FK Sloboda (opšte diskusije)

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 20 sep 2017, 10:59

bhsport je napisao/la:Na osnovu cega Slavko moze uzimati cijelu platu igracu?
Kako ste to rijesili? Jer danas te igrac tuzi i moras mu sve vratiti, zasticeni su ugovorima i odmah reaguje i sindikat.
Ako ste uspjeli to rijesiti nekim internim pravilnikom koji je naveden u ugovoru u ovih 10tak dana kako je Slavko okd vas, svaka vam cast.
Lovačke price
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la bhsport » 20 sep 2017, 11:26

staragarda je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Na osnovu cega Slavko moze uzimati cijelu platu igracu?
Kako ste to rijesili? Jer danas te igrac tuzi i moras mu sve vratiti, zasticeni su ugovorima i odmah reaguje i sindikat.
Ako ste uspjeli to rijesiti nekim internim pravilnikom koji je naveden u ugovoru u ovih 10tak dana kako je Slavko okd vas, svaka vam cast.
Lovačke price
Cuvajte ih se, taj prica sve sto hocete cuti i budite na oprezu sa njim.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Amelija
Postovi: 171
Pridružen/a: 04 jun 2017, 20:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Amelija » 06 okt 2017, 23:33

Supci, niko na nasoj temi da se ogradi od idiota. Svaka vam cast
#SamoSloboda
#SamiProtivSvih
#UključiteMozak

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 okt 2017, 10:00

Sta se ima neko ovdje ograđivat od degenerika koji je sarao. To je njegova licna retardacija. Koliko sam upratio 99% ljudi je osudilo ovo sto bi ucinio svako normalan. Krivo mi je samo sto ga niko nije skrsio na licu mjesta. Nisam mogao vjerovat juce da ima ovakvih debila. Za ne povjerovat
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 28 okt 2017, 20:10

Ovo što se sada događa u Slobodi, se moglo predvidjeti prošle godine.
Trenutno rukovodstvo kluba ne može voditi klub. Gomila lažnih obećanja, traženja krivaca tamo gdje ih nema...
Riješite ih se što prije, jer ako uđu pare u Čelik, uz otpisani Vitez, Sloboda je najozbiljniji kandidat za ispadanje, šteta i sramota.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la RichmanBiH » 31 okt 2017, 12:13

Kao fanu fudbalu iskreno mi je zao sto je slobod aovako grohnula za godinu dana, sto je vecina poklekla pred manjinom koja se prodala za kafu. Klosari se nisu prodali za neke velike pare, kafa je u pitanju. Ovaj chinaglia i njih par. Sitne duse. Ne mogu da vjerujem da neko brani ovo a pljuje proslogodisnje drugo mjesto i finale kupa.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 31 okt 2017, 12:21

RichmanBiH je napisao/la:Kao fanu fudbalu iskreno mi je zao sto je slobod aovako grohnula za godinu dana, sto je vecina poklekla pred manjinom koja se prodala za kafu. Klosari se nisu prodali za neke velike pare, kafa je u pitanju. Ovaj chinaglia i njih par. Sitne duse. Ne mogu da vjerujem da neko brani ovo a pljuje proslogodisnje drugo mjesto i finale kupa.
Chini je trolina
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 31 okt 2017, 20:05

"Nije da ljudi zele potonuce, ali kako otjerati ove. Nece ljudi vise patnju i borbu za sredinu. Navijaci su vidjeli da se moze i jbg. Azmir je takav da je rekao il cemo biti u vrhu il' necu tu da budem. Covjek je fajter, spreman na takmicenje u svim segmentima, ima pobjednicki mentalitet, inspirise samog sebe da napravi sto vise i bolje, nije kukavica i lihnjo, ne uvlaci se nikome i ne potcinjava... E' bas takav treba Slobodi!
Mislim da nam je Jasmin uskratio bas to svojim spletkama. Nije on otisao nasom krivicom, nije on otisao zbag navijaca i baklji ili kazni, zna se zasto je otisao. Sloboda je izgubila mnogo sto nije igrala na Tusnju, a obacano je da ce Tusanj biti uslovan."

BH fudbalu treba jaka Sloboda, i kao čovjek koji voli BH fudbal, molim Vas, nađite snage da isplivate iz g0vana u koji su Vas polavnjaci uvalili.
Nije bitno, ko je u pravu, idite naprijed, nemojte tonuti.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la hskzmostar » 06 nov 2017, 22:14

Kakav je ovaj ibrahim Sahic Skahic kako li se vec zove?
Pise Husara da ce u Zrinjski,jel cemu ?
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 06 nov 2017, 22:34

hskzmostar je napisao/la:Kakav je ovaj ibrahim Sahic Skahic kako li se vec zove?
Pise Husara da ce u Zrinjski,jel cemu ?
Kad je zdrav dobar je. Al to često nije slučaj. Pored čestih povreda, karijera mu je bila i upitna zbog plućne embolije.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Hitman22 » 20 nov 2017, 01:04

hskzmostar je napisao/la:Kakav je ovaj ibrahim Sahic Skahic kako li se vec zove?
Pise Husara da ce u Zrinjski,jel cemu ?
Ide u Zrinjski 100%. On i jos jedan igrač pa da namiri na 6 svojih igraca i da igranka moze početi lagano. Ubrzo ce vam smjeniti Baku jer to tako hoda.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Penaltiky » 20 nov 2017, 16:55

Učinio bi im uslugu da smjeni Baku
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la kuma » 21 nov 2017, 17:39

Probisvjet je napisao/la:
kuma je napisao/la:covjek vam samo probleme ostavio i ga opet dizete u nebesa kao da je mesiah
Al' smo vas derali redovno i izbili vam jedno 700.000KM. Opet cemo sacekaj jeno pet godina.
Ja i sta sad, to neki uspjeh ? Pobjeda nad Zeljo ispred ozdravljenje kluba, cudna logika. Mogao od vas napraviti respektabilan klub, a sada jedni strahuju za klub,a drugi likujete na probleme.


brisu tamo...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Probisvjet » 21 nov 2017, 17:40

kuma je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
kuma je napisao/la:covjek vam samo probleme ostavio i ga opet dizete u nebesa kao da je mesiah
Al' smo vas derali redovno i izbili vam jedno 700.000KM. Opet cemo sacekaj jeno pet godina.
Ja i sta sad, to neki uspjeh ? Pobjeda nad Zeljo ispred ozdravljenje kluba, cudna logika. Mogao od vas napraviti respektabilan klub, a sada jedni strahuju za klub,a drugi likujete na probleme.


brisu tamo...
Nama je najvecu uspjeh ako vas dobijemo nekada i nesto vam otkinemo. Mi za trofeje ne znamo. :lol: :lol: :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la kuma » 21 nov 2017, 17:59

izgleda da nisi procitao onu vijest gdje trebate platiti 100k KM ili letite

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 22 nov 2017, 19:11

Ordagic se nije uopste oporavio, protiv Viteza je igrao povrijeđen i pod injekcijama.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 23 nov 2017, 04:47

YNWA je napisao/la:Ordagic se nije uopste oporavio, protiv Viteza je igrao povrijeđen i pod injekcijama.
Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
Sloboda Tuzla

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 23 nov 2017, 08:37

fukaratz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ordagic se nije uopste oporavio, protiv Viteza je igrao povrijeđen i pod injekcijama.
Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
Ko to sad upravlja njegovom karijerom? Bio je Husara, pa Husic, pa Zubanovic, ko je to sad prema mahalskim pricama?
Amer nema menadzera, sa njegovom karijerom ne upravlja niko. Amer je povrijedjen, i na njegovom mjestu nijedan drugi igrač za Slobodu više ne bi igrao, pogotovo nakon prijetnji iz kluba. Nisi igracu dao nijednu cijelu platu, dao procenat jedne, i pola druge, već sad mu dugujes dobru lovu, izradili ga za osiguranje, nije prijavljen, digao papire sa biroa, nema lijecenje, sve sam placa, i sam mora ići traziti doktore, traziti ko će ga odvuci do Banja Luke. I još mu doktor lijepo savjetuje da odmara još 20-ak dana, da nije spreman, da samo ide na terapije, ali on se opet raspremi i odigra protiv Viteza. Naravno da pomogne ekipi i zbog sebe, da ima što više nastupa, da pokuša naći sta vani, sad da hoce može **** macka i sve u klubu i potpisati za neki klub u BiH. Ovako rizikuje povredu i da ostane na ulici, jer će biti bez ugovora za mjesec. A jucer nije mogao nikako igrati, i to nema veze sa Slogom i Husicem, pa nije toliko lud da ide u federalnu.

A naravno da je bilo za očekivati pljuvanje iz kluba, jer kako objasniti da gubis dzaba igraca, lakse je njega proglasiti krivim.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la solinas » 23 nov 2017, 08:54

YNWA je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ordagic se nije uopste oporavio, protiv Viteza je igrao povrijeđen i pod injekcijama.
Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
Ko to sad upravlja njegovom karijerom? Bio je Husara, pa Husic, pa Zubanovic, ko je to sad prema mahalskim pricama?
Amer nema menadzera, sa njegovom karijerom ne upravlja niko. Amer je povrijedjen, i na njegovom mjestu nijedan drugi igrač za Slobodu više ne bi igrao, pogotovo nakon prijetnji iz kluba. Nisi igracu dao nijednu cijelu platu, dao procenat jedne, i pola druge, već sad mu dugujes dobru lovu, pretpostavljam da će mu Sloboda kad bude odlazio dugovati oko 45 hiljada KM(i ovo ako dobije još sta od kluba), izradili ga za osiguranje, nije prijavljen, digao papire sa biroa, nema lijecenje, sve sam placa, i sam mora ići traziti doktore, traziti ko će ga odvuci do Banja Luke. I još mu doktor lijepo savjetuje da odmara još 20-ak dana, da nije spreman, da samo ide na terapije, ali on se opet raspremi i odigra protiv Viteza. Naravno da pomogne ekipi i zbog sebe, da ima što više nastupa, da pokuša naći sta vani, sad da hoce može **** macka i sve u klubu i potpisati za neki klub u BiH. Ovako rizikuje povredu i da ostane na ulici, jer će biti bez ugovora za mjesec. A jucer nije mogao nikako igrati, i to nema veze sa Slogom i Husicem, pa nije toliko lud da ide u federalnu.

A naravno da je bilo za očekivati pljuvanje iz kluba, jer kako objasniti da gubis dzaba igraca, lakse je njega proglasiti krivim.
Dzaba se raspravljas. ...Znaju oni to sve ali nije to u pitanju. ...
Danima im se govori da se ogromne pare duguju Ordagicu, Krpicu, Lazevskom, Mehmedagicu. ....Lakse popljuvati momka nego izvaditi 10-20 000 iz dzepa.
Zao mi ga gdje je dosao majke mi (mislim na ljude ne na klub)
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la fukaratz » 23 nov 2017, 09:24

YNWA je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ordagic se nije uopste oporavio, protiv Viteza je igrao povrijeđen i pod injekcijama.
Drug moj Ordagic nije igrao zato jer mu je tako receno! Neko ko se brine o njemu i njegovoj karijeri mu je naredio a Ordaga samo poslusao nazalost! Doci ce to sve na vidjelo u skorije vrijeme.......
Ko to sad upravlja njegovom karijerom? Bio je Husara, pa Husic, pa Zubanovic, ko je to sad prema mahalskim pricama?
Amer nema menadzera, sa njegovom karijerom ne upravlja niko. Amer je povrijedjen, i na njegovom mjestu nijedan drugi igrač za Slobodu više ne bi igrao, pogotovo nakon prijetnji iz kluba. Nisi igracu dao nijednu cijelu platu, dao procenat jedne, i pola druge, već sad mu dugujes dobru lovu, izradili ga za osiguranje, nije prijavljen, digao papire sa biroa, nema lijecenje, sve sam placa, i sam mora ići traziti doktore, traziti ko će ga odvuci do Banja Luke. I još mu doktor lijepo savjetuje da odmara još 20-ak dana, da nije spreman, da samo ide na terapije, ali on se opet raspremi i odigra protiv Viteza. Naravno da pomogne ekipi i zbog sebe, da ima što više nastupa, da pokuša naći sta vani, sad da hoce može **** macka i sve u klubu i potpisati za neki klub u BiH. Ovako rizikuje povredu i da ostane na ulici, jer će biti bez ugovora za mjesec. A jucer nije mogao nikako igrati, i to nema veze sa Slogom i Husicem, pa nije toliko lud da ide u federalnu.

A naravno da je bilo za očekivati pljuvanje iz kluba, jer kako objasniti da gubis dzaba igraca, lakse je njega proglasiti krivim.
Nit branim Senada Bundoglavog nit upravu kluba, najsretniji bih bio da ne gledam vise Sencu na presicama i pred kamerom. Ali sacekajmo 2-3 mjeseca pa ce nam sve biti receno, ja ne tvrdim da ovaj klub ne ide brzinom 100 kmh u propast ali da su igraci posteni e jesu qurac! Pocevsi drug od tvog sugradjanina Skahe koji je za vrijeme bolesti (plucne embolije) u rane jutarnje sate vidjan ispred dragstora s kojekakvim "uzornim" ortacima pa na dalje....... ali nebitno sve ce se vidjeti ubrzo
Sloboda Tuzla

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo i 32 gosta.