Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 11 sep 2017, 23:17

Sad kad Sloboda osvoji 15 bodova u 5 utakmica [emoji41]
EKONNP

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 11 sep 2017, 23:17

Sta se desava sa ovim Adzemom kad daje izjave? :hmmmmm:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BordoBolesnik » 11 sep 2017, 23:19

irfo je napisao/la:Po istom ce to receptu biti, vec je prvu izjavu dao u kojoj donekle kritikuje proslog trenera, pa ce sljedeca jos malo zesca bit, pa ce otjerat kojeg igraca, kofa neku disciplinu ispostavit, mozda prve dvije utakmice se vidi pozitivan sok, onda ce nastaviti suplju prodavat i to je to, brzo nakon toga slijedi raspad sistema
...slijedi ona stara dobra da su njegovi igraci najspremiji i da ce to Sloboda osjetit tek kada s njim odrade pripreme, tako dobija na vremenu a ruku na srce ide mu u prilog sto je Jagodic qrac od trenera. :D

Nama u svakom slucaju ogroman plus jer voli da nam se naguzi :kralj:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2017, 23:21

Za Slavku je angažman u Slobodi - posao iz snova. Ne može ispasti iz lige, nema nikakav rezultatski pritisak, ako kojim slučajem izbori ligu za prvaka, predstaviće to kao svjetsko čudo jer je ekipu preuzeo u očajnoj situaciji (zaostaje pet bodova). Mogao bi se on zadržati u Tuzli ako se bude gledao samo fudbal i teren.

Sve u svemu, ovo je dobar posao za Slobodu, boljeg trenera trenutno ne mogu naći na našem tržištu. Imaće on jedan veliki problem, kako da popravi efikasnost ekipe obzirom da je Sloboda dala najmanje golova u ligi. Svi znamo da mu taj dio posla i ne ide baš najbolje.

Nema potrebe da mu sudite na osnovu njegove epizode u Želji, to je sasvim drugačija priča od ove u Slobodi. Željo je pritisak sedam dana u sedmici, kad se probudiš ujutro - već si pod pritiskom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 11 sep 2017, 23:21

Na to ce dodati i da za 3-4 prelazna roka moze sastaviti ekipu za grupnu fazu. [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 sep 2017, 23:23

Ja ne znam jel vi citate sta pisete?

Covjek je u sezoni izgubio jednu Evropsku utakmicu gdje je AIK bio totalni favorit, 2 utakmice u Kupu od kojeg se vjerovatno odustalo, 2 utakmice u ligi, citavo proljece imao jedan poraz u ligi. Imao najvise poena u prosjeku u ligi od trenera u sezoni. I onda ovakvi komentari. Uz sve to je radio u nezdravoj atmoferi i uz sabotaze Jahica i Bekrica.

Sezonu prije toga odradio isto korektno gdje je sa Radnikom otisao u Evropu i uzeo trofej.

Jok treba mu zamjeriti na osnovu 2 utakmice gdje igraci nisu imali namjeru da potrce, ne moze on dati gol Krupi i Sarajevu i ne moze on rotirati 20 igraca kada ima 13-14 dostojnih. Niti od 3-4 penzionera napraviti igrace koji trce 10 kilometara po utakmici.
Uzmite malo u obzir to da nakon Kosica je jedino trebala stabilnost i on je to dao, da nije dosao otisli bi u provaliju, ne bi ni Evrope uzeli onim tempom trebale su samo jos 2-3 lose utakmice da sezona propadne jer bi moral otisao u minus.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 11 sep 2017, 23:30

tuzlak1987 je napisao/la:Ja ne znam jel vi citate sta pisete?

Covjek je u sezoni izgubio jednu Evropsku utakmicu gdje je AIK bio totalni favorit, 2 utakmice u Kupu od kojeg se vjerovatno odustalo, 2 utakmice u ligi, citavo proljece imao jedan poraz u ligi. Imao najvise poena u prosjeku u ligi od trenera u sezoni. I onda ovakvi komentari. Uz sve to je radio u nezdravoj atmoferi i uz sabotaze Jahica i Bekrica.

Sezonu prije toga odradio isto korektno gdje je sa Radnikom otisao u Evropu i uzeo trofej.

Jok treba mu zamjeriti na osnovu 2 utakmice gdje igraci nisu imali namjeru da potrce, ne moze on dati gol Krupi i Sarajevu i ne moze on rotirati 20 igraca kada ima 13-14 dostojnih. Niti od 3-4 penzionera napraviti igrace koji trce 10 kilometara po utakmici.
Uzmite malo u obzir to da nakon Kosica je jedino trebala stabilnost i on je to dao, da nije dosao otisli bi u provaliju, ne bi ni Evrope uzeli onim tempom trebale su samo jos 2-3 lose utakmice da sezona propadne jer bi moral otisao u minus.
Ma pusti ih, vidiš koliko im je krivo, iz očiju im izbija. Eto kao on ne valja, ako i ne valja, zašto imaju potrebu da nam to kažu kad nas ne vole i žele nam da ispadnemo/propadnemo itd. Pogotovo ovi neki novokomponovani koji spominju pripreme i fizičku spremu, a nisu imali 14 igrača kako treba a i na dva fronta igrali. Gdje neće pocrkati, kad nema čovjek koga ubaciti. Ne gledaju potpunu sliku i kakve je uspjehe čovjek pravio u ovoj ligi.
A tek što se pitari neki javljaju, hahahaha, eto oni kompetentni pričati...a prije nego će doći u Želju svršavali na njega. :stop:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2017, 23:34

Zašto bi nekome bilo krivo? Evo meni prvom je drago što je Slavko našao dobar angažman, dobar je čovjek, dobar je trener i dobro je za našu ligu što je ostao. Smiješno ga je i upoređivati sa teletabisima tipa Jagodić.
Evribadi sej Željo
Željoooo

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 11 sep 2017, 23:36

Koji skec hahahaha
Tuzlaci dizu Zeljinu igru u nebesa,a strumpfovi pljuju svoje.
Bravo Slavkane idolu,napravio si sto niko dosad nije[emoji23] [emoji23] [emoji1]
EKONNP

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 11 sep 2017, 23:40

Za mene daleko najbolji trener lige je Adzem, potkovan znanjem, osvojio ligu pionira, samo ne znam dokle ce biti trener....
🔴⚫️

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 11 sep 2017, 23:46

u pravu ste, krivo nam sto je trener slobode :lol: evo ja ne znam sta cu od muke :rol:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TobeYarabi » 11 sep 2017, 23:47

usrale se kone :lol: :lol:

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 11 sep 2017, 23:49

Ma nek je vama i njemu sretno osim protiv nas logicno. Nije mi ni sekunde krivo vec se samo prisjecamo nekih njegovih izjava i obecanja, a od toga na kraju nije bilo nista. Meni je draze kad je na klupi Adzem jer znam da ce uvijek nasa djeca dobijati sansu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Guest007 » 11 sep 2017, 23:57

Virtu4l je napisao/la:Za Slavku je angažman u Slobodi - posao iz snova. Ne može ispasti iz lige, nema nikakav rezultatski pritisak, ako kojim slučajem izbori ligu za prvaka, predstaviće to kao svjetsko čudo jer je ekipu preuzeo u očajnoj situaciji (zaostaje pet bodova). Mogao bi se on zadržati u Tuzli ako se bude gledao samo fudbal i teren.

Sve u svemu, ovo je dobar posao za Slobodu, boljeg trenera trenutno ne mogu naći na našem tržištu. Imaće on jedan veliki problem, kako da popravi efikasnost ekipe obzirom da je Sloboda dala najmanje golova u ligi. Svi znamo da mu taj dio posla i ne ide baš najbolje.

Nema potrebe da mu sudite na osnovu njegove epizode u Želji, to je sasvim drugačija priča od ove u Slobodi. Željo je pritisak sedam dana u sedmici, kad se probudiš ujutro - već si pod pritiskom.
On je u zelji odradio odlican posao, sjeti se gdje je zeljo bio kad je dosao, i gdje je zavrsio ;) Ne bi on dobio otkaz u zelji da nije bilo nekih stvari sto nema veze sa sportom, navijaci zelje to najbolje znaju, pogotovo oni sa tog nekog ''cuvenog'' juga.
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 12 sep 2017, 00:02

Ma šta nam to napriča.
Evribadi sej Željo
Željoooo

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 12 sep 2017, 00:08

Skver je napisao/la:Za mene daleko najbolji trener lige je Adzem, potkovan znanjem, osvojio ligu pionira, samo ne znam dokle ce biti trener....
Dok Kajkut bude udarao :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 12 sep 2017, 00:14

staragarda je napisao/la:
Skver je napisao/la:Za mene daleko najbolji trener lige je Adzem, potkovan znanjem, osvojio ligu pionira, samo ne znam dokle ce biti trener....
Dok Kajkut bude udarao :urnebes: :rol:
Yebe ga to sto mora igrati sa 11 igraca inace......:urnebes:
🔴⚫️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 00:38

Dobar izbor za Slavka, a i za Slobodu, klub po mjeri za njega. Dosta manji pritisak nego u Želji, imat će solidne rezultate, barem opstanak ne bi trebao biti upitan.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 12 sep 2017, 07:58

Ma glupa rasprava skroz, gori izbor od ublehe Jagodica im ne moze biti, a manje vise svi treneri u ovoj ligi su u pet deka, da je drugacije radili bi bar u zemljama regiona ako nista u prosjecnim klubovima.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 12 sep 2017, 09:23

Slavko ce profitirati, opstane, svi zadovoljni, udje u prvih sest, sto realno moze, kralj. Bas ga ide.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, AVNOJ, boki86, Giuseppe1, Kamaga11, Paromlinac, supervizor, TheNoblesMo i 65 gostiju.