FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 18 okt 2017, 18:37

GEC je napisao/la:Djeco ubiše vas kompleksi :mrgreen: Ima BRKO da vas kara u bulju momentalno :bih:
Sta ti bolan imas protiv radnicke klase i radnickog kluba? Vi ste svi privatnici, kapitalisti, pa vas niko ne dira? :lol: :lol:
Radi li Fortuna? Ima li mi gdje Nedima koke? Kako mu radi pizzeria? Ima li Carlija? Eeeeee dobri derneka je bilo u Gracanici. Meni drag gadic prije svega.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 18 okt 2017, 18:45

Pustite momka neka pise. Ko trenira Gracanicu
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 18 okt 2017, 18:46

Jest vam glupa i nekonstruktivna prica samo sere te svi odreda !!! Mramore predaj funkciju ionako te nikad nema
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 18 okt 2017, 18:50

Slobodas je napisao/la:Jest vam glupa i nekonstruktivna prica samo sere te svi odreda !!! Mramore predaj funkciju ionako te nikad nema
Tu je Mramor nadgleda on pomno sve. Mozda se počeo zabavljati pa malo popusti ali je uglavnom tu
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 okt 2017, 19:11

tuzlak1987 je napisao/la:Nemojte biti mudzahiri furka i klosari furka vec budite kao wobly i ja sportska elegancija.
Ne konta to mrtva udbaška čaršija moj brate :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 19:34

Probisvjet je napisao/la:
GEC je napisao/la:Djeco ubiše vas kompleksi :mrgreen: Ima BRKO da vas kara u bulju momentalno :bih:
Sta ti bolan imas protiv radnicke klase i radnickog kluba? Vi ste svi privatnici, kapitalisti, pa vas niko ne dira? :lol: :lol:
Radi li Fortuna? Ima li mi gdje Nedima koke? Kako mu radi pizzeria? Ima li Carlija? Eeeeee dobri derneka je bilo u Gracanici. Meni drag gadic prije svega.
Probisvjet a i ostali jeste skontali nik kod komšije. U najmanju ruku je simpatizer Slobode. Moguće da mu je naš rahmetli Ekrem Gec u nekom bližem srodstvu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 18 okt 2017, 20:06

GEC je napisao/la:Djeco ubiše vas kompleksi :mrgreen: Ima BRKO da vas kara u bulju momentalno :bih:
Opšte diskusije... :arrow:
Hitman22 je napisao/la:
Slobodas je napisao/la:Jest vam glupa i nekonstruktivna prica samo sere te svi odreda !!! Mramore predaj funkciju ionako te nikad nema
Tu je Mramor nadgleda on pomno sve. Mozda se počeo zabavljati pa malo popusti ali je uglavnom tu
A ti samo prozivaj. ;)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 20:13

Mramore malo koristi taj obavezni smjer i za ove hanlije.

Red bi bio nakon godinu malo uvesti reda ovdje.

Nemoj misliti da je jedan sariel ima nas jos koji tako razmišljamo. Dok svi onako redom izyebemo odreda nasmijavati cemo forumase sa ss.ba ovdje do besvjesti.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2017, 20:26

sviunapad1010 je napisao/la:Mramore malo koristi taj obavezni smjer i za ove hanlije.

Red bi bio nakon godinu malo uvesti reda ovdje.

Nemoj misliti da je jedan sariel ima nas jos koji tako razmišljamo. Dok svi onako redom izyebemo odreda nasmijavati cemo forumase sa ss.ba ovdje do besvjesti.
Smorio si vise ....odmori malo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 18 okt 2017, 20:36

sviunapad1010 je napisao/la:Mramore malo koristi taj obavezni smjer i za ove hanlije.

Red bi bio nakon godinu malo uvesti reda ovdje.

Nemoj misliti da je jedan sariel ima nas jos koji tako razmišljamo. Dok svi onako redom izyebemo odreda nasmijavati cemo forumase sa ss.ba ovdje do besvjesti.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: kme kme kme kme kme kme
DRŽAVA TUZLA!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 20:38

Hanlije hanujte.

:arrow: Zvornik zapad :wave:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 20:40

NjonjoVam je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Mramore malo koristi taj obavezni smjer i za ove hanlije.

Red bi bio nakon godinu malo uvesti reda ovdje.

Nemoj misliti da je jedan sariel ima nas jos koji tako razmišljamo. Dok svi onako redom izyebemo odreda nasmijavati cemo forumase sa ss.ba ovdje do besvjesti.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: kme kme kme kme kme kme
Nemoj sine toliko pada ti kiša u usta.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 18 okt 2017, 20:41

sviunapad1010 je napisao/la:Hanlije hanujte.

:arrow: Zvornik zapad :wave:
joj kralju jesi se opteretio otiće ti čuka, aj sto ti mili predsjednik slika se tamo sa nekim maicama već ti i sef stručnog staba sjedi sa neprijateljem Slobode.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 20:44

xeksor je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Hanlije hanujte.

:arrow: Zvornik zapad :wave:
joj kralju jesi se opteretio otiće ti čuka, aj sto ti mili predsjednik slika se tamo sa nekim maicama već ti i sef stručnog staba sjedi sa neprijateljem Slobode.
Morel se hanovat paša? :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 18 okt 2017, 20:46

sviunapad1010 je napisao/la:Mramore malo koristi taj obavezni smjer i za ove hanlije.

Red bi bio nakon godinu malo uvesti reda ovdje.

Nemoj misliti da je jedan sariel ima nas jos koji tako razmišljamo. Dok svi onako redom izyebemo odreda nasmijavati cemo forumase sa ss.ba ovdje do besvjesti.
:yawn: :rol:
Odmori ba. Dosadan si.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 okt 2017, 20:47

Dečko mene proziva da sam pitar jer zezam Željovce, a i on ih zeza sad odjednom. Dečko me proziva onda da sam hanlija, a on do skoro pisao samo na njihovoj temi i branio Tuzlu u Simin Hanu :lol:
Eno sad i Zvornik, sad kad su precjednik i Slavko viđeni onako kako su viđeni, dobar je i SH opet, sad malo Zvornik na meti. :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 20:50

solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Mramore malo koristi taj obavezni smjer i za ove hanlije.

Red bi bio nakon godinu malo uvesti reda ovdje.

Nemoj misliti da je jedan sariel ima nas jos koji tako razmišljamo. Dok svi onako redom izyebemo odreda nasmijavati cemo forumase sa ss.ba ovdje do besvjesti.
:yawn: :rol:
Odmori ba. Dosadan si.
Najjače od bruder reflektorasa. Citiram Alija ustani da ja legnem. :rol:
Imal onih kasika zlatnih gdje bruderu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2017, 20:50

Da je makar smijesan nego frajer postao tezina prava,jbt...neko ga nafurao sad na ove "hanlije"....ima da nas danima smara
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2017, 20:54

wobly92 je napisao/la:Dečko mene proziva da sam pitar jer zezam Željovce, a i on ih zeza sad odjednom. Dečko me proziva onda da sam hanlija, a on do skoro pisao samo na njihovoj temi i branio Tuzlu u Simin Hanu :lol:
Eno sad i Zvornik, sad kad su precjednik i Slavko viđeni onako kako su viđeni, dobar je i SH opet, sad malo Zvornik na meti. :mrgreen:
Kad to citiraš sarajevski klaune možemo dalje. Ti si se danas izjasnio i odlucio da hanujes. Pa razguli care. A pisati cu na svakoj temi i braniti Tuzlu. Pa i kad su vrapcicani pisali po nama na temi drugoj nekoj. Prema tome ko god bilo gdje piše protiv Tuzle i Slobode pisati ću. Jasno ko dan. I ne uvlacim se nikome da bih dobio poneki aplauz i bio im maskota. A ti bujrum znas svoje fobli.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 18 okt 2017, 20:55

Bratstvo ako ne prodjemo stvarno ne znam ni sam hahahah

a sta nam je sa kadeta i pionira, kadeti na dnu tabele, a pioniri iako su 4. opet dosta kaskaju za 3. mjestom
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.