Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 13:47

markomilanov je napisao/la: Svakako treba biti stručnjak,ali nekako da li slučajno,25 godina ,prolaze stručnjaci iz sarajeva,koji nikad nisu videli evropu u avgustu,koji nisu trenirali ozbiljna klub u ozbiljnoj ligi
Ovo si 100% upravu i svima je proslo ispod radara. Svi su oni ista klasa samo je razlika u tome sto nekad neko od njih ima bolje/slabije igraca tj uprava dovede bolje igrace koji su u opticaju za PL BIH. A na ovim oranicama se u toku sezone ne odigraju 2-3 utakmice koje su na nivo Evropskih. Igra se specifican fudbal koji je zaostao.

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 13:52

Evander je napisao/la:Slavko je stranac, a ne vidim da ima kvalitet iznad prosjecnih trenera iz BiH.
Onda mogu Jovic, Husref ili Jagodic biti selektori, prije stranca Petrovica.
Sto se okuke tice, star i potrosen trener. Prije petnaestak godina da je bio kandidat, onda OK.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Slavko kup sa Radnikom,sa so smog mesta doveo Želju maltene do titule,ima autoritet,pozneje bih fudbala,Okuka dupla kruna u poljskoj,2012 trener godine i kini,gde rade najbolji treneri,bio kandidat 2014,dakle jesu im biografije slabije od Amara i Meha.

http://www.draganokuka.com/
Zadnja izmjena: markomilanov, dana/u 18 nov 2017, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 13:57

markomilanov je napisao/la:
Evander je napisao/la:Slavko je stranac, a ne vidim da ima kvalitet iznad prosjecnih trenera iz BiH.
Onda mogu Jovic, Husref ili Jagodic biti selektori, prije stranca Petrovica.
Sto se okuke tice, star i potrosen trener. Prije petnaestak godina da je bio kandidat, onda OK.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Slavko kup sa Radnikom,sa so smog mesta doveo Želju maltene do titule,ima autoritet,pozneje bih fudbala,Okuka dupla kruna u poljskoj,2012 trener godine i kini,gde rade najbolji treneri,bio kandidat 2014,dakle jesu im biografije slabije od Amara i Meha.
Slavko ima najskuplju izgubljenu titulu ikad, uz svu pomoc sudija koju su imali. Neozbiljmo ne njega dovoditi u bilo kakav kontekst sa selektorskom pozicijom.
Sto se Okuke tice, malo si se zeznuo, nekih destak godina. Titulu u Poljskoj je uzeo 2001/02.
Okuka je bio solidan trener, steta mozda sto nije bio selektor umjesto Hadzibegica ili Sliskovica, danas je on ipak ispusena mustikla.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 14:03

Amaru se računaju titule sa željom iz federacije,a Okukine iz jake poljske lige su davno bile,jel 2012 toliko daleko,njegova biografija je jača da skupiš sve sadašnje bosanske trenere,uključujući ove i iz rs.Slavko ima autoritet i znanje,i ne bi mao pritisak mahale.

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 14:21

markomilanov je napisao/la:Amaru se računaju titule sa željom iz federacije,a Okukine iz jake poljske lige su davno bile,jel 2012 toliko daleko,njegova biografija je jača da skupiš sve sadašnje bosanske trenere,uključujući ove i iz rs.Slavko ima autoritet i znanje,i ne bi mao pritisak mahale.
Mislim da je Srbija bez selektora, eto im super kandidata za klupu :)
Mislim da je nama ipak potrebniji neko "moderniji", neko ko nije ex-yu skola.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 14:38

Ivica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 18 nov 2017, 14:39

@Virtu4l De mi Bogati reci po cemu si ti strucniji od ovih ljudi koji su bili za Mehu Kodru Sead Kajtaz, Duško Bajević i Zvjezdan Misimović ili ces nam prodavati pricu da i njih pucaju kompleksi jer vam je ta prica vise dosadila i Bogu i narodu.....I nazivas nas olosem i neznalicama samo zato sto se neslazemo sa tvojim misljenjem

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 18 nov 2017, 14:42

Alipasino je napisao/la:Sta se ba pravdas,misevi laju na Ivicu a cjeli svjet mu se divi,spasio savez da uopste mozemo igrat kvalifikacije i vidi odemo na svjetsko,u Gracu mu kucu davali u Japanu ga vole ko predsjednika samo u Nas neki balo is Tuzle i Zenice ga psuje,a veze nema,nije mako dalje OD granapa u mahali,sta se pravdas misevima,Sam pojam Sarajevo u njima budu mrznju,zavist,zlobu a nikad nisu vidjeli isti,druzili se SA ljudima is Sarajeva da mogu rec jel tot bas tako.Uce OD roditelja kako su samo oni jadni najebali a tamo negdje rastu banane na grani.**** tot i nedamo na Osima nedamo na Zelju na Grbavici,nisu njihovi stadioni gorili nego Nas,na prvoj liniji bio,da BI stad debili govorili Sugavica.Sikter OD Nas nevolimo ni mi vas boli Nas **** i za vas i vase klubove i gradove.
Sta sad stari Osim zaduzio navijace i reprezentaciju i daj sad onog tuljana od covjeka za selektora, trebalo bi i gospodju Asimu zapoaslit u savez. Ma daj te vise vi iz prosjacke doline kani te se supljaka :guz:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Evander
Postovi: 14424
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 15:07

markomilanov je napisao/la:Ivica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.
Meni?
Zaboli me neka stvar je li Ivica, Milos ili Mehmed. Ali izgleda da je tebi to jako bitno.
I Di Mateo je uzeo LP, pa je nula od trenera.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 18 nov 2017, 15:16

Bosnia and Herzegovina
Five points out of a possible 18 from our games against Belgium, Greece and Cyprus proved fatal. Greece’s late equaliser in Piraeus set the tone. A lifeless goalless draw in the controversial reverse fixture in Zenica didn’t help, but our play-off hopes ended after we squandered a 2-0 lead against Cyprus in Nicosia. The 4-3 home defeat to an already qualified Belgium on that awful pitch in Grbavica ended any hopes we had of pipping Greece in second.

The coach, Mehmed Bazdarevic, proved to be tactically out of his depth in big games, with our 4-0 defeat away to Belgium painful to watch for all those who remember our fearless approach to such fixtures under Ciro Blazevic almost a decade ago. The absence of Everton midfielder Muhamed Besic through injury robbed the team of much needed midfield steel, while problems in defence persisted throughout qualifying.

The departure of Bazdarevic is a good start, but many of the problems begin at the top with the unpopular football association. The national team finds itself at the crossroads much like it did back in 2007, but there is hope that some emerging youngsters will push on and become vital first-team members. Emir Spahic and Vedad Ibisevic are gone, while Edin Dzeko, Senad Lulic, Haris Medunjanin and Sejad Salihovic are on the wrong side of 30. With the expansion of the Euros to 24 teams, failure to qualify for the 2020 tournament would be considered a disaster for a national team that evokes much hope in a deeply divided nation.
.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 18 nov 2017, 15:25

samoposteno je napisao/la:@Virtu4l De mi Bogati reci po cemu si ti strucniji od ovih ljudi koji su bili za Mehu Kodru Sead Kajtaz, Duško Bajević i Zvjezdan Misimović ili ces nam prodavati pricu da i njih pucaju kompleksi jer vam je ta prica vise dosadila i Bogu i narodu.....I nazivas nas olosem i neznalicama samo zato sto se neslazemo sa tvojim misljenjem
Ne konta lik da od dva zla biramo manje. Kodro nije kvalitet, ali Amar je antitalenat totalni za ovu poziciju.

Eto Kodro preferira mekan fudbal, dobro onda hajmo igrat ho ruk i izbij nabij, precrtano iz krompirišta bh. terena.

Da je slušao Cruyffa, i ne znajući španski jezik, nabadajući riječi tu sezonu, ima više znanja nego što će ovaj imat za čitav život.
Eto Meho u slaboj švicarskoj drugoj ligi.
Amara neće niko više ni u PL BiH ligi.
Nek ga tatica uvali u Austriju tamo, ili nek ga pošalje opet u Japan. Govore kosooki "Ivice, tebe poštujemo, al mojne nam njega Boga ti."
U Qataru više ne smije promolit lice.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12147
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sheyi » 18 nov 2017, 15:28

Kodro nije ništa što već nismo imali zbog toga bih volio da Amar bude jer djeluje mi da bi mogao da izvuče mnogo više iz igrača nego što bi to uradio Meho.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 18 nov 2017, 15:30

Kad je sjednica opet? Kad će se konačno izabrati selektor?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Alipasino
Postovi: 7878
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 18 nov 2017, 15:31

Nije niko reko da mora Osim bit i nije niko reko da bi trebo bit radi oca nego sto se bez potrebe pljuje po covjeku.Malo cuknog odgoja nije na odmet.Dakle ja isti smatram da mladzi osim nije kalibar za selektora ali to neznaci da mu se moze otac vrjedjat.Vrlo jednostavno.

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Transfer1312 » 18 nov 2017, 15:34

Eto sve i da jest tako ko je vama rekao da ste vi dovoljno stručni da imate pravo reči da "on nema pojma" , "nema veze" , "antitalenat". Niko predpostavljam ovdje nije igrao profesionalni nogomet , jedino ako se krije poneki špijun . Ja mogu reći pola vas ovdje je gledalo 10 utakmica uživo , sve ostalo na TV-u ,i onda dodje na forum i palamudi o savremenom nogometu i kuje teorije zavijere. Ma mrš ba..

Btw. sve ok vama Amar nepaše to je vaše pravo , ali Ivici poželiti udar i nazivati pogrdnim imenima tu već pretjerujete i pokazujete vašu Bolest i komplekse.

dime
Postovi: 191
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dime » 18 nov 2017, 15:48

Ovaj tekst i sva ova nagađanja najviše štete Ivici. Čovjek je star, vjerojatno bolestan i pod uticajem sina ali bi se trebao oglasiti i ograditi od svega ovog jer će mu ostati jedna bespotrebna mrlja. Zašto mu treba da glumi žrtvu zbog nekih sitnih interesa, nek ostane legenda ako je ikako moguće.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 18 nov 2017, 16:57

Lakoste je napisao/la:Edin Dzeko je za Mehu Kodru, kao i svi igraci. Spahic, Barbarez bi bili jako bliski Kodri. :bih:
Izmisljas druze...
Koliko sam vidio jedino se Pjanic izjasnio a on je za ostanak Bazdarevica. Mozemo samo nagadjati za ostale. Eto ja mislim da je Dzeko za Amara. Spekulacije...

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 18 nov 2017, 17:07

wobly92 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:@Virtu4l De mi Bogati reci po cemu si ti strucniji od ovih ljudi koji su bili za Mehu Kodru Sead Kajtaz, Duško Bajević i Zvjezdan Misimović ili ces nam prodavati pricu da i njih pucaju kompleksi jer vam je ta prica vise dosadila i Bogu i narodu.....I nazivas nas olosem i neznalicama samo zato sto se neslazemo sa tvojim misljenjem
Ne konta lik da od dva zla biramo manje. Kodro nije kvalitet, ali Amar je antitalenat totalni za ovu poziciju.

Eto Kodro preferira mekan fudbal, dobro onda hajmo igrat ho ruk i izbij nabij, precrtano iz krompirišta bh. terena.

Da je slušao Cruyffa, i ne znajući španski jezik, nabadajući riječi tu sezonu, ima više znanja nego što će ovaj imat za čitav život.
Eto Meho u slaboj švicarskoj drugoj ligi.
Amara neće niko više ni u PL BiH ligi.
Nek ga tatica uvali u Austriju tamo, ili nek ga pošalje opet u Japan. Govore kosooki "Ivice, tebe poštujemo, al mojne nam njega Boga ti."
U Qataru više ne smije promolit lice.
Saudijska druga liga :silent:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 18 nov 2017, 17:08

calcio je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Edin Dzeko je za Mehu Kodru, kao i svi igraci. Spahic, Barbarez bi bili jako bliski Kodri. :bih:
Izmisljas druze...
Koliko sam vidio jedino se Pjanic izjasnio a on je za ostanak Bazdarevica. Mozemo samo nagadjati za ostale. Eto ja mislim da je Dzeko za Amara. Spekulacije...
Pjanke je za ostanak Bazdarevica, a nakon svake tekme progovori kako ne igra na pravilnoj poziciji i da mu se ne dopada stil igre :rol:

Avatar
Celtic
Postovi: 3334
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Celtic » 18 nov 2017, 17:12

Vucevich je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Edin Dzeko je za Mehu Kodru, kao i svi igraci. Spahic, Barbarez bi bili jako bliski Kodri. :bih:
Izmisljas druze...
Koliko sam vidio jedino se Pjanic izjasnio a on je za ostanak Bazdarevica. Mozemo samo nagadjati za ostale. Eto ja mislim da je Dzeko za Amara. Spekulacije...
Pjanke je za ostanak Bazdarevica, a nakon svake tekme progovori kako ne igra na pravilnoj poziciji i da mu se ne dopada stil igre :rol:
Ma boli Pjanića ona stvar ko nam je selektor, čovjek dođe odradi utakmicu, dvije ako nema nekih povreda kao, i vrati se u Italiju i zaboravi i šta se desilo, valja igrati za klub koji mu daje hljeb i sve ostalo.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.