U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 11 nov 2017, 16:44

Jos jedan potencijalni: https://www.transfermarkt.co.uk/renato- ... ler/502347

Roditelji iz BiH.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DevilsAdvocate » 11 nov 2017, 16:46

Sta je s Jukica bilo citam teska povreda nisam vidio kako se povrijedio ?
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 11 nov 2017, 16:53

dubrovnik je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Ja , ovaj Karacic bi stvarno trebao sjahati, frajer je zasjeo ko Fidel Kastro. Mislim da je moglo i bolje s drugim trenerom.
A koga ces staviti umjesto njega koji ipak ima iskustvo rada u mladjim kategorijama? Ako se ne varam radio je i sa juniorima Sirokog.
Ako je Osim najvise sto mozemo dobiti u seniorima analogija sa Karacicem je i vise nego moguca. Toni ima puno vise kvalifikacija za voditi kadete nego Amar seniore. Svidjelo nam se to ili ne.
Vidi kako je Marinovic napravio dramatican iskorak sa U21. Bilo bi vrijeme da proba neko drugi i sa U19, cisto da se vidi gdje smo. Nema Karacic neke posebne rezultate, pa da strahujemo da cemo nazadovati, cak mislim da smo cesto podbacivali upravo radi njega.

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la TMovac » 11 nov 2017, 16:55

dubrovnik je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:[quote="Vucevich"
DrFilgud je napisao/la:Ovo je dobro u posljednje vrijeme sa mladima. Igramo dobro, cesto ravnopravno i bolje od kvalitetnih ekipa. nismo vise kanta za napucavanje. Francuska, Portugal su top reprezentacije.
Sigurno da je svake godine sve bolje i bolje, mozda i treneri nisu najbolji (Karacic) ali rezultati polako dolaze. Pa ove godine smo dobili Francusku 2-0 (U19) i Srbiju 1-0 (U17) :nene:
Ja , ovaj Karacic bi stvarno trebao sjahati, frajer je zasjeo ko Fidel Kastro. Mislim da je moglo i bolje s drugim trenerom.
A koga ces staviti umjesto njega koji ipak ima iskustvo rada u mladjim kategorijama? Ako se ne varam radio je i sa juniorima Sirokog.
Ako je Osim najvise sto mozemo dobiti u seniorima analogija sa Karacicem je i vise nego moguca. Toni ima puno vise kvalifikacija za voditi kadete nego Amar seniore. Svidjelo nam se to ili ne.
Nenad Starovlah. Covjek je odlican u radu sa mladim igracima.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54243
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la MortemHz » 11 nov 2017, 17:47

Cuj Starovlah :lol: :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 11 nov 2017, 17:52

TMovac je napisao/la:
Nenad Starovlah. Covjek je odlican u radu sa mladim igracima.
Ne moze, mora biti hrvat.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 11 nov 2017, 18:21

MortemHz je napisao/la:Cuj Starovlah :lol: :urnebes:
Sta nije u redu sa Starovlahom? On je uvijek bio cijenjen, kao strucnjak za mladje kategorije.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dubrovnik » 11 nov 2017, 18:29

DrFilgud je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Cuj Starovlah :lol: :urnebes:
Sta nije u redu sa Starovlahom? On je uvijek bio cijenjen, kao strucnjak za mladje kategorije.
On nije mlade vodio ima 20 godina. Osim toga ovo mjesto po defaultu pripada Hrvatima.
Na zivce mi ide sto Karacicu pridodavaju i guranje igraca iz Hercegovine. Mislim da danas ni jedan u momcadi nije bio iz Karacicevog tabora.
Da budem iskren ja u njemu ne vidim neki veliki problem i ako bi ga mjenjao prvi pik bi mi bio Sablic.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 11 nov 2017, 18:33

Ja vidim problem, izgubio 3-1 od Bugarske sa najboljim generacijom U19 ikad. Forsirao Sandija Husica iz 6 lige njemacke.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 11 nov 2017, 18:36

dubrovnik je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Cuj Starovlah :lol: :urnebes:
Sta nije u redu sa Starovlahom? On je uvijek bio cijenjen, kao strucnjak za mladje kategorije.
On nije mlade vodio ima 20 godina. Osim toga ovo mjesto po defaultu pripada Hrvatima.
Na zivce mi ide sto Karacicu pridodavaju i guranje igraca iz Hercegovine. Mislim da danas ni jedan u momcadi nije bio iz Karacicevog tabora.
Da budem iskren ja u njemu ne vidim neki veliki problem i ako bi ga mjenjao prvi pik bi mi bio Sablic.
After Sutjeska, Starovlah made his return to Apollon. During his position as the technical director of the academy, he coached a number of players who are known to be one of the most successful both in the Cypriot league and abroad. On 1 October 2004, the Cypriot newspapers named him “Ο πιο πιστός στρατιώτης,” which in English means “The most dedicated soldier.[/i]

After his brief return to Sarajevo, Starovlah returned to Cyprus, this time to its capital Nicosia, where he signed a contract with Omonoia. He took the position of the technical director of the academy and he was also responsible for the scouting of the first team of Omonoia. Whilst working he managed to form players who play in the first team of Omonoia. Some of these players are: Charis Kyriacou, Panayiotis Frangeskou, Marios Demetriou and Stavros Christoudias.

Evo ti malo sa Wiki, radio je u Omoniji do 2014. kao direktor akademije i skaut.
Ma nebitno, mislio sam da ima neki objektivan problem sa Starovlahom. Ali da bi valjao, valjao bi, to je pravi strucnjak.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dubrovnik » 11 nov 2017, 18:40

Vucevich je napisao/la:Ja vidim problem, izgubio 3-1 od Bugarske sa najboljim generacijom U19 ikad. Forsirao Sandija Husica iz 6 lige njemacke.
Razumijem ja tebe i bio bih najsretniji da Bajramovic ili takav slican trener preuzmu U19 tim ali i sam znas da se to nece dogoditi. Dobit ces novog Nestorovica samo iz Hrvatskog korpusa. I to ce biti ta promjena. Akademija Sirokog je bogme kroz proslost radila cuda kad u obzir uzmes koliku bazu i kakve igrace imaju. Karacic je izasao iz nje i u ovim uvjetima i nije top problem. Ako ce doci bolji sve 5 ali i sam znas da to nije normalno za ocekivati. Sta ako posalju Perica?

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Vucevich » 11 nov 2017, 18:42

Nek posalju normalnog selektora kao sto je FSRS poslao Marinovica... **** nacionalni kljuc!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dubrovnik » 11 nov 2017, 18:44

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: Sta nije u redu sa Starovlahom? On je uvijek bio cijenjen, kao strucnjak za mladje kategorije.
On nije mlade vodio ima 20 godina. Osim toga ovo mjesto po defaultu pripada Hrvatima.
Na zivce mi ide sto Karacicu pridodavaju i guranje igraca iz Hercegovine. Mislim da danas ni jedan u momcadi nije bio iz Karacicevog tabora.
Da budem iskren ja u njemu ne vidim neki veliki problem i ako bi ga mjenjao prvi pik bi mi bio Sablic.
After Sutjeska, Starovlah made his return to Apollon. During his position as the technical director of the academy, he coached a number of players who are known to be one of the most successful both in the Cypriot league and abroad. On 1 October 2004, the Cypriot newspapers named him “Ο πιο πιστός στρατιώτης,” which in English means “The most dedicated soldier.[/i]

After his brief return to Sarajevo, Starovlah returned to Cyprus, this time to its capital Nicosia, where he signed a contract with Omonoia. He took the position of the technical director of the academy and he was also responsible for the scouting of the first team of Omonoia. Whilst working he managed to form players who play in the first team of Omonoia. Some of these players are: Charis Kyriacou, Panayiotis Frangeskou, Marios Demetriou and Stavros Christoudias.

Evo ti malo sa Wiki, radio je u Omoniji do 2014. kao direktor akademije i skaut.
Ma nebitno, mislio sam da ima neki objektivan problem sa Starovlahom. Ali da bi valjao, valjao bi, to je pravi strucnjak.

Ja sam mislio da je bio trener A tima na Cipru.
Pardon! Znam da je nekad davno radio u Jugoslavenskim mladjim selekcijama.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la dubrovnik » 11 nov 2017, 18:49

Vucevich je napisao/la:Nek posalju normalnog selektora kao sto je FSRS poslao Marinovica... **** nacionalni kljuc!
Ajde i ovi iz RS-a su poslali prvi put dobrog selektora. Nije ni Jagodic bio truba ali sjeti mu se zamjenika. Ili vidi trenutnog selektora pionira.
Ako ce dovesti boljeg neka ovog odma zamjene.
Nego kad se sjetim pomocnika u seniorima i njegove izjave da je domoljub i da se borio za BiH Karacic mi odmah postane pravi profi. Sorry!
Znas i sam da ja protiv boljeg nikad ne bih nista imao.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1945
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la PeppermintSA » 11 nov 2017, 19:28

Vucevich je napisao/la:Jos jedan potencijalni: https://www.transfermarkt.co.uk/renato- ... ler/502347

Roditelji iz BiH.
Trebamo se kutarisati te dijasporčad

od njih nema selameta.

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la ljubiteljsporta » 11 nov 2017, 22:32

Evo svi golovi iz dosadašnjeg dijela kvalifikacija U 21 selekcije


Avatar
obagol
Postovi: 953
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la obagol » 14 nov 2017, 10:57

Šta se dešava sa Amirom Hadžiahmetovićem? Kakav mu je status u Konyasporu?

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la Kompromis » 14 nov 2017, 11:16

Povrijedjen od pocetka sezone... tek se oporavio... prvi put bio na klupi proslo kolo... od ovog kola je u opticaju za prvih 11...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DrFilgud » 14 nov 2017, 13:19

Ova oranica u Stanisicima nam ne ide na ruku nikako.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23098
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la miky_hz » 14 nov 2017, 13:21

DrFilgud je napisao/la:Ova oranica u Stanisicima nam ne ide na ruku nikako.

Ovo je stadion u Ugljeviku.Samo ga je kupio gazda Stanisica odnosno vlasnik ove Zvijezde Stanisici kako ss vec zovu.


A da je los teren to jest :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brazzzoo123, EastwichTown, Grk1234, MrPink i 67 gostiju.