Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

kladionicar30
Postovi: 135
Pridružen/a: 09 jul 2013, 17:28
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kladionicar30 » 12 avg 2017, 22:39

Evo sad sam sa utakmice i prvi put mi je zao para koje sam dao za kartu. Zasto? 1. Mi zaista i dalje mislimo da ce neko pasti na atmosferu tipa zenica galama vika prosto profesionalni sport ne pusi vise te balkanske fore. 2. Glavna zvijezda reprezentacije je balo od 18 godina koji se umislio da je Lebron James a decko jeste nada ali nije on za vodje jedne ozbiljne ekipe i reprezentacije . Covjek glumi folira fkt ako se ne promijeni nece dostici nivo koji moze 3. Jbt ko je ovaj Sejfic ili Sefic i onaj neki play Hasandic ili sl . Pa ovaj centar je zalutao covjek ne zna osnovnu tehniku kosarke. Katastrofa. Kad neko kaze sto nije dosao Teletovic ili Nurkic. Pa jbt ne bi ni ja da igram sa Sejfic i slicnim debilima. Ova utakmica je pokazatelj da smo dotakli dno sporta donekle jos fudbal repka drzi ostalo je dno dna i sad sve vise kontam upravu je Dodo kad hoce da odvaja RS. Odvoji brate ugasi ovo sranje od drzave i sporta !!!

kobe64
Postovi: 142
Pridružen/a: 24 mar 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe64 » 12 avg 2017, 22:41

3 centra, niti jedna lijeva ruka, strana pomoci, rotiranje katastrofa..

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Volvic » 12 avg 2017, 22:41

Da smo dobili Svedsku, pisali bi ovdje da imamo bar 4 buduca NBA igraca u ovom rosteru.
Vidjeli smo nase greske, i ovaj mladi tim mora jos dosta da uci. odlucili smo se za ovaj proces i to je ok.
Ovu utakmicu smo na mentalnoj osnovi izgubili. Musa se dao izprovocirat, nervozni smo bili i igrali bez energije. Mladi momci mislili "lahko cemo mi to". Ali malo morgen...

1.) Odbrana ima veliki problem ako ekipe imaju dobar spacing i brz protok lopte. Nasi C su spori i vazda daleko na tricu izadju. Sejfic je presbor, loncar nema htjelo. Tomic onako, ali daleko od dobrog. Ovdje je Nurkic zlata vrijedan, jer snjim mozes igrat "switch everything" u odbrani a opet stiti extra kos.

2.) Bek/nisko krilo koji nezna sutat tricu, non stop je suta (Vrabac), a onaj ko to moze nece (Atic). Situacija nakon onog slobodnog, gdje ga Musa grli sve govori. Momak ima mentalni problem. Jel to od one povrede u polufinalu u18? Ili sta se desilo u AEK? :crazy: :thumbdown: :damn:

3.) Napad ovisi previse o Musi, koji jos ima dosta da uci. Jos nije spreman da nosi odgovornost u napadu i treba mu iskustva sa situacije kad ga udvajaju i provociraju. Momak ima 18 godina, sve je to razumljivo i normalno.

4.) Sarajlija Bosnic je odlican trener, fino nas je na obe strane parketa procito i posteno sjebo.

5.) Slaba produkcija od krilnog centra. Lazic igra dosta solidnu odbranu, ali u napadu mora vise pokazat. Evidento je ovdje da fali kvalitet.

6.) Hasandic je solidan shooter ali ova tekma je pokazala gdje mu je plafon. Kriminalna odbrana i fizikalije ga limitiraju. Nadam se da nece sa Camparom slicno desit.

7.) Da se opet vratim Atic-u. Za 11min u igri 4 faula i 4 turnover. :stop:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 12 avg 2017, 22:42

kladionicar30 je napisao/la:Evo sad sam sa utakmice i prvi put mi je zao para koje sam dao za kartu. Zasto? 1. Mi zaista i dalje mislimo da ce neko pasti na atmosferu tipa zenica galama vika prosto profesionalni sport ne pusi vise te balkanske fore. 2. Glavna zvijezda reprezentacije je balo od 18 godina koji se umislio da je Lebron James a decko jeste nada ali nije on za vodje jedne ozbiljne ekipe i reprezentacije . Covjek glumi folira fkt ako se ne promijeni nece dostici nivo koji moze 3. Jbt ko je ovaj Sejfic ili Sefic i onaj neki play Hasandic ili sl . Pa ovaj centar je zalutao covjek ne zna osnovnu tehniku kosarke. Katastrofa. Kad neko kaze sto nije dosao Teletovic ili Nurkic. Pa jbt ne bi ni ja da igram sa Sejfic i slicnim debilima. Ova utakmica je pokazatelj da smo dotakli dno sporta donekle jos fudbal repka drzi ostalo je dno dna i sad sve vise kontam upravu je Dodo kad hoce da odvaja RS. Odvoji brate ugasi ovo sranje od drzave i sporta !!!
I ovo glasa na izborima, fakat sranje od drzave. **** ti sunce i demokratiju

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ovisnik » 12 avg 2017, 22:43

Yucca je napisao/la:Čovjek uporedi prijateljsku tekmu u kojoj je igrao Luka gdje se odbrana maltene neigra i zvanicnu temu gdje Musu i udvajaju udaraju .......
Bila je prijateljska ali se igrala kao takmičarska sa velikom željom da se pobjedi,u jednoj Dončić igrao protiv Šarića, Bogdanovića,Popovoća,Tomasa,Bendera.,..,a u drugoj Musa protiv Musampe i sličnih anonimusa za koje sam jedva čuo iako košarku dugo pratim.Da ne bude zabune,ja Musu volim više od 10 Dončića,al realnost je da je Dončić trenutno druga dimenzija za Musu.

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Volvic » 12 avg 2017, 22:44

kladionicar30 je napisao/la:Evo sad sam sa utakmice i prvi put mi je zao para koje sam dao za kartu. Zasto? 1. Mi zaista i dalje mislimo da ce neko pasti na atmosferu tipa zenica galama vika prosto profesionalni sport ne pusi vise te balkanske fore. 2. Glavna zvijezda reprezentacije je balo od 18 godina koji se umislio da je Lebron James a decko jeste nada ali nije on za vodje jedne ozbiljne ekipe i reprezentacije . Covjek glumi folira fkt ako se ne promijeni nece dostici nivo koji moze 3. Jbt ko je ovaj Sejfic ili Sefic i onaj neki play Hasandic ili sl . Pa ovaj centar je zalutao covjek ne zna osnovnu tehniku kosarke. Katastrofa. Kad neko kaze sto nije dosao Teletovic ili Nurkic. Pa jbt ne bi ni ja da igram sa Sejfic i slicnim debilima. Ova utakmica je pokazatelj da smo dotakli dno sporta donekle jos fudbal repka drzi ostalo je dno dna i sad sve vise kontam upravu je Dodo kad hoce da odvaja RS. Odvoji brate ugasi ovo sranje od drzave i sporta !!!
Pa mozda si ti to bolje vidio nego mi na stream-u, ali sta je bilo sa musom? 1/4 super i onda u 2/4 totalni sut down ? :hmmmmm:


Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Volvic » 12 avg 2017, 22:48

ovisnik je napisao/la:
Yucca je napisao/la:Čovjek uporedi prijateljsku tekmu u kojoj je igrao Luka gdje se odbrana maltene neigra i zvanicnu temu gdje Musu i udvajaju udaraju .......
Bila je prijateljska ali se igrala kao takmičarska sa velikom željom da se pobjedi,u jednoj Dončić igrao protiv Šarića, Bogdanovića,Popovoća,Tomasa,Bendera.,..,a u drugoj Musa protiv Musampe i sličnih anonimusa za koje sam jedva čuo iako košarku dugo pratim.Da ne bude zabune,ja Musu volim više od 10 Dončića,al realnost je da je Dončić trenutno druga dimenzija za Musu.

Fazon je u tom, da je Doncic sasvim druga glava nego Musa. Doncic je miran tip, sabran i ima mir u sebi. To sve fali jos Musi, koji voli da prica, da glumi, poleti sa emocijama itd.

Doncic je zato daleko veci profesionalac i njegov stav prema sportu i sebi pravi razliku.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Raonffa » 12 avg 2017, 22:48

Fino je to Dule pojasnio :clap:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la High » 12 avg 2017, 22:53

Raonffa je napisao/la:Fino je to Dule pojasnio :clap:
Bolje je to ovaj gore nesretnik opisao, parabolom RS-a i košarkaške lopte.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vucevich » 12 avg 2017, 23:09

Da li je istina da je Svedska zabila 14 alley-oopova? Kao da smo igrali protiv NBA All Star ekipe :lol:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 12 avg 2017, 23:12

Volvic je napisao/la:
Fazon je u tom, da je Doncic sasvim druga glava nego Musa. Doncic je miran tip, sabran i ima mir u sebi. To sve fali jos Musi, koji voli da prica, da glumi, poleti sa emocijama itd.

Doncic je zato daleko veci profesionalac i njegov stav prema sportu i sebi pravi razliku.
Pravi razliku to sto je Slovenac talenat koji se pojavi jednom u 100 godina sto Musa nikako nije, i sto se pored toga nasao na pravom mjestu, pored ljudi koji ce taj talenat znati eksploatisati. To pravi razliku, a ne stvari koje si nabrojao, stvari koje su maximalno preuvelicane niti te stvari uopste mogu praviti razliku ali mislim da je vama prica na terenu u istom kosu sa pijancenjem, nedostatkom radnih navika i slicnim stvarima koje karakterisu npr jednog Balotelija.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vucevich » 12 avg 2017, 23:14

Da li jos uvijek ide ova rasprava Musa-Doncic? Pa zar niste skontali do sad da je to nebo i zemlja?

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 12 avg 2017, 23:15

ovisnik je napisao/la:
Yucca je napisao/la:Čovjek uporedi prijateljsku tekmu u kojoj je igrao Luka gdje se odbrana maltene neigra i zvanicnu temu gdje Musu i udvajaju udaraju .......
Bila je prijateljska ali se igrala kao takmičarska sa velikom željom da se pobjedi,u jednoj Dončić igrao protiv Šarića, Bogdanovića,Popovoća,Tomasa,Bendera.,..,a u drugoj Musa protiv Musampe i sličnih anonimusa za koje sam jedva čuo iako košarku dugo pratim.Da ne bude zabune,ja Musu volim više od 10 Dončića,al realnost je da je Dončić trenutno druga dimenzija za Musu.
Istina i to sam ja pokusavao da kažem ali ne pije vode. Uživanje je gledati kako momak igra. Momak pored jednog Dragića prva violina. Strašan igrač.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 avg 2017, 23:19

Yebao vas Doncic, meni je Musa bolji igrač a vi raspravljajte o Doncicu na drugoj temi. Zabije 32 odma je bolji od Doncica, zabije 12 onda su oni nebo i zemlja, pa dokle više majka mu stara.

Vidjet ćemo ko je bolji kad odu u NBA, ja vjerujem u Musu a za Doncica me zaboli neka stvar.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Volvic » 12 avg 2017, 23:21

Kajzer10 je napisao/la:
Volvic je napisao/la:
Fazon je u tom, da je Doncic sasvim druga glava nego Musa. Doncic je miran tip, sabran i ima mir u sebi. To sve fali jos Musi, koji voli da prica, da glumi, poleti sa emocijama itd.

Doncic je zato daleko veci profesionalac i njegov stav prema sportu i sebi pravi razliku.
Pravi razliku to sto je Slovenac talenat koji se pojavi jednom u 100 godina sto Musa nikako nije, i sto se pored toga nasao na pravom mjestu, pored ljudi koji ce taj talenat znati eksploatisati. To pravi razliku, a ne stvari koje si nabrojao, stvari koje su maximalno preuvelicane niti te stvari uopste mogu praviti razliku ali mislim da je vama prica na terenu u istom kosu sa pijancenjem, nedostatkom radnih navika i slicnim stvarima koje karakterisu npr jednog Balotelija.

cuj, nemogu pravit razliku :rol: aj´ne seri :salut:

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 12 avg 2017, 23:24

Tracy3McGrady je napisao/la:Yebao vas Doncic, meni je Musa bolji igrač a vis raspravljajte o Doncicu na drugoj temi. Zabije 32 odma je bolji od Doncica, zabije 12 onda su oni nebo i zemlja, pa dokle više majka mu stara.

Vidjet ćemo ko ke bolji kad odu u NBA, ja vjerujem u Musu a za Doncica me zaboli neka stvar.

Penny Hardaway #1
Uživam kada vidim pristojnog momka kako razvaljuje košarku, a nije mi drago kada vidim s druge strane jednog Musu kojem želim da bude naš najbolji igrač ever kada pokazuje elemente balkan boy-a i nezrelosti na trenutke. Da bi bio veličina moraš imati i zrelost. ne znam zašto ljudi pjene kad se spomene neki tuđi igrač i pohvali isti.

Kad ćemo izači više iz tih nekih okvira nacije i nacionalnosti.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Vucevich » 12 avg 2017, 23:25

Tracy3McGrady je napisao/la:Yebao vas Doncic, meni je Musa bolji igrač a vi raspravljajte o Doncicu na drugoj temi. Zabije 32 odma je bolji od Doncica, zabije 12 onda su oni nebo i zemlja, pa dokle više majka mu stara.

Vidjet ćemo ko je bolji kad odu u NBA, ja vjerujem u Musu a za Doncica me zaboli neka stvar.

Penny Hardaway #1
Nisam ja nikad u historiji ovog foruma napisao da je Musa bolji od Doncica. Ja mislim da neko ko uporedi igrac koji je dominantan u Euroligi i ACB sa 17 godina i u F4 sa igracem koji je prosjek u Cedeviti nema pojma o kosarci. Da Dzanan igra F4 Eurolige ovdje bi se o njemu pisalo kao da je Michael Jordan X2.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 avg 2017, 23:27

save je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Yebao vas Doncic, meni je Musa bolji igrač a vis raspravljajte o Doncicu na drugoj temi. Zabije 32 odma je bolji od Doncica, zabije 12 onda su oni nebo i zemlja, pa dokle više majka mu stara.

Vidjet ćemo ko ke bolji kad odu u NBA, ja vjerujem u Musu a za Doncica me zaboli neka stvar.

Penny Hardaway #1
Uživam kada vidim pristojnog momka kako razvaljuje košarku, a nije mi drago kada vidim s druge strane jednog Musu kojem želim da bude naš najbolji igrač ever kada pokazuje elemente balkan boy-a i nezrelosti na trenutke. Da bi bio veličina moraš imati i zrelost. ne znam zašto ljudi pjene kad se spomene neki tuđi igrač i pohvali isti.

Kad ćemo izači više iz tih nekih okvira nacije i nacionalnosti.
Nije u tome poenta, već danas Musa valja a sutra je dno dna. I tako je svakim našim košarkašem ili generalno sportašem. Ne mogu danas jedno pričati a sutra drugo. MUSA ima svoje jače strane a Doncic svoje, ja mislim da će Musa bolju Nba karijeru napraviti i ne mijenjam mišljenje kako koji odigra tekmu.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
emir79
Postovi: 8750
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la emir79 » 12 avg 2017, 23:30

Tracy3McGrady je napisao/la:Yebao vas Doncic, meni je Musa bolji igrač a vi raspravljajte o Doncicu na drugoj temi. Zabije 32 odma je bolji od Doncica, zabije 12 onda su oni nebo i zemlja, pa dokle više majka mu stara.

Vidjet ćemo ko je bolji kad odu u NBA, ja vjerujem u Musu a za Doncica me zaboli neka stvar.

Penny Hardaway #1
Ma poznato nase preseravanje.

Pola ovih sto sernjaju i ne prate utakmicu, nego cekaju ishod i krajnju statistiku. To sto je momcic od 18 ljeta tokom citave utakmice udvajan, a nasi ostali padobranci nikako visak da iskoriste , nikom nista.

Mi odbranu nismo fakticki ni imali. Pa kako mislis bilosta uraditi kad ti glavni dio ekipe ne postoji. Ah ja kriv je Musa jer je postigao 12 poena.

Inace da smo imali Doncica u vecerasnjem sastavu umjesto Muse, laganini bi dobili Svede.

Ja cirkusa braco mila.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.