Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Mozambik » 11 avg 2017, 00:30

Kawhi je napisao/la:Sinoc nisam mogao zaspati cijelu noc zbog Llulla. Nije mi ni krivo toliko ekipe jer s onom ekipom realno nismo mogli nista koliko zbog njega. Mogao je biti jedan od najvecih Evropljana ikad.
Yebe mi se za maloljetnog crnca. Drago mi je sto smo ga izgubili zbog odnosa prema Morati. I zbog toga sto je predstavljen kao jedino rjesenje. Pravicemo Moratu od govana.
Ja sam bukvalno 10 minuta bio bez ikakve reakcije, kao da mi je neko srce iscupao, nikad se nisam tako osjecao.
Sto se tice Mbappea zao mi je na duze staze sto gubimo puno, za Moratu nije da nisam pisao prije 2 mjeseca da ce se ovo desiti.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 11 avg 2017, 00:42

Mozambik je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Sinoc nisam mogao zaspati cijelu noc zbog Llulla. Nije mi ni krivo toliko ekipe jer s onom ekipom realno nismo mogli nista koliko zbog njega. Mogao je biti jedan od najvecih Evropljana ikad.
Yebe mi se za maloljetnog crnca. Drago mi je sto smo ga izgubili zbog odnosa prema Morati. I zbog toga sto je predstavljen kao jedino rjesenje. Pravicemo Moratu od govana.
Ja sam bukvalno 10 minuta bio bez ikakve reakcije, kao da mi je neko srce iscupao, nikad se nisam tako osjecao.
Sto se tice Mbappea zao mi je na duze staze sto gubimo puno, za Moratu nije da nisam pisao prije 2 mjeseca da ce se ovo desiti.
Nakon prvog meca Dubsa i Spursa i Kawhijeve povrede 4 dana nisam jeo ni spavao kako treba. Jos mi sedmica trebala da se dohavizam. Rekao sam sebi nikad vise tako. Ovo s Llullom bolje podnosim, al ipak sinoc nisam mogao oka sklopiti. Gledao u mraku u prazno.

Ma Morata je morao ostati nevezano za Francuza. Al eto Francuz je bio sigurno nas, Ronaldovi dresovi, pratio na twitteru i instagramu, i slicne gluposti, ko da ne prati sve redom na twitteru i instagramu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la samosarajvo » 11 avg 2017, 01:46

Jbg, Benz je jos uvijek bolji i bitniji igrac za Real.Morata bi opet morao imati istu ulogu kao prosle sezone, a ocigledno je da je on nije zelio i otisao je.I bolje nego da je nezadovoljan.

Moze Real iznjeti jos jednu sezonu sa ovim napadom, poslje ce biti problem.Sljedece ljeto je krucijalno, ove godine mislim da nece osjetiti puno jer ce Bale i Benz 90% odigrati bolju sezonu od prosle, jednostavno moraju.CR ima barem jos 2 sezone sa 35-40 golova.

Sredinu su iskontruisali za narednih 5-7 sezona, dogodine nek to odrade sa napadom i još jednim štoperom.
Bekovi su također dobro pokriveni duzi period, rezerva desno bi dobro došla al vidjecemo sta ce bit sa Achrafom.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 11 avg 2017, 01:49

Morata je dijete Madrida, iz Cantere. Da su mu rekli da se yebe i da ce ostati u ekipi sigurno ne bi zabusavao kada dobije priliku i pored toga. Sigurno ne bi vise zabusavao od Benzeme. Ocigledno nije postajala zelja da ga se zadrzi ekipu. Kad je to Real Madrid prodao igraca na kojeg je racunao?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la samosarajvo » 11 avg 2017, 01:54

Kawhi je napisao/la:Morata je dijete Madrida, iz Cantere. Da su mu rekli da se yebe i da ce ostati u ekipi sigurno ne bi zabusavao kada dobije priliku i pored toga. Sigurno ne bi vise zabusavao od Benzeme. Ocigledno nije postajala zelja da ga se zadrzi ekipu. Kad je to Real Madrid prodao igraca na kojeg je racunao?
Nisam siguran da je sve sto si napisao tacno, ili barem 100% tačno.Hoce i on da igra više to je sigurno.

Nezz po meni je precjenjen i nije tip igraca kakav treba Realu za prvih 11.Vidjecemo sve.

Sad je krucijalno da se da do znanja Baleu da ce biti treci napadac u toj romb formaciji 4-4-2 te prvo krilo u toj eventualnoj formaciji 4-3-3 koja ce se koristiti ponekad.Bice tu dovoljno minuta, pitanje samo hoce li pristati na tu ulogu.

Ovaj vezni red se viđa jednom u 100 godina i ne smije se dirati ni po koju cijenu.

daka1010
Postovi: 319
Pridružen/a: 30 apr 2014, 10:55
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la daka1010 » 11 avg 2017, 08:56

samosarajvo je napisao/la: Nisam siguran da je sve sto si napisao tacno, ili barem 100% tačno.Hoce i on da igra više to je sigurno.

Nezz po meni je precjenjen i nije tip igraca kakav treba Realu za prvih 11.Vidjecemo sve.

Sad je krucijalno da se da do znanja Baleu da ce biti treci napadac u toj romb formaciji 4-4-2 te prvo krilo u toj eventualnoj formaciji 4-3-3 koja ce se koristiti ponekad.Bice tu dovoljno minuta, pitanje samo hoce li pristati na tu ulogu.

Ovaj vezni red se viđa jednom u 100 godina i ne smije se dirati ni po koju cijenu.
Apsolutno se slazem sa ovim.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Nail for Real » 11 avg 2017, 08:59

Rooney88 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Real ulozi u fantastican projekat, dovede sijaset odlicnih mladih igraca u vrijednosti jednog Pogbe. Vi ste ulupali mnogo vise para pa vidimo kako taj projekat ide. Dosta mucno. Nije sve u parama.
Nije to poenta. Ne kontas. ;)
Ne kontam da je Isco odbio veliku Cityevu platu zarad mjesta u Realu? Ne kontam stvarno.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Rooney88 » 11 avg 2017, 09:15

Nail for Real je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Real ulozi u fantastican projekat, dovede sijaset odlicnih mladih igraca u vrijednosti jednog Pogbe. Vi ste ulupali mnogo vise para pa vidimo kako taj projekat ide. Dosta mucno. Nije sve u parama.
Nije to poenta. Ne kontas. ;)
Ne kontam da je Isco odbio veliku Cityevu platu zarad mjesta u Realu? Ne kontam stvarno.
Ajde dobro, ne da mi se vrtiti u krug. Igraci u drugim klubovima igraju za novac, Real svoje ne placa I ne daje bonuse. Sve se radi striktno iz ljubavi, eto. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Nail for Real » 11 avg 2017, 09:35

Pa normalno da ne igraju za dzak brasna, ali mnogi igraci u Realu su odbili vece pare zarad titula. Isco ti je najbolji primjer.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Rooney88 » 11 avg 2017, 09:39

Ok, hoces prikazati da samo u Realu para ne vrti, sto je apsurdno reci po meni. Svakom svoje, posteno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 11 avg 2017, 10:31

Morata je morao biti prvi napadac i zajedno s Ronaldom igrat u 442 ove sezone
Plakat cemo mi za Moratom
yebo vas Mbappe nemojte mi rmb price i ovdje :damn:

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Nail for Real » 11 avg 2017, 10:37

Ne znam sto placete za igracem koji je zelio da ide. Real Madrid da ne moze da prezivi Moratu a Ronaldo jos igra? Bitch please.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 11 avg 2017, 10:40

Nail for Real je napisao/la:Ne znam sto placete za igracem koji je zelio da ide. Real Madrid da ne moze da prezivi Moratu a Ronaldo jos igra? Bitch please.
Zelio jer nije htio da grije klupu slabijem igracu od sebe
Svak pametan bi to uradio
Eto borio se proslu sezonu dao vise golova od Benzeme uradio vise i opet klupa, pa nije niko lud :D

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la samosarajvo » 11 avg 2017, 18:44

MElloo je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Ne znam sto placete za igracem koji je zelio da ide. Real Madrid da ne moze da prezivi Moratu a Ronaldo jos igra? Bitch please.
Zelio jer nije htio da grije klupu slabijem igracu od sebe
Svak pametan bi to uradio
Eto borio se proslu sezonu dao vise golova od Benzeme uradio vise i opet klupa, pa nije niko lud :D
:lolno: :lolno:

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Mozambik » 11 avg 2017, 19:48

Rooney88 je napisao/la:Ok, hoces prikazati da samo u Realu para ne vrti, sto je apsurdno reci po meni. Svakom svoje, posteno.
Para ima naravno, al ne kao u drugim klubovima, posebno engleskim, PSG i Barcelona, sto se moze vidjeti i po izvjestajima koliko godisnje budzeta ode na plate.

Evo kazu Mbappe ce dobiti 18 miliona NETO, Neymar 30, Messi ce Barcelonu izmusti sa novim ugovorom i svim bonusima za njegovog oca 40-50 miliona itd... U Realu samo Ronaldo ima 20 miliona i to od prosle godine, nakon 4 zlatne lopte i svega sto marketinski donosi, ostali nisu ni blizu. Jedan Marcelo, Ramos, Modric, Isco moraju igrat godinama da dodju do 5,6,7 miliona a kamoli nekakvih 18

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Sveti » 11 avg 2017, 20:03

rio_Ferdy88 je napisao/la:Jes velika steta sto bi on ispastao, uvijek ga mozete tuhnuti Jozi, bolje sad nego kad bude jos jednu god stariji i jos slabiji.
Bale je imao samo jednu utakmicu vrijednu pomena, onu protiv separatista, mozda bi dobro doso jozi jer on voli kopitare. Kod zizua romantika takvima nema mjesta

Btw gdje ti je status moda decko :mrgreen:
naprijed rejal

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 11 avg 2017, 21:40

Kaze Isco obnovio ,5 godina za po 6 miliona godisnje uz klauzulu od 700 miliona.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la DesimaL » 11 avg 2017, 21:46

Svaka cast Perezu,redi trenutno fenomenalan posao :tokralju: :tokralju:

Kako je samo zastito svoje igrace velikim otkupnim klauzulama,pa ko zeli izvoli :bow:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la andro234 » 11 avg 2017, 23:39

Upisem iz zajebancije Giroud Real Madrid u google i izbaci mi ovo
http://soccer-rumours.com/?story=2&buyi ... 9&player=3
Danasnji datum :lol: :lol:
Ajde Pero dovodi dominatora :tokralju: :tokralju:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Raul_64 » 12 avg 2017, 20:38

Doci ce napadac prije kraja prelaznog.

Poceo Zizu ponavljat kao Pero da do 31 se moze svasta dogodit.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.