FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

fks74
Postovi: 9105
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la fks74 » 26 okt 2017, 14:55

bhsport je napisao/la:Vi i jeste prgava ekipa, izuzetno gruba i prije Mulalica a sada ste dobili i dozvolu od strane sefa. Polako postajete ono sto je bio Travnik godinama.
Imate i dosta prgavih igraca u ekipi, na celu sa kapitenom.
Za razliku od Travnika, imate i igraca koji znaju igrati fudbal i gradite klub na tome a ne na pogibijama, umiranjima i faulovima.
Dok je Mulalic bio trener zeljescara, nije vam smetalo kako su igraci grubi. Pricali ste da je fudbal muska igra, posebno u derbiju su udarali, vama je to bilo ok. Sada nekome govorite da ne treba tako igrati. :nene:

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Ddado » 26 okt 2017, 15:01

To je Edisovo najjace oruzje, ali i najveci limit. Desetkovace vam ekipu kartonima i povredama. Klupu da tako nesto amortizuje nema niti jedna ekipa u PLBiH. I taj motiv i zelja koji imate obicno na samom pocetku prvenstva kad-tad ispusu i kasnije se jave na momente, obicno protiv dosta jacih ekipa kojima se tako moze pruziti otpor, ali cesto nedovoljan za 3 boda, jer ipak nemate dovoljno kvaliteta. Ne mozes drzati 120% neke snage i zelje kroz citavo prvenstvo. Zato ocekujem da ce MDK imati oscilacije i krize u igri, mada ste silovito krenuli. Takav je Mulalic trener, jednostavno. Pored razbijaca i grubijana vi imate i ljudi koji stvarno znaju lopte (Arezina, recimo), tako da se imate cemu i nadati.
1921

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Penaltiky » 26 okt 2017, 15:07

Husref je i kod nas imo par iskljucenja
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la bhsport » 26 okt 2017, 15:13

fks74 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Vi i jeste prgava ekipa, izuzetno gruba i prije Mulalica a sada ste dobili i dozvolu od strane sefa. Polako postajete ono sto je bio Travnik godinama.
Imate i dosta prgavih igraca u ekipi, na celu sa kapitenom.
Za razliku od Travnika, imate i igraca koji znaju igrati fudbal i gradite klub na tome a ne na pogibijama, umiranjima i faulovima.
Dok je Mulalic bio trener zeljescara, nije vam smetalo kako su igraci grubi. Pricali ste da je fudbal muska igra, posebno u derbiju su udarali, vama je to bilo ok. Sada nekome govorite da ne treba tako igrati. :nene:
Mijesate poentu, Edis je sa Zeljom protiv svakog igrao isto, ovdje ocito bira intenzitet. A jos nesto, Zeljo tada nije imao ubicu poput Isakovica, sada je doveo Regoja...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 26 okt 2017, 19:18

Mi igramo kako igramo, bujrum, pobijedite nas, ali pošteno, bez pomoći kojekakvih hoštaplerskih sudija i izmišljenih penala. A što se grubosti tiče, eto pola vaših iznijeli s terena.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Harrison » 26 okt 2017, 21:32

Pa sta su vam sad sudije krive, ako mislis na penal on je bio 100%. Ako imate prituzbi na sudije onda su to u nekim drugim utakmicama.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la svrakino1921 » 26 okt 2017, 22:09

FKMLADOSTDK je napisao/la:Mi igramo kako igramo, bujrum, pobijedite nas, ali pošteno, bez pomoći kojekakvih hoštaplerskih sudija i izmišljenih penala. A što se grubosti tiče, eto pola vaših iznijeli s terena.
Bujrum vi nas pobjedite posteno u Kaknju napucate se loptom u ruku i nije penal i to je ok.kad smo vas dobili na Grbavici nas vodio Mulalic vas Rahimic,na kraju utakmice Rahimic kaze kako sam ja shvatio da smo vas pokrali na faulovima na autima na kornerima i daje prvenstvo neregularno sljedece kolo dodze vam Siroki penal za Siroki u najmanju ruku diskutabilan vi nista Ibro nista sve ok.E sad mogu mislit u subotu sta ce bit mozda izadzete sa terena na neku sudijsku odluku.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 okt 2017, 22:15

svrakino1921 je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:Mi igramo kako igramo, bujrum, pobijedite nas, ali pošteno, bez pomoći kojekakvih hoštaplerskih sudija i izmišljenih penala. A što se grubosti tiče, eto pola vaših iznijeli s terena.
Bujrum vi nas pobjedite posteno u Kaknju napucate se loptom u ruku i nije penal i to je ok.kad smo vas dobili na Grbavici nas vodio Mulalic vas Rahimic,na kraju utakmice Rahimic kaze kako sam ja shvatio da smo vas pokrali na faulovima na autima na kornerima i daje prvenstvo neregularno sljedece kolo dodze vam Siroki penal za Siroki u najmanju ruku diskutabilan vi nista Ibro nista sve ok.E sad mogu mislit u subotu sta ce bit mozda izadzete sa terena na neku sudijsku odluku.
Je li po tebi ono sinoc bio penal i je li bilo namjere igranja rukom?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la svrakino1921 » 26 okt 2017, 22:24

a jel tebi bio penal u Kaknju kad onaj vas se napuca u ruku a valjda htio daje izbije

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 okt 2017, 22:26

Postavio sam ti pitanje sa razlogom a ne da mi kao odgovor postavljas kontra pitanje. Prvo ti meni odgovori pa cu ja tebi

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la svrakino1921 » 26 okt 2017, 22:41

ziher je napisao/la:Postavio sam ti pitanje sa razlogom a ne da mi kao odgovor postavljas kontra pitanje. Prvo ti meni odgovori pa cu ja tebi
hajd ti pogledaj izvjestaj imas na nasoj zvanicnoj 1921 i pogledaj kretnju desne ruke dali ide prema naprijed ili nazad ili je sklanja iza ledza ili obadvije ruke stavlja na grudi sto je normalno kad se ulazi u sut to ti je moj odgovor.Svjesno ulazi u sut sto je normalno al o rukama on ne razmislja nikako.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 okt 2017, 23:00

Hajmo ovako: nas igrac igra rukom i sudija pokazuje na penal za sto mu niko ne moze prigovoriti jer je nedvojbeno lopta pogodila u ruku igraca mladosti. E sad dolazimo do onog zanimljivog dijela a to je da sudija osim sto sudi penal za domacina pokazuje i zuti karton zbog igranja rukom, a u ovim situacijama se kada se dosudi kazneni udarac daje i zuti karton u slucaju da je igrac NAMJERNO igrao rukom. Ovdje po meni nema teoretske sanse da je ono namjerno igranje rukom jer kad se uzme polozaj i kretnja tijela a i ruku, blizina igraca koji sutira i jacina udarca jasno se vidi da je ono najnormalnija odbrambena reakcija a ne namjerno igranje, cak sto vise igrac se okrece bocno sto nas navodi da pokusava skloniti ruke. Kad se sve uzme u obzir sudija je jedva docekao da se pojavi kakva situacija da svirne penal i oslobodi muke Zelju i pomogne im da dobiju tekmu.
A sto se tice one situacije od prosle godine lada Brkic sam sebe napucaje loptom u ruku, ja ono nikad ne bi svirao pa da se radi i o mom klubu. A razlog je jednostavan lopta niti je bila blizu igraca zelje niti je bila prema golu ili u blizini niti se mogla izroditi bilo kakva sansa iz one situacije. To je moje misljenje
Ps
Pogledao sam izvjestaj na vasoj web tv i cak vise sam siguran da nije bilo namjere igranja rukom i da je sudija jedva docekao da pokaze na bijelu tacku.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la svrakino1921 » 26 okt 2017, 23:14

jako dobro zapazanje e sad po vama nema teoretske sanse daje ono namjerno igrao rukom ok.svako ima svoje misljenje ja govorim o skolovanom ulasku u sut kad si u svom sesnaestercu ondje su ruke trebale biti na grudima i parada u sut Zakarica po meni,zasto igraci u zivom zidu drze ruke na odredenim dijelovima tijela dabi se zastitili i da nebi bilo inderektnog udarca ili penala ako su u sesnaest po meni on o rukama nije ni razmisljao tako da je iluzorno govorit jel on htio namjerno il nenamjerno igrat desnom rukom,klasicna nasa balkanska greska.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la svrakino1921 » 26 okt 2017, 23:20

i da sto se tice Brkica sve je to tacno da nije bio blizu nijedan igrac Zelje i da nema sanse da se moze izrodit sansa neka al je Brkic bio u svom sesnaestercu.I to je problem nas balkanaca uvjek glupe greske i uvjek sam se pitao kako Nijemci nikad ne naprave takve greske al nikad i uvjek sam se pitao zasto je to tako.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 okt 2017, 23:27

Moras i priznati da se u evropi, makar u ligama petice, pusta vise igra i ne sviraju se kojekakve gluposti i jos nesto i tamo se grijesi kao i kod nas, i neka ljudski je grijesiti, samo je razlika u tome sto se kod nas grijesi namjerno htjeli to mi priznati ili ne.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15699
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la svrakino1921 » 26 okt 2017, 23:37

ziher je napisao/la:Moras i priznati da se u evropi, makar u ligama petice, pusta vise igra i ne sviraju se kojekakve gluposti i jos nesto i tamo se grijesi kao i kod nas, i neka ljudski je grijesiti, samo je razlika u tome sto se kod nas grijesi namjerno htjeli to mi priznati ili ne.
priznajem i moram na spavanje rano ranim idem na posao i dodzi u subotu na Grbavicu Vi ste dobri ljudi i navijaci. :bih: :bih:

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la SemirSema » 26 okt 2017, 23:50

Kakve veze ima jel namjerno ili nije namjerno ? Znači ako ja uletim nekome klizeći idem na loptu, ali slučajno zakačim igrača i polomim mu nogu, nikome ništa ?

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 26 okt 2017, 23:52

SemirSema je napisao/la:Kakve veze ima jel namjerno ili nije namjerno ? Znači ako ja uletim nekome klizeći idem na loptu, ali slučajno zakačim igrača i polomim mu nogu, nikome ništa ?
Procitaj pravila fudbalske igre pa ce ti se sve samo kazati

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 27 okt 2017, 00:33

Buraz, evo gledan tu Mladost, 95% utakmica kući i na strani sam gledao. Sve sam vidio vjeruj mi. Od kako smo ušli u PL protiv nas je suđeno 17 penala, za nas 4. Igrali smo s Ibrom, Husrefom, evo sad sa Sabljom. Hoćeš reći da smo uvijek tukli? Pa i na Grbavici nismo napravili ništa više faula od Želje, bio sam ba, vidio sam. Ako gledaš ovu ligu dugo onda znaš šta se radi, budi ba pošten i reci da se uvijek velikom navlači protiv malog. Nekad povale i Želju, vidio sam i to, ali rijetko se to desi. Nas povaljuju redovno, jer nismo u talovima, ne plaćamo sudije, ne **** nikog i zato smetamo. I nije istina da tučemo, gledam ba sve nije istina igramo za gol više. Pa jarane ja sam presretan kad vidim suđenje 50-50 a nikad nisam vidio 51-49 za Mladost.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Quinlan » 27 okt 2017, 13:50

Ma čist penal ne znam otkud da nije, realno spriječio putanju lopte prema golu, da li je namjerno to nema veze, lopta pogodila ga u ruku i ispravna odluka ;)

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 9 gostiju.