Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Evander
Postovi: 14416
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Evander » 09 nov 2017, 21:14

Sreca pa ne odosmo u baraz. Bilo bi bolno gledati kako nas Hrvati tamburaju.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la samoposmatram » 09 nov 2017, 21:15

Goalgetter je napisao/la:Pa Mesa ih je pripremao za utakmicu, Dalic i Olic su kod njega bili na instrukcijama. :mrgreen: Bravo Mesa :bih:
Ocigledan rukopis Mese. Dobro su se pripremili na prgavu igru grka. Koliko su se rastrcali, grci ih nemogu stici tuci.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12143
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Sheyi » 09 nov 2017, 21:15

Šošonnn

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 09 nov 2017, 21:19

Savjet Meše selektoru Hrvatske:
''Morate biti dobri, ginuti na terenu, svaki igrač dati 120% svog maksimuma, igrati mirno, dobro stajati na terenu. Grci su dobri, jaki, stabilni, čvrsti i opasni''.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12849
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2017, 21:26

bravo mehmede :D treba znati pa biti iza , IZA, ovakve grcke :D
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 09 nov 2017, 21:28

Pozzz mesi, begicu i slagiranom nadam se da gledaju kako izgleda igrati srcem za domovinu✌️

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 09 nov 2017, 21:30

Pantelija je napisao/la:bravo mehmede :D treba znati pa biti iza , IZA, ovakve grcke :D
Ako nam jos junior dodje za selektora bicemo mi iza Gibraltara

Avatar
Pantelija
Postovi: 12849
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Pantelija » 09 nov 2017, 21:31

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:bravo mehmede :D treba znati pa biti iza , IZA, ovakve grcke :D
Ako nam jos junior dodje za selektora bicemo mi iza Gibraltara
ma neka dovode koga hoce i onako kad ih gledam, kao da gledam gibraltar :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la dubrovnik » 09 nov 2017, 21:40

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Pozzz mesi, begicu i slagiranom nadam se da gledaju kako izgleda igrati srcem za domovinu✌️
Ne kako treba igrati nego sta se dogodi kada se na vrijeme reagira i protjera lokalnog Bazdarevica.
Osim i drustvo su onu neznalicu do prije par dana stitili i krivili igrace, navijace i novinare za kolaps nase ekipe.
Ova ekipa Hrvatske je do neki dan izgledala kao boksac pred nokaut. Sram te bilo Bazdarevicu i ostatak krampi koje su ga stitile do zadnjeg dana samoubojstva iz zasjede koje nam je tako lijepo priustio.
A sada nam dajte novog izbornika da zavrsi sto ove dvije dijabole nisu uspjele. Neka protjera i zadnjeg navijaca sa tribina BiH.

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 09 nov 2017, 21:45

da se napravio rez protiv kipra, tj otpustio selektor jer je ugrozio plasman u baraz i doveo reprezentaciju pred nezgodnu situaciju u naredna 2 meca, savez se odlucio za sok terapiju i razrijesio selektora bazdarevica i imenovao (u tom trenu su mogli imenovati i kosarkaskog trenera), mi bi dobili belgiju i estoniju i u transu i pozitivnom elanu docekali baraz.
nevjerovatno koliko nas je unazadio i od profesionalaca napravio amatere vece od brodogradilisnih radnika s gibraltara. vjerovao sam da je osvjezenje i da ce biti bolji od papeta, ali ispostavilo se da bi bila manja steta da nismo imali selektora u ovim kvalifikacijama i da su se igraci samoinicijativno okupljali i dogovorali, nego sto smo imali ono sto smo dobili s mesom.

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la FA7 » 09 nov 2017, 21:47

Goalgetter je napisao/la:Pa Mesa ih je pripremao za utakmicu, Dalic i Olic su kod njega bili na instrukcijama. :mrgreen: Bravo Mesa :bih:
bili kod njega i onda sve kontra uradili i boom 3:1 :urnebes:
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 09 nov 2017, 21:49

dubrovnik je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Pozzz mesi, begicu i slagiranom nadam se da gledaju kako izgleda igrati srcem za domovinu✌️
Ne kako treba igrati nego sta se dogodi kada se na vrijeme reagira i protjera lokalnog Bazdarevica.
Osim i drustvo su onu neznalicu do prije par dana stitili i krivili igrace, navijace i novinare za kolaps nase ekipe.
Ova ekipa Hrvatske je do neki dan izgledala kao boksac pred nokaut. Sram te bilo Bazdarevicu i ostatak krampi koje su ga stitile do zadnjeg dana samoubojstva iz zasjede koje nam je tako lijepo priustio.
A sada nam dajte novog izbornika da zavrsi sto ove dvije dijabole nisu uspjele. Neka protjera i zadnjeg navijaca sa tribina BiH.
Jarane riba smrdi od glave a samim razgovorom sa osimom juniorom mi smo dotakli dno. Babo gleda kako da ga uhljebi da nebi bio na birou za zaposljavanje. Dovedu te ljudi u situaciju da pocnes mrziti svoju reprezentaciju

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la DrFilgud » 09 nov 2017, 21:51

dubrovnik je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:Pozzz mesi, begicu i slagiranom nadam se da gledaju kako izgleda igrati srcem za domovinu✌️
Ne kako treba igrati nego sta se dogodi kada se na vrijeme reagira i protjera lokalnog Bazdarevica.
Osim i drustvo su onu neznalicu do prije par dana stitili i krivili igrace, navijace i novinare za kolaps nase ekipe.
Ova ekipa Hrvatske je do neki dan izgledala kao boksac pred nokaut. Sram te bilo Bazdarevicu i ostatak krampi koje su ga stitile do zadnjeg dana samoubojstva iz zasjede koje nam je tako lijepo priustio.
A sada nam dajte novog izbornika da zavrsi sto ove dvije dijabole nisu uspjele. Neka protjera i zadnjeg navijaca sa tribina BiH.
Mi kopiramo srpski model, otpusticemo trenera kda se palsiramo na SP.

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la hz1987 » 09 nov 2017, 21:56

moj mehmede, jedino ti skidam kapu sto si nas vjesto lagao da su grci jaka i ozbiljna repka. meni jos nije jasno kako si od totalnih amatera koji igraju za grcku napravio ozbiljnu reprezentaciju. samo taj mit razbi hrvatska i pokaza koliko ti pojma nemas. naplatise im hrvati sva provlacenja i srecu s kamatom. i nek su vala. a ti mehmede pocni trenirati nesto trece, kani se fudbala.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la mire96 » 09 nov 2017, 21:57

Cekam izjavu Mese kako mu je drago sto je uspio pomoci Hrvatskoj. Mozda i neki komentar o tome kako bi i on dobio Grcku da su se igraci zalagali kao Hrvati.

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Alipasino » 09 nov 2017, 21:58

Usro si sve mesudine,sram te bilo,idi horoze ganjaj po Francuskoj.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la Esport » 09 nov 2017, 22:00

Meša većeras se potvrđuje tvoj kvalitet, ŠTA NAM URADI


Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Mehmed Baždarević - Selektor reprezentacije

Post Postao/la COYS » 09 nov 2017, 22:09

Ostani!


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: D97, Imajednabrigada i 52 gosta.