PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 17 okt 2017, 18:38

Osim13 je napisao/la:Hahahahahahahah kako kreativno ovo "sugavica", poserem se i popisam u usta svakom rahilu slagiranom koji to napise.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 17 okt 2017, 18:43

Zenzo je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Grbavica je novi dom reprezentacije. :kafa:
Jeste dok je ne zabakljamo i naspemo upaljacima i unucicima. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Vi iz tuzle necete qurcem pomaci po pitanju kluba i Tusnja , a kamoli da nesto negativno uradite protiv Grbavice, prvo da izađete iz te vukojebine i dođete u glavni grad.
Sta ti imas protiv BHF? Ako ne bude selektor po mjeri nece se igrati ni na Grbavom stadionu! Jel' ti jasno! Dosta je lopovskog saveza! :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54346
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MortemHz » 17 okt 2017, 19:13

Probisvjet je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Hahahahahahahah kako kreativno ovo "sugavica", poserem se i popisam u usta svakom rahilu slagiranom koji to napise.
:lol: :lol: :lol: :lol:
:think: :hmmmm: :think: :hmmmm:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

fks74
Postovi: 9250
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fks74 » 17 okt 2017, 19:17

Ako ovi lopovi izaberu Osima za selektora, onda im nije cilj da odemo na neko veliko takmicenje. Samo gledaju da uhljebe neke levate. :puke:

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zenzo » 17 okt 2017, 19:29

fks74 je napisao/la:Ako ovi lopovi izaberu Osima za selektora, onda im nije cilj da odemo na neko veliko takmicenje. Samo gledaju da uhljebe neke levate. :puke:
Koga ti predlazes, ali realno neko rjesenje, koga mozemo platit i ko hoce da nas vodi ?
- Zeljeznicar -

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 17 okt 2017, 19:30

fks74 je napisao/la:Ako ovi lopovi izaberu Osima za selektora, onda im nije cilj da odemo na neko veliko takmicenje. Samo gledaju da uhljebe neke levate. :puke:
De nek neko Osimu objasni da ne moze zavrsavat utakmice i sudije u Evropi.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

fks74
Postovi: 9250
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fks74 » 17 okt 2017, 19:33

Zenzo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Ako ovi lopovi izaberu Osima za selektora, onda im nije cilj da odemo na neko veliko takmicenje. Samo gledaju da uhljebe neke levate. :puke:
Koga ti predlazes, ali realno neko rjesenje, koga mozemo platit i ko hoce da nas vodi ?
Sta fali Bajevicu, mada je moja najveca zelja Barbarez sa pomocnicima Bajramovic i Misimovic. Ljudi su zavrsavali skole po Njemackoj a ne u Fojnici. :zviz:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 17 okt 2017, 19:46

Probisvjet je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Hahahahahahahah kako kreativno ovo "sugavica", poserem se i popisam u usta svakom rahilu slagiranom koji to napise.
:lol: :lol: :lol: :lol:
:hmmmmm: :mrgreen:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evolution87 » 17 okt 2017, 19:57

Kako mogu kontaktirati ovog premiera da i meni promijeniti travu ispred kuce i uradi drenazu da mi ne bude blato kad pada kisa? Vidim da se od drzavnih para obnavljaju privatna vlasnistva, pa reko mozda bi i meni moglo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

fks74
Postovi: 9250
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fks74 » 17 okt 2017, 20:05

Evolution87 je napisao/la:Kako mogu kontaktirati ovog premiera da i meni promijeniti travu ispred kuce i uradi drenazu da mi ne bude blato kad pada kisa? Vidim da se od drzavnih para obnavljaju privatna vlasnistva, pa reko mozda bi i meni moglo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Krenula predizborna kampanja, sda misli na svoje glasace. Hebo ih oni u usta, novac poreskih obveznika dadose ovim sto prose na sve strane. I kazu mi izgradili. Jeste moj qrac, rezim vam dao, rezim ga i gradi. :puke: :puke:

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Gradonacelnik » 17 okt 2017, 20:20

Alipasino je napisao/la:Amar trener,Dzeko kapiten,Ivica predsjednik,igra se na Grbavici.Hocete jos i sudiju da sredimo.
Može onaj iz Gruda? kuknjava kuknjava
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evolution87 » 17 okt 2017, 20:20

fks74 je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Kako mogu kontaktirati ovog premiera da i meni promijeniti travu ispred kuce i uradi drenazu da mi ne bude blato kad pada kisa? Vidim da se od drzavnih para obnavljaju privatna vlasnistva, pa reko mozda bi i meni moglo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Krenula predizborna kampanja, sda misli na svoje glasace. Hebo ih oni u usta, novac poreskih obveznika dadose ovim sto prose na sve strane. I kazu mi izgradili. Jeste moj qrac, rezim vam dao, rezim ga i gradi. :puke: :puke:
Sreca pa smo u modernom dobu gdje ima sve zabiljezeno jer bi oni inace za 20 godina napravili takav mit da bi im i srbi pozavidili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zenzo » 17 okt 2017, 20:21

Ne mozete vi da se pomirite sa cinjenicom da ste podstanari, klub u tuđem vlasnistvu. :lol:

A kriv vam Zeljo sto je ulozio u svoje i sto je dosegao nivo da vlast i drustvo podrazavaju projekat investiranja u novi stadion reprezentacije i najveceg kluba u drzavi.
- Zeljeznicar -

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoposteno » 17 okt 2017, 20:25

Zenzo je napisao/la:Ne mozete vi da se pomirite sa cinjenicom da ste podstanari, klub u tuđem vlasnistvu. :lol:

A kriv vam Zeljo sto je ulozio u svoje i sto je dosegao nivo da vlast i drustvo podrazavaju projekat investiranja u novi stadion reprezentacije i najveceg kluba u drzavi.
tako oni svake godine podrzavaju :lol: :lol: :lol: nemoj se puno nadat

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zenzo » 17 okt 2017, 20:26

Pa i bez njih smo dobili UEFA kategoriju tri, tako da ko ih ****, njima na obraz ide sto obecavaju a nisa ne ispunjavaju.
- Zeljeznicar -

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoposteno » 17 okt 2017, 20:30

Zenzo je napisao/la:Pa i bez njih smo dobili UEFA kategoriju tri, tako da ko ih ****, njima na obraz ide sto obecavaju a nisa ne ispunjavaju.
E poslije ove utakmice sa Belgijom ja mislim da necete imati ni kategoriju 1 tako su vas lijepo prestavili svi mediji u svijetu

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 17 okt 2017, 20:53

Evolution87 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Kako mogu kontaktirati ovog premiera da i meni promijeniti travu ispred kuce i uradi drenazu da mi ne bude blato kad pada kisa? Vidim da se od drzavnih para obnavljaju privatna vlasnistva, pa reko mozda bi i meni moglo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Krenula predizborna kampanja, sda misli na svoje glasace. Hebo ih oni u usta, novac poreskih obveznika dadose ovim sto prose na sve strane. I kazu mi izgradili. Jeste moj qrac, rezim vam dao, rezim ga i gradi. :puke: :puke:
Sreca pa smo u modernom dobu gdje ima sve zabiljezeno jer bi oni inace za 20 godina napravili takav mit da bi im i srbi pozavidili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Predstavit će opet, nema veze što je zabilježeno! Bahati, bahati Čmeljkan! :kafa: Zabilježeno je svašta za Ivicu i Joška, pa opet..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61425
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 17 okt 2017, 22:32

Država ulaže u privatni projekat :bow: Željo golem li si... auuuuuu :ljepota: :ljepota:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19313
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 17 okt 2017, 23:23

Gdje Sari El, nije valjda da pere zavjese :D papucar
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la BelminM23 » 18 okt 2017, 00:25

Virtu4l je napisao/la:I da, hvala Zenici, hvala svakome ko je gađao igrače Grčke.

Bez njih ovo ne bi bilo moguće, zaslužili su pet desetogodišnjih.

Nema na čemu, zbog Džekine krvave glave u Atini, Pepsi je poletio, bez ikakve grižnje savjesti. :kafa:

Manolas đubro.
Našao sam na jednom snimku sa tribine kako frajer u odijelu sklonja flašu dok se tamo marišu policija i navijači. :lol:
Pošteno ovo od Sarajeva, što pomaže stadionima. :salut:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”