Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sajo10 » 18 nov 2017, 19:45

Kakav god pakas on bio, Said da nije ufuran do neba i da nema 10 kilograma viska on bi danas bio od velike koristi reprezentaciji.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 18 nov 2017, 19:48

Sjecam se jednog intervjua Nalda kad je rekao da mu je Said pravio vise problema od Oezila u Verderu.

Da nije bio dizelas i da nije svaki dan jeo 100 cevapa onda bi danas bio vrhunski igrac.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Hantraga » 18 nov 2017, 20:06

Za njega vrijedi ona "ko igra za raju i zanemaruje taktiku..". Odnosno, nekad je vrijedila. A sada vrijedi da su ga povrede razvalile. Ne možeš igrati normalan fudbal kad ti dva puta otvaraju koljeno.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 18 nov 2017, 20:25

Sta bi od onog vanserijskog talenta Seida Behrama? Cini mi se da igra negdje u Luksemburgu.


Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 nov 2017, 15:33

Teško sumnjam da je istina ali bi bilo fino

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 20 nov 2017, 17:47

Za Jukica pise da je stigla zvanicna ponuda Borrusie M.
Taj transfer bi bio idealan jer je to najzdravija sredina za razvoj mladog igraca.
Sto se tice Kovacevica, rijec je o spekulacijama.
Vidjet cemo sta ce biti.

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Zenzo » 20 nov 2017, 18:06

Sta je sa Dinom Arslanagicem, gdje je on sada ?
- Zeljeznicar -

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 nov 2017, 18:07

Zenzo je napisao/la:Sta je sa Dinom Arslanagicem, gdje je on sada ?
Propao

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2017, 18:08

To mi je nesto sumnjivo, nije njegov ucinak bas toliko dobar.
S druge strane , poljska liga i reprezentacija su u usponu. Proizveli su dosta kvalitetnih igraca posljednjih desetak godina, a Korona dobro stoji na tabeli, ne bi bilo ni cudo da postoji interesovanje.
U svakom slucaju, bilo bi fenomenalno.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 20 nov 2017, 18:34

Zenzo je napisao/la:Sta je sa Dinom Arslanagicem, gdje je on sada ?
Od ljetos je u Antwerpu, trenutno su peti u belgijskom prvenstvu.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
stolica
Postovi: 183
Pridružen/a: 09 maj 2009, 12:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la stolica » 20 nov 2017, 19:06

Vucevich je napisao/la:Sta bi od onog vanserijskog talenta Seida Behrama? Cini mi se da igra negdje u Luksemburgu.
Da, kako sam razumio, radi problema sa radnom dozvolom mu je propao transfer u klub iz engleske Premier lige prije par godina. Prethodno je oduševio na probi. Zatim, prošle godine je bio vrlo blizu Lille- a, čak je i poslana ponuda na adresu klubova iz naše zemlje gdje je Seid prethodno nastupao sa željom da se nagode oko plaćanja iznosa novca koji pripada klubovima u kojim je ponikao igrač- kada ovaj potpisuje profesionalni ugovor. I to je, nesretnim slučajem ili radi nečije nemarnosti, propalo.

Trenutno je u Luksemburgu, ali radi se o prijelaznoj fazi, te sasvim sigurno da se od njega još uvijek može jako puno očekivati. Momak je talentom, vanserijskim potencijalom i sposobnostima definitivno kapacitet za A reprezentaciju u narednim godinama.

Vjerujmo i navijajmo za njega, i radi njega i radi naše reprezentacije! :bih:
Pustio je dva mora da se dodiruju, između njih je pregrada i oni se ne miješaju –
pa, koju blagodat Gospodara svoga poričete?!

Sve što je na Zemlji prolazno je, ostaje samo Gospodar tvoj, Veličanstveni i Plemeniti

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 20 nov 2017, 19:33

Ma kakav potencijal lik sto igra u luksemburgu. Kao problem preci u lille. A kao luksemburzani platili tu cifru za treniranje. Manite se guranja rodjaka i prijatelja preko foruma. To pije vode u ovoj drzavi ali ne u ozbiljnim drzavama. On da sta valja nebi bio u luksemburgu.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 nov 2017, 19:51

stolica je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Sta bi od onog vanserijskog talenta Seida Behrama? Cini mi se da igra negdje u Luksemburgu.
Da, kako sam razumio, radi problema sa radnom dozvolom mu je propao transfer u klub iz engleske Premier lige prije par godina. Prethodno je oduševio na probi. Zatim, prošle godine je bio vrlo blizu Lille- a, čak je i poslana ponuda na adresu klubova iz naše zemlje gdje je Seid prethodno nastupao sa željom da se nagode oko plaćanja iznosa novca koji pripada klubovima u kojim je ponikao igrač- kada ovaj potpisuje profesionalni ugovor. I to je, nesretnim slučajem ili radi nečije nemarnosti, propalo.

Trenutno je u Luksemburgu, ali radi se o prijelaznoj fazi, te sasvim sigurno da se od njega još uvijek može jako puno očekivati. Momak je talentom, vanserijskim potencijalom i sposobnostima definitivno kapacitet za A reprezentaciju u narednim godinama.

Vjerujmo i navijajmo za njega, i radi njega i radi naše reprezentacije! :bih:
Jesi li kao ti njegov agent ili?

Avatar
stolica
Postovi: 183
Pridružen/a: 09 maj 2009, 12:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la stolica » 20 nov 2017, 19:53

Maestro je napisao/la:Ma kakav potencijal lik sto igra u luksemburgu. Kao problem preci u lille. A kao luksemburzani platili tu cifru za treniranje. Manite se guranja rodjaka i prijatelja preko foruma. To pije vode u ovoj drzavi ali ne u ozbiljnim drzavama. On da sta valja nebi bio u luksemburgu.
Sa Luksemburžanima nema takvu vrstu ugovora koja bi iziskivala takva plaćanja, jer liga nije profesionalna. To je alternativno i prijelazno rješenje nakon što sa Lille- om nije uspjelo, ali definitivno ne njegovom krivicom. Garantujem ti da je ponuda o modelu plaćanja stigla u Želju i Velež. Momak ima talenta i ja sam sasvim siguran da se može izboriti i za ovo što govorim.
U svakom slučaju, kolega je pitao a ja sam odgovorio i nema potrebe za takvim nipodaštavanjem.

Ja želim svakom našem momku sreću na bilo kom životnom polju, a pogotovo momcima koji mogu donijeti puno radosti i svima nama u godinama koje dolaze. Uostalom, Seid je nastupao za naše omladinske reprezentacije i kada god bi bio na terenu bio bi i među najboljim igračima.
Momku samo treba ono što mi kažemo- malo sreće, da mu se malo otvori i to će biti to ako Bog da.
U fudbalu je mnogo faktora koji mogu determinirati put jednog fudbalera. Mnogi i ne toliko talentovani igrači su, što svojim radom, što drugim faktorima, lansirani u ozbiljan fudbal, a lično sam i u nižim ligama Bosne i Hercegovine vidio fudbalere nevjerovatnog talenta, pa zaglave igrajući za pivu i, nadasve, vlastito zadovoljstvo.

Dakle, molio bih bez nipodaštanja naših momaka, te sagovornika. :bih:
Pustio je dva mora da se dodiruju, između njih je pregrada i oni se ne miješaju –
pa, koju blagodat Gospodara svoga poričete?!

Sve što je na Zemlji prolazno je, ostaje samo Gospodar tvoj, Veličanstveni i Plemeniti

Avatar
stolica
Postovi: 183
Pridružen/a: 09 maj 2009, 12:23
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la stolica » 20 nov 2017, 19:58

Vucevich je napisao/la:
stolica je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Sta bi od onog vanserijskog talenta Seida Behrama? Cini mi se da igra negdje u Luksemburgu.
Da, kako sam razumio, radi problema sa radnom dozvolom mu je propao transfer u klub iz engleske Premier lige prije par godina. Prethodno je oduševio na probi. Zatim, prošle godine je bio vrlo blizu Lille- a, čak je i poslana ponuda na adresu klubova iz naše zemlje gdje je Seid prethodno nastupao sa željom da se nagode oko plaćanja iznosa novca koji pripada klubovima u kojim je ponikao igrač- kada ovaj potpisuje profesionalni ugovor. I to je, nesretnim slučajem ili radi nečije nemarnosti, propalo.

Trenutno je u Luksemburgu, ali radi se o prijelaznoj fazi, te sasvim sigurno da se od njega još uvijek može jako puno očekivati. Momak je talentom, vanserijskim potencijalom i sposobnostima definitivno kapacitet za A reprezentaciju u narednim godinama.

Vjerujmo i navijajmo za njega, i radi njega i radi naše reprezentacije! :bih:
Jesi li kao ti njegov agent ili?
Kakvi, samo dobronamjeran čovjek, koji želi sreću i Seidu i svim našim fudbalerima. Sa velikom posvećenošću pratim sve naše sportiste, te one koji u budućnosti mogu postati gradivnim elementima naših reprezentacija u kolektivnim sportovima; i zaljubljenik sam jedine domovine. Sebe ostvarujem na nekim sasvim drugim poljima.

Ugodnu noć. :bih:
Pustio je dva mora da se dodiruju, između njih je pregrada i oni se ne miješaju –
pa, koju blagodat Gospodara svoga poričete?!

Sve što je na Zemlji prolazno je, ostaje samo Gospodar tvoj, Veličanstveni i Plemeniti

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1134
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la theKuPuS » 21 nov 2017, 19:15

"prelazna faza" u luksemburgu

Onda je i Sead Hajrovic u prelaznoj fazi

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 nov 2017, 19:49

JASKO MESANOVIC!!!

Kapa dole majstore :kafa:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la miky_hz » 21 nov 2017, 19:57

Bravo za Mesanovica,gol u LP za bod na teskom gostovanju u Moskvi :clap:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".


Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.