Championship i Coca Cola League 1&2

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Lineker » 31 maj 2017, 21:47

Andrej je napisao/la:Wut
Wolves confirm ex-Porto boss Nuno Espirito Santo as new head coach
Izgleda kako nisu naučili ništa iz kiksa sa Zengom. Žao mi je zbog Lamberta, jer je odradio fantastičan posao (jerbo nije mogao bolje), te mi je bilo drago što je na čelu Wolvesa konačno bio pravi Britanac, jer mi se nikako ne sviđa taj trend stranih menadžera u Championshipu.

U Valenciji i Portu je dobio otkaz nakon samo jedne sezone, što dovoljno govori o tome da nije riječ o nekom ozbiljnijem treneru, te je moja prognoza da će letjeti i sa Molineuxa, dajem mu maksimum 5 mjeseci !
Up to our knees.

Avatar
Andrej
Postovi: 6729
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Andrej » 01 jun 2017, 11:30

Po ovome, logicno dolazi da je Portugalska liga slabija od Championship :D
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Lineker
Postovi: 105
Pridružen/a: 14 dec 2012, 09:58
Lokacija: Essex
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Lineker » 01 jun 2017, 21:58

An intriguing link to emerge is to Danish legend Michael Laudrup, who is currently managing in Qatar with Al Rayyan following a spell with rivals Lekhwiya. The 52-year-old could be tempted back to England despite a hot-and-cold spell with Swansea, and he's now at around 10/1 for the Leeds job, in what would be an ambitious appointment.
Sudeći prema izvorima Sky Sportsa, Laudrup je sada vodeći kandidat za poziciju menadžera na Elland Roadu, a odmah iza njega je Aitor Karanka.

Volio bih vidjeti Laudrupa ponovo na Otoku, jer smatram kako je odradio dosta dobar posao u Swanseaju, a osvajanje Liga Kupa je bio najblistaviji momenat tokom njegovog mandata. Stil igre Karanke mi se gadi, konstantna defanziva, te nikakve atrakcije, a to bi itekako narušilo trenutni način igre jorkširskog giganta, čiji je temelj postavio Monk.

Moj pik za novog šefa Leedsa je LAUDRUP.
Up to our knees.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 jun 2017, 14:45

Gary Monk je novi trener Boroa
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la KingJamesMVP » 03 jul 2017, 15:17

slika
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la KingJamesMVP » 21 jul 2017, 10:52

Aston villa se nastavlja pojačavati. U svoje redove su doveli Gleena Whelana i Christopera Sambu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la COYS » 04 avg 2017, 19:20

Veceras pocinje :bih:

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la kumkalesic » 05 avg 2017, 21:05

Sad tek vidjeh da je Hull doveo Leonida Slutskog na klupu...svaka im čast na tome :clap:
Joint_fc

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Virtu4l » 06 avg 2017, 18:01

Leeds :njanjanja: :njanjanja:
Evribadi sej Željo
Željoooo

gigglessmoke
Postovi: 1460
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la gigglessmoke » 06 avg 2017, 18:01

Leeds ubi hljeb u Boltonu.

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la arfi » 13 avg 2017, 11:02

ne pamtim kada je N.Forrest ovako dobro počeo sezonu...možda je to ta sezona :clap:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 22 avg 2017, 10:33

arfi je napisao/la:ne pamtim kada je N.Forrest ovako dobro počeo sezonu...možda je to ta sezona :clap:
Sezona 14/15, startali su strasno. U prvih 7 kola, pet pobjeda i dva remija. Assombalonga tad placen oko 6miliona i odmah poceo opravdavati novac. On i Michail Antonio su odlicno igrali.
Onda su poslije one pauze u oktobru jednostavno pali i na kraju zavrsise deseti. A ako poredim tadasnju ekipu i ovu danas... Boga mi sve su sanse da ce ovo biti jos jedna sezona Nottinghama koju ce zavrsiti 10.-15. mjesta.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la KingJamesMVP » 21 sep 2017, 13:43

Derby County nije dobro otvorio novu sezonu, trenutno drži tek 15. mjesto u Championshipu te vapi za pojačanjima. Jedno je upravo stiglo i to u veznoj liniji gdje će do siječnja imati na raspolaganju Joea Ledleyja.
Velški internacionalac postigao je dogovor s Ramsima oko kratkoročnog ugovora te bi mu boravak u Derbyju mogao poslužiti za povratak u Premiership u siječnju.
Posljednje tri sezone nosio je dres Crystal Palacea, no nakon isteka ugovora nije došlo do dogovora oko nastavka suradnje i Ledley je dosad bio bez kluba.
U konačnici obje strane mogle bi imati koristi od ove suradnje, Derby je dobio pojačanje koje mu može pomoći odmah u hvatanju priključka s gornjim dijelom ljestvice, a Ledley će dosegnuti formu.
Tijekom karijere nije promijenio previše klubova, nastupao je za Cardiff, Celtic i Crystal Palace te će mu Derby County biti tek četvrti klub u karijeri.
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Finn » 21 sep 2017, 16:00

Biće dobro pojačanje, ako je riješio onu tešku povredu. Samo da ne otpuste Rowetta, jedan od najtalentovanijih menadžera u Engleskoj, ali mu treba vremena. Bodovna razlika za vrhom nije ogromna (5-7 bodova), a u Championshipu je dovoljno uvezati 3-4 pobjede da se situacija drastično promijeni.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 21 sep 2017, 18:48

Finn je napisao/la:Biće dobro pojačanje, ako je riješio onu tešku povredu. Samo da ne otpuste Rowetta, jedan od najtalentovanijih menadžera u Engleskoj, ali mu treba vremena. Bodovna razlika za vrhom nije ogromna (5-7 bodova), a u Championshipu je dovoljno uvezati 3-4 pobjede da se situacija drastično promijeni.
Gary je tako dobar momentum imao u Birminghamu, a onda kretenski potez nove uprave i angazovanje Zole za menadžera :facepalm:
Delegat ih je od borbe za playoff, doveo do zone ispadanja.

Derby se posljednjih nekoliko sezona vrti tu oko vrha ali nikako da udju. Nemaju nikako srece, ali i znanja je tu falilo, i zaista vjerujem da ce sa Rovettom uspjeti da udju u Premijersip. Mozda ne ove sezone, mada ja tu jos uvijek ne vidim apsolutnog favorita za ulazak u visi rang kao sto je to bio slucaj prethodnih godina. Ovo ce biti jedna od najizjednacenijih sezona, bar se ja nadam :D, pa mozda i uspiju da se plasiraju. Uglavnom ako ne ove, onda iduce :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Finn » 21 sep 2017, 19:12

mirgerr je napisao/la: Gary je tako dobar momentum imao u Birminghamu, a onda kretenski potez nove uprave i angazovanje Zole za menadžera :facepalm:
Delegat ih je od borbe za playoff, doveo do zone ispadanja.

Derby se posljednjih nekoliko sezona vrti tu oko vrha ali nikako da udju. Nemaju nikako srece, ali i znanja je tu falilo, i zaista vjerujem da ce sa Rovettom uspjeti da udju u Premijersip. Mozda ne ove sezone, mada ja tu jos uvijek ne vidim apsolutnog favorita za ulazak u visi rang kao sto je to bio slucaj prethodnih godina. Ovo ce biti jedna od najizjednacenijih sezona, bar se ja nadam :D, pa mozda i uspiju da se plasiraju. Uglavnom ako ne ove, onda iduce :mrgreen:
Taj potez Birminghama je najgori potez jednog engleskog kluba u zadnjih 10 godina. Sad su predzadnji, otišao je i 'Arry, iz dubine srca im želim ispadanje u League 1.

A za Derby, stvarno je falilo sreće u one 2-3 sezone, kad su konstantno igrali u play-offu pod vodstvom McClarena. Onda je vlasniku puk'o film te je krenuo mijenjati menadžere i odmah se vidjelo da će opet trebati vremena da se izgradi ekipa.

Imaju sad sasvim solidnu ekipu na papiru za Championship uslove, samo treba vremena da se uigra. Liga fkt nikad izjednačenija, očekujem da dva od tri tima budu neka relativna iznenađenja koja nisu Aston Villa, Middlesbrough, Norwich, Sunderland i sl.

Wolvesi, kako stvari stoje, napravili odličan posao sa ovim Mendesovim klijentima.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 21 sep 2017, 19:30

Finn je napisao/la:
Wolvesi, kako stvari stoje, napravili odličan posao sa ovim Mendesovim klijentima.
Lani cetiri trenera izmjenise :lol: , a onda Espirita iz Porta dovedose, a on sa sobom povuce ostale. Prava legija Portugalaca u Wolvesima :mrgreen:
Meni je za oko zapao Helder Costa, on je u januaru i zvanicno postao clan Wolvesa ali se pred kraj prosle sezone povrijedio i jos ga nema. Nadam se da ce se sto prije vratiti jer je momak fakat zvjerka.

Sto se ostalih tice drago mi je vidjeti Leeds. I oni nedavno trenera promijenise i za sad to fino izgleda. Pored njih jos Cottagerse i Sumare pratim i evo cekam da se vrate u Premijersip, ali bojim se da cu se nacekati :lol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Finn » 21 sep 2017, 19:37

mirgerr je napisao/la:
Finn je napisao/la:
Wolvesi, kako stvari stoje, napravili odličan posao sa ovim Mendesovim klijentima.
Lani cetiri trenera izmjenise :lol: , a onda Espirita iz Porta dovedose, a on sa sobom povuce ostale. Prava legija Portugalaca u Wolvesima :mrgreen:
Meni je za oko zapao Helder Costa, on je u januaru i zvanicno postao clan Wolvesa ali se pred kraj prosle sezone povrijedio i jos ga nema. Nadam se da ce se sto prije vratiti jer je momak fakat zvjerka.

Sto se ostalih tice drago mi je vidjeti Leeds. I oni nedavno trenera promijenise i za sad to fino izgleda. Pored njih jos Cottagerse i Sumare pratim i evo cekam da se vrate u Premijersip, ali bojim se da cu se nacekati :lol:
Nastavićeš čekati. :mrgreen: Mada Leeds ako ne uspije ove sezone bar do play-offa, neće nikad.

A kod Wolvesa i Jota oduševljava, možda i više od Rubena Nevesa, koji je najčudniji transfer ljeta. Već je zabio pet golova i ne bi me čudilo da mu Simeone pruži šansu naredne sezone. Svakako ima problema sa krilima.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 21 sep 2017, 19:55

Cekace se jos u Forestu, a Jokan je vec jednom usao u PL, vidjecemo hoce li opet.

Dobro Jota gura, a nekako sve kontam da ce ga Wolvesi zavrsiti u januaru kao sto su i Costu.
A i meni je cudno bilo kad je Ruben zavrsio u Championshipu. Kada sam na Skyu procitao da su ga doveli, jedno 20 puta sam provjerio jel to taj Neves iz Porta il neki drugi :lol: Al eto, Espirito je manje vise doveo svoje igrace, sa kojima je vec radio. Dakle provjereni su, mada ni sam nisam ocekivao da ce se odmah uklopiti i krenuti da ostvaruju rezultate.
Iskoristise Vukovi situaciju u Championshipu ove sezone, iako je jos rano govoriti o konacnom ishodu. Nekad tamo u februaru bi trebalo biti bar malo jasnije, a do tad ostaje da uzivamo u Championshipu koja je ove sezone mnogo zanimljivija i koju pratim i vise od prve lige :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la arfi » 22 sep 2017, 07:53

evo,danas se u League One igra derby Wimbledon-MK Dons :lol: a nigdje streama..kamoli prijenos

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: rio_Ferdy88 i 1 gost.