Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fininho » 19 okt 2017, 10:43

iako se radi o drugacijem profilu veznjaka ali meni licno je Pjanic puno bolji igrac od Pogbe.sve sto Pjanic mora napraviti sad,je pokazati svoju kvalitetu i na najvisem nivou u knock aut fazi Lige Prvaka,nesto kao Modric protiv Bayerna u polu finalu 2014 ili protiv Atletica u polufinalu 2017,finalu protiv Juventusa lani.,.Pjanic mora dokazati da moze biti najbolji i u najvecim utakmicama sezone.ako to napravi mozemo se nadati i nekoj licnoj nagradi,kao sto je npr nagrada za najboljeg veznjaka lige prvaka ili Fifa team of the year.,.ali ja jos uvijek sanjam,da cemo Pjanica jednog dana gledati u Barci,Realu.mozda je sad vec kasno za takve snove,na kraju krajeva Pjanic ce posle ove sezone ukoraciti vec u 29 godinu,ali ja se jos uvijek nadam

Avatar
Pantelija
Postovi: 12683
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 19 okt 2017, 10:53

fininho je napisao/la:iako se radi o drugacijem profilu veznjaka ali meni licno je Pjanic puno bolji igrac od Pogbe.sve sto Pjanic mora napraviti sad,je pokazati svoju kvalitetu i na najvisem nivou u knock aut fazi Lige Prvaka,nesto kao Modric protiv Bayerna u polu finalu 2014 ili protiv Atletica u polufinalu 2017,finalu protiv Juventusa lani.,.Pjanic mora dokazati da moze biti najbolji i u najvecim utakmicama sezone.ako to napravi mozemo se nadati i nekoj licnoj nagradi,kao sto je npr nagrada za najboljeg veznjaka lige prvaka ili Fifa team of the year.,.ali ja jos uvijek sanjam,da cemo Pjanica jednog dana gledati u Barci,Realu.mozda je sad vec kasno za takve snove,na kraju krajeva Pjanic ce posle ove sezone ukoraciti vec u 29 godinu,ali ja se jos uvijek nadam
pjanic u finalu lige prvaka nije imao pored sebe matuidija nego neznalicu .. i zato nije mogao da parira natrpanom veznom redu reala, bar ne drugo poluvrijeme, prvo poluvrijeme je bio odlican i najbolji igrac juvea sa par seuteva i asistencija za pilike.... u drugom, vezni red reala je pregazio juve jer je pjanic igrao sa neznalicom sam i doslovno su ih pregazili, evo sad ruku u vatru dajem da bi sa matuidijem bila egal zavrsnica mozda i penali

Tek u ovoj sezoni se vidi koliko je miralemu bitno da igra sa njim igac koji zna otvoriti i zatvoriti prostor sa njim...
a to za barsu i real, pa juve je nivo oba kluba, dva finala u 3 godine, i kroz historiju juve ima problem sa fiinalima LP , mislim da ih ima najvise od svih klubova poslije reala... ali jednostavno ih ne ide... a po kvaliteti, ekipa je u rangu reala, barse, bajerna...i to su ustvari ekipe koje uvijek pretenduju za finale.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 19 okt 2017, 11:03

fininho je napisao/la:iako se radi o drugacijem profilu veznjaka ali meni licno je Pjanic puno bolji igrac od Pogbe.sve sto Pjanic mora napraviti sad,je pokazati svoju kvalitetu i na najvisem nivou u knock aut fazi Lige Prvaka,nesto kao Modric protiv Bayerna u polu finalu 2014 ili protiv Atletica u polufinalu 2017,finalu protiv Juventusa lani.,.Pjanic mora dokazati da moze biti najbolji i u najvecim utakmicama sezone.ako to napravi mozemo se nadati i nekoj licnoj nagradi,kao sto je npr nagrada za najboljeg veznjaka lige prvaka ili Fifa team of the year.,.ali ja jos uvijek sanjam,da cemo Pjanica jednog dana gledati u Barci,Realu.mozda je sad vec kasno za takve snove,na kraju krajeva Pjanic ce posle ove sezone ukoraciti vec u 29 godinu,ali ja se jos uvijek nadam
Da je uprava Barcelone imalo pametnija, doveli bi Pjanica još dok je u Romi igrao.

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fininho » 19 okt 2017, 11:23

postoji razlog zasto Juve pusi u finalima,a zasto ih Real i Barca pobjedjuju.igrao Matuidi ili ne,Real bi svejedno bez problema pobjedio,jer kvalitet je debelo na strani Reala,tako je bilo u prosloj sezoni a slicno je i u ovoj.Juve je u prvom poluvremenu pritiskao sa svom snagom,u drugom poluvremenu jednostavno vise nisu imali svjezine i tad ih je Real pregazio.Real je i protiv Atletica u finalu odigrao skromno 1 poluvreme,ali u drugom su pokazali ko je gazda,slicno je bilo i protiv Juveta.velika je razlika i u tome,sto Juve moze igrati samo na 1 nacin,dok je real puno raznovrsniji

Avatar
Pantelija
Postovi: 12683
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 19 okt 2017, 11:34

fininho je napisao/la:postoji razlog zasto Juve pusi u finalima,a zasto ih Real i Barca pobjedjuju.igrao Matuidi ili ne,Real bi svejedno bez problema pobjedio,jer kvalitet je debelo na strani Reala,tako je bilo u prosloj sezoni a slicno je i u ovoj.Juve je u prvom poluvremenu pritiskao sa svom snagom,u drugom poluvremenu jednostavno vise nisu imali svjezine i tad ih je Real pregazio.Real je i protiv Atletica u finalu odigrao skromno 1 poluvreme,ali u drugom su pokazali ko je gazda,slicno je bilo i protiv Juveta.velika je razlika i u tome,sto Juve moze igrati samo na 1 nacin,dok je real puno raznovrsniji
izvini, pricamo o realu koju uopste nije trebao da igra finale jer je trebao da ispadne od bajerna?
bzvz prica, sta bi bilo da je usla ona miralemova kad je iz voleja opalio, pa i kod 1-1 juve je imao dobru igru...
Nije real puno rraznovrsniji, to je pokazala tekma sa bajerno, nego real ima iskustvo igranja i dobijanja finala, juve to nema, u ekipi juventusa nema dva igraca da su uzeli LP, dok u realu skoro cijeli tim.
Juventus se raspao nakkon drugog gola koji su primili jer su psihicki pali, svi. Kriminalnu utakmicu odigrao je bonuchi, na to sve pocetkom utakmice dybala dobije zuti i od tad se ne vidi na terenu.
Ponavljam, real je igrao sa 4 vezna igraca, juventus sa dva, i to je islo nekako dok nisu igraci poceli da ostavljaju prostor i na vjetrometini ovaj dvojac od kojeg jedan je WC a drugi prosjecan igrac, sto se i vidjelo. Sto real nije samo godinu prije pokazao tu klasu kada ih je juve izbacio u ligi prvaka? ito hladno, sa slabijom ekipom nego ova sad sto je bila... Jednostavno, juve je top ekipa, gdje su jos bajern, real, barsa , engleza nema jer su im ekipe jos uvijek u evropi lose )ne znam razlog), mozda sada city, a evo i psg.. i to je to.
Naravno, real je najveci klub na svijetu i to je top , plafon, i od toga nema dalje.... sve ostale ekipe nabrojane su isti nivo s tim da barsa ima vjerovatno najboljeg igraca ikada, i od njega jos uvijek dobro zivi, ali im je politika kupovine jako losa, sto ce se vidjeti uskoro, na zalost.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 19 okt 2017, 12:11

fininho je napisao/la:postoji razlog zasto Juve pusi u finalima,a zasto ih Real i Barca pobjedjuju.igrao Matuidi ili ne,Real bi svejedno bez problema pobjedio,jer kvalitet je debelo na strani Reala,tako je bilo u prosloj sezoni a slicno je i u ovoj.Juve je u prvom poluvremenu pritiskao sa svom snagom,u drugom poluvremenu jednostavno vise nisu imali svjezine i tad ih je Real pregazio.Real je i protiv Atletica u finalu odigrao skromno 1 poluvreme,ali u drugom su pokazali ko je gazda,slicno je bilo i protiv Juveta.velika je razlika i u tome,sto Juve moze igrati samo na 1 nacin,dok je real puno raznovrsniji
Ja ne volim Real ali cinjenica je da oni u timu imaju igraca koji jednostavno posjeduje kvalitet da rjesava utakmice najveceg nivoa. On je prica za sebe u danasnjem nogomu. Ne mogu ga ocima vidjeti radi njegova ponasanja na terenu ali Ronaldo je igrac koji ce kada Real ima egal biti ta persona koja ce biti prevaga. Mislim da bez njega nisu momcad koja je po bilo cemu nadmocna Juventusu.
Ali hebi ga kada ga imaju.

fininho
Postovi: 58
Pridružen/a: 21 sep 2017, 20:20
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la fininho » 19 okt 2017, 12:22

dubrovnik je napisao/la:
fininho je napisao/la:postoji razlog zasto Juve pusi u finalima,a zasto ih Real i Barca pobjedjuju.igrao Matuidi ili ne,Real bi svejedno bez problema pobjedio,jer kvalitet je debelo na strani Reala,tako je bilo u prosloj sezoni a slicno je i u ovoj.Juve je u prvom poluvremenu pritiskao sa svom snagom,u drugom poluvremenu jednostavno vise nisu imali svjezine i tad ih je Real pregazio.Real je i protiv Atletica u finalu odigrao skromno 1 poluvreme,ali u drugom su pokazali ko je gazda,slicno je bilo i protiv Juveta.velika je razlika i u tome,sto Juve moze igrati samo na 1 nacin,dok je real puno raznovrsniji
Ja ne volim Real ali cinjenica je da oni u timu imaju igraca koji jednostavno posjeduje kvalitet da rjesava utakmice najveceg nivoa. On je prica za sebe u danasnjem nogomu. Ne mogu ga ocima vidjeti radi njegova ponasanja na terenu ali Ronaldo je igrac koji ce kada Real ima egal biti ta persona koja ce biti prevaga. Mislim da bez njega nisu momcad koja je po bilo cemu nadmocna Juventusu.
Ali hebi ga kada ga imaju.
Ronaldo je samo ovo poslednje finale rjesio,u prva dva je bio nevidljiv.Real bi pobjedio i bez Ronalda,u to sam siguran,pogotovo prva 2 finala protiv Atletica.ali se slazem,imati takvog igraca u napadu je nevjerovatan privilegij.Higuain sa druge strane je igrac za male utakmice.tesko ce Juve sa njim osvojiti ligu prvaka.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la samoposteno » 19 okt 2017, 20:19

JakMani je napisao/la:Pjana je najbolji na svijetu,i jedan od najboljih ikada u slobodnjacima do 25-6 metara.. Bitno je samo da prebaci zivi zid,to je vec pola gola..
Mozda sad najbolji i to je pod upitnikom ali napisat jedan od najboljih ikad :damn: :damn:

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la nut_shell » 22 okt 2017, 18:15

"Asistencija" za autogol.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la samoposmatram » 22 okt 2017, 18:21

nut_shell je napisao/la:"Asistencija" za autogol.
Ono izgleda ludo. I nije prvi put da mu se desava.

@Jakmani je u pravu.

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la nut_shell » 22 okt 2017, 19:49

GOOOOL
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la emir79 » 22 okt 2017, 19:50

Kakav gol.

Pjanic i Bajic zamjenise dresove. :bih:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la dubrovnik » 22 okt 2017, 19:52

Kako igra covjek ovo nije normalno.
Stvarno je postao ponajbolji CM na svijetu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12683
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Pantelija » 22 okt 2017, 20:01

Svaka tekma perfekcija... Cista
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Esport » 22 okt 2017, 20:18

Pijesnik na fudbalskom terenu

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Rimes87 » 22 okt 2017, 20:19

Esport je napisao/la:Pijesnik na fudbalskom terenu
*pjesnik **** ga ti

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sissoko » 22 okt 2017, 20:34

Doktor.
U Juventusu totalno sazreo.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Goalgetter » 22 okt 2017, 20:35

Sissoko je napisao/la:Doktor.
U Juventusu totalno sazreo.
Kad to i Juventini kazu, nema se tu sta dodati. :mrgreen: :thumbup:

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sissoko » 22 okt 2017, 20:38

Goalgetter je napisao/la:
Sissoko je napisao/la:Doktor.
U Juventusu totalno sazreo.
Kad to i Juventini kazu, nema se tu sta dodati. :mrgreen: :thumbup:
Koliko sam ja Miralema ismijavao i kritikovao...to su scene al sad je jednostavno jedan drugi igrac, ne tehnikom koju je uvijek imao al lik je sazreo i digao kvalitet svoje fuce na mnogo veci nivo i moje misljenje totalno promjenio.Jbga sve u skladu sa faktima :thumbup:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Goalgetter » 22 okt 2017, 20:41

Sissoko je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
Sissoko je napisao/la:Doktor.
U Juventusu totalno sazreo.
Kad to i Juventini kazu, nema se tu sta dodati. :mrgreen: :thumbup:
Koliko sam ja Miralema ismijavao i kritikovao...to su scene al sad je jednostavno jedan drugi igrac, ne tehnikom koju je uvijek imao al lik je sazreo i digao kvalitet svoje fuce na mnogo veci nivo i moje misljenje totalno promjenio.Jbga sve u skladu sa faktima :thumbup:
Posteno. ;) Bio sam i ja u proslosti dosta kritican prema njemu, najvise zbog igara u velikim utakmicama. Ali i taj mit je uspjesno razbijen, prosla sezona u LP je dokazala neke stvari, napredak je itekako vidan. Preuzima odgovornost i pokazuje liderstvo.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada, RajvoSA03 i 31 gost.