SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Vucevich » 09 okt 2017, 13:32

Merhaba je napisao/la:Sehic
Susic-Cocalic-Dumic-Kolasinac
---------Cimirot--------------
Hajrovic - Milicevic - Duljevic
------Kodro - Ibisevic ------
:rol:

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Merhaba » 09 okt 2017, 13:33

Vucevich je napisao/la:
Merhaba je napisao/la:Sehic
Susic-Cocalic-Dumic-Kolasinac
---------Cimirot--------------
Hajrovic - Milicevic - Duljevic
------Kodro - Ibisevic ------
:rol:
Pa sta fali , mozda Vedu ostavit na klupi a stavit Prcica ili Krunica u vezu :D I Zukanovica na beka , Seo nek odmori
Zadnja izmjena: Merhaba, dana/u 09 okt 2017, 13:34, ukupno mijenjano 1 put.
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Vucevich » 09 okt 2017, 13:34

Prije bih stavio Advana Kadusica na desnom beku nego Matea Susica. :kafa:

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Merhaba » 09 okt 2017, 13:40

Vucevich je napisao/la:Prije bih stavio Advana Kadusica na desnom beku nego Matea Susica. :kafa:
Jbg , drugog nemas...
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la džakailibu » 09 okt 2017, 15:39

ne znam gdje da napisem pa izabrah ovu temu- vec par sedmica nalazim tekstove novinara A.culica- ako se ne varam nekada novinar dnevnog avaza. Sta reci , jako los novinar sa ulicnim zargonom (da ne kazem slengom) sa pokusajem da bude smijesan u poredjenjima. nivo sporstkog novinarstva bas za muamera tanovica i ostalu ekipu propalih mahalskih avazovaca. Jako los nivo od sportsport.ba
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Adnan89 » 09 okt 2017, 23:13

Dzeko ce 100% igrati, ekipe kao Estonije daju mu priliku da dadne sto više golova za BiH da ga niko nece stiči bar dok sam ja živ.

Najviśe bi sutra volio drugačiju odbranu vidjeti bez Šunjica i Vranješa, please!
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
hurem
Postovi: 8606
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la hurem » 09 okt 2017, 23:55

Merhaba je napisao/la:Sehic
Susic-Cocalic-Dumic-Kolasinac
---------Cimirot--------------
Hajrovic - Milicevic - Duljevic
------Kodro - Ibisevic ------
Umjesto Djumica ce igrati Zuka i umjesto Dulje Krunic vjerovatno....to je to otprilike, nadam se, daj i drugima priliku u "prijateljskoj" utakmici .
Dzeku nek u nebitnoj utakmici odmori za Napoli...Dulja i Djumic su se takodjer istrosili...Beg ce ipak na golu biti.

Beg
Susic Coca Zuka Seo
Krunic Cimi
Izet Milicevic Kodro
Ibiseviv

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la kobe24 » 10 okt 2017, 00:20

džakailibu je napisao/la:ne znam gdje da napisem pa izabrah ovu temu- vec par sedmica nalazim tekstove novinara A.culica- ako se ne varam nekada novinar dnevnog avaza. Sta reci , jako los novinar sa ulicnim zargonom (da ne kazem slengom) sa pokusajem da bude smijesan u poredjenjima. nivo sporstkog novinarstva bas za muamera tanovica i ostalu ekipu propalih mahalskih avazovaca. Jako los nivo od sportsport.ba
:clap:

Hvala Bogu da nisam jedini koji je to primijetio. Ja kad listam naslove na ovom portalu, bez truna muke skontam gdje je medju njima njegova nova kolumna i udjem samo da vidim do koje granice ide ljudska glupost. Hajde sto je ogranicen kao kauc i sto taj njegov seljacki nacin pisanja nema veze s vezom, ali bi bar trebao biti pismen za jednog novinarcica na ipak ozbiljnom portalu. :roll:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 10 okt 2017, 00:42

Sto se sporta tice, mislim da se samo na ovom portalu ne informisem o istom. Smijesan kvalitet tekstova. Nekad su se i vijesti sa portala citale, sad nikako a i kad se procitaju, covjek se istog trenutka pokaje.

kobe24 je napisao/la: Hvala Bogu da nisam jedini koji je to primijetio. Ja kad listam naslove na ovom portalu, bez truna muke skontam gdje je medju njima njegova nova kolumna i udjem samo da vidim do koje granice ide ljudska glupost. Hajde sto je ogranicen kao kauc i sto taj njegov seljacki nacin pisanja nema veze s vezom, ali bi bar trebao biti pismen za jednog novinarcica na ipak ozbiljnom portalu. :roll:
Malo ublazi kritike, mogao bi u vjecna lovista. Znam iz licnog iskustva :urnebes:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la kobe24 » 10 okt 2017, 01:17

Kajzer10 je napisao/la:Sto se sporta tice, mislim da se samo na ovom portalu ne informisem o istom. Smijesan kvalitet tekstova. Nekad su se i vijesti sa portala citale, sad nikako a i kad se procitaju, covjek se istog trenutka pokaje.

kobe24 je napisao/la: Hvala Bogu da nisam jedini koji je to primijetio. Ja kad listam naslove na ovom portalu, bez truna muke skontam gdje je medju njima njegova nova kolumna i udjem samo da vidim do koje granice ide ljudska glupost. Hajde sto je ogranicen kao kauc i sto taj njegov seljacki nacin pisanja nema veze s vezom, ali bi bar trebao biti pismen za jednog novinarcica na ipak ozbiljnom portalu. :roll:
Malo ublazi kritike, mogao bi u vjecna lovista. Znam iz licnog iskustva :urnebes:
Haha, ma neka banuju ako imaju razlog za to. Ja nikog nisam nesto aman uvrijedio, samo sam iznio svoje misljenje na cirkusantske kolumne doticnog novinara. Doduse, pisao sam o tome i prije nekoliko dana na Damirovoj temi, kad je i o njemu nesto besmisleno sklepao. Ja generalno sport citam najvise na ovom portalu, jer mi je sve nekako tu pri ruci, s obzirom da odmah posjetim i forum. Nekad su bili daleko ozbiljniji, ali u zadnje vrijeme u svakom trecem clanku kojeg procitam naidjem na nesto sto nema veze s vezom. Slag na sve to su kolumne ovog covjeka. Mada, nema ni razloga da se nesto previse cudimo zbog svega ovoga, jer je danas svako ziv novinar i svako ziv ima priliku da pise sta mu je volja, bez da napisano prolazi kroz nekakve skenere. I s mog fakulteta na razmjenu idu studenti koji ne znaju nabrojati ni predmete koje su 'polozili', a s ponosom obilaze najsavremenije klinike sirom Evrope. Kod nas je ministar komunikacija covjek koji je zavrsio fakultet sporta i tjelesnog odgoja. Takvih primjera je milion, tako da je, kad bolje razmislim, apsurdno sto sam uopste i reagovao na sve ovo.

On topic: Nemamo mi sutra sta previse eksperimentisati, mora se ici na pobjedu, a Estonija uopste nije toliko naivna koliko mi mislimo. Ako se Ibisevic definitivno oprasta, onda je red staviti ga u prvih 11, jer je bez sumnje to zasluzio. U protivnom, ja bih opet poceo sa jednim napadacem - Dzekom. Ako Lulic nije spreman, ja bih na njegovo mjesto stavio Krunica. Viscu bih odmorio i dao Hajrovicu bar 60-70 minuta. Ne znam je li Vrsajevic definitivno otpao, ili cemo, po svemu sudeci, sutra gledati Susica na poziciji desnog beka?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Vucevich » 10 okt 2017, 02:42

I ako izgubmio nece biti neko cudo. U tom slucaju bi Estonija imala isti broj bodova kao mi :lol:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la solinas » 10 okt 2017, 10:42

Ibisevic se oprasta veceras :?
To je to jbg moze Vedad jos barem 2 godine ali mislim da nema motiva vise. ..
Otvorice se prostor za ove mladje poput Bajica ili Kodre
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la samoposmatram » 10 okt 2017, 10:51

Dodje kraj i ovim kvalifikacijama. Sta reci osim sramota, ali je sve ovo bilo i ocekivano i vec mnogo puta ponavljano. Kako u sadasnjoj tako i u bivsoj drzavi. Zvijezde bez pokrica se mogu samo pljuvati, za sve ostalo su bezkorisne. Kaze, veceras ce igrati za sebe i za navijace BiH, pa dobro da i to vidimo. U najvaznijoj utakmici nijednog od vas grc nije ufatio, ali eto ipak ste navodno dali sve od sebe. Uglavnom vasi dupelisci pisu tako uveliko.
Kako god bilo blizi se kraj. Bilo je i lijepih trenutaka, samo davno bijase. Vedade stobom sam od pocetka i hvala ti na svemu. Pogotovo na tvojoj zrtvi tokom svih ovih godina.

Kako god veceras zavrsilo najvaznije je, da nije vazno. Za kraj pustam jednu staru dobru. Za dusu sto bi se reklo. :D


Avatar
bhsport
Postovi: 11281
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la bhsport » 10 okt 2017, 11:16

kobe24 je napisao/la:
džakailibu je napisao/la:ne znam gdje da napisem pa izabrah ovu temu- vec par sedmica nalazim tekstove novinara A.culica- ako se ne varam nekada novinar dnevnog avaza. Sta reci , jako los novinar sa ulicnim zargonom (da ne kazem slengom) sa pokusajem da bude smijesan u poredjenjima. nivo sporstkog novinarstva bas za muamera tanovica i ostalu ekipu propalih mahalskih avazovaca. Jako los nivo od sportsport.ba
:clap:

Hvala Bogu da nisam jedini koji je to primijetio. Ja kad listam naslove na ovom portalu, bez truna muke skontam gdje je medju njima njegova nova kolumna i udjem samo da vidim do koje granice ide ljudska glupost. Hajde sto je ogranicen kao kauc i sto taj njegov seljacki nacin pisanja nema veze s vezom, ali bi bar trebao biti pismen za jednog novinarcica na ipak ozbiljnom portalu. :roll:
Jos jedan koji je zgrozen pisanjem doticnog novinara, po svemu sto ste vi vec rekli.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la DrFilgud » 10 okt 2017, 11:19

Jel i vama trokira ova SS stranica posljednjih par dana?

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Zenzo » 10 okt 2017, 11:27

DrFilgud je napisao/la:Jel i vama trokira ova SS stranica posljednjih par dana?
Da, jedva napisem nesto - bas sporo radi portal, pogtovo forum.
- Zeljeznicar -

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Rimes87 » 10 okt 2017, 11:58

Ova utakmica protiv Estonije me zestoko podsjeca na onu zadnju u kvalifikacijama za Euro 2000 kad isto ovako nismo imali teoretskih sansi. To su nam bile tek druge kvalifikacije od formiranja repke, a zvrsili smo ih na trecem mjestu iza jedne mocne Ceske i mediokriteta od Skotske. Napravili smo puni krug, moglo bi se reci, ali se on malo iskrivio u elipsu, pa smo cak jos dublje potonuli.

P.S. Da li se ko sjeca te tekme? Znam da je Baljic zavalio 4 gola, i meni se cini da su barem tri od ta cetiri iz slobodnih udaraca bila.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la emir79 » 10 okt 2017, 12:28

Rimes87 je napisao/la:Ova utakmica protiv Estonije me zestoko podsjeca na onu zadnju u kvalifikacijama za Euro 2000 kad isto ovako nismo imali teoretskih sansi. To su nam bile tek druge kvalifikacije od formiranja repke, a zvrsili smo ih na trecem mjestu iza jedne mocne Ceske i mediokriteta od Skotske. Napravili smo puni krug, moglo bi se reci, ali se on malo iskrivio u elipsu, pa smo cak jos dublje potonuli.

P.S. Da li se ko sjeca te tekme? Znam da je Baljic zavalio 4 gola, i meni se cini da su barem tri od ta cetiri iz slobodnih udaraca bila.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Velicanstvena utakmica Baljica, nakon te utakmice na aerodromu u Madridu ga docekalo bukvalno 100 novinara.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 10 okt 2017, 12:33

Vec je pocelo. Hadžibegić vec na svakom portalu daje neke izjave. Vrti se ime po javnosti. Kao gledam sledeci selektor, opet ko Pape i Mesa sto se vrti po 2 francuskoj liki po angazmanima sto se broje u mjesecima a ne godinama. Nema nista od nas kad smo sami sebi najveci ne prijatelj

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la kobe24 » 10 okt 2017, 12:35

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Vec je pocelo. Hadžibegić vec na svakom portalu daje neke izjave. Vrti se ime po javnosti. Kao gledam sledeci selektor, opet ko Pape i Mesa sto se vrti po 2 francuskoj liki po angazmanima sto se broje u mjesecima a ne godinama. Nema nista od nas kad smo sami sebi najveci ne prijatelj
Valjda je on u nekom sukobu sa Dinom, pa se iskreno nadam da on nije opcija.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”