KK Play Off

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Odgovori
Avatar
Nole1
Postovi: 42
Pridružen/a: 27 jul 2010, 11:23
Kontakt:

KK Play Off

Post Postao/la Nole1 » 26 avg 2010, 16:32

Evo da otvorimo temu o jednom od boljih klubova na podruciju Kantona Sarajevo, pa mozda i dalje, evo par uvodnih rijeci u vezi ovog kluba - K.K.PLAY OFF , osnovan 1998.g. trenutno broji preko 500 clanova - i predstavlja jedan od najmasovnijih sportskih klubova u Gradu Sarajevu ,a u dosadasnjem radu u ovom klubu je treniralo preko 5000 clanova svih uzrasta. Pored redovnih aktivnosti – treninzi i takmicenja , klub organizuje i ljetnje kampove te sa svojim clanovima i ucestvuje 3-4 puta godisnje na medjunarodnim turnirima sirom Evrope. Redovni su ucesnici turnira u Becu,Londonu,Parizu. Bitno je napomenuti da se seniorska ekipa K.K.PLAY OFF takmici u A-1 ligi prvenstveno zbog afirmacije mladih igraca poniklih u ovom klubu i stabilan je A-1 ligas vec 6 sezona. Sretno sa temom :D
Zadnja izmjena: Nole1, dana/u 26 avg 2010, 19:09, ukupno mijenjano 2 puta.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Play Off

Post Postao/la neno#4 » 26 avg 2010, 17:15

Nole1 je napisao/la:evo da otvorimo temu o jednom od boljih klubova na podruciju Kantona Sarajevo, pa mozda i dalje, sretno
Oj mati moja mila, ko sve nece imati temu na ovom forumu..

Administracijo reaguj...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: KK Play Off

Post Postao/la elninho_resTO » 26 avg 2010, 17:17

.
Zadnja izmjena: elninho_resTO, dana/u 11 dec 2011, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: KK Play Off

Post Postao/la miky_hz » 26 avg 2010, 17:51

Ko dijete trenirao u Play Off-u tek klub kad se formirao,kad se pokupila uglavnom raja iz mahale cini mi se kompletna da je na pocetku trenirala,treniralo se u Nafiji Sarajlic...dobra vremena,jbg ja 3-4 godine trenirao i onda ljenost raja ovo ono odvede na ulicu,ko ce ostavit raju da bi otiso na trening jbg :) isli smo u Pariz jednom na turnir neki,lijepe uspomene ugl



Igral jos Palata u Play Off-u :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Nole1
Postovi: 42
Pridružen/a: 27 jul 2010, 11:23
Kontakt:

Re: KK Play Off

Post Postao/la Nole1 » 26 avg 2010, 18:55

miky_hz je napisao/la:Ko dijete trenirao u Play Off-u tek klub kad se formirao,kad se pokupila uglavnom raja iz mahale cini mi se kompletna da je na pocetku trenirala,treniralo se u Nafiji Sarajlic...dobra vremena,jbg ja 3-4 godine trenirao i onda ljenost raja ovo ono odvede na ulicu,ko ce ostavit raju da bi otiso na trening jbg :) isli smo u Pariz jednom na turnir neki,lijepe uspomene ugl



Igral jos Palata u Play Off-u :)
naravno da trenira :D

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: KK Play Off

Post Postao/la elninho_resTO » 26 avg 2010, 20:01

palata cjeli zivot u pley offu :mrgreen:
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.