FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 08:42

joker90 je napisao/la:Znači, vakat je da se opet o Ordagi počne pričati. :mrgreen:
Stanojević, Sarić, Radovac, Rahmanović, Adukor, Herić + Ordaga???

mnogo loš vezni red :D :twisted:

volio bi da riješe špica i stopera prije toga al et...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 11 nov 2017, 09:12

DenchiNL je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Znači, vakat je da se opet o Ordagi počne pričati. :mrgreen:
Stanojević, Sarić, Radovac, Rahmanović, Adukor, Herić + Ordaga???

mnogo loš vezni red :D :twisted:

volio bi da riješe špica i stopera prije toga al et...
bez sarica

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 09:50

Ja sad Ordagu ne bih ni dovodio. Ako je i do sad plata bila problem znači da opet neće doći za male pare, a sad imamo strašnu sredinu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 09:53

TobeYarabi je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Znači, vakat je da se opet o Ordagi počne pričati. :mrgreen:
Stanojević, Sarić, Radovac, Rahmanović, Adukor, Herić + Ordaga???

mnogo loš vezni red :D :twisted:

volio bi da riješe špica i stopera prije toga al et...
bez sarica
nemoj zajebavat igra momak...ne bi ni ja Ordagu iskreno, ali jos gore je ako ode u zrinju il konama....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 10:02

DenchiNL je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: Stanojević, Sarić, Radovac, Rahmanović, Adukor, Herić + Ordaga???

mnogo loš vezni red :D :twisted:

volio bi da riješe špica i stopera prije toga al et...
bez sarica
nemoj zajebavat igra momak...ne bi ni ja Ordagu iskreno, ali jos gore je ako ode u zrinju il konama....
Nemaju kone para za njega. A Zrinja bi ga već mogao pokupit. S te strane, mogli bismo ga i dovest, al onda se riješit Radovca i Saida jer imamo nagomilan vezni red. Šta će nam 6-7 igrača na toj poziciji?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 10:13

skoroalen je napisao/la:Nemaju kone para za njega. A Zrinja bi ga već mogao pokupit. S te strane, mogli bismo ga i dovest, al onda se riješit Radovca i Saida jer imamo nagomilan vezni red. Šta će nam 6-7 igrača na toj poziciji?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
garantovat će miske :D
pa buraz oni imaju jedno 12 veznih i 8 napadaca, a nijedan nevalja...orilo gorilo oni će zapet da dovedu kvalitet...ne bi se iznenadio da neki bum bude, ime neko, bivši repka nešto, da opet zajaše bekane....
Zrinja bi mogao uletit i pokupit i Krpica i Ordagu...jer im tu škripi...konama nema đe ne škripi, još ako junior uzme repku bit će tu garancija i obećanja...

ja kontam da bi mi mogli ić na isto s obzirom da Hus gotivi Krpića isto....al se nadam prvo stopera pismenog...kod nas ako se rješimo Crnkića i Saida, možemo dat ovoj dvojici i nadat se nečemu....mada ako sam iskren najviše bi volio kakve rođake od Adukora :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 10:23

DenchiNL je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nemaju kone para za njega. A Zrinja bi ga već mogao pokupit. S te strane, mogli bismo ga i dovest, al onda se riješit Radovca i Saida jer imamo nagomilan vezni red. Šta će nam 6-7 igrača na toj poziciji?

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
garantovat će miske :D
pa buraz oni imaju jedno 12 veznih i 8 napadaca, a nijedan nevalja...orilo gorilo oni će zapet da dovedu kvalitet...ne bi se iznenadio da neki bum bude, ime neko, bivši repka nešto, da opet zajaše bekane....
Zrinja bi mogao uletit i pokupit i Krpica i Ordagu...jer im tu škripi...konama nema đe ne škripi, još ako junior uzme repku bit će tu garancija i obećanja...

ja kontam da bi mi mogli ić na isto s obzirom da Hus gotivi Krpića isto....al se nadam prvo stopera pismenog...kod nas ako se rješimo Crnkića i Saida, možemo dat ovoj dvojici i nadat se nečemu....mada ako sam iskren najviše bi volio kakve rođake od Adukora :D
Pa i ne bi bilo loše zayebat konkurenciju, samo dovest još dva igrača Slobodanke... k'o da su nam filijala. :mrgreen:
Ja sam se uvijek pitao što mi ne forsiramo te tamnopute igrače kao klubovi u regionu. Ne moraš sad Sumu dovodit al' od tri nigera jedan će bit Tawabma da ga je.eš.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 11 nov 2017, 11:06

Nama definitivno niko na sredini ne treba a realno Ordagic ni ne moze izbacit nikog iz naseg veznog reda ni za klupe. Zrinjski ce sa svim pravom tu gurat malog Cavara ( koji je uzgred receno vanserijski) tako da ni njima nije prioritet. Ja njega vidim kao buduceg strumfa 95%, sa velikim ocekivanjima i vrlo prosjecnim rezultatima. Njima gori i oni ce biti ti koji ce na zimu dovodit sve sto bude slobodno.

fks74
Postovi: 9249
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 11 nov 2017, 11:09

Menalo je extra igrac, Siroki ga nece prodati u premijer ligu. Jednostavno zato sto ga niko nece moci platiti. On bi ako do zime bude ovako igrao , mogao put Dinama i to u januaru.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 11:11

badboy je napisao/la:Nama definitivno niko na sredini ne treba a realno Ordagic ni ne moze izbacit nikog iz naseg veznog reda ni za klupe. Zrinjski ce sa svim pravom tu gurat malog Cavara ( koji je uzgred receno vanserijski) tako da ni njima nije prioritet. Ja njega vidim kao buduceg strumfa 95%, sa velikim ocekivanjima i vrlo prosjecnim rezultatima. Njima gori i oni ce biti ti koji ce na zimu dovodit sve sto bude slobodno.
pa taman da i bude tako bolje je izvest tog malog s Ordagom nego Jamakom,Pezerom ili Peharom...ruku bi u vatru stavio da Zrinja ide i na Krpića i Ordagu...a kone će mu i istok i jug prepisat da šarne :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

fks74
Postovi: 9249
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 11 nov 2017, 11:19

Iskren da budem ja Ordagica ne bih dovodio .

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 11:20

skoroalen je napisao/la: Ja sam se uvijek pitao što mi ne forsiramo te tamnopute igrače kao klubovi u regionu. Ne moraš sad Sumu dovodit al' od tri nigera jedan će bit Tawabma da ga je.eš.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
upravo, pa posudit , posudit jbg...
gledaj Zvezde upade im kašika u med, posudba pa uzeše Mitchella, pa Boakye, pa posudba Kange , njemu propa klub pa i njega šarnuše...itd.
te zima im , radna dozvola, rasizam po rusiji i pokupe ih na foru...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 11:31

Danas je Benki 33. rođendan. MAESTRO, SVE NAJBOLJE!

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 11 nov 2017, 11:34

To su ipak primjeri koji su financijski daleko od nase realnosti.... mi nemozemo platit takvu posudbu, a nazalost nemamo reputaciju ili renome ni mi ni liga medju klubovima vani (i menadzerima) da bi klubovi iz vana imali interes da disproporcionalno investiraju posudbe svojih igraca kod nas. Sad mi nemojte dat primjer Delaca i Jajala jer to je bilo jedno drugo vrijeme, vrijeme budzeta i potrosnje zbog koje i danas osjecamo posljedice i placamo ceh.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 11 nov 2017, 11:49

Ja ne bih otpisao Radovca , decko je napokon dosao sebi i sve ce bolji biti !

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 11:52

HeraklitMracni je napisao/la:Ja ne bih otpisao Radovca , decko je napokon dosao sebi i sve ce bolji biti !
Ma on dođe sebi svaku 15. utakmicu.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Locust » 11 nov 2017, 12:11

Kako su ljudi ovdje samo licemjerni i nedoslijedni.

90% vas traži da igraju naša djeca, a onda 90% vas traži da se dovede još jedan špic.

PA GDJE SU ONDA **** MINUTE ZA HADŽIĆA, DA NE SPOMINJEM SMAJLAGIĆA?

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8156
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 11 nov 2017, 12:34

Ma kakav špic. Baš, nek igraju djeca ba. Ako dovedu onda će to biti neki polovnjak koji će zauzimat samo prostor.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 11 nov 2017, 12:49

Špic nam je najmanje potreban. Jedina pozicija gdje nam baš škripi je štoper. Nakon toga bekovi za rotacije i jedno krilo, po mogućnosti bolje od ovih kojim raspolažemo. A vezu i napad ne treba mijenjat', kao i golmana.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 11 nov 2017, 13:24

Locust je napisao/la:Kako su ljudi ovdje samo licemjerni i nedoslijedni.

90% vas traži da igraju naša djeca, a onda 90% vas traži da se dovede još jedan špic.

PA GDJE SU ONDA **** MINUTE ZA HADŽIĆA, DA NE SPOMINJEM SMAJLAGIĆA?
polako s vrijeđanjem, ima nas ovdje što pratimo malo duže fudbal pa znamo da Mersudin se ugasi iza nove...tako da će uzimat lično njemu minute...može li se Krste ozlijedit, požutit? i da ostanemo na 2 juniora u napadu? a išlo bi se na titulu neku? pa ne može krezav sine....
šta je to Nedim napravio s minutažom koju je dobio? a šta Radovac,Herić ili Adukor? dobijat će minutažu i dalje, ali treba nam golgeter za proljeće...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”