Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 06 dec 2017, 12:48

FoSte95 je napisao/la:samo da ti ne počne pričat kako ju je koji yebo :kafa: :salut:
I ja bi njoj pricao kako sam i ja yebo sinoc. I to po mogucnosti jaranicu zajednicku :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 06 dec 2017, 13:46

slika

:bow:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JackTheStripper » 06 dec 2017, 14:02

Kakvi cuckovi... Gdje vam je samopoštovanje?
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 06 dec 2017, 14:05

JackTheStripper je napisao/la:Kakvi cuckovi... Gdje vam je samopoštovanje?
cuckovsko vrijeme
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 06 dec 2017, 15:43

Penaltiky je napisao/la:
Marsal je napisao/la:.
Dal u Vitezu gacice spadaju same na stihove Majka Pejkovica
Zadnji put kad sam bio, a tome ima baš, svi su uspjeli pokupit nešto osim mene :mrgreen: nebitno je li Hrvatica, Biošnjakinja, Srpkinja, sve su se dale makar požvakat :lol:


Nego jučer sam rekao podijelit s vama jednu misao, pa da počnem :mrgreen:
I sam sam još nesiguran oko ovoga :mrgreen: ali jedan poznanik mi je na to skrenuo pažnju pa mi se zadržalo u glavi zadnjih dana. Preko drugarice sa kojom istina više nisam u kontaktu upoznam jednu djevojku prije otprilike godinu dana. (nisu ni one aman zaman drugarice nego imaju zajedničku dobru) Počela je dolazit na te naše pijanke kad se sastanemo i normala, upoznali smo se. Ona je meni tad baš bila zapala za oko i planirao sam je barit ali saznam da ima neki lik i da je njihov odnos nedefinisan. Kao izlaze, ali nema tu ništa, on je haman nju friendzonirao :lol: i šta ću, puna mi kapa više drugarica i odustanem. Povremeno bismo završili mi na kafi ili tako, u grupi kad smo i stvarno je cura ne da je normala, nego je prenormala :lol: uvijek se sa njom ima šta i pričat i zezat. Opuštena i o sebi pri sebi da čovjek ne povjeruje.

Dodam je jednom na FB, javim joj se, nešto se zezali normala, par dana kasnije čestitam rođendan normala :mrgreen: I sad sve to tako stoji možda par mjeseci, tek neki dan pijem sa ovim drugarima i kaže meni jedan a što niko od vas nehljeba ne bari nju :mrgreen: Ja mu objasnim zadnje što sam znao o njoj za tog lika, kaže on pa de pogledajte joj male slike i statuse na Fejsu :rol: kad fakat sve je u fazonu kako njoj nedostaje beleg... ovaj ljubavi :mrgreen: slike tipa Looking for my other half, ovo-ono...kontam možda je i prebolila, možda nikad ništa nije ni bilo, možda ovo možda ono.

Kako sad da ja to izvedem. Npr nije meni problem javit se njoj, već imam dobar ulet i sve :mrgreen: ali kako da stavim do znanja da me zanima u tom smislu i kako da saznam je li ja nju zanimam :mrgreen: također siguran sam da mogu sad da joj se javim i da dogovorim neku pivu već ovih dana, ali kako da ovo odigram da poentiram.

Monolog i sugarbay, dje ste jbm vas :rol:
Iko drugi neka ideja? :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BaDa12 » 06 dec 2017, 18:52

Ovo će biti za kokica.

Sretno Bosco!
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 06 dec 2017, 19:03

Marsal je napisao/la: i stvarno je cura ne da je normala, nego je prenormala :lol: uvijek se sa njom ima šta i pričat i zezat. Opuštena i o sebi pri sebi da čovjek ne povjeruje.
Čim kažeš da je prenormalna tu nešta ne štima :lol: :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 06 dec 2017, 19:11

Derdiyok je napisao/la:
Marsal je napisao/la: i stvarno je cura ne da je normala, nego je prenormala :lol: uvijek se sa njom ima šta i pričat i zezat. Opuštena i o sebi pri sebi da čovjek ne povjeruje.
Čim kažeš da je prenormalna tu nešta ne štima :lol: :mrgreen:
I ja gledam to al necu da ga indisponiram
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 06 dec 2017, 20:53

E jeste mi puno i pomogli :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 06 dec 2017, 21:44

Marsal je napisao/la:E jeste mi puno i pomogli :lol:
Prepuštam monologu. Džiš ba mene u te alkoske šeme :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 06 dec 2017, 21:47

Marsale odbit ce te kao i svaka. Puno srece.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 06 dec 2017, 21:47

ovo je neki sado-bog-te-mazo kult

nikada te neće posmatrati drugačije ako za 180 stepeni ne promjeniš svoj odnos prema njoj...isto je isto, zna te, dobri stari otirač :D
sve će prihvatit samo da bude u mojoj blizini, a u džepu ima spreman odgovor "ja tebe smatram prijateljom"

jbg ja farraonu dao konkretne prijedloge a neće čoek...

postepeno smanjuj vrijeme koje provodite zajedno(tako da je manje predvidivo), ubacuj imena drugih cura u razgovor bez objašnjenja, amina ima isti šal...Koja? ne znaš je ti, plava, ima pirsing na jeziku, ma ne znaš je, nebitno....ostaneš kežual, zamoli je da ti pomogne nešto izabrat da kupiš, svjesno ne nosiš to kad si s njom :D , otvoreno je pitaj da ti sredi jaranicu neku, tj. da te upozna s nekom , da se raspita za tebe, itd. testiraj da li je to prijateljstvo(jer to jarani rade, kažeš joj to u lice) , ako neće zavlači te i nema potrebe da se patiš više oko toga....

nije nemoguće pokupit tu nekakvu "nesuđenu" s kojom ste u frendzoni ali nažalost nemate iskustva za takve igrice, prvi korak je da dosadašnje svoje ponašanje ide u korpu pogotovo prema njoj..jer NE RADI!!! to ste probali i provjereno ste nigdje s tim ponašanjem...možeš opravdat promjenu na milion načina, družim se s drugom rajom starijom, self-help kurs, počeo sam trenirati, vidio sam jednu situaciju/događaj koja mi je promjenila mišljenje o životu...sad znam šta želim od života, nisam/nismo više djeca...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 06 dec 2017, 22:08

Ova tema je dokaz da musko-zenska prijateljstva ne postoje. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 06 dec 2017, 22:13

Marsal je napisao/la:
Nego jučer sam rekao podijelit s vama jednu misao, pa da počnem :mrgreen:
I sam sam još nesiguran oko ovoga :mrgreen: ali jedan poznanik mi je na to skrenuo pažnju pa mi se zadržalo u glavi zadnjih dana. Preko drugarice sa kojom istina više nisam u kontaktu upoznam jednu djevojku prije otprilike godinu dana. (nisu ni one aman zaman drugarice nego imaju zajedničku dobru) Počela je dolazit na te naše pijanke kad se sastanemo i normala, upoznali smo se. Ona je meni tad baš bila zapala za oko i planirao sam je barit ali saznam da ima neki lik i da je njihov odnos nedefinisan. Kao izlaze, ali nema tu ništa, on je haman nju friendzonirao :lol: i šta ću, puna mi kapa više drugarica i odustanem. Povremeno bismo završili mi na kafi ili tako, u grupi kad smo i stvarno je cura ne da je normala, nego je prenormala :lol: uvijek se sa njom ima šta i pričat i zezat. Opuštena i o sebi pri sebi da čovjek ne povjeruje.

Dodam je jednom na FB, javim joj se, nešto se zezali normala, par dana kasnije čestitam rođendan normala :mrgreen: I sad sve to tako stoji možda par mjeseci, tek neki dan pijem sa ovim drugarima i kaže meni jedan a što niko od vas nehljeba ne bari nju :mrgreen: Ja mu objasnim zadnje što sam znao o njoj za tog lika, kaže on pa de pogledajte joj male slike i statuse na Fejsu :rol: kad fakat sve je u fazonu kako njoj nedostaje beleg... ovaj ljubavi :mrgreen: slike tipa Looking for my other half, ovo-ono...kontam možda je i prebolila, možda nikad ništa nije ni bilo, možda ovo možda ono.

Kako sad da ja to izvedem. Npr nije meni problem javit se njoj, već imam dobar ulet i sve :mrgreen: ali kako da stavim do znanja da me zanima u tom smislu i kako da saznam je li ja nju zanimam :mrgreen: također siguran sam da mogu sad da joj se javim i da dogovorim neku pivu već ovih dana, ali kako da ovo odigram da poentiram.

Monolog i sugarbay, dje ste jbm vas :rol:
Iko drugi neka ideja? :mrgreen:
previše razmišljate i previše ste fini....
zašto te odbija njen lik...to je njen problem u prvih 5 minuta bi ti dala do znanja da ima momka ako je ne interesuješ...
ti trebaš znat svakoj curi stanje u vezi prije nego popričaš s njom??? možda je tuče lik? i ti ostavio da je slomi :D

bukvalno možeš lajkati taj status/sliku i kreiraš zajedništvo na osnovu toga kakav tajming, evo i kod mene jedno razočarenje, taman sam mislio , bla-bla kad ono nije ona moja soulmate, pustiš je da priča, podsjeti je na zajedničke stvari osim toga, zovni je van jer ti je dosta kucanja po netu i samo te ona razumije :D ispričajte se i baciš ono vidi nas kakvi smo dobri kako nas neće, a što mi nikad nismo....itd
sve šega šala a baciš joj pogled pomalo, naginji na sebe kad opisuje tog "svog" tipa :D prati joj malo ponašanje, body-talk jbg , jel se unosi kad priča, sjedni blizu obavezno(s desne strane njene) odma da razbiješ tu barijeru dodira, znate se...ona hoće nešto ozbiljno bar tako zvuči, to ti je karta...znaš šta hoćeš...opišeš nju...i vrijednosti koje su njoj bitne...

iz toga možeš znati poprilično hoće li biti nešto ili ne...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 06 dec 2017, 22:15

Kawhi je napisao/la:Ova tema je dokaz da musko-zenska prijateljstva ne postoje. :mrgreen:
postoje, nakon veze,sexa, onda definitivno moguće...prije nipošto....ima izuzetaka jbg

p.s. - takođe geylordi nisu izumrijeli :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 06 dec 2017, 22:23

Kawhi je napisao/la:Ova tema je dokaz da musko-zenska prijateljstva ne postoje. :mrgreen:
Postoje, ali su izuzetak koji potvrđuje pravilo.

@Denchi
Znaš znanje :thumbup:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la xaviesta » 06 dec 2017, 22:32

Najebat ćeš brate. Samo naprijed i nek' je sretno. :D
Don't hate what you don't understand.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 06 dec 2017, 22:59

xaviesta je napisao/la:Najebat ćeš brate. Samo naprijed i nek' je sretno. :D
pa šta će drugo nego probat jbg, i ako ga odbije , znat će na čemu je i ide dalje...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 06 dec 2017, 23:00

DenchiNL je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:Najebat ćeš brate. Samo naprijed i nek' je sretno. :D
pa šta će drugo nego probat jbg, i ako ga odbije , znat će na čemu je i ide dalje...
Šta sam puta nayebao ovo će mi doć' ko šetnja kroz park :rol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 06 dec 2017, 23:03

DenchiNL je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ova tema je dokaz da musko-zenska prijateljstva ne postoje. :mrgreen:
postoje, nakon veze,sexa, onda definitivno moguće...prije nipošto....ima izuzetaka jbg

p.s. - takođe geylordi nisu izumrijeli :rol:
Pa eto, moze se reci da sam s jednom bivsom prijatelj. Jedini je probem sto ako ostanemo sami duze od 5 minuta sve pocne goriti.
Marsal je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ova tema je dokaz da musko-zenska prijateljstva ne postoje. :mrgreen:
Postoje, ali su izuzetak koji potvrđuje pravilo.

@Denchi
Znaš znanje :thumbup:
Pa postoje u slucaju da si prijatelj s jaranovom djevojkom, ili s djevojkinom prijateljicom.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Brokula, Giuseppe1, numanumaye22, samoposmatram i 58 gostiju.