RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Wolffire » 27 nov 2017, 17:08

Dva igraca iz kaknja kako stvari stoje na pauzi vam dolaze.
Jedan iz Mladosti jedan iz Rudara.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 nov 2017, 19:19

astra1922 je napisao/la:Samo vas je Asmir Dzafic ukopao,pa koliko je to imao platu u pm
trogodišnji ugovor, ovaj isplaćeni iznos mu je bila mjesečna plata

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 nov 2017, 19:22

Wolffire je napisao/la:Dva igraca iz kaknja kako stvari stoje na pauzi vam dolaze.
Jedan iz Mladosti jedan iz Rudara.
Pozdrav za momke iz Doboja koji rade u jednoj mehaničarskoj radnji. Malo je dobrih ljudi još, a tamo ih očito ima i svaka im čast na pomoći u gluho doba noći. Nije Ibro đabe tamo bio. Ko su igrači, Kobilica i ?

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Wolffire » 27 nov 2017, 20:05

josipmusa je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Dva igraca iz kaknja kako stvari stoje na pauzi vam dolaze.
Jedan iz Mladosti jedan iz Rudara.
Pozdrav za momke iz Doboja koji rade u jednoj mehaničarskoj radnji. Malo je dobrih ljudi još, a tamo ih očito ima i svaka im čast na pomoći u gluho doba noći. Nije Ibro đabe tamo bio. Ko su igrači, Kobilica i ?
Haha drago mi je ako imas pozitivna iskustva :D
Vedin Kulovic koji kod nas mozda malo i nepravedno ne moze da dodje do minutaze.
Jos je sve na nivou spekulacija ali mislim da ce biti super pojacanja jer oba igraca se se dokazala u prvoj ligi.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 nov 2017, 20:56

Wolffire je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Dva igraca iz kaknja kako stvari stoje na pauzi vam dolaze.
Jedan iz Mladosti jedan iz Rudara.
Pozdrav za momke iz Doboja koji rade u jednoj mehaničarskoj radnji. Malo je dobrih ljudi još, a tamo ih očito ima i svaka im čast na pomoći u gluho doba noći. Nije Ibro đabe tamo bio. Ko su igrači, Kobilica i ?
Haha drago mi je ako imas pozitivna iskustva :D
Vedin Kulovic koji kod nas mozda malo i nepravedno ne moze da dodje do minutaze.
Jos je sve na nivou spekulacija ali mislim da ce biti super pojacanja jer oba igraca se se dokazala u prvoj ligi.
Ma kepec brate i ovaj Kulović, a takav nam čitav sastav ako mu je tačna visina 175. Jedino ako bi igrao krilo, a vidim da je prvenstveno špic gdje mi već imamo Brandao a fali nam neki razbijač u 16

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Wolffire » 27 nov 2017, 21:01

josipmusa je napisao/la: Ma kepec brate i ovaj Kulović, a takav nam čitav sastav ako mu je tačna visina 175. Jedino ako bi igrao krilo, a vidim da je prvenstveno špic gdje mi već imamo Brandao a fali nam neki razbijač u 16
Momak je krilo/ krilni napadac nikako klasicni spic ne znam jel ikad igrao na toj poziciji. Moze pokriti obe strane, i nije tacno momak ima bar 180 ako ne i vise.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 nov 2017, 21:24

Wolffire je napisao/la:
josipmusa je napisao/la: Ma kepec brate i ovaj Kulović, a takav nam čitav sastav ako mu je tačna visina 175. Jedino ako bi igrao krilo, a vidim da je prvenstveno špic gdje mi već imamo Brandao a fali nam neki razbijač u 16
Momak je krilo/ krilni napadac nikako klasicni spic ne znam jel ikad igrao na toj poziciji. Moze pokriti obe strane, i nije tacno momak ima bar 180 ako ne i vise.
Yebe onda transfermarkt, ne vadi :D

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 28 nov 2017, 13:24

Djonko je iz privatnih razloga napustio funkciju direktora. Vec je izabran novi covjek i nema potrebe za spekulacijama.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 04 dec 2017, 00:42

AlemC85 je napisao/la:Djonko je iz privatnih razloga napustio funkciju direktora. Vec je izabran novi covjek i nema potrebe za spekulacijama.
NEKIDEEEEEEE
lezVe do bagro

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 06 dec 2017, 11:01

Je li istina da je otišao i Abdihodžić ?

Avatar
emil02in
Postovi: 3635
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 06 dec 2017, 11:12

josipmusa je napisao/la:Je li istina da je otišao i Abdihodžić ?
Jest,sjebo koljeno ali dosao je Bobic tako da nema gubitka.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 06 dec 2017, 11:29

emil02in je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Je li istina da je otišao i Abdihodžić ?
Jest,sjebo koljeno ali dosao je Bobic tako da nema gubitka.
Hvala, nisam u toku nikako, je li još ko došao ? Pisao je ovdje momak za ovu dvojicu iz Kaknja

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 06 dec 2017, 11:37

Bobic je realno bolji golman od Abdihodzica.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 06 dec 2017, 18:44

Vrijeme je vise da se dovode novi igraci,dosta se petokolonasa uvuklo u nase redove zadnjih dana
lezVe do bagro

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 07 dec 2017, 00:43

Odakle Abdihodzica u Slogi?Tatara u Olimpiku?(Panneso u Slogi?)Koji kurrac pojacavate konkurente?Hocemo ozbiljnija pojacanja,nece vise ovako ici
lezVe do bagro

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 07 dec 2017, 01:19

dzelllo je napisao/la:Odakle Abdihodzica u Slogi?Tatara u Olimpiku?(Panneso u Slogi?)Koji kurrac pojacavate konkurente?Hocemo ozbiljnija pojacanja,nece vise ovako ici
Je li Panesso u Slogi vec? Strasno su se pojacali s Tatarom, covjek nije ovdje nikako igrao a i kad je igrao bio je medju najlosijim. Spomeni 7 golovs, od kojih su 4 Novom travniku ccc. Kao sto asd kaze, Boba je za jedan vevi nivo od Abdihodzica i cinjenica je da je Alminovo trazenje raskida ugovora doslo kao kec na desetku, placalo bi ga masno a sjedio bi na klupi.imamo Tipuru i Rahimica,.nase mlade golmane, i Bobu, koji je usput i jeftiniji pa mozemo pare usmjeriti na druge stvari. Tu je vec jedan vrlo dobar spic, a dvojica stranaca ce doci na probu poslije novr godine. Isto tako, očekuje se povratak Behrama, sto bi bilo daleko najvece pojacanje. Ko ne vjeruje, nek dodje na trening i pogleda malog. Jedino bih Panessa opisao kao nedostatak, za Abdihodzica smo doveli bolju zamjenu, a Tatar nikad nije ni bio vazan kotacic u ekipi, osim sto je igrao zbog pravila o u21. Kobilica je jos u opticaju, i ono sto vrijedi spomenut je da decko hoce da predje, i to ce se rijesiti.

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 07 dec 2017, 01:32

dzelllo je napisao/la:Odakle Abdihodzica u Slogi?Tatara u Olimpiku?(Panneso u Slogi?)Koji kurrac pojacavate konkurente?Hocemo ozbiljnija pojacanja,nece vise ovako ici
Panesso je u Kolumbiji. Eto da znas. Klub je s njim ostao u kontaktu. ;)

Golman je pokazao svoje pravo lice. Nije bitan uopste vise. :twisted: :oops:

Isto vazi i za Tatara.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 07 dec 2017, 01:51

Vidite li da sam stavio u zagradi prelazak Panessa?
Prvo,mene ne zanima klimanje glavom i dodvoravanje radi vlastitih interesa,kao sto se trenutno radi kod nas
Drugo,Bobic nije smio biti potpisan ni u najgorim momentima jer on ne zasluzuje da nosi nas dres nakon famozne izrade
Trece,vi pojedinci idete iz krajnosti u krajnost.Danas ih kujete u nebesa a sutra pljujete,jer vam je neko tako rekao da treba.Tako vam je to kad se krijete iza mase i nemate svoje misljenje
Cetvrto,vec se trebalo krenuti u nabavku(dva stopera iz Capljine,bek Mladost,napadac iz Radnickog-Nomina sunt odiosa).Zasto vec nisu potpisani,krivca potrazite u strukturi koja,po mom misljenju nudi nisku platu.Budzet se dosta iskresao,oslobodjen za Kobilicu i (mozda)dvojicu igraca.Da li ce doci do dodatnog priliva novca poslije nove godine,sigurno da hoce,ali do nove godine ima skoro mjesec dana,bojim se da ce se neki igraci predomisliti ili preci u konkurente
Peto,nikad nam se vise ne smije ponoviti ovaj slucaj sa Abdihodzicem i Pannesom,osim ako zele da ovaj klub pretvore u amaterski a znam da nemaju to u cilju.
lezVe do bagro

DieRoten
Postovi: 125
Pridružen/a: 18 dec 2012, 16:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DieRoten » 07 dec 2017, 02:14

Slažem se. Jako amaterski mi se čini ovo da nam igrači pojačavaju izravne konkurente. :facepalm: :facepalm:

Tako lako se rješavati igrača, nećemo imati nikakav kostur ekipe koji će biti uigran. Iskreno se nadam 4-5 većih pojačanja. Jedini super kvalitetan da nas je napustio je Panesso.

Abdihodzic tu i tamo, realno on je solidan golman, ali olako smo ga pustili.
Tatar se nikad i nije dokazao kao igrač, tako da, nek nastavi piti i izlaziti u Sarajevu, još mu bolje gore, ima i nargilu :urnebes: :urnebes:

Po meni imamo jednu dobru odbrambenu liniju uz Kuduza na čelu kao igrača s najvećim iskustvom, a što se tiče veznog reda, volio bih više gledati Zvonića i Ćosića zajedno. U napadu osim Brandao-a, nemamo nikakvo rješenje.

Nemamo nijedno dobro krilo. Ovčina može i nešto, a onaj Mujezinović slabo ikako. :?

-----------------------BOBIĆ-------------------------

ALIKADIĆ---KUDUZ--IMAMOVIĆ----MEŠANOVIĆ

------------ZVONIĆ---------ĆOSIĆ----------------

OVČINA----------RODRIGO-------------- ????????

-------------------BRANDAO------------------------

Ovo je najbolje što sad imamo. :?



I ne mogu da vjerujem da Ibro javno na TV-u govori da su do Panessove žene dolazile svakakve informacije iz Mostara, te da su se posvađali. Koji k..?
Trener tima o tome da priča, nevjerovatno. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 07 dec 2017, 14:25

Ljudi, cetiri mjeseca do pocetka prvenstva .... CETIRI MJESECA :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Kulovic je tu, sto je unapredjenje u odnosnu na Handzica, o Seidu ne treba puno ni pricat, dodjes na trening i vidis sta radi s 2-3 kila viska, a ne sta ce radit kad bude spreman. Boba je za klasu bolji od Almina, koji nije los golman uopce ali je kao covjek 0 i bio je osnivac svih klanova u svlacionici i onaj korov sto ga se trebalo sto prije rijesit. I realno, ljudi su s osmijehom docekali da mu daju papire, boli ih k. gdje ce otic, a Husic bi doveo ne znam kakvog antitalenta samo ako je iz Veleza, a zivi bili pa vidjeli, sa Alminom ce puno vise loseg dobit nego li dobrog. Tu je i spic, Sejtarija, iz Ceske, Mujanovic iz Austrije(kojeg je Zvijezda vec bila dogovorila, ali je odlucio doci ovamo, cekaju se papiri njegovi) i Kobilica je jos u prici.

A mi pravimo sastave cetiri mjeseca prije pocetka prvenstva ..

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.