FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
bibula
Postovi: 333
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 17 avg 2017, 03:14

skoroalen je napisao/la: Rezultati diktiraju posjetu, a ne saopštenja, iskreno.
Covjek objasnio, realan komentar.

Uvijek ce biti standardnih bolesnika al malo veca posjeta zavisi od rezultata, tako je uvijek bilo.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 17 avg 2017, 03:46

Neki će zbog sujete i inata prema drugim forumašima izjaviti da će u inat tim koje čak ni ne poznaju podržati tipa Administraciju kluba i svo brukanje. To je meni fascinantno. Pa neke da pitaš ovdje da li bi platio kafu Evanderu ili ugasio FK Sarajevo, odarali gašenje kluba. :lol:


Al' kako iskuliraše cijelu medijsku hajku oko pitanja, Tita mi. Još dadoše gotovo pola ulaznica gostima na derbiju... I sve to će neko javno izjaviti da podržava samo zato jer se inati nekome tamo anonimusu na forumu nekom. :lol:

Trebamo promjene u svim segmentima, od terena, preko administracije - to je jedina prava stvar kojoj se treba težiti. Pa ljudi mi da se još jednom-dva puta "okliznemo" do oktobra i mi smo u Ligi za opstanak hladno. Ako ne osvojiš Kup, nema evrope, dakle u tri sezone, igrao si jednom EL i ispao odmah, pa to finansijski će da nas ubije, a o koeficijentu da ne pričamo.
Samo Saraj'vo.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 17 avg 2017, 03:54

PitarBordo je napisao/la:Neki će zbog sujete i inata prema drugim forumašima izjaviti da će u inat tim koje čak ni ne poznaju podržati tipa Administraciju kluba i svo brukanje. To je meni fascinantno. Pa neke da pitaš ovdje da li bi platio kafu Evanderu ili ugasio FK Sarajevo, odarali gašenje kluba. :lol:


Al' kako iskuliraše cijelu medijsku hajku oko pitanja, Tita mi. Još dadoše gotovo pola ulaznica gostima na derbiju... I sve to će neko javno izjaviti da podržava samo zato jer se inati nekome tamo anonimusu na forumu nekom. :lol:

Trebamo promjene u svim segmentima, od terena, preko administracije - to je jedina prava stvar kojoj se treba težiti. Pa ljudi mi da se još jednom-dva puta "okliznemo" do oktobra i mi smo u Ligi za opstanak hladno. Ako ne osvojiš Kup, nema evrope, dakle u tri sezone, igrao si jednom EL i ispao odmah, pa to finansijski će da nas ubije, a o koeficijentu da ne pričamo.
treba podrzati klub i na tribinama iskazati nezadovoljstvo i traziti promjene, pisanja po forumu ili fb nece nista promjeniti. ovako ispada da navijamo za rezultat a ne za FKS.

Avatar
bibula
Postovi: 333
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 17 avg 2017, 04:11

Totalno sam nebitan lik na ovom forumu, redovno citam, ponekad nesto i napisem ali moram sad nesto napisati, bit ce barem meni lakse.

Citajuci komentare, mogu zakljuciti da svi mi imamo isti cilj a to je bolje sarajevo. Imam osjecaj da dosta raje ovdje pisu u inat nekom drugom tj. da kontriraju iako mozda misle isto. Takoder na kraju bude u fokusu neka svadja izmedu forumasa.

Daj da se koncentrisemo na klub, da konkretno pisemo probleme i kako eventualno rijesiti iste pa da onda razmijenimo misljenja.

2 dana smo pricali kako treba pisati mailove upravi, poceli i sad je glavna tema jesu li trebali HZ izdati ono saopstenje ili ne. Nemam kontakta sa sjeverom, postujem momke tamo, ali ne vidim razloga da pricamo o tome jel ok ovo sto su napisali ili ne. Ljudi su mislili da trebaju, idemo dalje. Nista mi necemo postici ovdje razgovarajuci na ovu temu i na kraju krajeva ako su nam HZ najveci problem, blago nama.

Treba biti realan u zivotu i priznati da moze i mora bolje. Naravno, treba i pohvaliti kad je sve ok iako uvijek moze bolje. Ali poenta price, prvo trebamo priznati sami sebi da postoji problem a onda fino i normalno razgovarati kako rijesti taj problem, na forumu, na kafi, gdje god.

Ovi koji misle da je sve ok, ne treba ubjedivati da nije jer oni ce sami skontati a tesko da ce neko sa foruma promijeniti njegovo misljenje.

Halalite na duzi post, kao sto sam rekao, barem je meni lakse.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5832
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 avg 2017, 05:22

Ovaj BP glumi da je naj pametni i da sve on samo zna.

Tacno je da klub ne ide stazama kojim mi zelimo, al nemozemo se ponasat prema klubu, navijacima HZ I IGRACIMA kao da smo ne daj boze navijaci vase miskina.

BILO je dosta gresaka i prije i dosta gresaka sad kao i dobri stvari. Sad treba bit uz klub bez obzira na sve.

Ova ekipa kad promjeni trenera ce bit na kraju medzu prve 3 ekipe i igra ce u evropi. P

Dovest novig trenera i golmana i ova ekipa ce it beton.

Btw; pogledaj te madzare ko im igra, koim je u zadnje tri godine nisio igru (2 godine zaredom titulu) igrace koje smo mi otjerali.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 17 avg 2017, 05:38

TobeYarabi je napisao/la: treba podrzati klub i na tribinama iskazati nezadovoljstvo i traziti promjene, pisanja po forumu ili fb nece nista promjeniti. ovako ispada da navijamo za rezultat a ne za FKS.
A zašto isključivost? Gdje piše da se samo na tribinama pika? Ili obrnuto? Čemu prozivanje foruma ili FB ili preko čega se već ljudi vole da deklarišu. Pa najveći protesti u državi u zadnjih 25 godina organizovani striktno preko društvene mreže. Banalan, ali jasan primjer. Mi ovdje piskarajući po forumu stigli do Hajata, Pinka, naša pitanja u živom programu čitali - nema nikakve od toga vajde, okej idemo slijedeći prijedlog. Sve neka isključivost i netrepeljivost i na kraju opet sve će biti da su navijači krivi. Vazda navijači tjeraju, navijači dovode, navijači pritišću, ma daj više.

Ja navijam za FKS, koliko puta sam rekao da bih žrtvovao koliko treba sezona, ako će klub stati na zdrave noge i graditi viziju. Isto kao što bih ove sezone (već sam jednom pisao) dao priliku djeci prije Novakovića, Bekića, Hebibovića, Ahmetovića, Sarića... Ja ne dam ove godine 1 KM u klub, dovoljno sam skršio, da bi neko plate isplaćivao likovima poput Faruka, Senada, Valentina i ostalih koji od kako su tu kontatno stramote klub i redaju negativne stvari koje će ostati vječno zapisane u historiji FKS.

Šta tačno znači to "treba podržati klub?" Treba davati pare, da onda oni imaju izgovor "niko se ne buni?" Ili ići i skandirati tipa ono što se skandiralo dvije godine Kantardžiću, pa vidim imalo pravog efekta.

Svako svakome traži neki razlog da ga nazove ili etiketira kao manjim navijačem i nađe mu problem u njegovom praćenju i življenju s klubom. Svako drugačije gleda i živi s ovom situacijom. Većina onih koji su fizički udaljeni od kluba govore da treba ići podržati, dok većina ovih koje srećem u gradu govori da treba bojkotovati k'o Konzum dok se nešto ne promjeni.

Ja sam negdje između i fizički i po razmišljanju. Ali je moje, nikada neću pozvati nekoga da ne ide ili ide na utakmice samo zato što ja to u tom trenutku radim. Ja sam jedinka, jedna osoba, a FK Sarajevo ima desetine hiljada simpatizera, ništa ja niti značim niti mogu uticati.

Ja evo neću da učestvujem u farsi i finansiram blamiranje kluba i to je moje mišljenje, u subotu kod kuće fino večera i pivo i pogledati tekmu. Potrošio isto para kao da sam otišao na stadion, a rahat kući. Obzirom da ja kao individua ne mogu klub natjerati na promjene, mogu da sjedim i da čekam da se to desi i povremeno piskaram ovdje, obzirom da je ovo javni forum namjenjen navijačima FK Sarajevo.
Samo Saraj'vo.

Avatar
HordasIstok
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jan 2017, 08:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasIstok » 17 avg 2017, 08:12

Vidimo se na sjeveru idemo da podrzimo bracu i da svi skupa dignemo glas kao jedan.PREDAJ SE STRUMPFE IZGUBIO SI BOJ!!!!


UPRAVA NAPOLJE!!!

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 17 avg 2017, 08:24

Ja cu na istok ipak. Oni ce bar skandirat protiv uprave.
4.10.2009.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54379
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 avg 2017, 08:26

:urnebes: :facepalm:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 17 avg 2017, 08:27

Sta je to sa skandiranjem protiv uprave i sjevera?

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 17 avg 2017, 08:29

Sta ocekivati od navijaca koji podrzavaju par manipulatora da se utwkmice bojkotuju a ismijavaju poziv da se podrzi klub na stadionu, da nas dodje sto vise :lol:

Eh ko vodi ovde glavnu rijec i kome vi vjerujete :facepalm:

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 17 avg 2017, 08:57

Ko prenosi?
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

volitepropalit
Postovi: 31
Pridružen/a: 13 jun 2017, 14:09
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la volitepropalit » 17 avg 2017, 10:01

Evander je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Kao neko ko je proveo deceniju na Sjeveru - ova poruka od danas meni liči na pokušaj mobilizacije udarom na emocije da ne bi više bilo navijača na južnoj tribini.

A trebao bi da bude bitniji Klub i rezultat kluba, nego koga će više biti u subotu.

Prije nego krenete drvlje i kamenje, ja bih se prvi odazvao da je taj Sjever nešto pokrenuo nakon Krupe, ili nakon Lištice, ili nakon Zarije, ili nakon Zrinjskog ili barem nakon GOŠK-a, ali ovako sa ovim klišeiziranim emocijama - moje lično mišljenje - samo pokazuju svoju nemoć i potrebu za podrškom ljudi koji su otišli sa Sjevera da se ne bi oni kao navijačka skupina osramotili na navijačkoj sceni.

Hajde sad, drvlje, kamenje, redom.
U sridu.
Klasican primjer borbe da se ne obrukaju u tom nekom "tifo svijetu" da ih ne bude 1000 na tribini. Ovaj dopis je upravo bojazan od toga.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
fujjjjjjjjjjjjjj

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 17 avg 2017, 10:05

volitepropalit je napisao/la:
Evander je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Kao neko ko je proveo deceniju na Sjeveru - ova poruka od danas meni liči na pokušaj mobilizacije udarom na emocije da ne bi više bilo navijača na južnoj tribini.

A trebao bi da bude bitniji Klub i rezultat kluba, nego koga će više biti u subotu.

Prije nego krenete drvlje i kamenje, ja bih se prvi odazvao da je taj Sjever nešto pokrenuo nakon Krupe, ili nakon Lištice, ili nakon Zarije, ili nakon Zrinjskog ili barem nakon GOŠK-a, ali ovako sa ovim klišeiziranim emocijama - moje lično mišljenje - samo pokazuju svoju nemoć i potrebu za podrškom ljudi koji su otišli sa Sjevera da se ne bi oni kao navijačka skupina osramotili na navijačkoj sceni.

Hajde sad, drvlje, kamenje, redom.
U sridu.
Klasican primjer borbe da se ne obrukaju u tom nekom "tifo svijetu" da ih ne bude 1000 na tribini. Ovaj dopis je upravo bojazan od toga.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
fujjjjjjjjjjjjjj
:puke:
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

volitepropalit
Postovi: 31
Pridružen/a: 13 jun 2017, 14:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la volitepropalit » 17 avg 2017, 10:10

Zip je napisao/la:Sta ocekivati od navijaca koji podrzavaju par manipulatora da se utwkmice bojkotuju a ismijavaju poziv da se podrzi klub na stadionu, da nas dodje sto vise :lol:

Eh ko vodi ovde glavnu rijec i kome vi vjerujete :facepalm:
ja sam sad usao na temu i ne mogu da vjerujem da ljudi ovako izvrcu stvari i pisu izmisljotine o sjeveru nikako mi ne ide u glavu.
vi ste zalutali u ovaj grad,gadite mi se jadovi

Bordo46
Postovi: 181
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo46 » 17 avg 2017, 10:13

I onda se cudite sto smo kao drustvo zaostali, kad navijaci jednog kluba pljuju svoju grupu koja prati taj isti klub za koji oni navijaju ma gdje god igrali. Kod nas je najbitnije da se nesto popljuje umjesto da se podrzi. Ima dosta momaka koji ulazu svoje vrijeme, novac i sta sve ne za taj klub, dok vi sjedite kuci i drkate **** i cekate neku gresku ili bilo sta da kazete da ne vala. Svi vi jedva cekate da slikate taj sjever, objavljujete po drustvenim mrezama i bockate komsije kako smo mi bolji (bakljade, dimne, koreo). Sta bili ste na sjeveru 10 g pa sta ? Ima ljudi koji su tu vise pa opet dolaze, stoje sa svojim drugovima bili oni stariji ili mladji ali svi su jedno i postuju se. Valjda vam ofirno stajat sa mladjima ili sa nekim, ne odgovara vam njegov stil oblacenja ili nesto. Jel problem jednom doci u dvije sedmice na sjever ili neku drugu tribinu gdje neces provest preko 3 sata ? Ma jok neka vas u kuci sjedite za kompjuterom i pljujte. Horde su vazda stajale uz svoj klub bilo lose ili dobro i sad kad ne ide tu su ljudi rade organizuju crtaju sta sve ne. SInoc se stavlja parola na most, odma pola raje po fb objavljuje, a iza nikova sjede i ismijavaju rad momaka. Sto se tice uprave, ko je bio u Kaknju zna da se prozivala, al sta ces valjda ne idete po gostovanjima pa onda i ne znate da se proziva, nego vi neki inat tjerate sto ovo sto ono. Sta moze uraditi 2000 ljudi ? Ne moze nista, al zato 10 000 moze mnogo toga. Jel problem povest 2 druga u subotu na utakmicu malo zezancije koja piva , idealan termin navecer, nema SFF nema nista. Zapitajte se malo oko tih prozivki tribine koja je uvijek tu, mozda niste ispunili svoj neki cilj na istoj pa vas ubise kompleksi. SVE SE MOZE KAD SE HOCE, SVI NA SJEVER JER SJEVER JE CUDO !!!

Avatar
Burberry46
Postovi: 4659
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 17 avg 2017, 10:19

Nemam nikakav kontakt sa sjeverom ali prvi ste ovdje pisali sto sjever nesto ne pokrene kakvu akciju, pa evo ljudi su nas pozvali na sjever da promijenimo nesto, da se pokaze upravi da nas ima, jer realno sta ces promijeniti sa 1000 ljudi na tekmi. Ovako kad vide pun ili skoro pun sjever dosta znaci.
Pisalo se ovdje sto Horde ne izdaju saopstenje nikakvo pa eto juce su ga izdali I prozvali sve nesposobne ljude u upravi.

Pokrenite se i vi i podrzite
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 17 avg 2017, 10:22

Burberry46 je napisao/la:Nemam nikakav kontakt sa sjeverom ali prvi ste ovdje pisali sto sjever nesto ne pokrene kakvu akciju, pa evo ljudi su nas pozvali na sjever da promijenimo nesto, da se pokaze upravi da nas ima, jer realno sta ces promijeniti sa 1000 ljudi na tekmi. Ovako kad vide pun ili skoro pun sjever dosta znaci.
Pisalo se ovdje sto Horde ne izdaju saopstenje nikakvo pa eto juce su ga izdali I prozvali sve nesposobne ljude u upravi.

Pokrenite se i vi i podrzite
:thumbup:
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 17 avg 2017, 10:27

High je napisao/la:Pričajte vi šta hoćete, ali u ovakvoj rezultatskoj krizi ova vrsta poziva dobro dođe.
:thumbup:
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 17 avg 2017, 10:48

Nista ne boli i ne pogađa kao istina.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.