FK Radnički Lukavac

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 09 sep 2017, 09:33

Hvala na informacijama, a biće aBd dvica u mreži gostiju, možda i više od dvice :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la YNWA » 09 sep 2017, 09:42

Iraola je napisao/la:Hvala na informacijama, a biće aBd dvica u mreži gostiju, možda i više od dvice :D
Ma nek bude x [emoji14]
Onako je Mionica prva :D
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 09 sep 2017, 11:13

Ipak nemamo toliki kvalitet da damo X, valjda bude III ili IV i dosta :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 09 sep 2017, 17:26

Poluvrijeme 0-0. Zvijezde nesto bolje al nista posebno. Gosti imali jednu 100% i cist nedosudjen penal. Sad je malo jasnije sto meda ne mogu u gostima

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 09 sep 2017, 19:12

Gdje Seona gubi bodove :facepalm:
Grob te **** ko se sve zove fudbalerom. Ono nesto igralo prvu ligu, trebalo karijeru napravit, josh i pripreme imali. Ma mars svi
Jbt ljudi imaju rukometnu odbranu, 3 igraca po najmanje 100kg im igraju, i ti ne mozes gola dat! Ma idi ba u 100 qraca, josh hoces i podrsku. Sta ce biti kada ozbiljnija ekipa dodje, a eto Buducnosti u subotu.
Ne vrijedi trositi vise rijeci na manekene.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la YNWA » 10 sep 2017, 00:01

Iraola je napisao/la:Ipak nemamo toliki kvalitet da damo X, valjda bude III ili IV i dosta :D
Rekoh ti ja, jedan lagani x :)
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 10 sep 2017, 06:06

Sve ovo treba na vrijeme rastjerat..osim siouxa..
Samo Sioux 1989

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 10 sep 2017, 13:38

@YNWA čestitam na zasluženom bodu. Nikako ne napredujemo, a onaj jad s gostovanja smo prenijeli i jučer na domaću utakmicu. Ja garantujem da mi imamo ekipu kojoj treba trener koji ima bar malo mozga za razliku od onog :puke: . Toliko nelogičnosti u pozicioniranju igrača, pogrešna taktika, opet nema napadača pa onako svako može voditi ekipu. Samo ćemo napredovati ako mu damo otkaz dok se još stvari mogu spasiti, moramo pobijediti Budućnost uz podršku navijača koji ni jučer nisu zakazali i koji su za sada jedina svijetla tačka. Jučer je otprilike bilo 80% do trenera, a 20% do igrača.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 10 sep 2017, 15:39

Trener je uvijek odgovoran i najlakse je na njega sve svalit. Al dosta krivice je i do igraca, ne moze trener biti kriv kada oni ne pogode, kasno dodaju, naprave penal (kao Kasum juce, al sudija nije imao muda da svira) ili pogresno dodaju. Ono sto ima juce mu je i startalo, klupa nikakva. Jbm ga ja, zar je bash samo do trenera kada veza i napad Pema-Deni-Almis-Redza-Jare u tri utakmice gola ne daju, a po imenima bi trebalo 3 po utakmici da uvaljuju! Zar je samo do trenera sto je Redza od nekada najbrzeg igraca doso do toga da ga igrac od 100kg prodje!
Ne gotivim ni ja trenera, otice on, al sta dalje! Price o borbi za ulazak su deplasirane, zna ova uprava loliko to kosta i da od tog nema nista

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 10 sep 2017, 16:14

Do trenera je po meni iz mnogo razloga, kao npr.
što je uzlaud potrošio pripreme,
što loše odrađuje treninge,
što igrači ništa nisu fizički spremniji od protivnika iz seoskih ekipa,
što igra memorijalne turnire na 40+ stepeni, a osim njih samo jednu pravu prijateljsku-pripremnu utakmicu,
što je tu mogao eksperimentisati i vidjeti kako može a ne na prvenstvenim utakmicama,
što mu stoper igra desnog beka,
što igra bez centarfora i pravog napadača,
što mu jedan igrač koji može igrati samo napadača igra neko krilo ili polukrilo to samo on zna,
što igra na nulu na strani,
što možda 3 puta u toku utakmice da instrukcije igraču i to uglavnom samo Bektiću kad igra,
što kad se lomi utakmica i kada moramo dati gol mijenja odbrambene igrače,
što nikada nije imao ni jednu ozbiljnu pobjedu u trenerskoj karijeri a kamo li ozbiljan trenerski angažman,
što je već bio jednom i otjeran nakon 3-4 kola zbog istih razloga i to su neki razlozi.
Kažem to je otprilike 80% njegove krivice, a ima 20% krivice igrača, jer igraju jednostavno napamet, ponekad bez truda, bez mozganja, kao da nisu prošli pripreme, kao da nemaju treninge.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 10 sep 2017, 16:31

Ma kako god, najvise se nervira nas stotinjak na tribini. Ovima ostalim je izgleda svejedno, boli ih qrac il dobili il izgubili.
Btw juce smo igrali sa tri nazad, sto bi trebalo biti sasvim ok protiv vecine ekipa iz ove lige. Tako da mislim da tu nije bilo zavaljivanja, il znas il ne znas. Na zalost vrijeme pokazuje da ova dva mlada igraca prosto ne znaju, jbg.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 10 sep 2017, 16:40

Nadamo se boljem, siguran sam da možemo pobijediti Budućnost.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 10 sep 2017, 22:15

Iraola je napisao/la:Nadamo se boljem, siguran sam da možemo pobijediti Budućnost.
Ma ja vise ni u sta nisam siguran. I prosle sezone smo se nadali I bill sigurni pa zna se sta bi.
Nesto nam ne stima u klubu. Ko god da dodje igra losije, ko god da ode odma proigra bolje. Jbg....

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 11 sep 2017, 16:33

Ljumani pišu da dolaze u Lukavac, biće zanimljivo.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la GEC » 11 sep 2017, 16:46

Iraola je napisao/la:Ljumani pišu da dolaze u Lukavac, biće zanimljivo.
I to sva četvorica :lol:

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hrubesch » 11 sep 2017, 16:47

Slazem se da puno toga ne stima.Ja ipak mislim da je UO najvise kriv.To je isti UO sa kojim smo ispali, a i sada nas ne vode nista bolje.Onako kako su postavljeni tako i rade.Doveli su Bracu Crnkica samo da imamo trenera.Njihovom zaslugom nije doveden nijedan igrac.Puno boljih igraca su se olako odrekli.Na zalost, ali mislim da cemo jos cekati par godina da gledamo I ligu FBiH.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 11 sep 2017, 16:53

Iraola je napisao/la:Ljumani pišu da dolaze u Lukavac, biće zanimljivo.
Ma nema toga, to je par momaka, u Banovicima je zadnjih par sezona (i vise od par, od Premijer lige) totalno zamrlo sto se tice sporta, ogromno razocarenje vlada prema klubu, prate samo pokoji bolesnik i 90% ostalih kojima je svejedno jer su tu samo zato sto je dzabe ulaz.

Nego, sta vam je ono s kadeta da vam nasi kadeti dadnu 10 golova u jednoj utakmici? :D

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 11 sep 2017, 17:04

ASD je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Ljumani pišu da dolaze u Lukavac, biće zanimljivo.
Ma nema toga, to je par momaka, u Banovicima je zadnjih par sezona (i vise od par, od Premijer lige) totalno zamrlo sto se tice sporta, ogromno razocarenje vlada prema klubu, prate samo pokoji bolesnik i 90% ostalih kojima je svejedno jer su tu samo zato sto je dzabe ulaz.

Nego, sta vam je ono s kadeta da vam nasi kadeti dadnu 10 golova u jednoj utakmici? :D
Eh tu situaciju koju si opisao za vašu navijačku grupu, to vrijedi za omladinski pogon Radničkog, pa sad znaš šta je i kako je. :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 12 sep 2017, 08:55

Kakvi su sve lopovi od tkz trenera u zadnjih 7...8 godina kobejagi radili sa djecom nije nikakvo cudo da prime i 20 komada po utakmici.Sve sto je valjalo pobjeglo je glavom bez obzira sto dalje od josika.Dosta momaka je i prestalo da trenira zbog guranja sinova od lokalnih kokosara.Struci je bitno da se uvuku kokosarima sto dublje.Svi mi znamo o moralnim i ljudskim vrijednostima tkz trenera tipa damir..dzemo..dzindo...itd..itd.Zato ja ne vidim nikakve buducnosti za Radnicki.Jedno pet godina ove lige ako ne bude i gore.U subotu ako uzmemo i bod bit ce dobro ali ja budala ne mogu a da ne odem na utakmicu.
Samo Sioux 1989

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 16 sep 2017, 16:52

Poluvrijeme nista-nista, al bash

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.