. Ovo je ono sto zelim gledat kad se igra za drzavni dres.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Rokoko87 » 22 jul 2017, 19:20

Ziggs je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:Šta je poenta ovog Zahiragića? Momak prevede loptu i kao igra neku odbranu(ustvari uvijek ispada, samo što odigra agresivnu od koša do koša). Smiješan igrac.
Ponekad pogodi i neki šut.
Ono mi je žalosno bilo, izbacio Vrabac loptu ovaj sam na trici on ni ne gleda na koš da ošuta ili makar na završetak. Ovo što on radi svaki prosječan plej iz A1 lige bi mogao da radi.
On i jeste prosječni play A1 lige.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la StevieG8 » 22 jul 2017, 19:21

Ufff, povelike cigle Vrabca i Atića..
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vucevich » 22 jul 2017, 19:29

:facepalm:

Koliko cigla :opaopa:
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 22 jul 2017, 19:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 22 jul 2017, 19:31

Sa ovim sastavom rezultat dobar, igra može biti bolja, ali bićemo igraćki jaći a protivnici nisu jaći od Makedonaca

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 22 jul 2017, 19:38

Nije to tako loše, sa ovim igračkim kadrom plus Musa i Renfroe, i mislim da ne bi trebali imati problema u ovim pretkvalifikacijama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 22 jul 2017, 19:44

Raonffa je napisao/la:Nije to tako loše, sa ovim igračkim kadrom plus Musa i Renfroe, i mislim da ne bi trebali imati problema u ovim pretkvalifikacijama.
Najvažnije je da se igrači naviknu na trenera, on ih snima i smješta na svoje mjesto.
Ovi dječaci će uz njega napredovati.
Strpljenja i imati ćemo solidnu reprezentaciju.
:bih:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 22 jul 2017, 19:46

Esport je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nije to tako loše, sa ovim igračkim kadrom plus Musa i Renfroe, i mislim da ne bi trebali imati problema u ovim pretkvalifikacijama.
Najvažnije je da se igrači naviknu na trenera, on ih snima i smješta na svoje mjesto.
Ovi dječaci će uz njega napredovati.
Strpljenja i imati ćemo solidnu reprezentaciju.
:bih:
Dule nam je prednost samo takva, ovi momci nisu mogli dobiti boljeg selektora u ovom trenutku. Nekima će pomoći da napreduju u svojim mladim karijerama, nekim momcima će možda oživiti karijere...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ljubiteljsporta » 22 jul 2017, 19:51

Ja ne znam kako će ostali ovo gledati, al ovo je jako obećavajuće. Naravno, može se pronaći milion grešaka, kojih svakako ima. Previše smo šuteva za tri promašili, kao i par glupo izgubljenih lopti, ali.... Čovječe ova ekipa je tek nastala. Vjerovatno samo nas nekolicina ovdje koji smo fanatici pa pratimo već godinama naše selekcije preko youtube u mlađuim kategorijama zna za Lončara, Lazića....
Dok sam gledao tekmu sjetih se utakmica sa ovim istim rivalima od prošle godine. Ma nemojmo se lagati, naša igra sada ima mnogo veći smisao nego ona od prošle. Ono od prošle sezone je bilo „daj Juki“ i on će to uraditi. Ok, kada imaš NBA dominantnog centra to ima dosta smisla, al svejedno ovo je mnogo više timski.
Nisu Makedonci ko nekada, ali mi vjerovatno nismo ni svjesni da jest da smo „u kur..“, ali smo tu sa gomilom strašno mladih igrača. Pa Čekovski im je glavni centar a ima bar 10 godina više od Lončara i Sejfića.
Da je tu bio Refko ili Musa uništili Čekovskog ulascima pod koš. Ionako je čovjek nakon 5 minute djelovao kao na samrti.. Meni je drago danas što nije igrao Refko. O njemu sve znamo i znamo da je klasa više u odnosu na ostale. Odlična prilika da baš vidimo na djelu Zahiragića i Gegića.
Sve u svemu naravno da bih volio da smo dobili, ali ponavljam jako obećavajuće djelujemo.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 22 jul 2017, 19:51

Od Zahiragica i Gajica nikakve fajde ... steta sto ih se konstantno gura ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 22 jul 2017, 19:58

Velika je steta sto neki od nasih mladih igraca nisu tu, poput Buze, Sulje i Kenana. Njima upravo treba jedan trener poput Duleta, sto se najbolje vidi na Edinu Aticu. Ovo su prijateljske tekme, mnoge stvari se isprobavaju, Dule stalno rotira (za razliku od Mule npr., koji nije vadio i mijenjao, taman se pravile razlike od preko 10 poena), i ja sam uvjeren da ce to puno bolje izgledati kada se budu igrale oficijelne tekme.

Milina je bilo gledati ove momke, poletni, puni energije, stalno vrsili pritisak na makedonskoj polovini. Ima tu i nedostataka, naravno, nesto sto se ne moze ni ispraviti, ali ovakva jedna partija od igraca koji su mahom iz nase lige - svaka cast! Atic nas je podsjetio o kakvom majstoru se radi. Strasno poletan, energican, skocan, prisutan na oba dijela parketan, brutalan prvi korak u kojem uvijek ostavi protivnika iza sebe. Vidjeli smo da igra odlicno 2na2 sa centrom, i kada 'dodje' samopouzdanje, bit ce to akoBogda jedan odlican igrac na seniorskom nivou.

Aferim momci!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 22 jul 2017, 20:01

Ja sam sasvim zadovoljan ovom igrom. Loncar i Sejfic, kao dva totalno razlicita centra, se jako dobro nadoponjuju i obojica su itekako korisni na obje strane parketa. Atic odlican, jos malo da razbije strah i da sutira trice bez ustrucavanja i nekakvog trzanja. Meni je pobjeda sa ovog okupljanja vidjeti njega da se vraca na staru stazu. Vrabac, kao i uvijek, borben i pozrtvovan, ali je bilo i cigli i pocetnickih gresaka. Muratovic i Lazic su dva slicna profila kosarkasa, obojica igraju cvrstu i dobru odbranu, a djeluje da im Dusko vjeruje vise nego Gajicu. Ja sam ocekivao da ce upravo Gajic i Albijanic biti dva igraca sa velikom minutazom, a po svemu sudeci ce tesko upasti u rotaciju. Gegic je napravio nekoliko glupih gresaka, premalo koristi mozak i valjda ce nauciti nesto iz svega ovoga. Hasandica danas nije islo, nije gotovo nista pogodio, ali svakako da nam treba jedan takav igrac u rosteru. Defanzivno uopste nije bio los, posebno kad se uzme ta atletska inferiornost. Umjesto Zahiragica je u rosteru trebao biti Knezevic iz Zrinjskog. Odbrana danas je na momente bila fantasticna, svi momci su bili nevjerovatno borbeni, a bilo je gresaka na onim bespotrebnim udvajanjima, mada su i Makedoncima trice ulazile kao lude. Sa Musom i Renfroom ce ovo biti sigurno puno bolje. :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 22 jul 2017, 20:04

ljubiteljsporta je napisao/la:Ja ne znam kako će ostali ovo gledati, al ovo je jako obećavajuće. Naravno, može se pronaći milion grešaka, kojih svakako ima. Previše smo šuteva za tri promašili, kao i par glupo izgubljenih lopti, ali.... Čovječe ova ekipa je tek nastala. Vjerovatno samo nas nekolicina ovdje koji smo fanatici pa pratimo već godinama naše selekcije preko youtube u mlađuim kategorijama zna za Lončara, Lazića....
Dok sam gledao tekmu sjetih se utakmica sa ovim istim rivalima od prošle godine. Ma nemojmo se lagati, naša igra sada ima mnogo veći smisao nego ona od prošle. Ono od prošle sezone je bilo „daj Juki“ i on će to uraditi. Ok, kada imaš NBA dominantnog centra to ima dosta smisla, al svejedno ovo je mnogo više timski.
Nisu Makedonci ko nekada, ali mi vjerovatno nismo ni svjesni da jest da smo „u kur..“, ali smo tu sa gomilom strašno mladih igrača. Pa Čekovski im je glavni centar a ima bar 10 godina više od Lončara i Sejfića.
Da je tu bio Refko ili Musa uništili Čekovskog ulascima pod koš. Ionako je čovjek nakon 5 minute djelovao kao na samrti.. Meni je drago danas što nije igrao Refko. O njemu sve znamo i znamo da je klasa više u odnosu na ostale. Odlična prilika da baš vidimo na djelu Zahiragića i Gegića.
Sve u svemu naravno da bih volio da smo dobili, ali ponavljam jako obećavajuće djelujemo.
Realno je das smo utakmicu izgubili, zbog glupih gresaka(loš šut, izgubljene lopte...).
Ali ŠEF stvara ekipu, bolje je danas izgubiti, da ih može :x naružiti(pripremna utakmica).
I m kao zemlja i ovi dječaci će mnogo toga dobiti. :hmmmmm: STRPLJENJA

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 9 gostiju.